Prośba o tłumaczenie-bardzo mi zależy

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Prośba o tłumaczenie-bardzo mi zależy

Postautor: baska87@ » 05 sie 2015, 13:17

Będę wdzięczna jeśli ktoś pomoże mi przetłumaczyć krótką wiadomość. Szukam informacji o mojej przyjaciółce, która dawno temu przeprowadziła się na Teneryfę, byłyśmy w stałym kontakcie i nagle wieści się urwały, to nie w jej stylu. Piszę teraz do różnych jej znajomych z portali społecznościowych, aby coś się dowiedzieć o niej, jednak potrzebuje pomocy, bardzo słabo znam angielski. Jeśli jakaś dobra dusza mi pomoże to super. Chciałabym napisać taką wiadomość:

Witam Nidia, Nazywam się Basia, pochodzę z Polski (Krakowa), Nie znamy się, jednak chciałabym zapytać Cię czy znasz Magdę.........
bądź masz z nią jaki kolwiek kontakt. Ona również pochodzi z Krakowa, ale dawno temu wyprowadziła się na Teneryfę, wiem, że mieszkała z Michelem, bo jeszcze na samym początku często mi pisała wiadomości, maile, posyłała zdjęcia i pisała ogólnie co u niej. Od bardzo dawna nie mam od niej żadnej wieści, ani wiadomości. Jeśli masz z nią jakiś kontakt lub możesz mi napisać co się z nią dzieje, bądź jeśli jest taka możliwość przekazać jej, by sama to zrobiła to będę wdzięczna. Zawsze byłyśmy z Magdą najlepszymi przyjaciółkami dlatego nagłe urwanie kontaktu jest dla mnie nie jasne i zwyczajnie się martwię. Napisałam do Ciebie, ponieważ zauważyłam na portalu społecznościowym, że masz takie same nazwisko jak Michel, a Anitą jest w gronie Twoich znajomych. Pozdrawiam.Basia
baska87@
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2015, 13:00


Re: Prośba o tłumaczenie-bardzo mi zależy

Postautor: dwaczerak » 05 sie 2015, 15:49

Hej , ok nie byłoby żadnego problemu oczywiście jeśli podasz mi tutaj jakiś swój numer na gg albo oczywiście jak dasz tutaj swój adres email. Będzie wtedy łatwiej się skontaktować bo może się okazać takie coś, że już tutaj na forum nie wejdę a tak na emailu jestem codziennie.
dwaczerak
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2015, 17:43




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości