Prezent dla rodziców

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: Norbert434343 » 04 lis 2019, 11:54

Moi rodzice są już starsi i zawsze chcieli aby razem pójść do wrocławskie centrum seniora nawet na miesiac zobaczyć jak to jest i czy im się spodoba. Ja swoim właśnie na prezent na rocznice zapewniłem pobyt im. Byli bardzo szczęśliwi kiedy pierwszy tam pojechali. Mają tam swoich znajomych i na pewno zostaną na dłużej. Polecam
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08


Re: Prezent dla rodziców

Postautor: Norbert434343 » 04 lis 2019, 11:55

Moi rodzice są już starsi i zawsze chcieli aby razem pójść do wrocławskie centrum seniora nawet na miesiac zobaczyć jak to jest i czy im się spodoba. Ja swoim właśnie na prezent na rocznice zapewniłem pobyt im. Byli bardzo szczęśliwi kiedy pierwszy tam pojechali. Mają tam swoich znajomych i na pewno zostaną na dłużej. Polecam
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: araceli41 » 04 lis 2019, 17:55

Ja na rocznicę moich rodziców kupiłam im kosz prezentowy.
Awatar użytkownika
araceli41
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2019, 17:52

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: coco2 » 05 lis 2019, 12:37

Jeżeli ma to być prezent dla rodziców, którzy znając życie już wszystko mają, to może zainteresuje ich coś użytecznego, może coś do domu ? Warto zajrzeć do nich https://sklep-diabolo.pl/pl/c/Dom-i-wnetrze/51 bo mają całkiem sporo rzeczy do wyboru z tej branży i nie tylko.
coco2
greenhorn
 
Posty: 99
Rejestracja: 26 sty 2019, 15:50

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: pacocha.sheila » 09 lis 2019, 18:28

Dla rodziców najlepiej jakiś voucher na romantyczny weekend w górach lub w podobnym miejscu. Do tego można kupić im dobre wino, tacie portfel, mamie biżuterię. Na pewno będą zadowoleni.

________________________________________________________
rękawice antyprzecięciowe
Awatar użytkownika
pacocha.sheila
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 18:18

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: madzikk » 12 gru 2019, 9:13

Dla moich rodziców postanowiłam wykupić pobyt w Gdańsku. Znalazłam bardzo fajną ofertę w https://www.famagdansk.pl/ gdzie za 550 zł rodzice będą mieli pełną obsługę i o nic nie będą się musieli już martwić. Obiekt znajduje się praktycznie w samym centrum Starego Miasta, także wszędzie będą mieli blisko.
madzikk
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 22 lis 2019, 9:46


Re: Prezent dla rodziców

Postautor: timena » 09 lut 2020, 13:45

może jakiś fajny generator pary od laurastar ? Ja myślę, że na pewno ułatwi to mamie prasowanie, przyspieszy czas. Te generatory pary są dość fajne, bo posiadają przede wszystkim pojemnik na wodę, usuwają 99 procent bakterii i co najważniejsze przede wszystkim, to to, że można je przenosić, mają rączkę, która ułatwia przenoszenie :)
timena
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 08 lut 2020, 14:41

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: Alfik811 » 09 lut 2020, 14:05

Ja zawsze kupuję im coś co wiem, że przyda im się w domu :)
Alfik811
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:03

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: lozora123 » 05 sie 2020, 8:21

generator pary od ariete jest bardzo przydatnym narzedziem. Wygodna w użyciu, bardzo praktyczna parownica. Doskonale spełnia swoje zadanie.
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: arletaK85 » 13 sie 2020, 12:36

zawsze można wybrać atrakcję z GoldenGift. Na rocznicę ślubu proponują takie atrakcje: https://goldengift.pl/78-slub-rocznica-zareczyny Ma nadzieję, że któraś przypadnie Ci do gustu i kupisz voucher. Dużo pozytywnych emocji gwarantowane, a co do ceny to jest przystępna.
arletaK85
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:04

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: Josicka » 13 sie 2020, 23:59

Ja ostatnio wybrałem się do pobliskiego sklepy motoryzacyjnego i kupiłem rodzicom nowe opony. Przy okazji polecam: Sklep motoryzacyjny Czechowice
Josicka
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 14 lut 2019, 12:19

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: Angy90 » 30 wrz 2020, 0:02

Ja w tym roku kupuję na spółkę z bratem nowy komputer dla rodziców. Mama ostatnio pracuje zdalnie i potrzebny jest im jakiś lepszy komputer. W sklepie https://hanzo.com.pl/ przeglądnęłam już wszystko i na pewno stamtąd coś zamówię.
Angy90
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 04 lut 2020, 14:17


Re: Prezent dla rodziców

Postautor: malkontentis » 18 mar 2021, 11:46

:P :P
Ostatnio zmieniony 11 maja 2022, 19:13 przez malkontentis, łącznie zmieniany 1 raz.
malkontentis
greenhorn
 
Posty: 56
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:15

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: status » 25 cze 2021, 16:09

ja zamawiałam w tym rokju kosz upominkowy dla nauczyciela na dzien nauczyciela z tej strony https://koszeokazjonalne.com.pl/kategor ... iekowaniu/ i tak nam się spodobało wykonanie, że dla rodziców na wesele też takie zamówiliśmy.
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: zmigi » 16 lip 2021, 9:26

Moi rodzice bardzo lubią gotować i często testują przepisy z kuchni całego świata. Kupiłam im więc ostatnio bardzo dobrej jakości noże japońskie.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: status » 26 lip 2021, 14:15

dla gości mieliśmy przypinki ślubne i pocztówki natomiast dla rodziców wyjazd do spa do zakopanego.
Uważam, że to były udane pomysły - nie za drogie nie za tanie.
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: AnnaWil » 03 sie 2021, 12:32

A może dla takich młodszych rodziców jakieś fajny powrót do przeszłości? :) np. https://www.taniomania.pl/t/retro-gry ja bym się ucieszyła :D
AnnaWil
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2021, 12:09

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: darialux26263 » 27 paź 2021, 11:04

Może rodzicom spodobałby się taki lot https://goldengift.pl/wszystkie-prezent ... ngaru.html?
darialux26263
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2021, 8:01

Re: Prezent dla rodziców

Postautor: dominika123 » 20 sty 2022, 13:45

może biżuteria ?
jak sądzicie?


_________________
https://www.najjj.pl/bizuteria-slubna-d ... e-kreacji/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29


Re: Prezent dla rodziców

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 0:56

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości