angielski metodą sita

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: angielski metodą sita

Postautor: Visitor » 28 wrz 2005, 15:44

Czy ktoś próbował uczyć się metodą sita? Jak to wygląda w praktyce? Jakie są efekty w porównaniu z tradycyjnymi kursami? Właśnie natknęłam się na info i nie bardzo wiem co myśleć
pozdrawiam,
tf
Visitor
 


Re: angielski metodą sita

Postautor: Visitor » 01 paź 2005, 3:16

Zadajesz to pytanie na róż…nych forach i chyba otrzymałeś tylko jedną odpowiedź. Teraz masz druga.
Kiedyś na targach edukacyjnych na Politechnice Warszawskiej było stoisko, w którym moż…na było działanie tego urządzenia i tej metody wypróbować. Poddałem się tej próbie. Niestety z mizernym skutkiem. W osiągnięciu niezbędnego relaksu przeszkadzał mi naturalny na takich imprezach szum oraz chrapanie sąsiadki, która zamiast sie zrelaksować usnęła, a jej mąż… błagał by jej nie budzić.

Firma Relaxa, dystrybutor urządzenia i kursów kasetowych SITA organizuje kursy stacjonarne wykorzystujące tę metodę. Podobno są już… szkoły pracujące z tym urządzeniem. Zapisz się, wypróbuj i napisz coś o tym.
Visitor
 

Re: angielski metodą sita

Postautor: pieknyolek » 27 sie 2019, 8:32

Słyszałem coś o tej metodzie, ale nigdy jej nie próbowałem.



_____________________________________
Kreo Market stoiska handlowe
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: angielski metodą sita

Postautor: teenashah » 26 wrz 2019, 11:28

Nice and interesting post. Thank You! For sharing such a great article, I like to read your information you have mentioned in this article are helpful for me free gift code generator and free gift card generator and free gift cards generator and youtube video downloader
teenashah
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:26



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości