Nowa metoda nauki słówek po angielsku

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

mkb1@vp.pl

Postautor: cyst » 20 gru 2011, 5:29

Visitor pisze:Szukam chętnych do przetestowania nowej metody nauki słówek po angielsku który opracowaliśmy razem z moim m꿅em który pochodzi z Australii(oboje jesteśmy nauczycielami angielskiego).
Szczególnie mi chodzi mi o osoby które mają dość wkuwania słówek
Prześlij na mój e-mail twój stopień zaawansowania a ja wyślę ci zestaw ćwiczeń pozwalających opanowanie słownictwa w jak najkrótszym czasie.W zamian oczekuje tylko waszej opinii . barbarasnd@interia.pl

mkb1@vp.pl ;)
cyst
 


Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Marika1085 » 20 gru 2011, 5:40

Poproszę na poziom zaawansowany: goldeneye@interia.eu
Marika1085
 

Re: gowork???

Postautor: nabeks » 11 sty 2012, 18:17

marcini pisze:Witam
Właśnie poszukuje w Warszawie jakiegoś dobrego kursu języka angielskiego. Na róż…nych forach bardzo zachwalają kurs:
nauka angielskiego warszawa
nie wiem czy ich opinie są słuszne.
Moż…e ktoś jest aktualnie obeznany gdzie moż…na iść na skuteczny i w miarę tani kurs języka angielskiego. Z góry dziękuje za

odpowiedzi.

Jakbyś podał cenę to bym Ci powiedział ile moż…essz otrzymać...
nabeks
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Gość » 26 sty 2012, 2:42

witam! jeśli to nadal aktualne to proszę o średniozaawansowany
myszka.s@poczta.fm.
pozdrawiam serdecznie!
Gość
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: online.pl » 27 sty 2012, 18:34

Witam,
mam nadzieję, ż…e oferta jest jeszcze aktualna. :) Poziom intermediate.
sandra360@poczta.onet.pl
online.pl
 

słówka

Postautor: jofes47 » 29 sty 2012, 0:07

jestem zainteresowany zaawansowany
juste@onet.eu
jofes47
 

tat

Postautor: tat » 29 sty 2012, 18:51

Jestem zainteresowany poziom podstawowy.
grzesiek_1995-95@o2.pl
tat
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: deliriumdevi » 22 maja 2012, 3:16

Witam,
mam nadzieję, ż…e oferta jest jeszcze aktualna. Poziom intermediate.
deliriumdeviant86@o2.pl
deliriumdevi
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: skipulek » 23 maja 2012, 21:18

poproszę zestaw słówek na poziomie FCE :) skipulek@gmail.com
skipulek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2012, 23:19

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Sawka123 » 09 lip 2012, 19:26

Dla mnie zawsze najlepszą metodą była nauka na translatorze, wpisuje słówko które mi potrzebne i mam przetłumaczone :)

Polecam translator tlumaczenie.eu
tlumaczenie.eu - Najlepszy internetowy translator!
Sawka123
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2012, 19:15

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: KamilKuczynski » 11 lip 2012, 10:25

Sawka123 pisze:Dla mnie zawsze najlepszą metodą była nauka na translatorze, wpisuje słówko które mi potrzebne i mam przetłumaczone :)

Polecam translator tlumaczenie.eu

Czy ten translator jest lepszy niż… google?
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

nauka angielskiego metodą 1000 słów

Postautor: matixun » 15 sie 2012, 16:46

Ja słówek uczę się z listy 1000 najczęściej uż…ywanych słów w języku angielskim, ale nie poprzez zwykłe wkuwanie jak to robi 99% ludzi, tylko wykorzystując wizualizacje i skojarzenia. Efekty szybszy o 100% i sprawdzony. Oprócz tego czasem korzystam jeszcze z tego systemu 1000 słów angielskich. Jest płatny ale bardzo dobry.
matixun
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Gość » 22 sie 2012, 14:14

Ja jestem zainteresowany, sredno umiem angielski w skali 1-5 na 3+, moj adres email to kedzierski.marcin@gmail.com. pozdrawiam
Gość
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Jaccoo » 22 sie 2012, 20:55

Witam
Jeśli aktualne to poproszę, poziom intermediate
email: jackrzys@interia.pl
Jaccoo
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Gość » 18 wrz 2012, 11:24

mam nadzieje, ze sie nie spóźniłem, poziom śrendio zaawansowany
mail : patrykdet0@o2.pl
Gość
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: NETykieta » 22 wrz 2012, 5:44

Ludzie zastanówcie się co Wy robicie? Podajecie publicznie na forum swoje adresy e-mail, a potem macie pretensje, ze waszą pocztę zalewają niechciane wiadomości! Roboty spamujące tylko czekają na wasze wpisy i adresy. Trochę więcej rozsądku!
NETykieta
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: english... » 23 wrz 2012, 14:22

Przedmówca ma całkowitą rację.
Przecież… autor tego wątku w pierwszym poście podał adres e-mail do siebie więc nie powielajcie innych udostępniających tutaj swoje prywatne adresy, tylko jeśli to jeszcze aktualne to piszcie na adres podany w pierwszej wiadomości.
___________________
Angielski Online - wszystko na temat nauki angielskiego przez Internet.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, 12:25 przez english..., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15


Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: pawellewy23 » 24 wrz 2012, 18:12

english... pisze:Przedmówca ma całkowitą rację.
Przecież… autor tego wątku w pierwszym poście podał adres e-mail do siebie więc nie powielajcie innych udostępniających tutaj swoje prywatne adresy, tylko jeśli to jeszcze aktualne to piszcie na adres podany w pierwszej wiadomości.


ludzie poprostu nie myślą :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2013, 14:08 przez pawellewy23, łącznie zmieniany 1 raz.
pawellewy23
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2012, 18:34

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Konar86 » 24 wrz 2012, 22:14

Ja zawsze uczyłem się tylko z podręczników i repetytoriów coś jak TEN i dobrze posługuję się angielskim. Do tego słuchałem muzyki w tym języku i oglądałem filmy więc miałem moż…liwość wczuć się co nieco w język co i innym, uczącym się polecam.
Konar86
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 02 wrz 2012, 10:01

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, 11:16

A ja polecam naukę angielskich słówek poprzez multikurs.pl. Moż…na wybrać poziom nauki, jest też… Buisness English. Są fajne ćwiczenia i gry utrwalające. Jeśli chodzi o inne języki, też… są do wyboru na róż…nych poziomach :)
Gość
 

e

Postautor: er34r45 » 03 kwie 2013, 12:29

er
er34r45
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Gość » 08 kwie 2013, 5:51

Jeśli moż…na prosić o poziom podstawowy to bardzo chętnie skorzystam.

Pozdrawiam
microsat@o2.pl
Gość
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: Gość » 18 kwie 2013, 20:57

proszę o poziom podstawowy

slawomr590@gmail.com
Gość
 

Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: KamilKuczynski » 26 kwie 2013, 8:07

Visitor pisze:Szukam chętnych do przetestowania nowej metody nauki słówek po angielsku który opracowaliśmy razem z moim m꿅em który pochodzi z Australii(oboje jesteśmy nauczycielami angielskiego).
Szczególnie mi chodzi mi o osoby które mają dość wkuwania słówek
Prześlij na mój e-mail twój stopień zaawansowania a ja wyślę ci zestaw ćwiczeń pozwalających opanowanie słownictwa w jak najkrótszym czasie.W zamian oczekuje tylko waszej opinii . barbarasnd@interia.pl


Autorka podała adres email, na który moż…ecie wysyłać zapytanie. Nie podawajcie swojego publicznego adresu email, bo dostaniecie spam.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56



Re: Nowa metoda nauki słówek po angielsku

Postautor: vlord » 11 cze 2022, 9:49

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości