Angielski nauka mp3

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Angielski nauka mp3

Postautor: pablosmaximos » 29 maja 2013, 11:21

Witam.
Jestem trakcie poszukiwania nagrań do nauki angielskiego na poziomie podstawowym. Chodzi mi o pliki audio w formacie mp3. O ile to moż…liwe to najlepiej ż…eby były już… z transkrypcją. Szukam najlepiej nagrań za darmo, ewentualnie takich, które są dostępne za symboliczną opłatą. Czy moż…ecie mi coś polecić ?

pozdrawiam, i z góry dziękuję za odpowiedź
pablosmaximos
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2013, 11:12


Re: Angielski nauka mp3

Postautor: Gość » 03 cze 2013, 18:03

A słyszałeś o metodzie nauki 5S? Warto się nią zainteresować bo jest ona obecnie bardzo popularna wśród osób uczących się angielskiego. Popularność tej metody wynika z tego, ż…e jest ona efektywna to znaczy ż…e dzięki niej w trwały sposób moż…na nauczyć się duż…ej ilości materiału. W duż…ym skrócie metoda 5S wykorzystuje pamięć długotrwałą (czyli tą w której przechowywane są zdolności językowe języka ojczystego). Enjoy!
Gość
 

Fiszki na mp3

Postautor: Matyyy » 01 lip 2013, 9:45

Witam, ja polecam Fiszki w formie mp3 i na telefon. Niewiele kosztują a nauka to sama przyjemność - uczysz się pisowni dzięki rozpisaniu słówek oraz poprawnej wymowy dzięki nagraniu lektora - moż…esz uczyć się wszędzie!
Matyyy
 

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: barberfisz » 01 sie 2013, 10:18

Teraz widziałam w gazetce, ż…e jakieś fiszki będą w sieci biedronka, niestety na jakim poziomie to nie wiem, moż…na spróbować tą metodę, ewentualnie znaleźć w sieci i wydrukować, a moż…e akurat przypadnie nam do gustu?:)
barberfisz
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2013, 10:59

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: KamilKuczynski » 05 sie 2013, 9:15

Bardzo iele audiobooków znajdziesz na http://librvox.com

Jeż…eli potrzebujesz więcej to moż…esz poszukać na tej liście.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: n4tasha » 07 sie 2013, 14:37

Ja polecam ESL do nauki angielskiego, te podcasty moż…na pobrać i puszczać sobie wszędzie gdzie się tylko jest i moż…na włoż…yć słuchawki do uszu :)

________
Odwiedź Mój Blog Kulinarny.
n4tasha
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:34

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: english... » 09 sie 2013, 19:10

Darmowe lekcje angielskiego mp3 znajdziesz na stronie: Angielski Mp3 do słuchania na YouTube. Pełnych wersji kursów w plikach mp3 wraz z podręcznikami pdf poszukaj na stronie: Kursy Angielskiego Mp3
___________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat nauki angielskiego Online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: ala135 » 30 paź 2013, 11:43

Polecam Ci kurs słówkowy na Multikurs.pl. Znajdziesz tam ponad 14000 nagrań, nieźle, nie? ;)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: pawel34 » 29 gru 2013, 20:59

ala135 dzięki - bardzo fajny kurs:)
pawel34
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2013, 20:57

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: LukLev » 20 lip 2014, 9:16

Sam osobiście korzystałem z kursu w plikach mp3, przy pomocy którego uczyłem się pełnych zdań i zwrotów. Częste słuchanie tego typu nagrań i powtarzanie ich na głos skutkuje bardzo szybkim ich opanowaniem. Sprawdzone osobiście, więc polecam duż…o słuchać i powtarzać - koniecznie na głos, gdyż… taka nauka jest najbardziej efektywna.
___________________
Kurs Angielskiego dla Początkujących który warto poznać rozpoczynając naukę angielskiego.
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: mkoreczek » 27 lip 2014, 20:13

Z tego co pamiętam wiele materiałów jest na stronach BBC
mkoreczek
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2014, 8:10

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: LukLev » 07 sie 2014, 4:03

mkoreczek pisze:Z tego co pamiętam wiele materiałów jest na stronach BBC

Dokładnie dla zainteresowanych podaję link do tych materiałów: Angielski BBC
___________________
Kurs Angielskiego dla Początkujących który warto poznać rozpoczynając naukę angielskiego.
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: Supereligia1159 » 16 sie 2014, 20:39

Całkiem nieźle da się przełamywać takie bariery przez internet. Zawsze moż…na skorzystać z jakiegoś serwisu, w którym da się wyszukiwać partnerów do rozmowy. Moż…na zacząć od czatu tekstowego i przerzucić się na wideo. Po pierwsze, rozmawiasz z osobami, które też… się uczą i popełniają błędy, więc presja jest mniejsza. Po drugie, rozmowę moż…na skończyć w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny - zamykasz okno i tyle. W prawdziwej rozmowie trochę z tym gorzej.
Supereligia1159
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 06 sie 2014, 12:39

:)

Postautor: dalmacja » 02 wrz 2014, 6:30

Wiele interesujących materiałów do nauki angielskiego
widziałam na Chomikuj.pl. Moż…esz takż…e popatrzeć na You tube. Na wielu blogach do nauki też… są udostępniane słówka w formacie mp3.
dalmacja
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2013, 16:25

Re: :)

Postautor: Bazinga » 03 wrz 2014, 16:01

dalmacja pisze:Wiele interesujących materiałów do nauki angielskiego
widziałam na Chomikuj.pl. Moż…esz takż…e popatrzeć na You tube. Na wielu blogach do nauki też… są udostępniane słówka w formacie mp3.


Na chomiku? a później wpadnie do Ciebie stadko prawników z pozwami o kradzież…. Ale a propos youtuba to da sie fajnie pouczyć, tylko musisz sobie wybrane filmiki opracować jak tutaj na blogu na ten przykład:
http://angielski-przed-telewizorem.blogspot.com/
Co chyba wymaga sporo pracy. Anyway, jak coś podobnego zrobisz to chętnie oblookam :)
Bazinga
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:51

Re: :)

Postautor: Radomilaeu94 » 05 wrz 2014, 10:42

Bazinga pisze:Na chomiku? a później wpadnie do Ciebie stadko prawników z pozwami o kradzież….


Właścicielem pliku jest ten publikujący go, więc osoba pobierająca nie musi zakładać, ż…e jest on z nielegalnego źródła. W ten sposób ż…aden pozew za ściąganie z chomika nikomu nie grozi ;)
Radomilaeu94
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 sie 2014, 21:58

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: ExtraBruno83 » 29 wrz 2014, 16:32

Nikomu nie polecam ściągać niczego z chomika. To co tam się dzieje, to tragedia. To nie są ż…arty. Chomik rozdaje ip swoich uż…ytkowników na prawo i lewo. Później przychodzą wezwania sądowe.

Korzystam ze strony www.isel.edu.pl. Bardzo duż…o nagrań. Wszystko za darmo.
ExtraBruno83
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:47

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: kaasia66 » 07 paź 2014, 10:07

Czy te nagrania naprawdę pomagają w nauce? Czy moż…na się skupić na np. robieniu obiadu i słuchaniu nagrania? Czy jednak trzeba siedzieć (odpoczywać) i się powiedzmy uczyć z nagrania?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2015, 10:41 przez kaasia66, łącznie zmieniany 1 raz.
kaasia66
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 paź 2014, 10:54

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: LukLev » 11 paź 2014, 18:25

kaasia66 pisze:Czy te nagrania naprawdę pomagają w nauce? Czy moż…na się skupić na np. robieniu obiadu i słuchaniu nagrania? Czy jednak trzeba siedzieć (odpoczywać) i się powiedzmy uczyć z nagrania?
.
Tak słuchanie angielskich nagrań mp3 jest skuteczne i nie musisz się na nich specjalnie skupiać. Pomyśl sobie czy kiedykolwiek uczyłaś się na pamięć słów swojej ulubionej piosenki? Nie po prostu wysłuchałaś jej kilkanaście, lub kilkadziesiąt razy i znasz ją doskonale. Tak samo moż…esz zapamiętywać słówka bądź całe angielskie zdania i zwroty.
___________________
Angielski Online w domu - sprawdzone metody jak uczyć się przez Internet.
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: annaa 251 » 25 kwie 2016, 11:02

pablosmaximos pisze:Witam.
Chodzi mi o pliki audio w formacie mp3.


tak, wlasnie jest promocja na kursy do sluchania tzw Fiszki audio, mozna ich sluchac np z telefonu.sa rozne poziomy, kursy podstawowe sa za 4,80zł. w Linku ponizej wiecej informacji

https://www.audioapetyt.com/2016/04/fis ... -promocji/
annaa 251
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2016, 10:52

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: Dacza21 » 13 lis 2016, 17:49

Wiele różnych materiałów nagraniowych znajdziesz na youtube. Można tam znaleźć prawie wszystko.
Dacza21
greenhorn
 
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:46

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: Netrotter » 16 lis 2016, 21:26

I wanted to thank you for this excellent read!! I definitely loved every little bit of it. I have you bookmarked your site to check out the new stuff you post.
192.168.0.1
Netrotter
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2016, 21:04

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: Marko8a » 24 gru 2016, 11:07

Ja kupiłem kilka audiobooków w sklepach internetowych. Nie kosztują zbyt wiele - raptem 20zł.
Marko8a
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2016, 9:58

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: Cerl » 07 sty 2017, 11:58

Jeżeli ktoś z Was będzie potrzebował słuchawek nauszynych do nauki angielskiego, polecam zajrzeć http://mp3audio.pl/ranking-sluchawek-na ... ie-wybrac/ na tę stronę. Znajdziecie tam mnóstwo gotowych rankingów oraz informacji.
Cerl
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2017, 14:44

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: Luqqasz9a » 14 sty 2017, 11:33

Również mam kilka książek - słuchowisk (audiobook) i dobre słuchawki. Często wieczorem uczę się w ten sposób angielskiego, słuchając różnych opowiadań lub konwersacji po angielsku.
Luqqasz9a
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2017, 10:47

Angielski nauka mp3 - na YouTube.

Postautor: english... » 01 lis 2017, 13:25

Poniżej wklejam kilka przykładowych (mam nadzieję pomocnych) filmów i nagrań MP3 do samodzielnej nauki języka angielskiego na YouTube.

Angielskie rozmówki Mp3 - Nauka angielskich zwrotów.
https://www.youtube.com/watch?v=BlaiDTxVGd0

Angielskie słówka - I lekcja ucząca 20 z 1000 najczęściej używanych angielskich słów:
https://www.youtube.com/watch?v=TBj9V1gJoR8

Angielski dla początkujących - nauka zwrotów i słówek (video - karaoke):
https://www.youtube.com/watch?v=ko9hSxFNMRA

Więcej porad i lekcji video mp3 dostępnych na stronie kanału AngielskiOnlineTV na YouTube
oraz na tej PlayLiście: Angielski Mp3 - nauka angielskiego online
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: english... » 02 mar 2019, 19:06

Jeśli szukacie kursów do nauki angielskiego ze słuchu, a nie możecie się zdecydować na konkretne lekcje
to myślę, że udostępniona lista na stronie: http://angielskionline.edu.pl/angielski ... -i-lekcje/
pomoże Wam w wyborze tego najbardziej odpowiedniego materiału do słuchania.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: pawel_k19 » 15 kwie 2019, 22:18

Jeśli chcesz nauczyć się języka porządnie, zapisz się do jednej ze szkół językowych. Tak naprawdę nie musisz nawet uczestniczyć w zajęciach stacjonarnie. Tutlo jest szkołą językową kształcącą za pośrednictwem specjalnej platformy (zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych lektorów, trwają po 20 minut i nie trzeba na nie zapisywać się wcześniej).
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: ScottPutski » 12 lip 2019, 14:41

Wydaje mi się, że jest to świetna nauka. Dzięki tym mp3 można bardzo dobrze sobie przyswoić słownictwo.
___________________________________
Prace dyplomowe na Politechnice Warszawskiej
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21


Re: Angielski nauka mp3

Postautor: lukaszSz » 01 cze 2020, 10:00

Przed wyjazdem do pracy za granicę miałem duży dylemat, bo było mało czasu a języka trzeba było się nauczyć..Testowałem kilka metod, ale to nie było to zdałem sobie sprawę, że siadaniem przed książką mało osiągne.
Znajoma poleciła mi NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA dzięki takiej formie nauki przełamałem się do rozmowy, zniszczyłem tą blokadę która mnie otaczała i ten lęk. W ciągu 2 miesięcy nadrobiłem lata szkolne i nauczyłem się mówić.
Polecam sprawdzić samemu to video na niebieskim tle, według mnie jedna z najlepszych metod nauki.
lukaszSz
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2020, 11:32

Re: Angielski nauka mp3

Postautor: KevinNash » 02 cze 2021, 12:02

To mp3 jest rzeczą bardzo potrzebną. Kocham korzystać z wysokiej jakości MP3.
_________________________________
http://pracemagisterskie.info/prace-mag ... metologia/
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44


Re: Angielski nauka mp3

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 8:10

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości