Zima czy lato?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Zima czy lato?

Postautor: AnnaWil » 03 sie 2021, 12:27

Ciężko wybrać, chyba umiarkowane temperatury :D czyli coś po środku ;)
AnnaWil
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2021, 12:09


Re: Zima czy lato?

Postautor: Kazikdobry » 13 paź 2021, 12:06

Hej mnie nie przeszkadza żadna pora roku. Fajnie jest byś spontanicznym. Każdy wyjazd może być fajny bez względu na porę.Także pakować walizki i do dzieła.
Dokładnie!! Każda pora roku jest fajna i warta by się zrelaksować. Moje sprawdzone noclegi nad morzem na spontaniczne wypady. Ciekwe oferty mają na jesień właśnie . Zajrzyj na ofertę http://willaataman.com/wypoczynek-nad-m ... zdzierniku
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Zima czy lato?

Postautor: jolkajola » 26 paź 2021, 16:25

mnie często przeraża chandra jesienna. Tylko ta kanapa i filmy. Chciałabym w tym roku jakoś inaczej spędzić te miesiące jesienno - zimowe.
Macie jakieś sprawdzone sposoby? Co robić, gdy jest ciemno i ponuro?
jolkajola
greenhorn
 
Posty: 53
Rejestracja: 28 lip 2021, 10:36

Re: Zima czy lato?

Postautor: Ciastko81 » 09 gru 2021, 11:46

Jedno i drugie, w każda porę roku można fajnie spędzić czas. Latem gram w kosza, biegam, ćwiczę na dworze, a zimą mogę wyjeżdżać na moje ukochane narty. Ostatnio byłem we włoskim ośrodku Val di Sole Pejo, polecam świetne miejsce dla narciarzy, możecie sobie zobaczyć jak wygląda na stronie Zgorky
Ciastko81
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:07

Re: Zima czy lato?

Postautor: hylia7044 » 20 sty 2022, 8:49

Jeśli chcecie wybrać się w fajne miejsce na odpoczynek czy to w lecie czy to w ziemie to ja polecam serdecznie https://slonecznawilla.eu To pensjonat, miejsce otoczone naturą gdzie jest cieszą a spokój i piękne miejsce, mnóstwo lasów. Można spacerować zwiedzać okolicę. Mi bardzo odpowiada coś takiego.
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Zima czy lato?

Postautor: gmat2405 » 03 lut 2022, 21:24

Ja uwielbiam jeździć i nad morze i w góry. Wiadomo w lato nad morze w zimę w góry. Jedno jest pewne nie zależnie gdzie jadę to zawsze po drodze nocuje w Toruniu. Szukam taniego wygodnego noclegu z dobra opinią. Przeważnie wybieram wtedy Piernikowy Dworek. https://noclegtorun.pl/Jest blisko toruńskiej starówki i węzła autostradowego, a to moja droga czy to w góry czy nad morze. Polecam to miejsce :spoko: . Zresztą sami możecie sprawdzić poprzez stronę
gmat2405
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2022, 11:10


Re: Zima czy lato?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 2:15

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości