tłumaczenie tytułu pracy inż…ynierskiej

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

tłumaczenie tytułu pracy inż…ynierskiej

Postautor: neon90 » 05 gru 2012, 11:15

Witam. Chciałbym Was prosić o pomoc w przetłumaczeniu na j. angielski tytułu mojej pracy inż…ynierskiej. Brzmi on następująco:
Projekt mechanizmu napędowego i sterowania bramy przesuwnej.
neon90
 


Re: tłumaczenie tytułu pracy inż…ynierskiej

Postautor: Avak » 05 gru 2012, 21:35

Tutul twojej pracy w wersji angielskojezycznej:

The sliding gate drive and steering mechanism project
Avak
 

Proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstu na język angielski

Postautor: agam1981 » 10 kwie 2013, 10:02

Celem pracy jest przeprowadzenie badań określających wpływ obróbki cieplnej na strukturę, własności mechaniczne i temperaturę przejścia w stan kruchy stali niskostopowej o podwyż…szonej wytrzymałości gatunku Xabo 890.
W związku z tym praca obejmuje badania określające szereg własności mechanicznych, między innymi próbę twardości, statyczną próbę rozciągania, próbę udarności dzięki, której wyznacza się temperaturę przejścia badanej stali w stan kruchy.
Zakres pracy obejmuje również… badania metalograficzne. Za pomocą mikroskopu świetlnego dokonuje się obserwacji struktury badanego materiału, natomiast przy uż…yciu mikroskopu elektronowego, skaningowego dokonuje się badania fraktograficznego (badania przełomów).
agam1981
 

Re: tłumaczenie tytułu pracy inż…ynierskiej

Postautor: tyski1 » 30 lip 2013, 18:32

neon90 pisze:Witam. Chciałbym Was prosić o pomoc w przetłumaczeniu na j. angielski tytułu mojej pracy inż…ynierskiej. Brzmi on następująco:
Projekt mechanizmu napędowego i sterowania bramy przesuwnej.


witam, mam do Ciebie prośbę. Ja również… pisze prace inż…. i mam bliźniaczo podobny temat do Twojego ale trudno znaleźć do niego materiały czy mógłbyś mi podpowiedzieć z czego korzystałeś podczas pisania pracy?? Proszę o kontakt mailowy lorenka90@wp.pl

Z góry dziękuję za Pomoc
Wojtek
tyski1
 

Re: tłumaczenie tytułu pracy inż…ynierskiej

Postautor: pieknyolek » 03 lip 2019, 8:52

Nie jestem pewien czy to dobre tłumaczenie.


_____________________________________________________
http://unitrade.com.pl/oferta/przestrze ... omatyczne/
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19


Re: tłumaczenie tytułu pracy inż…ynierskiej

Postautor: dominika123 » 20 sty 2022, 13:55

Witam. Chciałbym Was prosić o pomoc w przetłumaczeniu na j. angielski tytułu mojej pracy inż…ynierskiej. Brzmi on następująco:
Projekt mechanizmu napędowego i sterowania bramy przesuwnej.


ciekawy temat pracy :) bramy to mojego kuzyna smykalka


_______________________
https://www.odniku.edu.pl/stworz-garaz- ... zd-i-brama
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości