TFLS szkoła języków obcych

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Gość » 13 wrz 2011, 3:44

ci co narzekaja na archbalda. Po pierwsze archibald nie jest dla biedoty. kogo nie stac na kurs w archibaldzie idzie do innej szkoly. tak jak kogos nie stac na mazde jezdzi polonezem
Gość
 


Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: sompson » 14 wrz 2011, 21:17

każ…demu pasuje co innego, jednemu nie pasuje archibald a drugiemu tfls, jednak osobiście uważ…am, ż…e w wawie jak sie jest to lepiej wybrać tfls..
sompson
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: karolka1 » 14 wrz 2011, 21:36

sa ok
karolka1
 

największa zdawalność egzaminów w tfls

Postautor: samanta.rembertow » 15 wrz 2011, 2:25

Dla mnie też… lepszy jest tfls. Mają największą zdawalność egzaminów
samanta.rembertow
 

najlepsi w przypotowaniu do fce

Postautor: donias » 16 wrz 2011, 19:15

Jestem baaaardzo zadowolona z nauki angielskiego w tfls-ie. PO kursie do fce egzamin był prosty. Bardzo jestem zadowolona. Napewno bym sobie bez kursu nie poradziła. Owszem czasami było cięzko, bo lektorką była wymagająca, ale potrafiła zmobilizować i przekazać wiedzę. Polecam kazdemu kto chce zdawać FCE
donias
 

tfls -dobra szkoła językowa

Postautor: fantafanta » 23 wrz 2011, 15:07

Przez 2 lata chodziłam na zajęcia do tfls i nie mam ż…adnych uwag. Bardzo dobrze prowadzone zajęcia a grupa liczyła 5 osób. Fce zdany mam na A. Polecam tą szkołę teraz wszystkim moim znajomym.
fantafanta
 

przełamałam bariere mówienia w tfls

Postautor: jolaj » 29 wrz 2011, 21:27

Moje opinie o TFLS są bardzo pozytywne. Szkoła ta bardzo indywidualnie traktuje każ…dego słuchacza, a jakość usług jest wysoka. Zajęcia prowadzone są przez 2 lektorów. Zajęcia z konwersacji prowadzi navite speaker, na których moż…na podszlifować akcent i przełamać barierę mówienia w obcym języku. Bardzo miła atmosfera panuje podczas dodatkowych konwersacji językowych . Lektorzy są mili i chętni do pomocy. Zawsze jak tylko miałam wątpliwości mogłam napisać maila do lektora z zapytaniem.
jolaj
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: amosdda » 30 wrz 2011, 8:42

Zdecydowanie ozytywna ocena tej szkoły, wysokie miejsce w rankingu jest jak najbardziej zasłuż…one
amosdda
 

w tfls nauczyli mnie mówić po angielsku

Postautor: kacelp » 14 paź 2011, 4:16

Zawsze miałem problem z rozmową w języku angielskim. Testy z gramatyki rozwiązywałem ok, ale jak już… trzeba było cos powiedziec to się blokowalem. Zapisałem sie na konwersacje do TFLS. Zajęcia bardzo ciekawe, kompetentny lektor, mała grupa uczestników. Dzieki tym zajęciom wreszcie przełamałem barierę. Teraz rozmowa w języku angielskim nie jest dla mnie problemem. Dobra szkoła
kacelp
 

Tfls -dobra szkoła

Postautor: koniu.rembertow » 14 gru 2011, 19:57

Popieram, opinie. Dla mnie tfls jest ok. Mam mało ludzi w grupie - 5 osób, zajęcia z dobrym dojazdem, niskie oplaty. Czego więcej moż…na chceć :).
koniu.rembertow
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: minuby » 12 lut 2012, 0:47

Bardzo podobają mi sie zajęcia w szkole TFLS. Zajęcia ciekawe, dostałem też… dodatkowe bezpłatne konwersacje z nativem. Bardzo dobre rozwiązanie ż…e lektor polski tłumaczy gramatykę itp a nativ akcent , wymowę oraz ciekawostki z ż…ycia danego kraju.
minuby
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: deduct » 02 mar 2012, 2:25

ja tez dostałam w TFLS przy zapisie na angielski darmowy kurs włoskiego :)
deduct
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: wandabanda » 07 mar 2012, 9:44

W tflsie teraz dają drugi kurs gratiS!
wandabanda
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: sepses » 15 mar 2012, 15:54

a ja jestem zadowolona ze szkoły TFLS. Mam bardzo fajne zajęcia piątkowe z nativem które dostałam od szkoły gratisowo.
sepses
 

Re: największa zdawalność egzaminów w tfls

Postautor: werka80 » 16 mar 2012, 0:12

samanta.rembertow pisze:Dla mnie też… lepszy jest tfls. Mają największą zdawalność egzaminów

Tak, to prawda. W TFLS dają nawet gwarancję zdania egzaminów.
werka80
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: ssaw » 16 mar 2012, 8:34

Gwarancję? na czym to polega? Ciekawe. Czytałem tez o TFLS sporo dobrego na paru forach
ssaw
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: uzykos » 26 mar 2012, 17:34

Gwarancja jak gwarancja, ja poszłam do TFLS po to ż…eby się jak najwięcej nauczyć i się nie zawiodłam. Dobrzy lektorzy, którzy naprawde starają się nauczyć i którzy mają wiedzę o tym jak np egzamin FCE będzie wyglądał. To niby podstawowe rzeczy ale rzadko kiedy prywatnie uczący student to wie.
uzykos
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Gość » 05 kwie 2012, 20:32

uzykos pisze:Gwarancja jak gwarancja, ja poszłam do TFLS po to ż…eby się jak najwięcej nauczyć i się nie zawiodłam. Dobrzy lektorzy, którzy naprawde starają się nauczyć i którzy mają wiedzę o tym jak np egzamin FCE będzie wyglądał. To niby podstawowe rzeczy ale rzadko kiedy prywatnie uczący student to wie.



Zgadzam się. Ja chodzę na kurs CPE. Mam zajecia z dobrą lektorką, jestem zadowolona. Uważ…am, ż…e lektora powinien oceniać metodyk, a nie leniwi kursanci, którzy nie odrabiają prac domowych i narzekają. CPE jest trudnym egazminem i trzeba duż…o samozaparcia, zeby sie zmobilizować lektorzy nie będą się za nas uczyli.
Gość
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: anulamonika » 06 kwie 2012, 14:52

zumbos pisze:Bez przesady, ja ucze sie juz u nich kolejny raz i powiem Ci cos czego nie wiesz, ze na pewno Cie przygotuje merytorycznie i czegos sie nauczysz



Ja też… jestem zadowlona z lektorki, pani Agaty Przybyły. Moim zdaniem ona dobra pod względem metodycznym i dokładna. Bardziej podobały mi się zajecia z podręcznikem niż… samo rozwiązywanie testów, ale jest Ok. Chodziłam też… do Profi Lingua, gdzie uczyła mnie pani Olga Akmann i pan Olivier Robinson. Było Ok, nawet ciekawe zajęcia ale zdenerwowałam się na sam koniec, bo w sekretariacie zgubili mój test i musiłam pisac jeszcze raz inny, a najgorsze było to, ż…e próbowali winę zrzucić na mnie.
anulamonika
 

szlombid

Postautor: Gość » 07 kwie 2012, 22:20

mogę się tylko pod tym podpisać, szkoła wcale nie jest przereklamowana, sa naprawde bardzo dobrzy
Gość
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: tassel » 09 kwie 2012, 22:05

ja tez podpisuje sie pod tym. Tfls to bardzo fajna szkoła i super lektorzy.
tassel
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: szlomodajo » 20 kwie 2012, 22:00

na pewno lepsza od speak up i english for you, szkoda ze w Krakowie jej nie ma :/
szlomodajo
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: moikojan » 10 maja 2012, 1:32

A moż…e dobrze, bo tak to jest po prostu najlepsza w wawie i sie nie rozdrabnia
moikojan
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: anulamonika » 20 maja 2012, 17:54

[quote="moikojan"]A moż…e dobrze, bo tak to jest po prostu najlepsza w wawie i sie nie rozdrabnia[/quote]


Oczywiście zalezy, na jakiego lektora się trafi. Na konwersacjach mogliby dawać więcej tekstów, na podstawie moż…na byłoby rozmawić na róż…ne tematy. I moim zadniem, jeż…eli ktoś chce zdać CPE, tablice interaktywne to tak naprawdę strata czasu. Wystarczy, ż…e podręczniki są coraz łatwiejsze.
anulamonika
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: jiffy » 29 maja 2012, 3:10

Bardzo podobają mi się zajęcia z nativem. Super, moż…na poprawic akcent. Oferta w szkole TFLS jest naprawdę szeroka i godna polecenia.
jiffy
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: jezopeda » 01 cze 2012, 7:28

co fakt, to fakt ze naitivow maja naprawde bardzo dobrych
jezopeda
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: jezopedas » 01 cze 2012, 7:32

FAktycznie nativy jedne z lepszych w calej Warszawie
jezopedas
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: beely » 20 lip 2012, 22:23

Podajcie proszę, który Native jest najlepszy
beely
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: awinion » 23 lip 2012, 11:32

Jeśli ktoś szuka jednej z lepszych szkół językowych w Warszawie to jest to bardzo dobry wybór, tzn dobra jakosć dobra szkoła
awinion
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: androya » 07 sie 2012, 13:52

na pewno skupiają się na tym co jest naprawdę waż…ne - czyli nauce angielskiego i w tym są naprawdę dobrzy
androya
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: space33 » 09 sie 2012, 10:19

Widać ż…e konkurencja boi się TFLS i chwyta się wszystkiego...bardzo brzydko... Wszyscy wiedzą ż…e TFLS jest najlepszą szkołą w Warszawie która świetnie potrafi przygotowac do egzaminów i ma najwyzsze osiągnięcia. Pełen profesjonalizm i obsługa na wysokim poziomie.
space33
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: onu.o » 15 sie 2012, 17:25

tfls jest od dawna na rynku wiec jak ktos wchodzi na rynek to musi zaatakowac taka szkołę i to jest słabe. Uważ…am jednak ż…e jakość zawsze się sama obroni i tak jest właśnie w przypadku tfls...
onu.o
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: ajbomin » 25 sie 2012, 0:34

jak ktoś jest z warszawy to faktycznie tfls jest świetnym wyborem, ja się niestety przeprowadziłam do katowic... :(
ajbomin
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: go%u015B%u0107 » 27 sie 2012, 20:55

Powiedzcie mi, a jesli test wyszedl mi 50/50 (na rozmowie jeszcze nie bylam) a chce isc na poziom B2, to spokojnie sie zakwalifikuje czy moze byc problem? :)
go%u015B%u0107
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: karollll80 » 30 sie 2012, 14:53

musisz isc na rozmowe z metodykiem, ale polecam. W TFLS mają bardzo dobrych lektorów
karollll80
 

I znowu zapisałem się do TFLS

Postautor: miaumiau » 07 wrz 2012, 23:08

I znowu się do Tfls -u zapisałem. Cóż… trudno ich przebić - mają teraz promocję darmowego kursu. No i mają świetnych metodyków - świetnie dobrali mi kurs.
miaumiau
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: zmokujal » 08 wrz 2012, 6:59

uczyłem się w tfls i w speak up i mam porównanie. Wygrywa według mnie tfls, lepsze podejście
zmokujal
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: smalujej » 12 wrz 2012, 11:11

nie no to wiadomo ż…e speak up nie dorasta do tfls
smalujej
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Megii29 » 17 wrz 2012, 17:37

Jeśli przygotowujesz się do jakiegoś egzaminu to wybierz TFLS. Moja siostra zdała GMAT właśnie po kursie w tfls. Zgadzam się speak up chowa się przy tej szkole.
Megii29
 

zadowolona z kursu w tfls

Postautor: Gość » 23 wrz 2012, 12:13

Mój kurs już… trwa. Jest nasz 5 osób. Nauczycielka stara się. Jest ok. Poza tym udało mi sie załapać jeszcze na promocje drugiego kursu za friko, więc od października będę miała jeszcze dodatkowo włoski. Moze być ci꿅ko, hehe. Niemniej, jak na razie uważ…am, ż…e dobrze, ż…e wybrałam tfls
Gość
 

zadowlona z kursu w tfls

Postautor: Gość » 23 wrz 2012, 12:14

Mój kurs już… trwa. Jest nasz 5 osób. Nauczycielka stara się. Jest ok. Poza tym udało mi sie załapać jeszcze na promocje drugiego kursu za friko, więc od października będę miała jeszcze dodatkowo włoski. Moze być ci꿅ko, hehe. Niemniej, jak na razie uważ…am, ż…e dobrze, ż…e wybrałam tfls
Gość
 

Re: zadowlona z kursu w tfls

Postautor: sap1 » 30 wrz 2012, 19:39

Moj tez się rozpoczął juz 2 tyg temu.Mam fajną grupę, lektor tez ok. Dokonałam dobrego wyboru

Anonymous pisze:Mój kurs już… trwa. Jest nasz 5 osób. Nauczycielka stara się. Jest ok. Poza tym udało mi sie załapać jeszcze na promocje drugiego kursu za friko, więc od października będę miała jeszcze dodatkowo włoski. Moze być ci꿅ko, hehe. Niemniej, jak na razie uważ…am, ż…e dobrze, ż…e wybrałam tfls
sap1
 

Re: I znowu zapisałem się do TFLS

Postautor: wykop » 05 paź 2012, 7:54

no to chłopie dobry wybór :spoko: ja też… będę zapisywac sie do TFLS-u

miaumiau pisze:I znowu się do Tfls -u zapisałem. Cóż… trudno ich przebić - mają teraz promocję darmowego kursu. No i mają świetnych metodyków - świetnie dobrali mi kurs.
wykop
 

Re: I znowu zapisałem się do TFLS

Postautor: wykop » 05 paź 2012, 7:55

no to chłopie dobry wybór :spoko: ja też… będę zapisywac sie do TFLS-u



miaumiau pisze:I znowu się do Tfls -u zapisałem. Cóż… trudno ich przebić - mają teraz promocję darmowego kursu. No i mają świetnych metodyków - świetnie dobrali mi kurs.
wykop
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: przyjazny11 » 05 paź 2012, 10:15

Dla mnie TFLS to baaaaardzo dobra szkoła, mają kolejki bo są dobrzy i basta, tak samo jak English For You jest bardzo dobrą szkołą i duż…o ludzi do nich chodzi. Dla mnie to 2 najlepsze szkoły w Warszawie.
przyjazny11
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: mialai » 12 paź 2012, 9:59

Czy oferują jakieś kursy internetowe ???
mialai
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: music » 12 paź 2012, 10:13

To stacjonarna szkoła, nie internetowa
music
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: Gość » 17 paź 2012, 8:30

Też… bym chciała się przekonać, czy ta szkoła jest aż… tak rewelacyjna jak mówią. Na kurs zapisałam się we wrześniu, do tej pory się nie rozpoczął, a za każ…dym razem jak dzwonię z pytaniem, co z kursem to okazuje się, ż…e tylko 3 osoby w grupie. Ciekawe jak długa jeszcze każ…ą mi czekać. :/
Gość
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: wandhe » 17 paź 2012, 22:42

tfls jest bardzo w porządku, jak ktoś jest z Warszawy to w sam raz polecam
wandhe
 

Re: TFLS szkoła języków obcych

Postautor: kjahen » 24 paź 2012, 16:17

Bardzo dobra szkoła, uczyłem się do matury w zeszłym roku i dobrze przygotowali!
kjahen
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości