a co z Speak Up?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: a co z Speak Up?

Postautor: dezorient » 07 lis 2012, 14:41

Elastyczność fajnie, le ktoś mógłby opisać konkretne metody nauki w speak up? Bo póki co do same ogólniki czytam
dezorient
 


Re: a co z Speak Up?

Postautor: kito » 30 lis 2012, 14:44

Masz parę rodzajów zajęć - multimedialne, warsztatowe, konwersacyjne, lekcje gramatyki. Są też… godziny do indywidualnego wykorzystania z lektorem. Meody sa łaczone, w tej multimedialnej wykorzystują autorskie programy, przydatne głownie w nauce nowego słownictwa
kito
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: su » 06 gru 2012, 20:12

Są cool szkoła i basta
su
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: cooler1 » 07 gru 2012, 15:21

kito pisze:Masz parę rodzajów zajęć - multimedialne, warsztatowe, konwersacyjne, lekcje gramatyki. Są też… godziny do indywidualnego wykorzystania z lektorem. Meody sa łaczone, w tej multimedialnej wykorzystują autorskie programy, przydatne głownie w nauce nowego słownictwa


Muszę potwierdzić, ze tak jest
cooler1
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: fation » 27 gru 2012, 18:55

Szkoła jak każ…da. Najwięcej zależ…y od nas. Mi się podoba moduł ćwiczenia wymowy na zajęciach multimedialnych, przy kompie.
fation
 

voucher

Postautor: gość123 » 07 sty 2013, 21:10

wygrałam voucher o wartości 1300zł na kurs angielskiego w speak up. po tym co tu przeczytałam mam wątpliwości co do tego, czy odbierać tę nagrodę.. jakieś rady???
gość123
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: fation » 20 sty 2013, 13:08

Kurde, wygrałeś i nie chcesz iść nawet zobaczyć jak tam jest? Idź! i napisz jak było
fation
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Gość » 21 kwie 2013, 15:54

Odradzam tą szkołę językową.
Gość
 

Speak up w Rosji i na Ukrainie, o kurde!

Postautor: Gość. » 30 maja 2013, 17:32

Dobry wieczór. A teraz rewelacja, a moż…e nie rewelacja. Szkoła Speak up z identycznym systemem działa w Rosji i na Ukrainie. Tam jest jeszcze gorzej. Ludzie szturmują głowne biuro w Moskwie, upominaja sie o swoje pieniadze, "szkola" w wiekszosci przypadkow nie zwraca pieniedzy przy rezygnacji. System kredytowy dosciga ludzi, najpierw bank, pozniej komornicy dzwonia i upominaja sie o splate kredytu. Masowe rezygnacje z tego samego powodu, rozczarowanie po 1,2 kilku "zajeciach"...program komputerowy,który w hipermarkecie mozna kupic za 20 PLN, poziom "nauczycieli" ekstremalnie niski. Problem z zapisami na zajecia (obiecuje sie elastyczny plan nauki) etc etc. Smutne jest to, ze ludzie juz doszli do polskich korzeni firmy i dokopali sie do masowych skarg polskich klientow. W samej Moskwie firma ma okolo 200 spraw sadowych, poniewaz przy zerwaniu umowy, nie zwraca pieniedzy, a powinna i Ci,bardziej wytrwali, odzyskuja pieniadze z odszkodowaniem. Tak...czytajcie umowe,ale nawet przy tak skonstruowanej umowie mozecie dostac swoje pieniadze ze wszelkimi kosztami towarzyszacymi. Popatrzcie sami...link na forum...w njapopularniejszym serwisie spolecznosciowym w Rosji. Tak, ludzie zebrali sie, zbieraja sie i zakladaja anty-portal i profile internetowe. Jest nawet plan drukowania anty-ulotek. Niesamowite...Popatrzcie sami - niestety po rosyjsku,ale po co jest Google translator?;-)http://vk.com/public41424478
Gość.
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: fation » 26 lip 2013, 18:40

Na jakiej podstawie porównujesz szkołę w Rosji z tą szkołą? To chyba trochę przesada bez dowodów porónywać te dwie sytuacje.
fation
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Gość » 25 sie 2013, 12:13

fation pisze:Na jakiej podstawie porównujesz szkołę w Rosji z tą szkołą? To chyba trochę przesada bez dowodów porónywać te dwie sytuacje.

Na jakiej podstawie? Bo to jest jedna i ta sama szkoła i ten sam "system" nauczania i oplaty na kredyt. Jakich dowodów więcej potrzebujesz? Probujesz powiedziec,ze to sa dwie rozne firmy? :-D Ja widzialem ta szkole w Warszawie i w Moskwie. Świetny i agresywny marketing, sprzedaż… efektywna i...to samo rozczarowanie i w Polsce i w Rosji. Przyjedz tutaj i zobaczysz co sie wyprawia.
Gość
 

peraca w s u

Postautor: dabbbbaaa » 19 wrz 2013, 20:50

kurczę ci꿅ka sprawa poczytajcie sobie na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1373 jak to jest na prawdę ze speakupem....pozdr
dabbbbaaa
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: ZeuS 1.9TDI » 24 wrz 2013, 20:17

mi też… w speak up się podoba bo mają fajną metodę nauczania (otaczają kursantów językiem przez nativ speakerów) i mogę dobrać sobie plan zajęć.
Szkoła jest super polecam
ZeuS 1.9TDI
 

speka up

Postautor: Agiusia » 04 lis 2013, 20:59

trochę się zdziwiłam tymi negatywamii , zapisałam sie do speak up na kurs dla maturzystów i jest ok no i mają kursy weekendowe co w moim przypadku ratuje mnie od śmierci z przemęcznia intelektualnego na tygodniu;)
Agiusia
 

Rozwiązanie umowy Spaek up Warszawa

Postautor: Nieznana » 29 lis 2013, 20:25

Wiajcie,

Mi bardzo zależ…ało na kursie j.angielskigo więc postanowiłam spróbować w SpeakUp. Skorzystałam z tzw dofinansowania i umowy kredytowej. Pytałam wielokrotnie konsultantke czy moż…na wypowiedzieć w każ…dej chwili umowę, gdyż… mam odłozoną pewną sumę, ale nie wystarczy mi na cały kurs, a wiem ż…e moja sytuacja finansowa jest kipska i jest wielce prawdopodobne, ze będe musiaal to przerwać. Zapewniano mnie, ż…e nie ma zadnego problemu i jest 30 dniowy okres wypowiedzenia.
Niestety dopiero po podpisaniu umowy wyszukałam w internecie wiele złych opinii odnośnie rozwiązywania z nimi umowy - ż…e robią problemy, ż…e bank potem ściga i tym podobne. Skorzystałam z moż…liwości odstąpienia od kredytu w przeciągu 14 dni (dostajecie to razem z umową i koniecznie wypowiedzcie póki jest taka moż…liwość!!!!). Poszłam do banku, ż…eby wypowiedzieć kredyt to Pani powiedziała mi, ż…e szkoła musi mi wypełnić druk, ż…e nie zalegam z książ…kami, bądź się za nie rozliczyłam. Dowiedziałam się w SpeakUp kiedy będzie osoba z która podpisywałam umowę i następnego dnia zjawiłam sie o odpowiedniej porze, tak by ją zastać. Pni nie była już… uprzejma, zarzucała mi kłamstwo, ż…e jestem osobą niepoważ…na i nieodpowiedzialną, nie wypełniła mi druku, ż…e z niczym nie zalegam (czyli z książ…kami) i prawdopodobnie zrobiła to po złości bo bank nadal twierdzi ż…e to obowiązek szkoły, odwlekała przyjęcia rezygnacji. Jak było po wszystkim to próbowała mi wmówić, ze powinnam druk wypowadający kredyt zostawić u nich i oni to załatwiają - TO KŁAMSTWO - nie robia tego i ludzie potem muszą spłacać kredyt!! Kiedy dostałam już… ksero przyjętego po wielu boleściach wypowiedzenia, Pani ze szkoły w Warszawie przy ul. Solidarności nawet nie powiedziała "dowidzenia" tylko odzróciła się i poszła.
Jak wróciłam do banku, to bardzo miła Pani, powiedziała, ż…e nie ja jedna, ż…e ludzie ciągle się skarż…ą na tą szkołę, szkoła nie chce im przyjmować wypowiedzenia, nalicza za jeden miesiąc ogromne sumy do zapłaty - tam jest tak, ż…e 30 dniowy okres wypowiedzenia i pod jego koniec wyliczają "za ile pieniędzy się nauczyliście w tym czasie". Mówią, ż…e zrobiliście ogromne postępy i potrafią za 1 (słownie jeden) miesiąc policzyć Wam 1000 PLN (tysiąc) i do tego spłacacie kredyt. Mi jeszcze SpeakUp zalega 100 zł zaliczki, które mam mieć zwrócone na konto.

Rady:
- nie podpisujcie umów kredytowych, szczególnie jeśli macie niepewną sytuacje finansową w domu;
- jeśli już… podpisaliście to wypowiedzcie ją przed upływem 14 dni, bo w razie rezygnacji bank będzie Was ścigał;
- nie dajcie sobie zamydlić oczu tym konsultantom
- sami zanieście wypowiedzenie umowy i poproście o ksero potwierdzenia wraz z pieczęcią zgodności z oryginałem
- weźcie ksero rezygnacji z kursu wraz z pieczęcią szkoły

Swoja drogą nie jestem w stanie zrozumieć jak moż…na być tak nieludzkim i tak naciągać ludzi.. Przecież… z tych kredytów korzystają zwykle ci, których nie stać na normalny kurs i są tak wykorzystywani :(


Nieznana
Nieznana
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: CudPanienka » 04 gru 2013, 10:03

dziwne te Twoje doświadczenia ze Speak Up, moja siostra chodzi już… tam od 3 miesięcy i wypowiada się w samych pozytywach. A umowę podpisywali rodzice, tez wzięli jej kurs w kredycie i dostali w jakiejś zimowej promocji od nich 100 lekcji gratis, co do spraw finansowych wszystkie warunki były od początku jasne, pani w banku wszystko cierpliwie im tłumaczyła
CudPanienka
 

yeghMWJrotVk

Postautor: Fariess » 04 lut 2014, 4:30

Liż‡Ąko, kdyż‡Äş se tu mluvilo aa otve9m vhldezu, nedalo mi to a musela jsem se podedvat. Też„żš jsi asi ztratila kousek sve9 anonymity, tż‡Ă´eba tż„Ăľ budou na ulici pozne1vat cized lide9 :DZaujalo mż„Ăľ, ż‡Äşe jsem ti trochu podobne1, tak si tu hned musedm pż‡Ă´ihż‡Ă´e1t poledvż„ćiż„ćku, kdyż‡Äş se tu chve1led tvż‡Żj vzhled. Brfdle nosedm taky, ale aż‡Äş v poslednedch letech. Ale nos me1ż‡Ą mnohem hezż„ćed. Je1 jsem se s tedm svfdm frż‡Ä…e1kem nż„Ăľco natre1pila (a okoled obż„ćas tre1pilo mż„Ăľ).A na tż„Ăľlo by to chtż„Ăľlo de1t si trochu do tż„Ăľla, jestli s nedm nejsi spokojene1. Taky si to sama furt ż‡Ă´edke1m, ż‡Äşe celfd den prakticky sededm na zadku. Snad mż„Ăľ nadche1zejedced jaro vyte1hne z dedry a nż„Ăľco podniknu :)
Fariess
 

AiNWlUfOwBnjHulKpMd

Postautor: Micheal » 04 lut 2014, 5:01

In the cocatimpled world we live in, it's good to find simple solutions.
Micheal
 

AGYetpHlBCmHPJsHyB

Postautor: Fany » 04 lut 2014, 11:08

There is a critical shortage of inofrmative articles like this.
Fany
 

zKYnajDTNqXgqBLT

Postautor: Rangga » 04 lut 2014, 13:29

If time is money you've made me a weihalter woman.
Rangga
 

lEQVVWPdSBsLrCwZp

Postautor: Choong » 04 lut 2014, 16:48

Kudos to you! I hadn't <a href="http://vxvqpdu.com">thguoht</a> of that!
Choong
 

nWbJrPRGmeBIqyPmV

Postautor: Marie » 04 lut 2014, 17:47

All of these articles have saved me a lot of <a href="http://asufgcrtzzy.com">heaaechds.</a>
Marie
 

OwFXmYcbwl

Postautor: Kunihiko » 05 lut 2014, 0:20

Hey, that's a clever way of thinnikg about it.
Kunihiko
 

oWZodBjpmItFkVH

Postautor: Devy » 05 lut 2014, 9:19

Tip top stfuf. I'll expect more now.
Devy
 

GBdpkIYnCshjDPoiWR

Postautor: Zhan » 05 lut 2014, 9:47

That's really thinikng at a high level
Zhan
 

Re: Rozwiązanie umowy Spaek up Warszawa

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:36

Jako były pracownik SU mogę tylko potwierdzić - niezliczone osoby pisały i przychodziły nawet do głównej siedziby, ż…eby rozwiązać umowę. W większości i tak musiały płacić, bo de facto podpisały umowę z bankiem... Szkoda mi było niektórych z tych osób, np. naciągniętych matek, które chciały kupić dzieciakowi kurs językowy i później go spłacały 100 lat.


Nieznana pisze:Wiajcie,

Mi bardzo zależ…ało na kursie j.angielskigo więc postanowiłam spróbować w SpeakUp. Skorzystałam z tzw dofinansowania i umowy kredytowej. Pytałam wielokrotnie konsultantke czy moż…na wypowiedzieć w każ…dej chwili umowę, gdyż… mam odłozoną pewną sumę, ale nie wystarczy mi na cały kurs, a wiem ż…e moja sytuacja finansowa jest kipska i jest wielce prawdopodobne, ze będe musiaal to przerwać. Zapewniano mnie, ż…e nie ma zadnego problemu i jest 30 dniowy okres wypowiedzenia.
Niestety dopiero po podpisaniu umowy wyszukałam w internecie wiele złych opinii odnośnie rozwiązywania z nimi umowy - ż…e robią problemy, ż…e bank potem ściga i tym podobne. Skorzystałam z moż…liwości odstąpienia od kredytu w przeciągu 14 dni (dostajecie to razem z umową i koniecznie wypowiedzcie póki jest taka moż…liwość!!!!). Poszłam do banku, ż…eby wypowiedzieć kredyt to Pani powiedziała mi, ż…e szkoła musi mi wypełnić druk, ż…e nie zalegam z książ…kami, bądź się za nie rozliczyłam. Dowiedziałam się w SpeakUp kiedy będzie osoba z która podpisywałam umowę i następnego dnia zjawiłam sie o odpowiedniej porze, tak by ją zastać. Pni nie była już… uprzejma, zarzucała mi kłamstwo, ż…e jestem osobą niepoważ…na i nieodpowiedzialną, nie wypełniła mi druku, ż…e z niczym nie zalegam (czyli z książ…kami) i prawdopodobnie zrobiła to po złości bo bank nadal twierdzi ż…e to obowiązek szkoły, odwlekała przyjęcia rezygnacji. Jak było po wszystkim to próbowała mi wmówić, ze powinnam druk wypowadający kredyt zostawić u nich i oni to załatwiają - TO KŁAMSTWO - nie robia tego i ludzie potem muszą spłacać kredyt!! Kiedy dostałam już… ksero przyjętego po wielu boleściach wypowiedzenia, Pani ze szkoły w Warszawie przy ul. Solidarności nawet nie powiedziała "dowidzenia" tylko odzróciła się i poszła.
Jak wróciłam do banku, to bardzo miła Pani, powiedziała, ż…e nie ja jedna, ż…e ludzie ciągle się skarż…ą na tą szkołę, szkoła nie chce im przyjmować wypowiedzenia, nalicza za jeden miesiąc ogromne sumy do zapłaty - tam jest tak, ż…e 30 dniowy okres wypowiedzenia i pod jego koniec wyliczają "za ile pieniędzy się nauczyliście w tym czasie". Mówią, ż…e zrobiliście ogromne postępy i potrafią za 1 (słownie jeden) miesiąc policzyć Wam 1000 PLN (tysiąc) i do tego spłacacie kredyt. Mi jeszcze SpeakUp zalega 100 zł zaliczki, które mam mieć zwrócone na konto.

Rady:
- nie podpisujcie umów kredytowych, szczególnie jeśli macie niepewną sytuacje finansową w domu;
- jeśli już… podpisaliście to wypowiedzcie ją przed upływem 14 dni, bo w razie rezygnacji bank będzie Was ścigał;
- nie dajcie sobie zamydlić oczu tym konsultantom
- sami zanieście wypowiedzenie umowy i poproście o ksero potwierdzenia wraz z pieczęcią zgodności z oryginałem
- weźcie ksero rezygnacji z kursu wraz z pieczęcią szkoły

Swoja drogą nie jestem w stanie zrozumieć jak moż…na być tak nieludzkim i tak naciągać ludzi.. Przecież… z tych kredytów korzystają zwykle ci, których nie stać na normalny kurs i są tak wykorzystywani :(


Nieznana
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

Re: Speak up w Rosji i na Ukrainie, o kurde!

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:38

SU do bardzo duż…a sieć - ma szkoły na Ukrainie, w Rosji, Turcji itd. Wszędzie działają na podobnej zasadzie. Pracowałam jakiś czas temu w tej firmie :)


Gość. pisze:Dobry wieczór. A teraz rewelacja, a moż…e nie rewelacja. Szkoła Speak up z identycznym systemem działa w Rosji i na Ukrainie. Tam jest jeszcze gorzej. Ludzie szturmują głowne biuro w Moskwie, upominaja sie o swoje pieniadze, "szkola" w wiekszosci przypadkow nie zwraca pieniedzy przy rezygnacji. System kredytowy dosciga ludzi, najpierw bank, pozniej komornicy dzwonia i upominaja sie o splate kredytu. Masowe rezygnacje z tego samego powodu, rozczarowanie po 1,2 kilku "zajeciach"...program komputerowy,który w hipermarkecie mozna kupic za 20 PLN, poziom "nauczycieli" ekstremalnie niski. Problem z zapisami na zajecia (obiecuje sie elastyczny plan nauki) etc etc. Smutne jest to, ze ludzie juz doszli do polskich korzeni firmy i dokopali sie do masowych skarg polskich klientow. W samej Moskwie firma ma okolo 200 spraw sadowych, poniewaz przy zerwaniu umowy, nie zwraca pieniedzy, a powinna i Ci,bardziej wytrwali, odzyskuja pieniadze z odszkodowaniem. Tak...czytajcie umowe,ale nawet przy tak skonstruowanej umowie mozecie dostac swoje pieniadze ze wszelkimi kosztami towarzyszacymi. Popatrzcie sami...link na forum...w njapopularniejszym serwisie spolecznosciowym w Rosji. Tak, ludzie zebrali sie, zbieraja sie i zakladaja anty-portal i profile internetowe. Jest nawet plan drukowania anty-ulotek. Niesamowite...Popatrzcie sami - niestety po rosyjsku,ale po co jest Google translator?;-)http://vk.com/public41424478
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

to szkoła czy bank?

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:41

Ogólnie większość normalnych szkół nie wpycha ludziom umowy z bankiem ;)
Pracowałam kiedyś firmie, do której należ…y SU, teraz uczę się w normalnej szkole - EduEduOnline. Tu, jak w większości szkól, płacę za semestr i tylko na tyle się zobowiązuję. Mogę po semestrze zrezygnować, albo podpisać wykupić kolejny - jak dla mnie proste :-D


CudPanienka pisze:dziwne te Twoje doświadczenia ze Speak Up, moja siostra chodzi już… tam od 3 miesięcy i wypowiada się w samych pozytywach. A umowę podpisywali rodzice, tez wzięli jej kurs w kredycie i dostali w jakiejś zimowej promocji od nich 100 lekcji gratis, co do spraw finansowych wszystkie warunki były od początku jasne, pani w banku wszystko cierpliwie im tłumaczyła
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

Re: Rozwiązanie umowy Spaek up Warszawa

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 17:07

[quote="Nieznana"]Wiajcie,
Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 17:08

Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
cooler1 pisze:
kito pisze:Masz parę rodzajów zajęć - multimedialne, warsztatowe, konwersacyjne, lekcje gramatyki. Są też… godziny do indywidualnego wykorzystania z lektorem. Meody sa łaczone, w tej multimedialnej wykorzystują autorskie programy, przydatne głownie w nauce nowego słownictwa


Muszę potwierdzić, ze tak jest
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15

Re: a co z Speak Up?

Postautor: osterrka » 08 wrz 2015, 5:38

Są natrętni dzwonią do mnie 2 razy w tygodniu ;/
osterrka
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2015, 5:35

Re: a co z Speak Up?

Postautor: jajanek97 » 29 lis 2016, 14:47

Mega opcją w tej szkole są kluby aktywności, czyli spotkania na mieście np. na piłkarzykach i używanie tylko sportowego słownictwa lub nauka słówek z informatyki, co bardo podoba się studentom tego kierunku. Dzięki takim udogodnieniom nauka się nie nudzi, a my, jako uczniowie, możemy dopasowywać zajęcia pod siebie.
jajanek97
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2016, 17:15




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości