TFLS szkoła języków obcych

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: zimuana » 04 lis 2012, 15:29

Długo starałam się znaleezć szkołę, która rzeczywiście umotywuje mnie do nauki języka. Często trafiałam na lektorów bez pasji, chęci do zrobienia czegoś fajnego. Po wielu próbach dałam sobie ostatnią szansę i zapisałam się na kurs do TFLS. No i wreszcie coś się zmieniło. Lektor polski w lekki i przejrzysty sposób ogarnął gramatykę, Travis mój Native zagadywał nas i zmuszał do mówienia. Jestem osobą po 40 więc nauka nie wchodzi już… tak łatwo, a tu się udało
zimuana
 


Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: lunjgend » 08 lis 2012, 22:29

bardzo normalna szkoła, lektorzy się wczuwają w swoją pracę. Moż…na się tam nauczyć!
lunjgend
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: utyzownic » 26 lis 2012, 1:22

TFLS w warszawie to numer 1 bez dwóch zdań. Szkoda, ż…e nie mają swoich oddziałów w innych miastach..
utyzownic
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: miko1 » 07 gru 2012, 10:04

Jaka jest zdawalność FCE w tfls
miko1
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: gryzajror » 11 gru 2012, 20:07

5 lat temu chodziłam do TFLS u. Fajnie ż…e do dzisiaj oferują ten sam sprawdzony system nauczania. Pomimo tak długiej przerwy zapisałam ponownie się w styczniu tego roku."
gryzajror
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: fation » 28 gru 2012, 20:19

A jaka jest ich ta metoda? Czym róż…ni się od metody stosowanej w speak up?
fation
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: majka34 » 06 sty 2013, 19:52

tak, mają bardzo dobrych lektorów. Pewnie dlatego mają akredytacje MEN. Mało szkół językowych moż…e się pochwalić taką kadrą.



gryzajror pisze:5 lat temu chodziłam do TFLS u. Fajnie ż…e do dzisiaj oferują ten sam sprawdzony system nauczania. Pomimo tak długiej przerwy zapisałam ponownie się w styczniu tego roku."
majka34
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: kokosz23 » 09 sty 2013, 18:43

Tak, TFLS to sprawdzona jakość. Uczą tam wyłącznie profesjonaliści w przeciwieństwie do innych szkół zatrudniających studentów.


majka34 pisze:tak, mają bardzo dobrych lektorów. Pewnie dlatego mają akredytacje MEN. Mało szkół językowych moż…e się pochwalić taką kadrą.



gryzajror pisze:5 lat temu chodziłam do TFLS u. Fajnie ż…e do dzisiaj oferują ten sam sprawdzony system nauczania. Pomimo tak długiej przerwy zapisałam ponownie się w styczniu tego roku."
kokosz23
 

TFLS = dobra szkoła

Postautor: mcqueen » 13 sty 2013, 15:29

Bez wątpienia jedna z najlepszych szkół w warszawie. Profesjonalni lektorzy, niskie ceny, solidność. Ta szkoła to wszystko ma.
mcqueen
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: darowawa » 14 sty 2013, 11:12

Mnie uczy w tfls Pani Anna. Moge taka świetna lektorke polecić kazdemu.

kokosz23 pisze:Tak, TFLS to sprawdzona jakość. Uczą tam wyłącznie profesjonaliści w przeciwieństwie do innych szkół zatrudniających studentów.


majka34 pisze:tak, mają bardzo dobrych lektorów. Pewnie dlatego mają akredytacje MEN. Mało szkół językowych moż…e się pochwalić taką kadrą.



gryzajror pisze:5 lat temu chodziłam do TFLS u. Fajnie ż…e do dzisiaj oferują ten sam sprawdzony system nauczania. Pomimo tak długiej przerwy zapisałam ponownie się w styczniu tego roku."
darowawa
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Sloneczkowaw1 » 14 sty 2013, 18:44

Ja tez jestem z usług Tfls zadowolona.
kjahen pisze:Bardzo dobra szkoła, uczyłem się do matury w zeszłym roku i dobrze przygotowali!
Sloneczkowaw1
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: fation » 20 sty 2013, 12:03

Mi tam Pan Marek w speak up się podoba. Energiczny, ż…yciowy, zadaje prace domowe a na zajęciach nie moż…na się nudzić.
fation
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: morgano3 » 22 sty 2013, 19:43

zapisałam się we wrzesniu do TFLS i z doświadczenia moge polecić. Bardzo dobra szkoła i napewno bede zapisywac sie na kolejny semestr.


Sloneczkowaw1 pisze:Ja tez jestem z usług Tfls zadowolona.
kjahen pisze:Bardzo dobra szkoła, uczyłem się do matury w zeszłym roku i dobrze przygotowali!
morgano3
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: mijagi » 27 sty 2013, 20:29

beely pisze:Podajcie proszę, który Native jest najlepszy


Ja miałęm konwersacje z Travisem. Bardzo mi się podobały. Nie wiem jak inni ale jestem pewien, ż…e będziesz zadowolony/a z każ…dego, bo w TFLS wszyscy lektorzy są super. Bardzo dobra szkoła, polecam!
mijagi
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: fation » 31 sty 2013, 13:57

Gdzie chodzicie na lekcje do tego lektora? W speak up?
fation
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: kaseks » 06 lut 2013, 18:45

a ja mam kurs w TFLS z Panią Melanią. Lektor fajny , szkoą też… przyjaznie nastawiona do uczniow. dostałąm nawet rabat i dodatkowe darmowe konwersacje z nativem a i najwazniejsze to ze rozłoż…yli mi kurs na raty
kaseks
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: szympnd » 11 lut 2013, 23:28

Też… miałam z nią zajęcia bardzo fajna babka, duż…o się moż…na przy niej nauczyć
szympnd
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: furrow » 13 lut 2013, 13:10

Ja mam zajęcia z Panią Anną O. Nie wiem czy powinnam pisac ale moim zdaniem jest najlepsza. Fajna kobieta i zajęcia potrafi tak ciekawie poprowadzić ż…ę aż… chce się chodzic
furrow
 

nic tylko się zapisać

Postautor: noprosze » 13 lut 2013, 18:22

nic tylko się zapisać, normalnie raj na ziemi
noprosze
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: karoll73 » 13 lut 2013, 19:05

wazne jest aby miec dobrego lektora

kaseks pisze:a ja mam kurs w TFLS z Panią Melanią. Lektor fajny , szkoą też… przyjaznie nastawiona do uczniow. dostałąm nawet rabat i dodatkowe darmowe konwersacje z nativem a i najwazniejsze to ze rozłoż…yli mi kurs na raty
karoll73
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: quseir » 22 lut 2013, 18:35

Tak, to prawda. Dobry lektor to podstawa sukcesu. Ja osobiscie polecam Panią Joasie. Bardzo duż…o mnie nauczyła . Moge wreszcie bez obaw wyjechac za granice i moc porozmawiac w obcym języku co wczesniej sprawialo mi ogromna trudność. Takż…e z calego serca polecam Szkole TFLS i lektorow tej szkoly.


karoll73 pisze:wazne jest aby miec dobrego lektora

kaseks pisze:a ja mam kurs w TFLS z Panią Melanią. Lektor fajny , szkoą też… przyjaznie nastawiona do uczniow. dostałąm nawet rabat i dodatkowe darmowe konwersacje z nativem a i najwazniejsze to ze rozłoż…yli mi kurs na raty
quseir
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: fation » 28 lut 2013, 20:36

A ile i za co płacicie? Moż…ecie napisać? Porównam sobie ofertę.
fation
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: zeberka80 » 06 mar 2013, 12:12

Ja płacę w TFLS-ie mało w porównaniu do ofert innych szkół. Do tego mam gratisowo zajęcia piątkowe z nativem i kurs włoskiego gratis. Mam małą grupę bo 5 osób i 2 lektorów. Zajęcia 2 razy w tyg poniedz. i środa prowadzi Pan Karol a w piątki mam z nativem gdzie ćwiczę akcent i wymowę. Moż…na faktycznie na tych zajęciach "rozgadać się" :)
zeberka80
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: rambarbar » 15 mar 2013, 21:41

TFLS to jest po prostu jedna z nielicznych PRAWDZIWYCH szkół językowych w Warszawie
rambarbar
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: nabob2 » 03 kwie 2013, 11:54

Jak się pochodzi to faktycznie moż…na trafić na fajna promocję. Ja mam za 799 zł kurs do FCE który ma 60 godzin.

zeberka80 pisze:Ja płacę w TFLS-ie mało w porównaniu do ofert innych szkół. Do tego mam gratisowo zajęcia piątkowe z nativem i kurs włoskiego gratis. Mam małą grupę bo 5 osób i 2 lektorów. Zajęcia 2 razy w tyg poniedz. i środa prowadzi Pan Karol a w piątki mam z nativem gdzie ćwiczę akcent i wymowę. Moż…na faktycznie na tych zajęciach "rozgadać się" :)
nabob2
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Ifet » 16 kwie 2013, 22:01

Wiadomo TFLS jest najlepszy w Warszawie.
Widać to nawet po rankingach
http://www.speak-point.pl/[/url]
Ifet
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: serek6 » 03 maja 2013, 15:49

Tak, ja tez tak myśle. Nie wszystkim przecież… dają Akredytacje :)
serek6
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: seler » 03 maja 2013, 16:47

Szczerze polecam szkołę językową TFLS. Pracują tam bardzo doświadczeni lektorzy, native speakerzy są poprostu profesjonalistami. Napewno zachęcą każ…dego nieśmiałka do speakingu
seler
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: merzeks » 16 maja 2013, 6:38

No to jest jedna z lepszych szkół językowych nie tylko w warszawie ale ogólnie w PL
merzeks
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: madakas » 21 maja 2013, 15:13

Tak, najlepsza bo wg mnie mają najlepszą kadrę do przygotowania do egzaminów

merzeks pisze:No to jest jedna z lepszych szkół językowych nie tylko w warszawie ale ogólnie w PL
madakas
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: gigus » 23 maja 2013, 16:22

Wybrałam TFLS. Mysle ż…e do lepszej szkoły nie mogłam trafić. Wreszcie mogę być spokojna o to ż…e będę dobrze przygotowana jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną w sprawie pracy nawet po angielsku.
gigus
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: fonyks » 19 cze 2013, 18:55

o to na pewno :) mają dobre kursy

gigus pisze:Wybrałam TFLS. Mysle ż…e do lepszej szkoły nie mogłam trafić. Wreszcie mogę być spokojna o to ż…e będę dobrze przygotowana jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną w sprawie pracy nawet po angielsku.
fonyks
 

polecam tfls

Postautor: Anettella » 24 cze 2013, 13:31

TFLS to jedyna dobra szkoła językowa w Warszawie. Byłam na kilku kursach w warszawskich szkołach i w końcu trafiłam do TFLS - ta szkoła spełnia moje oczekiwania w 100%. Profesjonalni i doświadczeni lektorzy, wysoki poziom i nauka w małych grupach - po prostu świetna szkoła. Bez problemów zdałam egzamin CAE. Polecam
Anettella
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: szklasz » 24 cze 2013, 14:34

Ja wybieram się do szkoły tfls na kurs wakacyjny, byłem już… na takim kursie w zeszłym roku. Polecam, super sprawa. TFLS to najlepsza szkoła w wawie!
szklasz
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: nasti000 » 30 cze 2013, 17:30

rambarbar pisze:TFLS to jest po prostu jedna z nielicznych PRAWDZIWYCH szkół językowych w Warszawie


zgadzam sie, tfls to profesjonalna szkoła, szczególnie lektorzy bardzo doświadczeni i kompetentni, mnie uczyła pani Joanna, a konwersacje miałam z Bobem, super lektorzy!
nasti000
 

Re: polecam tfls

Postautor: swerok » 15 lip 2013, 13:17

tak, faktycznie to jedna z najlepszych szkół, mają duze wymagania ale przez to zdawalnosc egzaminów po ich kursie jest baaaardzo wysoka,

Anettella pisze:TFLS to jedyna dobra szkoła językowa w Warszawie. Byłam na kilku kursach w warszawskich szkołach i w końcu trafiłam do TFLS - ta szkoła spełnia moje oczekiwania w 100%. Profesjonalni i doświadczeni lektorzy, wysoki poziom i nauka w małych grupach - po prostu świetna szkoła. Bez problemów zdałam egzamin CAE. Polecam
swerok
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: unclejessie » 23 lip 2013, 11:01

TFLS to bardzo dobra szkoła, świetni lektorzy, Polacy i native speakerzy, nauka w TFLSie jest naprawdę przyjemna, a co jeszcze bardziej sprzyja to mała ilość osób w grupie[/u]
unclejessie
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: ledzi » 24 lip 2013, 15:14

potwierdzam, tfls to super szkoła, najlepsza w wawie
ledzi
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:41

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: carpira33 » 02 sie 2013, 11:51

a ja tam wolę profesjonalne szkoły tak jak właśnie tfls. Szkoły które sa długo na rynku wiadomo czego się po nic spodziewać. Czlowiek ma pewność ze ulokował dobrze swoje pieniądze
carpira33
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: madiiii » 22 sie 2013, 15:25

byłam na kursie w szkole tfls na poziomie pre-intermediate, to bardzo dobra szkoła, słyszałam duż…o dobrego o niej dlatego się zapisałam i było warto, miałam super lektorkę, panią Kubacką
madiiii
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: wondel » 28 sie 2013, 7:30

carpira33 pisze:a ja tam wolę profesjonalne szkoły tak jak właśnie tfls. Szkoły które sa długo na rynku wiadomo czego się po nic spodziewać. Czlowiek ma pewność ze ulokował dobrze swoje pieniądze


zgadzam się, ja też… stawiam na szkoły z doświadczeniem, dlatego na kurs zapisałem sie do szkoły tfls
wondel
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: caper » 09 wrz 2013, 18:42

Szkoła fajna, niskie ceny przy tak duż…ej ilości godzin na kursie i dodatkowy kurs gratis dają innego języka. Myślę ż…e warto

wondel pisze:
carpira33 pisze:a ja tam wolę profesjonalne szkoły tak jak właśnie tfls. Szkoły które sa długo na rynku wiadomo czego się po nic spodziewać. Czlowiek ma pewność ze ulokował dobrze swoje pieniądze


zgadzam się, ja też… stawiam na szkoły z doświadczeniem, dlatego na kurs zapisałem sie do szkoły tfls
caper
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: teddyy80 » 17 wrz 2013, 19:23

ja byłem na kursie GMAT w szkole TFLS i bardzo dobrze mnie przygotowano do egzaminu, moją lektorką była Pani Karolina, polecam
teddyy80
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: myuumyuu » 19 wrz 2013, 10:25

Nie ma co się spinać, jak chcesz sie nauczyć angielskiego i jesteś z wawy to przede wszystkim tfls
myuumyuu
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: nafrana » 13 paź 2013, 15:33

teddyy80 pisze:ja byłem na kursie GMAT w szkole TFLS i bardzo dobrze mnie przygotowano do egzaminu, moją lektorką była Pani Karolina, polecam


ja też… byłam na kusie GMAT w TFLS i mogę polecić, lektorzy z duż…ym doświadczeniem, wiedzą jak przygotowac do egzaminu
nafrana
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: trzcianka » 25 paź 2013, 17:15

Poziom lektorów w tej szkole jest naprawdę wysoki. Jest to bardzo fajna szkoła, ma niskie ceny kursów, bardzo dobre lokalizacje. Duż…o moich znajomych chodziło do tej szkoły i poleciło mi ją. Dzięki tej szkole zdałem FCE.
trzcianka
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: doneks » 07 lis 2013, 20:16

tez wyrazam pozytywną opinię o szkole TFLS

nafrana pisze:
teddyy80 pisze:ja byłem na kursie GMAT w szkole TFLS i bardzo dobrze mnie przygotowano do egzaminu, moją lektorką była Pani Karolina, polecam


ja też… byłam na kusie GMAT w TFLS i mogę polecić, lektorzy z duż…ym doświadczeniem, wiedzą jak przygotowac do egzaminu
doneks
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: werkana1 » 03 sty 2014, 21:28

Chodzę na angielski do Tfls 2 semestry.W lutym ponownie mam zamiar kontynuowac naukę. Jestem zadowolona z tej szkoły. Miła obsługa i niskie ceny. Do tego kurs włoskiego gratis.
werkana1
 

XBgPXEAzVGij

Postautor: Aravinth » 04 lut 2014, 7:39

Just got your book from Amazon and read it in one night...I'll be reviewing it on my blog, The Fourth Musketeer, elatnuevly. Loved it! I wish you a lot of success with this title. I love Barbie and started a family feud by giving one to a Barbie-deprived niece (I'm not sure, but they might have confiscated it...and it was even Barbie as a vet! a good role model...)
Aravinth
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości