Biuro tłumaczeń

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Biuro tłumaczeń

Postautor: Wudson » 06 sie 2015, 17:14

Witajcie:-) Potrzebuję namiarów na biuro tłumaczeń, które w swojej ofercie zawiera przede wszystkim tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne. Dokumenty mają łącznie 42 strony, należy je przetłumaczyć na język angielski, z tym, ze potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe... Możecie polecić mi jakieś takie profesjonalne biuro, najlepiej w necie, z bardzo dobrym kontaktem i bardzo dobrymi językoznawcami? Ja wiem, że angielski jest popularny i prawie każdy może to zrobić, ale właśnie dlatego można się naciąć i trafić na patałachów...
Wudson
newbie

Re: Biuro tłumaczeń

Postautor: Alicja113 » 06 sie 2015, 21:29

Dokładnie niektórym tylko się wydaje że dobrze znają język albo też zdarza się że takie tłumaczenia robią studenci a osoby z uprawnieniami tylko się pod tym podpisują nie czytają nawet tego co podpisują. Najlepiej znaleźć jakieś dobre biuro i poczytać jakieś opinie na jego temat, a jeżeli chcesz to robić przez internet to będziesz miał zdecydowanie większy wybór
Alicja113
newbie

Postautor: runaaway » 09 sie 2015, 20:46

Nie jestem pewny czy takie tłumaczenia przysięgłe wykonuje się prze internet - z tego co wiem to potrzebny jest oryginalny dokument, który będzie zawierał odpowiednie adnotacje i oryginalne pieczątki. Wydaje mi się, że bezpieczniej będzie też znaleźć jakąś firmę stacjonarną w Twojej okolicy - lepiej wiedzieć, że ktos dobrze zna język i wie co robić ;)
runaaway
newbie

Postautor: Bogusz » 09 sie 2015, 22:07

Kilkukrotnie korzystałem z różnych biur tłumaczeń - zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Ostatnio skłaniam się ku tym drugim. Głównie dlatego, że sprawy mogę załatwić bez wychodzenia z domu, poza tym o wszelkich postępach prac jestem informowany na bieżąco poprzez email. Godnym uwagi jest to , ostatnio przetłumaczyli mi kilka dokumentów w dość krótkim czasie, byłem zadowolony i mogę polecić.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2016, 13:11 przez Bogusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogusz
newbie

Postautor: renpac » 10 sie 2015, 11:51

Cieszę się, że jako tłumacz mogę sobie pracować zdalnie. W takie dni jak dziś siadam sobie po prostu w moim domku ogrodowym i zajmuję się pracą, ale i tak czuję się jak na wakacjach.
renpac
greenhorn

Postautor: Tomilawa » 10 sie 2015, 16:01

to prawda praca w domu może mieć swoje plusy :) ja co prawda jestem jedynie klientem biur tłumaczeń, ale głównie korzystam z tych internetowych, gdzie mogę wszystko sprawnie i łatwo załatwić bez zbędnego wychodzenia z domu :) studenci raczej nie wykonają Ci tłumaczeń przysięgłych, dlatego lepiej znaleźć dobrą firmę i móc zawsze się do nich zgłosić z tłumaczeniem
Tomilawa
newbie

Postautor: Mitfoh » 14 sie 2015, 13:20

W ostatnim czasie miałem przyjemność współpracować z biurem Art of Translation z Sopotu i zdecydowanie mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na ich temat. Są bardzo rzetelni, dokładni i jest z nimi dobry kontakt. Polecam.
Mitfoh
newbie

Postautor: Adwans » 13 wrz 2015, 21:58

Witam wszystkich. A czy miasto ma znaczenie? W sensie kontaktu bezpośredniego, możliwości podejścia /podjechania do Biura Tłumaczeń? Jeśli chodzi o Poznań, moge polecić Biuro Tłumaczeń Meritum przy Głogowskiej 104/3 (przed skrzyżowaniem z Hetmańską). Strona: http://www.filolodzy.pl
Adwans
newbie

Postautor: mikolajos » 18 wrz 2015, 1:09

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że dobre tłumaczenia specjalistyczne w tym różnego rodzaju tłumaczenia umów są robione przez wymienioną firmę. Zazwyczaj tłumaczenia dotyczą najczęściej umów, pełnomocnictw, aktów notarialnych, protokołów i orzeczeń, regulaminów, reklamacji, testamentów, akt i dyrektyw w tym norm Unii Europejskiej, ekspertyz czy na przykład dokumentacji inspekcji. W firmie pracuje zespół specjalistów, który posiada fachową wiedzę.
mikolajos
newbie

Postautor: janek.w.1983 » 02 lis 2015, 12:40

Polecam Ci doświadczonego tłumacza przysięgłego (również tłumaczenia zwykłe) - Panią Beatę: http://www.przysiegle.waw.pl/
Korzystałem z jej usług tłumacza i jestem bardzo zadowolony. Jednak 16lat doświadczenia robi swoje. Bardzo kompetentna i kontaktowa. Robi tłumaczenia z wielu specjalizacji.
janek.w.1983
newbie

Postautor: Ludomir » 24 lis 2015, 20:23

Ja mogę polecić ze swojej strony (korzystałem z usług za namową siostry) to biuro http://www.centrumtlumaczen.pl Bardzo sprawna komunikacja, szybka wycena i realizacja zamówienia - przynajmniej w języku angielskim i niemieckim tak jest. Z tłumaczeń w tych językach korzystałem, więc mam co do tego pewność. Oczywiście wycena jest całkowicie bezpłatna. Jeśli chodzi o tłumaczenia przysięgłe to oczywiście też są w ofercie.
Awatar użytkownika
Ludomir
newbie

Postautor: Grzesiolek » 25 lis 2015, 12:20

Z tłumaczami przysięgłymi nie miałem za wiele do czynienia, ale raz korzystełam z usług Art Of Translation w Gdańsku. Szybko przetłumaczyli cztery strony tekstu, więc jestem bardzo z nich zadowolony.
Grzesiolek
newbie

Postautor: 123tlumacz » 07 lut 2016, 19:10

Wudson pisze:Witajcie:-) Potrzebuję namiarów na biuro tłumaczeń, które w swojej ofercie zawiera przede wszystkim tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne. Dokumenty mają łącznie 42 strony, należy je przetłumaczyć na język angielski, z tym, ze potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe... Możecie polecić mi jakieś takie profesjonalne biuro, najlepiej w necie, z bardzo dobrym kontaktem i bardzo dobrymi językoznawcami? Ja wiem, że angielski jest popularny i prawie każdy może to zrobić, ale właśnie dlatego można się naciąć i trafić na patałachów...

W przyszłości zapraszam do skorzystania z naszej oferty: https://123tlumacz.pl/angielski/
Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl

https://123tlumacz.pl/
123tlumacz
newbie

Postautor: lukasz987kupis » 18 kwie 2016, 10:10

witam potrzebuje namiar na jakis dobry slownik specjalistyczny - tematyka urologia, moze byc tez ewentualnie urologiczny tlumacz online albo biuro tlumaczen , ktore podejmie sie tlumaczenia specjalistycznych tekstow urologicznych w Warszawie
Gabinet urologiczny w Warszawie urolog warszawa
lukasz987kupis
newbie

Postautor: Bazyl12 » 10 lip 2016, 19:37

Też korzystałem z tego Centrum Tłumaczeń, o którym wspomniał Bogusz. Potrzebowałem tłumacza przysięgłego z i na niemiecki. Można zamówić u nich darmową wycenę, nie czekałem nawet godziny.
Awatar użytkownika
Bazyl12
newbie

Postautor: annadekiel2 » 21 wrz 2016, 15:54

Jeżeli będziecie szukać tłumaczeń technicznych, to polecam http://slavis.net/tlumaczenia/tlumaczenia-techniczne, do przysięgłych http://sworny.com.
annadekiel2
newbie

Postautor: Karo45 » 20 gru 2016, 16:19

Zawsze podziwiałam tłumaczy przysięgłych! :O
Karo45
newbie

Postautor: mimiglam » 21 sty 2017, 15:25

:hura:
mimiglam
newbie

Postautor: malwaaa » 29 sty 2017, 13:54

Ja potrzebowałam przetłumaczenia z niemieckiego dokumentów sądowych i dostałam namiary na biuro, których specjalnością są właśnie tłumaczenia przysięgłe. Wykonali świetną robotę, bo stron było prawie sto a czas, który mnie naglił nie ułatwiał zadania. Ale wyrobili się w czasie, wszytko było wykonane bezbłędnie i dokładnie. Adwokat, który czytał przetłumaczone już dokumenty był zdziwiony, że tak szybko udało mi się to załatwić. Dobrze mieć namiary na taką sprawdzoną firmę, bo nie zawsze możemy sobie pozwolić na błądzenie i szukanie dobrego biura.
Awatar użytkownika
malwaaa
newbie