Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: Ania84 » 16 sty 2015, 12:39

Moim zdaniem nie ma innej metody przełamania bariery w mówieniu, niż po prostu dużo mówić w danym języku. Najlepiej to oczywiście wyjechać i trafić w środowisko w którym nie dogadamy się inaczej, niż mówiąc po angielsku. Jeżeli ktoś nie ma możliwości wyjazdu to np. można znaleźć sobie na Skype kogoś z kim można gadać po angielsku. Najważniejsze, żeby dużo gadać im bardziej stanie się to powszednie tym mniejsza będzie bariera.
Ania84
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2012, 17:59


Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: FullDerpHD » 16 sty 2015, 19:51

Angielskiego sie nie mozna nauczyc tak jak inne przedmioty, na pewno nie w taki sam sposob. Jaka bariera? Scinanie sie podczas rozmowy to nie bariera tylko brak slow
Avoid any kind of arguments with me, because if you don't , i will most likely run you over like a fucking monster truck bro. Words can be sharp, keep that in mind.
FullDerpHD
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2015, 2:24

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: borman » 20 sty 2015, 12:12

Należy zapisać się do dobrej szkoły językowej i to do English For You jak dla mnie to najlepiej, jak już pisali inni przyjazna atmosfera, kadra nie tylko dobrze przygotowana, ale przede wszystkim potrafiąca zachęcić i umotywować do nauki, warsztaty, warsztaty, niesamowicie ciepłe miejsce, gdzie w bardzo międzynarodowej atmosferze prowadzone są długie dyskusje o różnych tematach, ciasteczka i coś do picia w gratisie,sam kurs miałem z Chadem pełna profeska tego lektora '"made in USA", nasza przemiła i wymagająca Kamila zrobiła co się da z naszą gramatyką, polecam English For You i ich system dualny,.spoczko jest
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: Withir » 22 sty 2015, 12:40

Metoda bezpośrednia ułatwia sprawę bo tak naprawdę używamy tych samych słów, które zostały użyte w pytaniu do stworzenia odpowiedzi.
http://www.lektoruciebie.pl - Mobilna Szkoła Językowa Oświęcim i Lekcje Angielskiego Online
Awatar użytkownika
Withir
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:48

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: borman » 26 sty 2015, 12:32

Metod jest kilka
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: Utkacy » 29 sty 2015, 19:26

Jeśli nie możesz wyjechać za granicę, gdzie musiałbyś mówić po angielsku (no chyba, że zaszyłbyś się w jakiejś piwnicy) to może spróbuj rozmawiać na skype albo przez inne tego typu serwisy? Zawsze możesz do rozmowy wybrać jakiegoś hindusa czy kogoś innego, kto niekoniecznie dobrze mówi po angielsku, więc będzie Ci łatwiej z nim rozmawiać;)
Utkacy
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2015, 19:18

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: markckaa1 » 09 lut 2015, 11:32

borman pisze:Należy zapisać się do dobrej szkoły językowej i to do English For You jak dla mnie to najlepiej, jak już pisali inni przyjazna atmosfera, kadra nie tylko dobrze przygotowana, ale przede wszystkim potrafiąca zachęcić i umotywować do nauki, warsztaty, warsztaty, niesamowicie ciepłe miejsce, gdzie w bardzo międzynarodowej atmosferze prowadzone są długie dyskusje o różnych tematach, ciasteczka i coś do picia w gratisie,sam kurs miałem z Chadem pełna profeska tego lektora '"made in USA", nasza przemiła i wymagająca Kamila zrobiła co się da z naszą gramatyką, polecam English For You i ich system dualny,.spoczko jest


Dobra szkoła i dobra metoda. Rzeczywiście English for you ma długo wypracowaną metodę nauki języka i przełamywania barier w komunikacji
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: anli » 11 mar 2015, 11:50

Grunt to dobrze dopasowana do predyspozycji metoda nauki języka.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: golik » 16 mar 2015, 11:28

Według mnie najlepszą metodą na przełamanie się jeśli chodzi o mówienie jest wyjazd do kraju, gdzie mówi się danym językiem. Wtedy obcujemy z nim 24 na dobę i nie ma siły, w końcu będziemy musieli zacząć mówić (chociażby żeby kupić coś w sklepie :) ). Teraz jest sporo firm, które organizują kursy językowe za granicą, np. http://smiletrips.pl - jeśli ktoś ma problemy z mówieniem to warto to sprawdzić.
golik
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:24

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: english... » 11 kwie 2015, 0:09

Jeżeli chcecie w krótkim czasie nauczyć się mówić po angielsku i to bez nauki gramatyki, to warto uczyć się całych gotowych i najczęściej używanych w codziennej komunikacji angielskich słówek i zwrotów. Metoda ta mimo iż nie jest idealna to w szybkim czasie pozwala opanować większość podstawowych zwrotów, co przy znajomości np: 1000 najczęściej używanych angielskich słówek umożliwia opanowanie angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w większości przypadków oraz przełamanie bariery w mówieniu.

Więcej na temat tej metody nauki możecie znaleźć w tym nagraniu video na YouTube: Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku?
___________________
Angielski Online - wszystko na temat szybkiej nauki angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: adamro » 22 kwie 2015, 7:59

golik pisze:Według mnie najlepszą metodą na przełamanie się jeśli chodzi o mówienie jest wyjazd do kraju, gdzie mówi się danym językiem. Wtedy obcujemy z nim 24 na dobę i nie ma siły,

Emigracja jako sposób na przełamanie się? Metoda może skuteczna, ale mało praktyczna.
adamro
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: opaewela85 » 06 maja 2015, 9:23

Dla mnie najlepszym sposobem jest rozmowa z obcokrajowcem - jeśli ktoś ma takich znajomych to ma darmowy kurs praktyczny :)
http://tunele-foliowe.pl/folie_ogrodnicze - polecam najlepsze folie ogrodnicze w Polsce
opaewela85
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:48

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: borman » 16 maja 2015, 13:35

Dokładnie dlatego wybierajmy takie szkoły, które dają możliwość otoczenia anglojęzycznym środowiskiem. W Warszawie rolę lidera w tej kwestii zdecydowanie odgrywa English FOr You. Szkoła tworzy program, gdzie materiał wprowadza polski lektor( wyrażenia i zwroty, także gramatyka). Potem do działania przystępuje native speaker prowadząc konwersacje. Fajne jest to że wiadomo o czym będzie toczyć się dyskusja i jest czas aby przygotować się do niej. Native speakers zawsze rozwijają tematykę wprowadzaną przez polskiego lektora. Zajęcia są dynamiczne i w małych grupkach. Mozna spokojnie w ENglish For You przełamać opory przed mówieniem
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: borman » 24 maja 2015, 8:00

Ale i tak liczy się własna praca
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: BykDzik » 25 maja 2015, 12:49

Spróbuj różnych kursów, żeby złapać słownictwo, opory przed mówieniem, to właśnie brak wspomnianego przeze mnie wcześniej słownictwa.
Zacznij najpierw od darmowych kursów, a może i okażą się skuteczniejsze, i nie będziesz musiał płacić ;)

Sprawdź np. ten kurs, może akurat okaże Ci się pomocny, ja osobiście polecam - sprawdzony :P
http://kenis.pl/kurs,intensywny-angiels ... nauki,2086

Pozdrawiam!
www.kenis.pl - darmowe materiały edukacyjne w formie wideo - korepetycje, kursy, egzaminy
BykDzik
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2015, 12:45

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: bambolina » 25 maja 2015, 16:34

Najskuteczniej - po prostu ZACZĄĆ MÓWIĆ! Nie patrz na to czy mówisz lepiej czy gorzej - po prostu staraj się gadać. Później ta płynność mówienia zostanie wyćwiczona.
bambolina
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2015, 21:49

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: anli » 28 maja 2015, 23:37

To prawda. Trzeba się po prostu przełamać i próbować.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: tadeusz16 » 22 lip 2015, 20:41

Moż…na zacząć od czatu tekstowego i przerzucić się na wideo. Po pierwsze, rozmawiasz z osobami, które też… się uczą i popełniają błędy, więc presja jest mniejsza. Po drugie, rozmowę moż…na skończyć w dowolnym momencie, bez podawania przycyzny - zamykasz okno i tyle. W prawdziwej rozmowie trochę z tym gorzej.
tadeusz16
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2015, 22:41

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: Lulek20 » 23 lip 2015, 9:18

Po prostu nie wstydź się. Jak nie otworzysz ust i nic nie powiesz, to nigdy się nie nauczysz mówić. Język jest po to, żeby mówić:-) Ja nigdy się nie obawiam ze ktoś się uśmiechnie jak ja coś źle powiem - niech się wszyscy śmieją, a ja tym sposobem się uczę:-) Trzeba w siebie uwierzyć i tyle:-)
Lulek20
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2015, 7:54

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: werhmuz » 24 lip 2015, 20:05

Ciężko powiedzieć jakie są skuteczne metody. Wydaje mi się, że chyba najłatwiej jest jechać za granicę i po prostu podłapać język.
werhmuz
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2015, 15:28

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: renpac » 29 lip 2015, 21:09

trzeba sobie pozwolić na błędy
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: OLO95 » 30 lip 2015, 11:20

Ćwiczenie z lustrem to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko rozwinąć pewność siebie w mówieniu po angielsku. Aktorzy, sportowcy, tancerze ćwiczą przed lustrem, aby przełamać swoje słabości i stawać się mistrzem w swojej dziedzinie. Psychologia w czystej postaci. Mów do siebie na dowolny temat lub ćwicz prezentacje wybranego zagadnienia.
OLO95
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2015, 22:11

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: montisz » 30 lip 2015, 14:17

Najlepiej ćwiczyć przed lustrem lub pojechać samemu na wycieczkę za granicę, gdzie będziemy musieli korzystać z języka ;)
montisz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2015, 13:57

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: anglistak » 30 lip 2015, 14:55

też mam z tym problem. Kurcze troszkę słów rozumiem ale boję się powiedzieć bo albo przekręcę albo nie wyraźnie zaakcentuje. A spowodowane to jest chyba tym że jak się uczyłem na początku angielskiego to trafiłem do grona osób które już kiedyś miały styczność z tym językiem i lepiej się nim posługiwały niż ja.
anglistak
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2015, 21:30

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: franksista » 30 lip 2015, 22:02

Ja odkąd pamiętam zawsze miałam problemy może nie tyle z nauką języka bo słówka wchodziły mi dość łatwo do głowy a moją metodą była nauka przez kojarzenia, jednak najtrudniejsze było dla mnie mówienie a blokada skończyła się kiedy zostałam rzucona na głęboką wodę i wyjechałam do angli
franksista
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2015, 0:38

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: szopenek2 » 31 lip 2015, 13:07

Najprościej przełamać się w tego typu sytuacjach poprzez zmuszanie się do mówienia. Jeśli ktoś nie ma możliwości rzucić się na głęboką wodę to można spróbować rozmów przez skype. W końcu tylko coś próbując robić można się tego nauczyć:) Można skorzystać z szkoły językowej na przykład http://www.korkiangielski.pl lub poszukać po prostu kogoś do rozmów przez skype. Na pewno problem nie ustąpi jeśli będziemy mówić sami do siebie:)
szopenek2
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 sty 2010, 14:44

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: borman » 14 wrz 2015, 13:15

markckaa1 pisze:Zapisanie się do takiej szkoły, gdzie duż…ą część stanowią zajecia z osobami z UK i USA lub Australii. Dzięki temu moż…na w duzej mierze zastąpić w ten sposób wyjazd zagraniczny. W Warszawie taką szkołą jest English For You, zajecia konwersacyjne są zawsze odpowiednio przygotowane przez polskiego lektora/kę. Dzięki temu mam czas aby przygotować i zazanjomić się z tematyką, która będzie realizowana przez native speakers. Taki model zajęć dla mnie okazał się super opcją


Rzeczywiście English For You to najlepsza szkoła, jeżeli chodzi o przełamanie barier mówienia. Szkoła oferuje szeroki wachlarz native speakers
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: violek23 » 17 wrz 2015, 12:04

Też chodziłem do English For You i dzięki dostępowi do native speakers udało mi się bardzo poprawić płynność mówienia. Poznałem różnych native speakrs zarówno z USA i UK. Ogólnie metoda nauki jak dla mnie okazała się strzałem w 10. Każdy temat najpierw wprowadzany jest przez polskiego lektora( omówienie tekstu i słownictwa oraz sprawy gramatyczne) , natomiast kolejne zajęcia to konwersacja z Anglikiem/Amerykaninem. Dzięki temu wiadomo o czym będzie dyskusja i jest czas aby się przygotować. Zajęcia są spójne i powiązane ze sobą
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: markckaa1 » 15 paź 2015, 12:31

Niekoniecznie wyjazd zawsze gwarantuje najkorzystniejszą formę nauki, gdyż czasami możemy spotkać Anglika, który strasznie kaleczy język, dlatego fajne są takie szkoły językowe, które oferują dużą ilość zajęć z "tubylcami", ale już odpowiednio sprawdzonymi. W Wawie opcja , która dla mnie jest ok to szkoła English For You, gdyż jest postawiony nacisk na mówienie, duża część zajęć prowadzona jest przez Naivów. Można potem rzeczywiście wyjechać i wykorzystać zdobytą wiedzę. Będziemy już jednak potrafili odróżnić osoby dobrze mówiące po angielsku, od tych co kaleczą.
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: guziol » 16 paź 2015, 7:31

kiedy ja uczyłam się angielskiego to bardzo dużo dały mi grupowe zajęcia dodatkowe gdzie nie było opcji żeby siedzieć i się nie odezwać. Na początku oczywiście to był stres ale potem w miarę upływu czasu przestawałam się denerwować, mówiłam śmielej i uczyłam się na błędach.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: kosma38 » 27 paź 2015, 18:42

markckaa1 pisze:Niekoniecznie wyjazd zawsze gwarantuje najkorzystniejszą formę nauki, gdyż czasami możemy spotkać Anglika, który strasznie kaleczy język, dlatego fajne są takie szkoły językowe, które oferują dużą ilość zajęć z "tubylcami", ale już odpowiednio sprawdzonymi. W Wawie opcja , która dla mnie jest ok to szkoła English For You, gdyż jest postawiony nacisk na mówienie, duża część zajęć prowadzona jest przez Naivów. Można potem rzeczywiście wyjechać i wykorzystać zdobytą wiedzę. Będziemy już jednak potrafili odróżnić osoby dobrze mówiące po angielsku, od tych co kaleczą.



Taka nauka ma sens, gdyż od native speakers najprędzej podłapiemy odpowiedni akcent i wymowe
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: mzpx2 » 29 paź 2015, 12:04

Najważniejsze jest używanie języka, a przede wszystkim mówienie. Dzięki temu nie zapominamy tego co już znamy i przełamujemy w ten sposób barierę językową. Mówić, mówić i jeszcze raz mówić
mzpx2
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2015, 11:52

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: guziol » 05 lis 2015, 7:57

To zależy od człowieka, ja byłam bardzo zestresowana jak miałam mówić po angielsku bo krępowało mnie to że robię błędy ale wytłumaczono mi że każdy błędy popełnia i nie ma się czym przejmować. I stopniowa ta bariera zaczęła ustępować.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: pindor » 25 lis 2015, 17:45

Dużo pozytywnych opcji jeżeli chodzi o naukę angielskiego i przełamywania barier w mówieniu daje English for you. Właśnie w tej szkole jest mega wypas native speakers, którzy zachęcają do mówienia i uczenia się jezyka właśnie w praktyczny użyciu
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: drapak » 29 lis 2015, 0:03

Najlepiej rozmawiać z native speakerami, którzy posługują się danym językiem od urodzenia ;) Oczywiście trudno oczekiwać, że każdy ma możliwość bezpośredniej rozmowy z takimi ludźmi na co dzień. W grę wchodzi wyjazd za granicę na jakiś kurs albo obóz językowy lub wykorzystanie komunikatorów internetowych, takich jak Skype. Za ich pośrednictwem też można sobie pokonwersować z ludźmi z innych państw.
Awatar użytkownika
drapak
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2015, 23:04

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: pindor » 02 sty 2016, 0:37

W Warszawie rzeczywiscie English For You to niezła szkoła, gdyż dużo się mówi, a ten ich klubik dyskusyjny to już polecam w szczególności, zarąbiste miejsce gdzie w fajnym miejscu można pogadać ta luzie z różnymi Nativami.
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: pindor » 03 sty 2016, 0:31

Zresztą polecam ranking szkół w Warszawie


http://szkolyjezykowe.zumi.pl/
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: Patka97 » 03 sty 2016, 13:02

Jak najwięcej mówić! Jeśli macie problem z mówieniem, szukajcie porad jak zacząć:
http://www.ingless.pl/artykul/jak-przel ... ngielskim/
Ja chodziłam na kursy, lecz w grupie niewiele udawało mi się nauczyć. Planuję zapisać się na konwersacje 1 na 1, gdzie będę zmuszona mówić. Zobaczymy.
Patka97
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2015, 17:00

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: pindor » 20 sty 2016, 16:42

Każdy musi znalezć dla siebie najlepszą metodę
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: mollerwee2 » 07 lut 2016, 19:16

Native speakers to podstawa
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: maepppka » 28 cze 2016, 12:51

Bardzo zależało mi aby polepszyć speaking, szukałam szkoły, która umożliw mi na kontakt z żywym językiem. Wybrałam English For you ze względu na możliwość zajęć z Nativami, nie zawiodłam się, po kilku miesiącach zajęć w systemie dualnym poprawiłam gramatykę , ale przede wszystkim mówienie. Metoda gdy temat jest wprowadzany przez polskiego lektora, a następnie rozwijany przez Amerykanina super pomysł. Roboty jeszcze nie zmieniłam, ale byłam na paru rozmowach i te po angielsku wypadły dobrze
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: kamina-kama » 09 paź 2016, 15:43

maepppka pisze:Bardzo zależało mi aby polepszyć speaking, szukałam szkoły, która umożliw mi na kontakt z żywym językiem. Wybrałam English For you ze względu na możliwość zajęć z Nativami, nie zawiodłam się, po kilku miesiącach zajęć w systemie dualnym poprawiłam gramatykę , ale przede wszystkim mówienie. Metoda gdy temat jest wprowadzany przez polskiego lektora, a następnie rozwijany przez Amerykanina super pomysł. Roboty jeszcze nie zmieniłam, ale byłam na paru rozmowach i te po angielsku wypadły dobrze


Jeżeli chodzi o mówienie to English For You jest zdecydowanym liderem jeżeli chodzi o nauczanie angielskiego
kamina-kama
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2016, 15:07

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: Kamilla T. » 15 paź 2016, 18:07

Ja takze w temacie polecam English For You za nacisk na mówienie. W tej szkole konwersacje stanowią podstawową część
Kamilla T.
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2016, 17:21

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: jopek91 » 16 paź 2016, 15:56

Np. można się umówić ze znajomymi że np. danego dnia rozmawiamy wyłącznie po angielsku :)
jopek91
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2016, 15:54

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: anli » 17 paź 2016, 12:11

Ja bym się nie odważyła. Nie, po prostu nie. Już lepiej za granicą.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: Smith15 » 10 mar 2017, 10:39

good it has a ranking of what does it cost hot water it could generate on demand hot water heater Glass-Lined Storage tanks: Made to decrease deterioration nice.
Smith15
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2017, 11:46

Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: violek23 » 05 mar 2018, 14:06

Ja w sumie uważam ta tip top, że szkoła angielskiegoEnglish For You to ok sprawa, ostatecznie układając sprawę otrzymałem temat od kilku znajomych, to wiarygodne. Dla mnie przemawijącym ostatecznie faktem było to, że zajecia nie są schematyczne, nie tylko oparte na jakiejś książeczce, lecz duuuuużo konwersacji. Szkoła ma wielu rewlacyjnych nativów.
Jak ktoś chce naucyć się gadać może uderzać do English for You, są liderami w tej kwestii w Wawie
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39



Re: Jakie są skuteczne metody przełamania bariery w mówieniu ???

Postautor: vlord » 03 cze 2022, 20:27

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości