Tłumaczenia

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Tłumaczenia

Postautor: asiach12 » 27 maja 2019, 10:23

Cześć,
jeśli ten watek już się pojawił to przepraszam za powtórkę.

Jakie strony/programy polecicie do tłumaczeń? Opieracie się tylko na google translator, czy macie jakieś sprawdzone programy?

Pozdrawiam!
asiach12
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:27


Re: Tłumaczenia

Postautor: artur123 » 28 maja 2019, 18:49

Polecam zajrzeć na stronę tłumaczenia ustne online gdzie znajdziecie tłumaczenia online dostępne 24/7. Skorzystałem z ich oferty wiele razy i jestem naprawdę zadowolony z jakości i czasu w jakim tłumaczenia są robione. Naprawdę warto przetestować.
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Tłumaczenia

Postautor: asiach12 » 29 maja 2019, 11:16

Dzięki wielkie za odpowiedź!
asiach12
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:27

Re: Tłumaczenia

Postautor: Loipeld » 06 lip 2019, 17:45

Widze, że znacie się troche na tym temacie, w związku z tym zapytam sie was czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie ewentualnie powinienem zgłosić się po takie usługi jak tłumaczenia ustne online? Może znacie jakiś dobre i sprawdzone biuro tłumaczeń, które właśnie takie tłumaczenia wykonuje?
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22

Re: Tłumaczenia

Postautor: Cypryska » 26 lip 2019, 14:48

Ja nie polecam tłumaczeń przez aplikacje. Język jest czymś żywym, co ewaluuje. Pewne rzeczy nieraz jest czesto ciężko przetłumaczyć.
Lepiej skorzystać z profesjonalnego tłumacz linwisty.
Zobacz w bazie firm, nawet na serwisie lokalnym http://www.bielszczak.pl lub tego typu znajdziesz ogłoszenia biur tłumaczeń.
Cypryska
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:23

Re: Tłumaczenia

Postautor: Divon » 01 sie 2019, 17:52

A czy ktoś z Was korzystał kiedyś z profesjonalnego biura tłumaczeń? Prowadzę swój własny biznes i chciałabym znaleźć partnera w biznesie. W sieci znalazłam tłumaczenia angielskie z Krakowa https://www.pbt.com.pl/ co sądzicie o nich? Wyczytałam, że Podgórskie Biuro Tłumaczeń to nie obietnice, to wielokrotnie potwierdzona jakość.
Awatar użytkownika
Divon
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2019, 17:40


Re: Tłumaczenia

Postautor: dominika123 » 21 sty 2022, 7:22

możecie polecić jakieś biuro tłumaczeń online ? dzialaja takie?


______________________
https://zoozool.pl/jak-wybrac-najlepsza ... -jezykowa/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: Tłumaczenia

Postautor: kingusia980 » 14 lut 2022, 16:28

Tłumaczenia dokumentów czy innych technicznych tekstów nie należą do najprostszych i tutaj nie każdy jest w stanie zrobić to indywidualnie. A zwłaszcza jeśli chodzi o tłumaczenia z języków skandynawskich, to jak dla mnie jest nie do przejścia. Dlatego świetnym rozwiązaniem są biura tłumaczeń, które z łatwością wykonają dla nas taką usługę. Mało, że zrobią to perfekcyjnie, szybko, to jeszcze za rozsądną cenę. Ze swojej strony polecam Wam biuro tłumaczeń Pani Ewy artoftranslation.pl, która posiada ogromne doświadczenie językowe, bo działa w tym temacie od lat. Gdybyście nie mieli jak dotrzeć do jej biura, to oczywiście jest możliwość zrobienia tego online, więc do koloru do wyboru. Co kto sobie życzy.... każde żądanie, prośba zostaną wykonane!
kingusia980
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 17 sty 2022, 16:55



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości