Medycyna estetyczna

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Medycyna estetyczna

Postautor: Loipeld » 02 sie 2020, 8:38

Zamierzam zdecydować się na medycynę estetyczną, powiedzcie mi jakiego rodzaju zabiegi mozecie mi polecić?
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22


Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Norbert434343 » 02 sie 2020, 10:35

Wydaje mi się, że na pewno warte uwagi tutaj są wszystkie zabiegi usuwające zmarszczki. Wydaje mi sie, że wykorzystuje się do nich takie urządzenia jak na przykłąd rf mikroiglowy , ale dokłądnie musiałabys jeszcze o tym doczytać
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: tryszkowski » 02 sie 2020, 12:00

Myślę, że fajnie mieć możliwość zmiany swojego wyglądu jeżeli ktoś rzeczywiście się źle czuje w swojej skórze. Moim zdaniem jedyne co to trzeba pamiętać o jakichś granicach rozsądku.

___
balony z helem
tryszkowski
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 11:59

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: monkanka » 18 sie 2020, 22:52

A jaki jest konkretny cel zabiegu. Kobietki zazwyczaj decydują sie na zabiegi z racji kompleksów albo po prostu bo chcą dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Fajnie zreszta jest się umówić na taką https://aturody.pl/ darmową konsultację, gdzie kosmetolog opowie o specyfice konkretnych zabiegów. Doradzi i podpowie co przyniesie najlepsze efekty
monkanka
newbie
 
Posty: 40
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:42

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Violka30 » 29 sie 2020, 22:36

U nas w salonie dużym powodzeniem cieszy się karboksyterapia urządzeniem https://criss.pl/. Polega na infuzji medycznego dwutlenku węgla CO2, śródskórnie lub podskórnie, przy pomocy bardzo cienkiej igły. W efekcie poprawia się mikrokrążenie, pobudza odnowę komórek i stymuluje produkcję kolagenu.
Violka30
newbie
 
Posty: 43
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:07

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: xHieronimeKx » 30 sie 2020, 8:55

Nie wiem co mam sądzić o takiej medycynie. Z jednej strony całkiem spoko, że takie coś istnieje, bo można sobie poprawić jak coś nam nie pasuje, ale z drugiej strony niektórzy przesadzają...

___
https://prostezeby.com/leczenie-zebow-a-invisalign/
xHieronimeKx
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 8:53

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: blacklady588 » 06 wrz 2020, 15:19

Ja niedawno zdecydowałam się na mezoterapię twarzy. I powiem Wam, że efekt był świetny, a bardzo długo się zastanawiałam. Znalazłam ten zabieg w Warszawie https://twojlekarz-wawa.pl/mezoterapia-twarzy-warszawa/
blacklady588
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2020, 15:10

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: KlemensFA » 07 wrz 2020, 9:23

No wszystko zależy co chcesz sobie zrobić. Najpopularniejsze zabiegi to chyba zmiana nosa oraz biustu. Trzeba nad tym pomyśleć :)

___
filmownie dronem
KlemensFA
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2020, 9:20

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: cruella3 » 14 wrz 2020, 10:43

Znalazłam klinikę https://artederm.pl/w Warszawie, w której zapisałam się na kilka takich zabiegów na twarz. Wybrałam właśnie tę klinikę, bo w tam podążają za nowoczesnymi technologiami. Poza tym wszystkie zabiegi oferowane są w rozsądnych cenach a wykonują je doświadczeni specjaliści
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: 92Karolek » 14 wrz 2020, 13:01

Ogólnie moim zdaniem takie coś jest niepotrzebne, ale jeśli ktoś ma się po takim zabiegu czuć lepiej no to lepiej będzie dla niego jak się na to zdecyduje. Tylko te ceny...

___
https://elubaczow.com/2020/08/21/przere ... to-zrobic/
92Karolek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 13:00

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Piotr Lam » 16 wrz 2020, 22:41

Bardzo polecam trycholog Katowice, mój brat robił u nich przeszczep włosów i jest bardzo zadowolony
Piotr Lam
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 03 sie 2020, 23:29

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: artur123 » 02 paź 2020, 21:00

Jeśli prowadzicie swoje gabinety to na pewno chcecie zamawiać dobre sprzęty. Tutaj na stronie rf mikroiglowy macie bardzo dobrej jakości sprzęty dobrej marki. Sprawdźcie koniecznie na całą ofertę. Polecam.
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: lozora123 » 04 paź 2020, 17:18

Medycyna estetyczna to naprawdę ciekawa sprawa. Ostatnio właśnie zastanawiałem się nad takim zabiegiem i powiem wam, że chyba się zdecyduję. Oglądałem nawet ofertę w https://www.arkmedic.pl/ i wydaje mi się to bardzo ciekawym rozwiązaniem
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Norman9831 » 05 paź 2020, 11:46

Widziałem na stronie https://klinikaotco.pl/ sporo ofert z medycyny estetycznej. Myśle, że warto zwrócić uwagę na tą klinikę jeśli szukamy naprawdę profesjonalnej kliniki.
Norman9831
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 11:42

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Marko3774 » 07 paź 2020, 9:25

Słyszałem, że Dr n. med. Katarzyna Osipowicz jest bardzo dobra w dziedzinie medycyny estetycznej. Korzystaliście z usług tej specjalistki i możecie mi powiedzieć czy faktycznie jest taka dobra jak każdy twierdzi?
Marko3774
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 9:23

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Otokar9381 » 07 paź 2020, 9:33

Z tego co widziałem to lekarz Piotr Turkowski zajmuje się przeszczepem włosów. Jeśli ktoś z Was ma problem z włosami to warto zapoznać się z usługami właśnie tego lekarza. Do każdego klienta podchodzi profesjonalnie, więc według mnie warto zwrócić na niego uwagę.
Otokar9381
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 9:31



Re: Medycyna estetyczna

Postautor: jolkajola » 23 lis 2021, 14:03

słuchajcie czy usunięcie kostniaka to zadanie dla kogoś z gabinetu medycyny estetycznej czy raczej dla lekarza specjalisty? Kompletnie się na tym nie znam, może wy wiecie?
jolkajola
greenhorn
 
Posty: 53
Rejestracja: 28 lip 2021, 10:36

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: targówka » 07 gru 2021, 23:17

W tym temacie korzystam z usług centrum medycznego Damiana. Mają tam najwyższej klasy ekspertów, którzy doskonale wiedzieli jakimi zabiegami przywrócić wiotkość mojej skórze.
targówka
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 lut 2019, 10:51

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Dumka222 » 22 gru 2021, 13:54

Ja na zabiegi medycyny estetycznej chodzę do https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ Wybór jest spory, najlepiej się wybrać moim zdaniem na konsultacje, omówić to co się chce osiągnąć i wysłuchać co będzie najlepszym rozwiązaniem
Dumka222
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:00

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: antoninaxxx » 17 sty 2022, 10:11

Ostatnio właśnie zapisałam się na wypełnianie policzków warszawa . Jest to zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i powiem wam, że efekty są naprawdę ekstra. Moje policzki są bardziej podniesione, jędrniejsze, ogólnie jestem zadowolona z rezultatu
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25


Re: Medycyna estetyczna

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 10:18

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości