Sprawdzenie Treści do CV

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Sprawdzenie Treści do CV

Postautor: Wiliamwalles » 08 maja 2014, 0:42

Witam bardzo bym prosił o sprawdzenie poprawności oraz korektę tłumaczyłem to samodzielnie ale nie jestem pewien czy w 100% dobrze ;p

Stanowisko : Kontroler jakości - Position: Quality Controller
Zakres obowiązków : selekcja, kontrolna, sortowanie uszkodzonych/dobrych części na poszczególne grupy , prace magazynowe, porządkowe
My duties included: selection, control and classification damaged/good parts to each group, warehouse work, cleaning works


Stanowisko Kasjer / Sprzedawca - Position: Cashier / (Seller\[saleswoman-sprzedawczyni/ekspedientka])?

Zakres obowiązków : Obsługa kasy fiskalnej, komputera, obsługa Klientów, przyjmowanie towarów, dbanie o dobre relacje z klientami
My duties included: [POS Service/cash register service(bezpieczniej chyba napisać to drugie)], computer skills, customer service, receipt of goods,
Keeping good relations with customers (utrzymywanie dobrych relacji z klientami[w ang ci꿅ko o wyraż…enie „dbanie o”)
Dlatego napisałbym tak\/
responsible for maintaining good contacts with clients
(odpowiedzialny za utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami)
EPOS - Electronic Point Of Sale terminal – Kasa fiskalna w duż…ych sklepach
POS - Point Of Sale … niemniej jeden z pomocnych mi translatorów utrzymuje ż…e POS service to obsługa kasy fiskalnej :p co najlepiej wpisać ??


Firma Kwiaciarnia „gen”
Company: flower shop "gen"
Zakres obowiązków Wykonywanie bukietów, pakowanie prezentów, obsługa klienta, przyjmowanie zamówień
My duties included: making of bouquets, packing of gifts, customer service, taking orders

Szkoła policealna - vocational college / post-secondary school
Kierunek: Florysta – Direction: Florists
Uzyskany tytuł: Technik florysta - technician florist

Technikum w Częstochowie
kierunek Ochrona środowiska
secondary technical school of environmental protection in Częstochowa city
Uzyskany tytuł : Technik ochrony środowiska
obtained title : Technican of environmental protection
Odbyte kursy – (spent?) course
Kurs nowoczesnego sprzedawcy - course of modern sellers
Wiliamwalles
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2014, 0:40





Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości