Remont

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Remont

Postautor: Ania194 » 17 lut 2022, 13:33

W trakcie remontu warto również wymienić meble. Polecam Wam krzesła do salonu tapicerowane , jest to sprawdzona strona z której jakiś czas temu zamawiałem krzesła do własnego salonu. Według mnie ważne są szczegóły o które warto zadbać. Więcej informacji znajdziecie na stronie.
Ania194
junior fellow
 
Posty: 223
Rejestracja: 09 kwie 2021, 10:06


Re: Remont

Postautor: monika082 » 03 mar 2022, 0:37

Zakupy do domu? Wydaje mi się, że oferta ch targówek może być dla Was fajnym rozwiązaniem. Kilka fajnych i dobrych sklepów w jednym miejscu oraz miejsce ogólnodostępne na pewno będę zachęcające do tego, aby odwiedzić to miejsce. Warto wybierać takie oferty.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56

Re: Remont

Postautor: kkasiekk » 07 mar 2022, 20:15

Gdybyś szukała profesjonalnego malarza to polecam usługi tej firmy https://www.inka.org.pl/oferta/be-picky Myślę że będziesz zadowolona. Uważam, że lepiej wynająć malarza niż samodzielnie się bawić w malowanie. Niestety róznie może wyjśc. Wszystko zależy od farby i twoich umiejętności.
kkasiekk
junior fellow
 
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:08

Re: Remont

Postautor: tatwoj12 » 15 mar 2022, 8:58

nie zapominajmy też jeśli mamy takie odpady jak olej przepracowany odprowadzić je w odpowiednie miejsca. Najlepiej zlecić tego typu czynności takiej firmie jak Wektor https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Remont

Postautor: Ania194 » 19 mar 2022, 16:57

Często korzystam z możliwości robienia zakupów w sklepach internetowych, poniewaz uważam, że jest to ogromna wygoda. Mój dobry znajomy polecił mi porady na stronie http://ekolia.pl/jak-zaprojektowac-garderobe-marzen/ , gdzie dowiedziałem się jak zaprojektować garderobę.
Ania194
junior fellow
 
Posty: 223
Rejestracja: 09 kwie 2021, 10:06

Re: Remont

Postautor: mop » 21 mar 2022, 12:03

Koniecznie zainteresujcie się też tym, na czym polega system jednego klucza. Tutaj poczytacie więcej o tym, czym są wkładki master key: https://www.masterkey.com.pl/system-klu ... r-key.html . Moim zdaniem to znacząco poprawia wygodę w każdym domu.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Remont

Postautor: hylia7044 » 23 mar 2022, 13:32

Może chcecie zaprojektować piękne wnętrze? Jeśli tak to koniecznie zgłoście się do projekt wnętrza Głogów to biuro projektowe, gdzie pracuje doświadczona osoba, która zaprojektuje dla was miejsce idealne do odpoczynku, idealne do pracy, idealne do życia.
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Remont

Postautor: Rafuś » 24 mar 2022, 20:04

Jest firma, która oferuje sprzątanie właśnie po remontach, sprzątanie biur. Kraków ma taką firmę https://sold.com.pl/uslugi-porzadkowe/u ... czystosci/ i bardzo dobrze się sprawdza. U nas sprzątali i można było robić test białej rękawiczki 😉
Rafuś
greenhorn
 
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2021, 15:59


Re: Remont

Postautor: Kazikdobry » 16 maja 2022, 8:11

Przy remoncie warto dobrze zabezpieczyć dywany i wykładziny a najlepiej na ten czas po prostu oddać je do profesjonalnego czyszczenia. Podsyłam ciekawy artykuł w tym temacie https://szp.edu.pl/czyszczenie-dywanow-i-wykladzin/
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Remont

Postautor: offline » 17 maja 2022, 8:12

A może po remoncie dobrze jest kupić sobie p prostu nowy dywan? https://www.kochamydywany.pl/dywany-agnella. Są rzeczy, które po latach się zużywają, i fajnie jest mieć wyremontowane mieszkanko czy pokój, a do tego świeżutki, nowy dywan, na przykład taki:
Obrazek
offline
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2019, 15:49

Re: Remont

Postautor: amelkaaa » 17 maja 2022, 12:05

A czy wiecie, gdzie będziecie kupować wyposażenie do swojego domu? Gdzie artykuły wykończeniowe? Ja słyszałam, że bardzo dobre oferty ma firma https://grupamo.pl - myślę, że warto byłoby się do nich zgłosić. Ponoć wybór mają tam obszerny i zróżnicowany, można spotkać się produktami zagranicznych , jak i polskich producentów.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Remont

Postautor: anli » 18 maja 2022, 11:44

Ja w sumie całkiem sporo zamawiam online. To duża oszczędność.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Remont

Postautor: Rafuś » 25 maja 2022, 9:12

Hej :) Z pewnością przy remoncie przydadzą Wam się płachty zabezpieczające. Ja kupuję takie na https://www.guttasklep.pl/akcesoria-ogr ... y-ochronne I według mnie one świetnie zdają egzamin. Ochraniają wszystko przed pyłem, brudem, kurzem. I są porządne, grube, nie przerwą się.
Rafuś
greenhorn
 
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2021, 15:59

Re: Remont

Postautor: Arkadiusz1 » 26 maja 2022, 13:58

A jaką macie koncepcję na efekt końcowy? Ja bym się tutaj zastanowił przede wszystkim nad tym, czego szukacie dla siebie i swojej rodziny. Z ciekawości przeglądałem różne projekty domów jednorodzinnych i jestem pod wrażeniem, jak kreatywnie da się podejść do tego tematu. Macie może tutaj jakieś własne doświadczenia? Z chęcią o nich poczytam.
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05

Re: Remont

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 5:35

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32

Re: Remont

Postautor: frances22 » 02 cze 2022, 18:58

Ja to dopiero mam wymagania, ale też i wyzwanie, bo do wyposażenia mam pokoje dla niemowlaków i to aż dwa, bo bedzie ich 5. Masakra, nie wiem, jak sobie poradzi młoda mama, ale wspieram ją, jak tylko mogę. Dlatego dla mnie odpowiednim rozwiązaniem będzie pomoc malarza. Tylko jakie kolorki dać? Nieoklepane?
frances22
greenhorn
 
Posty: 96
Rejestracja: 01 maja 2020, 15:15


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości