Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Gość » 18 mar 2013, 14:48

Dzisiaj wielu ludzi posługuje się językiem obcym, a w szczególności angielskim, więc trzeba naprawdę bardzo dobrze go znać, by móc wyróż…nić się na rynku pracy.

http://www.zlotemysli.pl/wp,for/prod/65 ... hejda.html
Gość
 


Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: andzia79 » 19 mar 2013, 13:33

Ja mając podstawy angielskiego próbowałem jak najwięcej osłuchać się z językiem, oglądałem sporo filmów bez lektora i napisów. Moż…e pomysł nie jest doskonały, ale naprawdę pomaga oswoić się z językiem.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2013, 15:20 przez andzia79, łącznie zmieniany 1 raz.
andzia79
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2013, 13:19

Oczywiście ż…e moż…na!

Postautor: alice.xoxo » 06 kwie 2013, 16:46

Angielski w tak krótkim czasie to wyzwanie i na pewno nie opanujesz go w zaawansowanym stopniu. Jednak spróbuj osłuchać się z językiem - oglądaj bajki dla dzieci, słuchaj pop'u- jednak pisownia też… jest waż…na i powinieneś starać się też… czytać po angielsku poradniki czy nawet książ…ki. po jakimś czasie przełącz swoje radio na angielski rap (polecam amerykański) i wczuj się w słowa starając się wyłapać jak najwięcej znanych ci słów, potem znajdź tekst danej piosenki i sprawdź pozostałe słowa. po jakimś czasie spróbuj sam ją zarapować. Gdy będziesz język znał już… w stopniu wyż…szym (jeśli chodzi o poziom to około poziomu a2/b1) postaraj sie słuchać wywiadów z celebrytami. Niektorzy z nich uż…ywają slangu lub mają swoje nawyki słowne które moż…na wyłapać (np. 'like', 'yeah and', czy 'so tell me about...'). Nie pozwalaj sobie na nauke języka w oklepany sposób! Oczywiście gramatyka też… jest waż…na, ale lepiej mówić nie gramatycznie niż… wcale.
alice.xoxo
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: KamilKuczynski » 08 kwie 2013, 10:09

Zgadzam się z Alice. Dodałbym do tego jeszcze motywację.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: english... » 09 kwie 2013, 15:00

Najważ…niejsze jest uczyć się z głową i rozpoczynać naukę od rzeczy naprawdę waż…nych.
Najważ…niejszą umiejętnością językową podczas szybkiej nauki jest jest zrozumienie.
Bez zrozumienia języka efekty będą naprawdę mizerne i motywacja o której wspomniał Kamil mniejsza z każ…dym dniem, z którym uczeń nie będzie dostrzegał postępów w swojej nauce.
___________________
Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat nauki angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: marbnam » 11 kwie 2013, 0:32

Szybko nie nauczysz się niczego, ale jeśli się przyłoż…ysz to na kursie w dobrej szkole mocno podciągniesz ang, np polecam tfls
marbnam
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: siggh » 11 kwie 2013, 11:49

signoor pisze:Chodziłam na intensywny kurs wakacyjny do ENglish For You w Warszawie, bardzo dobre jest to ż…e 2 lektorów równolegle prowadzi sobie kurs w tej szkole, polska lektorka Kamila o ile dobrze pamiętam bardzo, ale to bardzo starała się wykrzesać z nas coś w kwestii gramatycznych, natomiast Native Speaker - Amrykanin Chad, to pamiętam, dynamiczny i ciekawie prowadzący i zachęcający maksymalnie do konwersacji. W miesiąc spor zrobiliśmy, więc generalnie kursy wakacyjnie są czymś dobrym, polecam, a jak sie jest z Warszawy moż…e być to English For You


Mogę potwierdzić te informacje odnośnie English FOr You, szkoła bardzo zna się na rzeczy, kursy prowadzone są w kompaktowych grupkach, a system dualny sprawdza się bardzo, gdyż… temat najpierw wprowadza polski lektor, następnie rozwija sprawę Native Speaker, więc jest kontynuacja. Dobra metoda
siggh
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: bunny11 » 12 kwie 2013, 10:09

Ja najwięcej skorzysałem na pobucie w UK
bunny11
 

odp

Postautor: Feliks » 12 kwie 2013, 20:23

Bo uczenie się języka w kraju, w którym wszyscy nim mówią zawsze jest najłatwiejsze:)
Feliks
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 kwie 2013, 15:05

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: andzia93 » 23 kwie 2013, 8:48

Teraz za granicą tylu Polaków, ż…e nie jest to takie oczywiste:P
________
Prywatna szkoła podstawowa Bielsko Biała
Ostatnio zmieniony 17 maja 2013, 9:25 przez andzia93, łącznie zmieniany 1 raz.
andzia93
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2013, 9:54

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: kola34 » 10 maja 2013, 9:19

marbnam pisze:Szybko nie nauczysz się niczego, ale jeśli się przyłoż…ysz to na kursie w dobrej szkole mocno podciągniesz ang, np polecam tfls

Chodziłem na angielski do TFLS ale dwa lata temu, przygotowali mnie do wyjazdu zagranicznego tak jak trzeba. Tu akurat zasługa moich Nativów którzy sprawili , ze jakoś ta bariera mówienia okazała się mocno zredukowana, oczywiście polska lektorka sprawiła, ż…e moja gramatyka znacznie sie poprawiła. Dlatego ja mogę ze swojego doświadczenia polecić szkołę TFLS.
http://www.speak-point.pl/
kola34
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: kotek354 » 19 maja 2013, 13:11

marbnam pisze:Szybko nie nauczysz się niczego, ale jeśli się przyłoż…ysz to na kursie w dobrej szkole mocno podciągniesz ang, np polecam tfls

Ja chodziłam na kurs wakacyjny do TFLS. Moge polecić każ…demu , kto nie chce tracić kontaktu z językiem w trakcie wakacji lub w szybkim tempie nadrobić zaległości.
kotek354
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: hania_18 » 20 maja 2013, 7:59

Według moich doświadczeń najszybciej moż…na się nauczyć języka na Wyspach. Polecam zajrzeć na kursy angielskiego w Anglii
hania_18
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: ameeen » 21 maja 2013, 20:33

Jak dla mnie dobrą odpowiedzią będzie English for You. Dlaczego to proste, przede wszystkim tylko moż…na uczyć się tam języka angielskiego. to specjalizacja w temacie, jak do mechanika to od konkretnej marki, jak na jezyk do do szkoły, która zajmuje się konkretnym językem. Mnie najpierw nauczyli mówić, następnie przygotowali do egzaminu. System dualny, czyli praca polski lektor i native speaker to idealne rozwiązanie, ale oczywiście sami musimy włoż…yć w to sporo własnej pracy.
ameeen
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: igggorr » 02 cze 2013, 10:53

ameeen pisze:Jak dla mnie dobrą odpowiedzią będzie English for You. Dlaczego to proste, przede wszystkim tylko moż…na uczyć się tam języka angielskiego. to specjalizacja w temacie, jak do mechanika to od konkretnej marki, jak na jezyk do do szkoły, która zajmuje się konkretnym językem. Mnie najpierw nauczyli mówić, następnie przygotowali do egzaminu. System dualny, czyli praca polski lektor i native speaker to idealne rozwiązanie, ale oczywiście sami musimy włoż…yć w to sporo własnej pracy.


Dobra szkoła wysoko w rankingach, zerknijcie sami

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
igggorr
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: jeylo » 12 lip 2013, 21:30

Nie tak łatwo szybko nauczyć się języka, chyba ż…e wyjazd za granicę i obcowanie wyłącznie z tym językiem, ale to nie jest recepta dla każ…dego, ja chodzę do szkoły TFLS i bardzo sobie chwalę, duż…o plusów widzę w konwersacjach z native speakerm, bardzo fajnie mi się z nim rozmawia i widzę swoje postępy, świadomie uż…ywam czasów, a nie tak jak wcześniej Kail pić, Kali jeść ;)
jeylo
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: piddf » 14 lip 2013, 14:54

igggorr pisze:
ameeen pisze:Jak dla mnie dobrą odpowiedzią będzie English for You. Dlaczego to proste, przede wszystkim tylko moż…na uczyć się tam języka angielskiego. to specjalizacja w temacie, jak do mechanika to od konkretnej marki, jak na jezyk do do szkoły, która zajmuje się konkretnym językem. Mnie najpierw nauczyli mówić, następnie przygotowali do egzaminu. System dualny, czyli praca polski lektor i native speaker to idealne rozwiązanie, ale oczywiście sami musimy włoż…yć w to sporo własnej pracy.


Dobra szkoła wysoko w rankingach, zerknijcie sami

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Po ile są kursy semestralne, jeszcze nie ma oferty na stronie
piddf
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: KamilKuczynski » 15 lip 2013, 8:35

jeylo pisze:Nie tak łatwo szybko nauczyć się języka, chyba ż…e wyjazd za granicę i obcowanie wyłącznie z tym językiem, ale to nie jest recepta dla każ…dego

Widzę, ż…e temat jest nieśmiertelny.

Zgadzam się z tym. Mam osoby na lekcjach, które spędziły sporo czasu w Wielkiej Brytanii i nadal nie mogą nauczyć się angielskiego. Głównym powodem jest ciągłe przebywanie w polskim towarzystwie oraz nie korzystanie z bibliotek (wiem,ż…e to pewnie dziwnie zabrzmi).

A czasami warto po prostu iść do biblioteki, aby poż…yczyć coś łatwego do czytania lub słuchania. O wiele łatwiej jest znaleźć coś dla siebie niż… w internecie.

Natomiast błędami przy szybszej nauce jest:
- duż…o gramatyki
- Zmuszanie do mówienia
- Uczenie się tylko z podręczników
- Próbowanie bycia perfekcyjnym
- Poleganie na angielskich szkołach
Więcej tutaj
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Sita

Postautor: Rom3k » 23 lip 2013, 14:14

Ja osobiście polecałby jeż…eli chodzi o angielski szybko metodę: www.sita.pl.
Daje fajne efekty, a jest to skuteczna nauka języków. Jasne, ż…e nic nie przychodzi bezproblemowo i trzeba również… poświęcić czas na naukę, ale jeż…eli dla kogoś rzeczywiście kurs języka angielskiego jest priorytetem, to szczerze polecam :spoko:
Rom3k
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: emilcia88 » 06 sie 2013, 21:27

hmm szybko to chyba trudno nauczyć się języka angielskiego, ja uczę się ok 10 lat i dalej się dokształcam, bardzo duż…o pomógł mi kurs w szkole TFLS, a w szczególności konwersacje z native speakerem, poprawiłam swój akcent i wymowę i pokonałam barierę językową
emilcia88
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Gość » 08 sie 2013, 16:47

po prostu uż…ywać angielskiego, a dokladniej rzecz biorąc trzeba mówić. Znajomych znajdziesz sobie tu (w kolejności gdzie najszybciej) www.speaking24.com, www.sharedtalk.com, www.interpals.net, www.italki.com Znam chłopaka, który rok temu uż…ywał prostych fraz, a po roku czasu spędzonym na rozmowach na skajpie mówi na poziomie iintermediate. Jak często będziesz korzysać z speaking24.com to tez na pewno go poznasz.
Gość
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: maggalenka Trawska » 09 sie 2013, 18:02

Ja jednak polecam naukę w szkole językowej, jeż…eli chodzi o Warszawę to super metodę wypracowali w English For You, potrafili połączyć kurs, gdzie moż…na podreperować gramatykę z polskim lektorem, ale takż…e podziałać w zakresie konwersacji, jednak kontakt face to face z lektorem anglojęzycznym, pochodzącym z USA, albo Anglii bardzo mocno zmusza do praktycznej nauki języka. Wzbogacona sprawa jest warsztatami tematycznym też… z nativami. Polecam taką metode nauki i samą szkołę English for you
maggalenka Trawska
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: ala135 » 12 sie 2013, 12:05

Z kursami na Multikurs.pl moż…esz się nauczyć angielskiego już… w trzy miesiące, jeśli bardzo chcesz ;)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: iterrr » 17 wrz 2013, 11:40

maggalenka Trawska pisze:Ja jednak polecam naukę w szkole językowej, jeż…eli chodzi o Warszawę to super metodę wypracowali w English For You, potrafili połączyć kurs, gdzie moż…na podreperować gramatykę z polskim lektorem, ale takż…e podziałać w zakresie konwersacji, jednak kontakt face to face z lektorem anglojęzycznym, pochodzącym z USA, albo Anglii bardzo mocno zmusza do praktycznej nauki języka. Wzbogacona sprawa jest warsztatami tematycznym też… z nativami. Polecam taką metode nauki i samą szkołę English for you


Który akcent jest dla Was bardziej przydatny - angielski, czy amerykański
iterrr
 

portal

Postautor: pat85 » 17 wrz 2013, 19:45

Polecam Wam gorąco stronę Gettin' English :) www.gettinenglish.com
Jest spory wybór testów (też… online), słownictwa i duż…o więcej. Dla początkujących i tych zaawansowanych. :)
pat85
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: maciejfilipian » 18 wrz 2013, 22:46

najszybsza metoda nauczenia się języka jest wyjazd do Angli/USA i obracanie się w kręgach native speakerów. W pół roku będziesz mówił dobrze po angielsku. Wszystko to kwestia odpowiedniej motywacji :)
Awatar użytkownika
maciejfilipian
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:02

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: nutkaa » 26 wrz 2013, 20:15

emilcia88 pisze:hmm szybko to chyba trudno nauczyć się języka angielskiego, ja uczę się ok 10 lat i dalej się dokształcam, bardzo duż…o pomógł mi kurs w szkole TFLS, a w szczególności konwersacje z native speakerem, poprawiłam swój akcent i wymowę i pokonałam barierę językową


ja też… bardzo sobie chwalę kurs w szkole TFLS, świetni lektorzy pracują w tej szkole, potrafią umiejętnie przekazać swoją wiedzę i zmotywować do nauki
nutkaa
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: nickoole » 27 paź 2013, 8:15

ja zapisałam się do szkoły TFLS, ponieważ… wielu znajomych mi ją polecało, w internecie też… ją chwalą, póki co jestem zadowolona, ciekawe zajęcia i fajni lektorzy, polecam
nickoole
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Wardak » 27 paź 2013, 10:49

Ksiazka First Idiom First zaoszczedzi Ci sporo czasu. Trudno ja jednak teraz znalezc.
Wardak
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: viola22 » 22 lis 2013, 12:57

Uwielbiam sie rozwijac, samodoskonalic itp itd. Dzieki temu, ze mam mozliwosc korzystania za darmo z materialow akademii psychologii sukcesu, moge to robic samodzielnie, w domu. Wspaniale rozwiazanie!!
viola22
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2013, 13:07

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: ala135 » 22 lis 2013, 14:53

Spróbuj nauki z kursami Multikurs, które na pewno przyspieszą opanowanie przez Ciebie języka.
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24


Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: szybkijan » 26 lis 2013, 13:28

Niektórzy z nas w ogóle nie sypiają :D
Ja polecam oglądać seriale po angielsku z angielskimi napisami.
szybkijan
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2013, 13:17

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: swooja » 29 lis 2013, 14:32

Ja chodziłam do English For You w Warszawie i sporo wyniosłam z ich kursów, gdyż… kursy ciekawie były podzielone, duż…o zagadnień konwersacyjnych robił nasz native speaker. Chodziło generalnie, aby duż…o mówić, byliśmy poprawiani, a najważ…niejsze, ż…e grupka dobrze była dobrana, polecam taką metodę dualną, dla mnie to dobra sprawa
swooja
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: andzia79 » 02 gru 2013, 15:19

nic nic
andzia79
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2013, 13:19

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: sniezzka » 02 gru 2013, 19:11

nickoole pisze:ja zapisałam się do szkoły TFLS, ponieważ… wielu znajomych mi ją polecało, w internecie też… ją chwalą, póki co jestem zadowolona, ciekawe zajęcia i fajni lektorzy, polecam


ja też… jestem zadowolona z zajęc w TFLS, szczególnie konwersacje z nativem mi się podobają, a lektorzy są extra, polecam konwersacje z Tomem :)
sniezzka
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: frognatic » 04 gru 2013, 17:23

A ja jestem ciekaw Waszej opinii (pewnie jesteście duż…o bardziej obeznani w temacie samej nauki) o takich projektach jak tu: http://olivegreenthemovie.com/pl/ czyli interaktywne filmy.. jestem ciekaw jak to zostanie rozwiązane do końca, niby oglądanie seria pozwola wyszkolić język, ale... co o tym myslicie?
frognatic
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: KamilKuczynski » 09 gru 2013, 7:07

frognatic pisze:A ja jestem ciekaw Waszej opinii (pewnie jesteście duż…o bardziej obeznani w temacie samej nauki) o takich projektach jak tu: http://olivegreenthemovie.com/pl/ czyli interaktywne filmy.. jestem ciekaw jak to zostanie rozwiązane do końca, niby oglądanie seria pozwola wyszkolić język, ale... co o tym myslicie?


Filmy i szczególnie seriale pomagają w nauce, jeż…eli dobrze się z nich korzstać.

Natomiast projekt wygląda ciekawie, nauka przez zabawę. Mam nadzieje, ż…e dadzą wersję od początkujacych do bardzo zaawansowanych.
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: grzetyl » 20 gru 2013, 15:17

Jak dla mnie nie da się "szybko" nauczyć angielskiego jeśli chcesz się go dobrze nauczyć.
Ja osobiście uczyłem się poprzez zabawę - gry komputerowe, filmy z napisami i piosenki - przyjemne z poż…ytecznym
grzetyl
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2013, 12:09

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: gosc » 28 gru 2013, 14:15

Widzę, ż…e sporo osób tutaj reklamuje jakieś szkoły językowe. Pewnie sporo osób to osoby zatrudnione do pisania dobrze o tych szkołach. Warto na ten fakt zwrócić uwagę czytając wątki na takich forach.

Osobiście uważ…am, ż…e nauka dowolnego języka nie jest sprawą łatwą, a najtrudniejsze jest przełamywanie barier. Mój angielski jest na poziomie komunikatywnym, a nigdy się nie uczyłem języka w ż…adnej szkole. Po prostu wyjechałem kilka razy za granicę i w pewnym momencie musiałem zajść do sklep, urzędu i porozmawiać po angielsku. Na początku było ci꿅ko się przestawić, ale praktyka czyni mistrza.

Najprostsze rozwiązanie to dowolny kurs angielskiego - książ…kowy, on-line, komputerowy. Staraj się wyłapać sporo słownictwa i je zapamiętać. Zapomnij o gramatyce. Ona przyjdzie z czasem. Potem rozmowy np. przez skype - pisanie, a potem rozmowa. Gwarantuje, ż…e osoba dobrze mówiąca po angielsku się do ciebie dostosuje. Zwolni tempo i będzie mówiła wyraźniej. Tak przełamiesz swoją barierę z mówieniem.

Dopiero na tym etapie moż…esz pomyśleć o szkołach lub wyjazdach. Poziom min B1-B2 jest gwarantowany zanim pójdziesz do szkoły:)
gosc
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: stanius » 05 sty 2014, 14:49

Nie tak łatwo szybko nauczyć się języka, chyba ż…e wyjazd za granicę i obcowanie wyłącznie z tym językiem, ale to nie jest recepta dla każ…dego, ja chodzę do szkoły TFLS i bardzo sobie chwalę, duż…o plusów widzę w konwersacjach z native speakerm, bardzo fajnie mi się z nim rozmawia i widzę swoje postępy, świadomie uż…ywam czasów, a nie tak jak wcześniej Kali pić, Kali jeść ;)
stanius
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Maja2211 » 25 sty 2014, 14:05

Ja korzystam z tych kursów. Skończyłam już… poziom podstawowy i jetem w trakcie średnio-zaawansowanym.
Na prawdę polecam ten kurs Angielskiego.
http://www.e-kursy24.com.pl/
Maja2211
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: annaka-po » 26 sty 2014, 15:10

ameeen pisze:Jak dla mnie dobrą odpowiedzią będzie English for You. Dlaczego to proste, przede wszystkim tylko moż…na uczyć się tam języka angielskiego. to specjalizacja w temacie, jak do mechanika to od konkretnej marki, jak na jezyk do do szkoły, która zajmuje się konkretnym językem. Mnie najpierw nauczyli mówić, następnie przygotowali do egzaminu. System dualny, czyli praca polski lektor i native speaker to idealne rozwiązanie, ale oczywiście sami musimy włoż…yć w to sporo własnej pracy.


Sprawdziłam na własnej skórze kursy w English For you, dobrze prowadzone zajęcia, atmosfera sprzyja nauce. Przede wszystkim taki podział- lektor polski od gramatyki i native speaker od konwersacji pomaga dość szybko ogarnąć angielki. Szkoła propnuje małe grupki, które są dobrze dobrane
annaka-po
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: deery0 » 28 sty 2014, 11:51

szkoła musi specjalizować się w angielskim
deery0
 

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: lukto » 06 lut 2014, 11:17

Wszystko zależ…y od tego, czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, a moż…e pomaga Ci odręczne zapisywanie słówek. W moim przypadku jest to zapisywanie + jestem wzrokowcem, najprościej mówiąc lubię zapisywać sobie słówka na kolorowych karteczkach, a potem przyczepiać je w widocznych miejscach i rzucać na nie okiem w każ…dej chwili.
lukto
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2014, 10:34

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: ekokirstie1362 » 06 lut 2014, 18:20

Generalnie duż…o zależ…y od indywidualnych predyspozycji. Nawet mega skuteczny kurs nie pomoż…e jeśli ktoś wolno przyswaja język.

____________________
Jesteś wymagającym klientem? http://www.kseromax.com/konica-minolta/bizhub/press-c8000/ Kliknij tutaj. Nie zawiedziesz się!
Ostatnio zmieniony 23 maja 2014, 9:30 przez ekokirstie1362, łącznie zmieniany 1 raz.
ekokirstie1362
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 lut 2014, 18:07

Cele w nauce angielskiego - motywacja do nauki

Postautor: LukLev » 07 lut 2014, 11:16

Bo chcąc się szybko i skutecznie uczyć trzeba mieć cel. Czyli wiedzieć dlaczego uczymy się języka. Jeśli uczymy się go tylko dlatego, ż…e np: wypada go umieć w dzisiejszych czasach, to motywacja to ż…adna więc i nauka nieskuteczna. Mnie mobilizował wyjazd do pracy za granicę, więc miałem cel i nauczyłem się angielskiego w stopniu podstawowym w według mnie bardzo szybkim czasie korzystając z metod którymi dzielę się na blogu: Angielski1000slow.pl
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: EKOFABRYCY1496 » 10 lut 2014, 13:27

Jak myślicie: lepiej skorzystać ze szkoły językowej czy z kursów multimedialnych do samodzielnej nauki?

____________________
Poznaj stronę http://zdrowiemarket.pl/5-tabletki-zielona-kawa a sam się przekonasz ze,,,,,
Ostatnio zmieniony 23 maja 2014, 9:40 przez EKOFABRYCY1496, łącznie zmieniany 1 raz.
EKOFABRYCY1496
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2014, 13:16

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Merle2128 » 11 lut 2014, 15:27

Witam Wszystkich :) Co do powyż…szego pytania to lepiej zapisać się do szkoły jezykowej. Pozdrawiam, Marlena.

____________________
Wpuszczamy tylko niskie ceny na nasze strony. http://www.daab.com.pl/o_nas_osie_saf_bpw.html Sprawdź!
Ostatnio zmieniony 23 maja 2014, 9:32 przez Merle2128, łącznie zmieniany 1 raz.
Merle2128
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:15

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: pierre34 » 16 lut 2014, 15:17

najlepszy sposób to nauka w szkole językowej, ja chodzę do TFLS i jestem bardzo zadowolony, dobra szkoła z profesjonalnymi lektorami
pierre34
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2014, 15:11


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości