Ogromna prośba o przetłumaczenie.

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Ogromna prośba o przetłumaczenie.

Postautor: H4X » 20 lis 2015, 10:44

Witam forumowiczów, wiem iż jest to dział w którym tłumaczone są KRÓTKIE TEKSTY I ZDANIA, jednak chciałbym prosić o pomoc w przetłumaczeniu trochę większej ilości tekstu, ewentualnie o korektę tłumacza z Google. Dlaczego o to proszę ? Moja dziewczyna musi oddać pracę kontrolną do szkoły policealnej i niestety ani ona ani ja niezbyt jesteśmy obeznani w języku angielskim, dlatego też przetłumaczyłem wszystko przez translatora i nie mam pojęcia czy jest to poprawnie gramatycznie i czasowo. Pisałem na innym forum w dziale "forum: Mógłby ktoś przetłumaczyć proszę", jednak dostałem informację iż "to jest Twoja praca do wykonania, nie nasza. ". Ogromnie proszę o pomoc i zamieszczam tekst oryginalny i przetłumaczony. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

An accident in a restaurant
Date of the accident: 14.10.2015
Sufferer: 38 years-old woman
Workplace: Cook in a restaurant
Ravages: Second degree burns left thigh

The woman, as always late for work prepares the hot water to wash knives caked with grease.
At the same time, another employee, not knowing that the cook still works began to clean the floor because he wanted to leave early.
Cook carrying a metal pot with hot water slipped on a wet floor and poured on his leg the whole pot of boiling water.
The employee saw what happened immediately pour the skin under cold water and called an ambulance because the burn looked very threatening.
The cause of the accident was a rush employee who has not informed the cook on a wet floor that this remains cautious.



Data wypadku: 14.10.2015
Poszkodowany: 38 letnia kobieta
Stanowisko pracy: Kucharka w restauracji
Skutki: Oparzenie drugiego stopnia lewego uda.

Kobieta jak zawsze pod koniec pracy przygotowuje wrzątek do mycia zaschniętych z tłuszczu noży.
W tym samym czasie inny pracownik nie wiedząc że kucharka jeszcze pracuje zaczął myć podłogę ponieważ chciał wyjść wcześniej.
Kucharka niosąc metalowy garnek z gorącą wodą poślizgnęła się na mokrej podłodze i wylała na nogę cały garnek wrzątku.
Pracownik widząc co się stało natychmiast polał oparzone miejsce zimną wodą i zadzwonił po pogotowie gdyż oparzenie wyglądało bardzo groźnie.
Przyczyną wypadku był pośpiech pracownika który nie poinformował kucharki o mokrej podłodze by ta zachowała ostrożność.
H4X
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2015, 10:29





Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości