Programy do nauki angielskiego

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: anula1300 » 28 kwie 2008, 21:02

anula1300
 


.

Postautor: freewanderer » 29 kwie 2008, 9:35

freewanderer
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: pypec » 29 kwie 2008, 10:51

pypec
 

:)

Postautor: anita1990 » 29 kwie 2008, 19:39

anitka1007@wp.pl bardzo proszę o maila.

Pozdrawiam :przytul:
anita1990
 

;]

Postautor: Azaar » 03 maja 2008, 8:11

Poproszę i ja. Na pewno się przyda.. Mój email to: inkiinki@wp.pl

Z góry dzięki;]
Azaar
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: Gość » 04 maja 2008, 12:24

bedę mega wdzięczna:* believeinme@poczta.onet.pl
Gość
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: janush » 04 maja 2008, 18:01

Jeśli moż…na to na adres trojado@gmail.com
janush
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: Gość » 04 maja 2008, 19:54

Chciałem zapytac czy ktos moze dostal jakas odp od tego Pana?
Gość
 

......

Postautor: betsiak » 06 maja 2008, 14:58

ja też… :P
betsi83@wp.pl
:spoko: thx
betsiak
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:56

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: Gość » 08 maja 2008, 23:39

Prosze na adres gajmar@op.pl
Gość
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: przemeklew » 08 maja 2008, 23:45

o nie ma tak...
jak wszyscy to ja też… :beksa: :beksa: :beksa:

admin@engielski.pl
Sygnaturka usunięta. Zapoznaj się z regulaminem.
przemeklew
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: Gość » 12 maja 2008, 10:18

Gość
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: przemeklew » 12 maja 2008, 10:47

Ten tematy jest chyba nie aktualny.
hmm...
Sygnaturka usunięta. Zapoznaj się z regulaminem.
przemeklew
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: Gość » 12 maja 2008, 15:11

ja też… bardz proszę
labtak@wp.pl
Gość
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: Gość » 25 maja 2008, 18:25

Będe wdzięczny. bengacz@vp.pl
Gość
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: lejla » 29 maja 2008, 20:30

Jeśli moż…na to ja też… się dołączam do prośby...lejla23@wp.pl ;)
lejla
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: ewelina1 » 02 cze 2008, 8:17

ewelina.jopek@wp.pl. Ja też… jestem bardzo zainteresowana otrzymaniem tych programów. ;)
Z góry dziekuje
ewelina1
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: FigoFago121 » 02 cze 2008, 15:59

Łojezu, ludzie cośta powariowali z tymi emailami...

To ściema jest jakaś.

Nikt wam nie wyśle na emaila ani Supermemo, ani PHenry - bo po prostu są za duze (kilkadziesiąt - kilkaset mega)

Na te wasze emaile poszły już… pewnie wirusy i trojany.


Buahahahah :hahaha:
FigoFago121
 

dzięki ;*

Postautor: Gość » 14 lis 2008, 17:56

Gość
 

Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: bejotka » 15 lis 2008, 6:21

przemeklew pisze:o nie ma tak...
jak wszyscy to ja też… :beksa: :beksa: :beksa:

admin@engielski.pl


Jestem zaż…enowany, ż…eby admin portalu edukacyjnego zamawiał pirackie kopie programów !?
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Programy do nauki angielskiego

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 11:30

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości