Pomoc w tłumaczeniu bloga

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Pomoc w tłumaczeniu bloga

Postautor: lukasz0909 » 28 sty 2017, 22:16

Hej!! Szukam osoby do współpracy, która pomoże przetlumaczyć mi autorskiego bloga na angielski. Blog stricte techniczny ale od razu mówie, że jestem zdiagnozowany na B2, plus 10 lat technicznego, branżowego języka - stąd nie oczekuję, że ktoś zrobi za mnie całą robote - a raczej oczekuję współpracy na zasadzie - ja dam techniczne określenia, a Wy mi pomożecie w treściach angielskich tj. przetlumaczyć na przykład jakieś drobne sarkazmy. Na początku około 30 wpisów do przetłumaczenia - i jak się będzie dobrze układało to ciągła wspólpraca wraz z rozwojem bloga...

Oczywiście odpłatnie.

Pozdrawiam

Łukasz
lukasz0909
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2017, 21:59


Re: Pomoc w tłumaczeniu bloga

Postautor: lukasz0909 » 31 sty 2017, 19:58

Zapłace uczciwie tj. tyle co biura tlumaczeń biorą - tylko szukam osoby, z która nie będę musiał PANIOWAC/PANOWAC i która mi doradzi na zasadzie, że to w anglojęzycznej kulturze może być "tak" odebrane...wtedy podziękuję,za rade i poproszę, żeby przetłumaczyć właśnie tak to, żeby było to tak samo odebrane...studencki style - i nawet fajnie jakby to był jakiś student z jajem.

Pozdrawiam

Łukasz
lukasz0909
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2017, 21:59

Re: Pomoc w tłumaczeniu bloga

Postautor: PewnaKaska » 29 sty 2019, 20:12

A możesz podać linka do tego bloga? Interesuję się tematem tłumaczenia blogów na angielski.
PewnaKaska
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2019, 16:49

Re: Pomoc w tłumaczeniu bloga

Postautor: muchasty » 30 sty 2019, 13:42

Cześć, pracuje w firmie w która prowadzi swoją stronę internetową na której też jest właśnie blog. Swoich klientów mamy z Polski ale większość pochodzi z zagranicy dlatego bloga prowadzimy w kilku językach. Także znam firmę którą mogę z autopsji polecić jest nią https://yellow.pl/ pochodzą oni z Wrocławia lecz zając ich elastyczność nie było by problemu jakbyś wysyłał zlecenia z innej części Polski.
Firma tłumaczyła dla nas nie tylko teksty na język angielski a również na język Holenderski i Japoński. Gorąco polecam! :spoko:
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości