Sala na wesele

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Sala na wesele

Postautor: TADroCZ » 22 maja 2020, 12:52

Moim zdaniem o sale na weselę jest bardzo ciężko.
TADroCZ
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:50


Re: Sala na wesele

Postautor: jollag » 20 lip 2020, 14:41

Ja ostatnio bawiłam na weselu w Pałacu Lasotów. I zakochałam się w tym miejscu. Pałac urządzony z klasą. Obsługa perfekcyjna. do tego jeszcze niezwykle klimatyczny park idealny na sesję zdjęciową
jollag
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:39

Re: Sala na wesele

Postautor: stonoga » 24 sie 2020, 23:02

A o jakie dodatkowe atrakcje na wesele najlepiej zadbać? Ja słyszałam, że świetnie sprawdza się na przykład fotolustro Wynajem czegoś takiego wcale nie kosztuje dużo, a rzeczywiście może dostarczyć gościom mnóstwo zabawy :) Co o tym sądzicie?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Sala na wesele

Postautor: Norbert434343 » 03 wrz 2020, 9:53

ja polecam wejsc na stronę www.dodatkiweselne.pl i zobaczyc co tam fajnego mają, ja zamawiałam girlanda liście dekoracje do kościoła i upominki dla gości. Ceny bardzo przystępne, także warto
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08

Re: Sala na wesele

Postautor: xSERGIOOOx » 05 wrz 2020, 14:11

Teraz to chyba nie wypożyczają takich sal.
xSERGIOOOx
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2020, 14:11

Re: Sala na wesele

Postautor: artur123 » 20 wrz 2020, 17:14

Podczas organizacji wesele warto pamiętać o dodatkowych atrakcjach dla gości. Świetnym pomysłem jest fontanna z czekolady, serowa lub z alkoholem. Jeżeli jesteście zainteresowani takim pomysłem to polecam Wam sprawdzić wynajem fontann czekoladowych Warszawa .
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Sala na wesele

Postautor: Mitka » 12 sty 2021, 19:22

Zgadzam się, atrakcję są bardzo ważne, pamiętaj przy tym też o najmłodszych :D U mnie były animacje weselne dla dzieci i wyszło naprawdę super. Dzieciaki dobrze się bawiły, a dorośli mogli spokojnie się pobawić. Pomyśl o tym, rodzice na pewno będą wdzięczni :)
Mitka
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 sty 2021, 16:04

Re: Sala na wesele

Postautor: Violka30 » 24 sty 2021, 16:41

Przez te całą pandemię moja siostra 2 razy przekładała wesele, aż w końcu puściły jej nerwy i zrezygnowała z sali. Będą mieli namioty, catering i obsługę kelnerską https://www.cateringblue.pl/ a ślub w plenerze. Łatwiej zachować odstęp pomiędzy gośćmi, a do lata sytuacja powinna się już uspokoić.
Violka30
newbie
 
Posty: 43
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:07

Re: Sala na wesele

Postautor: wick » 25 sty 2021, 18:34

Każda para młoda zadaje sobie właśnie pytanie jak zorganizować wesele idealne. Przede wszystkim musimy podejść do tej kwestii ze spokojem. Przygotowania należy rozpocząć conajmniej rok wcześniej by mieć w czym wybierać. Czasami możemy trafić na lokal z polecenia, w którym zakochamy się od pierwszego wejścia. W rzeczywistości będziemy musieli przygotować sobie listę potencjalnych obiektów do odwiedzenia. Jeśli chodzi o takie usługi jak sale weselne Warszawa to katalog firm znajdziemy chociażby na tej stronie - https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/warszawa/ Nie da się ukryć tego, że wybór ten będzie jednym z ważniejszych. Kryterium jakim warto się kierować to przestronnośc i wielkość danej sali. Nie ma chyba nic gorszego niż upchanie na małej przestrzeni dużej ilości gości. To bardzo niekomfortowe podejście, które odbierze wiele przyjemności z uczestniczenia w tym niezwykłym wydarzeniu. Przygotujmy sobie listę pytań jakie zadamy właścicielowi by o niczym nie zapomnieć.
wick
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2019, 22:03

Re: Sala na wesele

Postautor: lozora123 » 07 lut 2021, 15:18

a co kupiliście? a filmowca jakiegoś macie ? to jest mega ważne na wesele :) Sama właśnie zainwestowałam w https://www.kamaweddings.com/o-nas/
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Sala na wesele

Postautor: monika49 » 18 mar 2021, 16:40

Z takich już późniejszych spraw dotyczących wesela to warto też znaleźć dobrą pralnie, aby wyprać garnitur i suknie. Zobaczcie sobie tą pralnie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo wygodna pralnia na telefon z dowozem do klienta.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Sala na wesele

Postautor: TenJaneczek » 19 mar 2021, 12:42

Przed ślubem jest wiele rzeczy do załatwienia i w sumie sala weselna jest tylko jedną z wielu. Na pewno warto też pamiętać o znalezieniu dobrego fotografa ślubnego. Ja już trochę w tym siedzę i wiem co i jak można sobie poszukać. Fajną ofertę widziałem na https://www.fotosteria.com.pl/fotograf-slubny-zory. Może warto z tego skorzystać? :)
TenJaneczek
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2021, 13:10

Re: Sala na wesele

Postautor: Michallll » 22 mar 2021, 12:28

Moja siostra wymyśliła sobie wesele w plenerze, fajna opcja moim zdaniem. Coś nowego, nie często się takie coś spotyka. Tylko organizacji przy takiej formie mnóstwo. No bo przecież trzeba wszystko gościom zapewnić. Na przykład załatwianie potrzeb fizjologicznych, nie wiedzieliśmy jak to rozwiązać. Na szczęście trafiłem na firmę WC Serwis, która oferuje przenośne toalety. Co więcej, mają teraz promocje - do końca marca, jak wpiszecie sobie kod "WIOSNA" to taką toaletę dostaniecie już za 132 złote na 4 tygodnie.
Michallll
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:11

Re: Sala na wesele

Postautor: pasetta » 14 maja 2021, 22:58

Jeśli jest wygrana sala to może czas pomyśleć nad muzyką? wiem że wiele osób angażuje dj-a ale szczerze? Nie ma to jak muzyka na żywo, szczególnie w wykonaniu prawdziwej gwiazdy https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ . Takie wesele będzie na pewno niezapomniane, Bayer Full chętnie przyjeżdża na wesela i bawi gości w pełni profesjonalnie.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Sala na wesele

Postautor: status » 16 cze 2021, 12:47

my na szczęście sale już mamy alepo pandemii mi trochę mi się przytyło i teraz mam problem z kupieniem spodni. Czy wiecie może Gdzie dostanę spodnie XXL męskie a nawet większe?
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29

Re: Sala na wesele

Postautor: Norbert434343 » 21 lip 2021, 18:48

Zapraszam do zapoznania się z ofertą https://www.slubnezakupy.pl/content/36- ... n-slubnych alkohol . Tam można zamówić zawieszki na wódkę weselną. Bardzo fajnie można nawiązać do tematu wesela, polecam bardzo
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08

Re: Sala na wesele

Postautor: Oboqewel » 13 wrz 2021, 9:07

Wybór sali weselnej nigdy nie jest łatwy. Nasze wesele zorganizowaliśmy na sali w hotelu https://grandchotowa.pl/wesela/. Polecam to miejsce, super obsługa i bardzo serdeczna atmosfera.
Awatar użytkownika
Oboqewel
greenhorn
 
Posty: 67
Rejestracja: 26 paź 2020, 17:53

Re: Sala na wesele

Postautor: coco2 » 17 wrz 2021, 7:53

Sala to jedna sprawa ale co z alkoholem na imprezę ? Jeżeli będziesz szukał dobrego wina, to wiem że w temacie na pewno pomogą oni https://www.wine-express.pl Znajdziesz tam wino praktycznie na każdą okazję a nawet i bez. Jak dla mnie to jeden z najlepszych sklepów z winami jakie znam.
coco2
greenhorn
 
Posty: 99
Rejestracja: 26 sty 2019, 15:50

Re: Sala na wesele

Postautor: hylia7044 » 06 gru 2021, 8:39

Teraz jest spory wybór sal weselnych. Kiedyś tak nie było. Teraz to można naprawdę fajne wesele zorganizować.

__________________________________________
kamerzysta na wesele Warszawa
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Sala na wesele

Postautor: terenniaa » 06 gru 2021, 11:32

Jak wesele to również upominki dla Młodej Pary. Ciekawą ofertę posiada GoldenGift. Mają naprawdę bogaty wybór i atrakcyjne ceny. Można kupić voucher na masaż, zabiegi SPA< manicure, jazdę super sportowym autem lub lot w tunelu aerodynamicznym. Jest w czym wybierać. Dla zainteresowanych https://goldengift.pl/wroclaw Moc atrakcji czeka na chętnych. Bądź jednym z nich. Szczerze polecam!!!
terenniaa
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2021, 8:54

Re: Sala na wesele

Postautor: ajjuna » 16 gru 2021, 9:14

W Inowroclawiu jest bardzo fajna karczma- https://karczmakujawska.pl/ maja dwie sale, jedna duza, na okolo 200 osob i jedna taka mniejsza, na kameralne imprezki, duzy monitorowany parking i plac zabaw dla dzieci :) bylam tam na weselu i powiem wam, że naprawde wszystko bardzo fajnie zorganizowane no i obsluga super :)
ajjuna
junior fellow
 
Posty: 160
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:29

Re: Sala na wesele

Postautor: Rafuś » 17 sty 2022, 8:55

Moja kuzynka miała wesele w Pszczynie tutaj https://bistro70.pl/sale-weselne-pszczyna/ bawiliśmy się świetnie. Piękne miejsce, pyszne posiłki i obsługa, która uwijała się jak tylko mogła. Jest też ogród, więc jest, gdzie wyjść. Także jak miejscowość Wam pasuje to ja bym się nie zastanawiała.
Rafuś
greenhorn
 
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2021, 15:59

Re: Sala na wesele

Postautor: Ania194 » 17 sty 2022, 13:56

Ja właśnie na moje wesele znalazłam sale która na szczęscie pozwoliła mi udekorować ją po swojemu. Z racji tego że lubię origami to właśnie w tym stylu postanowiłam wykonać część ozdób i właśnie dzięki instrukcja obsługi dałam radę zrobić właśnie te ozdoby sama co jak dla mnie było świetny rozwiązaniem. Polecam
Ania194
junior fellow
 
Posty: 223
Rejestracja: 09 kwie 2021, 10:06

Re: Sala na wesele

Postautor: dominika123 » 20 sty 2022, 17:20

Przed ślubem jest wiele rzeczy do załatwienia i w sumie sala weselna jest tylko jedną z wielu. Na pewno warto też pamiętać o znalezieniu dobrego fotografa ślubnego. Ja już trochę w tym siedzę i wiem co i jak można sobie poszukać. Fajną ofertę widziałem na fotosteria.com.pl/fotograf-slubny-zory[/url]. Może warto z tego skorzystać? :)

moj kuzyn jest na etapie szukania fotografa slubnego :) jest duza oferta faktycznie



__________________
https://www.stowarzyszenie-hubertus.pl/ ... usisz-miec
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: Sala na wesele

Postautor: antoninaxxx » 02 lut 2022, 11:09

Według mnie najlepszym wyborem będzie Czarci Młyn w Będzinie. Wystrój jest niezwykle klimatyczny, serwowane potrawy są bardzo smaczne i dobrze urozmaicone, również obsługa tutaj jest bardzo dobrze zorganizowana
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25

Re: Sala na wesele

Postautor: Miechu » 06 lut 2022, 14:33

Będąc wiele lat w branży pracując jako fotograf krakow z czystym sercem mogę polecić 2 miejsca tj. Villa Love i Oaza Leńcze
Miechu
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 14:14

Re: Sala na wesele

Postautor: monika082 » 11 lut 2022, 16:44

Obrączki to nietypowa biżuteria, ale musi być równie dobrze dobrana i wykonana z trwałych materiałów. Polecam Wam http://diamentobraczki.pl/ , bo fajny wybór, ceny nie są wysokie. Młoda Para i tak na starcie ma sporo wydatków, po co kolejne większe sobie dokładać? A u nich zamówienie nawet obrączki z wzorami.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56


Re: Sala na wesele

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 6:37

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości