Problem ze szkołą językową

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Problem ze szkołą językową

Postautor: 12345qaz » 01 lut 2013, 20:58

Stanowczo odradzam szkołę YOKATTA. Oszuści i naciągacze. Zero profesjonalizmu. Nie odbywające się zajęcia i kursy. Wyłudzanie pieniędzy i nastraszanie. Wielka strata kasy i czasu, nigdy więcej tanich kursów. Dopóki nie zapłacisz będziesz oczkiem w głowie, potem nie doprosisz się o ż…aden kontakt. Staniesz się duchem. Przestrzegam bo straciłem ale jeśli masz stalowe nerwy i czas na chodzenie po sadach..
12345qaz
 


Re: Problem ze szkołą językową

Postautor: klient yokatty » 15 mar 2013, 20:15

Omijać szerokim łukiem YOKATTA Kraków. Wyłudzanie kasy, kursów brak.
Zero kontaktu, biuro zamknięte, telefonu brak, na maile nie odpowiadają. Z tego co mi wiadomo, jest już… coraz większa grupa oszukanych. Moż…e się skrzykniemy, w grupie raźniej?
klient yokatty
 

Re: Problem ze szkołą językową

Postautor: minutka84 » 23 maja 2013, 14:11

współczuję. ja za to słyszałam o metodzie językowej 5S, podobno rewelacja, nie opiera się na tradycyjnym wkuwaniu i przynosi bardzo dobre efekty. najwazniejsze to dobrze wybrać!
minutka84
 

Re: Problem ze szkołą językową

Postautor: Misiek321 » 09 wrz 2014, 19:32

Ja polecam serdecznie : www.chatterbox.pl sam korzystałem i byłem bardzo zadowolony ze współpracy z tą stroną. Nie dość, ż…e miałem bardzo duż…ą mobilność to takż…e kolejnym plusem było to ż…e mogłem sprawdzić pierwszą lekcje za darmo. Naprawdę polecam wszystkim aby spróbowali
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości