a co z Speak Up?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Izoldazz » 27 sty 2011, 20:28

nauka w klozecie to akurat dobry sposób :P tylko nie sądzę, ż…ebyś nauczył się tam więcej niż… na kursie. chyba ż…e potrafisz tam siedzieć naprawdę dłuuugo ;) wymagania zależ…ą chyba od poziomu. jeśli ktoś dopiero zaczyna to trudno wymagać cudów
Izoldazz
 


Re: a co z Speak Up?

Postautor: bartekkk » 29 sty 2011, 6:51

ludzie!!!! nie zapisujcie sie do szkoly speak up!!!! chodze tam 3 lub 4 miesiac na poczatku wydawalo mi sie ze wszystko jest ok ale pozniej zdalem sobie sprawe ze nie robie zadnych postepow, kiepski poziom i metody nauczania... wyrzucam pieniadze w bloto bardzo zaluje ze zapisalem sie do tej szkoly, a moglem do wielu innych na kurs do FCE gdzie zostalbym przygotowany jak nalezy...chcialem zrezygnowac ale musialbym zapalcic kupe kasy jako splate kredytu w banku o czym pisano juz wczesniej, nie wiem co teraz zrobic, chyba musze ukonczyc ten bezsensowny kurs, nie wiem jak powiedziec o tym rodzicom ktorzy placa za to ciezkie pieniadze...
bartekkk
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: szagi » 01 lut 2011, 4:56

oj bartuś ależ… ty bidny :P łączymy się w bólu
szagi
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Edyta831 » 01 lut 2011, 19:39

„Zostałbym przygotowany”? Myslę, ż…e sami tego nie zrobią. Trzeba włoż…yć trochę wysiłku i dopiero wymagać. Przede wszystkim trzeba chcieć i wymagać od siebie. Mniej bierności następnym razem i nie będziesz narzekał. Moż…e cię rozczaruję, ale sama to ż…adna szkoła cię nie nauczy.
Edyta831
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Gość » 06 lut 2011, 4:12

Jeśli szkoła jest dobra, bo zatrudnia wykwalifikowanych nauczycieli, którym się chce i umieją uczyć, w przeciwieństwie do speak up, to myślę, ż…e świetnie przygotuje.
Po to przecież…, do cholery, ci ludzie idą do szkoły językowej, ż…eby spotkać FACHOWCÓW, a nie kretynów po gównoszkółkach w berdyczowie podlaskim. Niestety w spekulant up zatrudnia się debilków, byle bełkotali po angielsku.
To NIGDY NIE WYSTARCZY. Sama znajomość języka to nie wszystko. Trzeba być dobrym w swoim fachu, a w spekulant up tylko oszukuje się ludzi, wpieprzając namiętnie ich pieniądze i nie zapewniając nawet elementarnie poprawnego poziomu nauczania. NIESTETY TAM, GDZIE OBOWIĄZUJĄ TZW. AUTORSKIE PROGRAMY NAUCZANIA JEST z reguły NIEUCZCIWIE, zatem należ…y uważ…nie przejrzeć ofertę szkoły, wypytać się ludzi, którzy do niej chodzą (NIE PRACOWNIKÓW, KTÓRZY WCHODZĄ NA FORA!!!!) JAK W NIEJ JEST I DOPIERO WTEDY PODEJMOWAĆ DECYZJĘ .
Nie wierzę tu niektórym jak psom. Walą taką haniebną ściemę, ż…e głowa mała, zwłaszcza ci, którym szkoła się podoba, bo innym się nie podoba...
Gość
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Edyta831 » 07 lut 2011, 19:07

Mam nadzieje, ż…e kiedyś znajdziesz takich fachowców. Trochę ż…ałują ż…e nie moż…emy podyskutować o nauce jezykow itd., tylko wiesz już… swoje. Generalizowanie i nazywanie ludzi kretynami i nieuczciwymi nie jest w porządku. Po prostu chciałam ci dać do zrozumienia, ż…e samemu też… trzeba się starać i pracować a nie liczyć tylko na lektorów. I tak zgadzam się, ż…e przede wszystkim należ…y się samemu zorientować i poprzeglądać oferty i wybrać najlepszą pod względem jakości i w miarę niedrogą.
Edyta831
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Gość » 08 lut 2011, 18:54

!specjalnie sie zarejstrowalem na tym forum zeby wyrazic opinie na ten temat! ) i ostrzec wszyystkich Zapisalem sie i tak postep jest ale jak zobaczylem ze spotykam nowych ludzi ktorzy zdobyli certyfikat i dostali sie na moj poziom a mowia a raczej staraja sie mowic to sie przerazilem Słowka gramatyke itd maja opanowane ale co z tego jezeli nie potrafia poprwnie wypowiedziec tych slow poniewaz jest za maly nacisk na mowienie Z tego powodu postanowilem "zerwac" umowe poszedlem zeby sie upewnic czy okres miesieczny to msc. Wtedy okazalo sie ze pomimo tego ze w szkole jestem 3 msc! to kaza mi zaplacic 800zł! kary za zerwanie umowy Oczywiscie ta informacja nie została mi przekaza przy podpisywaniu umowy A gdy pytalem czy bez problemu mozna rozwiazac umowe uslyszalem "tak" Dostalem tez inf ze ta kwota wzrosnie jesli beda dalej chodzil! Paranoja! odradzam kazdej osobie chyba ze jest bardzo bogata i stac ja na takie sytuacje Chcesz sie upewnic ze mowie prawde ? moge sie nawet i spotkac by to potwierdzic moj mail: radek363@gmail.com ODRADZAM!!!!!!!!
Gość
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Edyta831 » 09 lut 2011, 21:06

Przecież… oni tam po to są, ż…eby się nauczyć. Jakby znali dobrze angielski to nie poszliby na kurs, nie sądzisz? :) Też… mi się wydaje, ż…e ludzie za mało uczą się mówić. Dobrze, ż…e speak up i inne szkoły oferują konwersacje i tym podobne rzeczy. A co do umowy, to wydaje mi się, ż…e trzeba takie rzeczy dobrze przemyśleć, ż…eby nie mieć takich przygód. Przecież… oni jej nie podpisują po to, ż…eby była łatwa do zerwania. Lepiej się dobrze wszystkiego dowiedzieć i nie zrywać umowy.
Edyta831
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Gość » 23 lut 2011, 21:10

odradzam te szkole.
po co placic iles tam tysiecy za siedzenie przezd komputerem i korzystanie z programu multimedialnego, skoro to samo mozna robic w domu praktycznie za darmo?
a jesli ktos chce zrezygnowac, to juz pojawia sie problem, bo szkola wcale nie jest taka chetna,zeby oddac pieniadze do banku, nawet jesli zachowa sie miesieczny okres wypowiedzenia. co za tym idzie0bank nalicza odsetki a potem nasyla windykatora.
oto polityka tej szkoly
Gość
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Grzes23 » 24 lut 2011, 20:35

Przecież… nie płacisz za samo siedzenie przed komputerem? Gdzie ty chodziłeś/aś do speak up? Nie wiem jak jest z rezygnacją, bo nigdy mi to nie przyszło do głowy. Przecież… skoro się podpisuje umowę, to chyba nie moż…e to być znowu zbyt łatwe, bo ludzie by sobie pochodzili i olewali po jakimś czasie.
Grzes23
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: marianwwa » 15 mar 2011, 4:07

Nie wiem jak wy ale ja zaplanowałem sobie ilość poziomów i czas realizacji i się tego trzymałem, lekcja przed komputerem plus dodatkowe zajęci i byłem do przodu. Błędem wielu ludzi jest to, ż…e nie planują z wyprzedzeniem tylko się zapisują a potem myślą. Ja osobiście polecam tą szkołę jeśli ktoś nie lubi nudy i chce się elastycznie uczyć. :papa:
marianwwa
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: lalamidowawa » 30 mar 2011, 3:11

Ja mam pozytywne doświadczenia z tą szkoła. 4 poziomy zrobiłem moż…e nie w rekordowym czasie bo miałem magisterkę, ale udało mi się w dobrym stopniu podszkolić ang.
lalamidowawa
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Madziusia94 » 01 kwie 2011, 17:21

Mi się bardzo podobało. W sumie tego właśnie oczekiwałam do szkoły językowej... ciekawych zajęć i dobrego poziomu, wyż…szego na pewno niż… w moim liceum. Poza tym nauka w towarzystwie innych ludzi jest o wiele ciekawsza niż… jakieś samodzielne korki, w których musisz duż…o ryć samodzielnie. Bez sensu.
Madziusia94
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: mrmegam » 02 kwie 2011, 2:36

Po przejrzeniu ich oferty wydała mi się ciekawa i jestem skłonny od zapisania się tam? Moż…e coś mi doradzicie czy warto się interesować tą szkoła?
mrmegam
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Madziusia94 » 04 kwie 2011, 18:18

Mogę ci polecić. Trochę za mało wiem na czym ci dokładnie zależ…y, bo zajęcia moż…esz sam sobie dobrać, ale myślę, ż…e taki kurs to teraz zdecydowanie najciekawsza opcja. Poziom wysoki a atmosfera baaardzo fajna ;)
Madziusia94
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: mrmegamarian » 05 kwie 2011, 16:54

Ludzie, czytajcie umowy dobrze i planujcie sobie przyszłość, a nie pach zapisuję się a potem rozmyślam. Ja jako obecny student filologii, kiedyś uczęszczałem tam na zajęcia i nie ukończyłem kurs i nie ma problemu..
mrmegamarian
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2011, 0:20

Re: a co z Speak Up?

Postautor: kovalxx » 29 kwie 2011, 20:30

znalazlem na allegro odnosnie speak upa - jakis voucher na naukę: http://allegro.pl/tanio-voucher-300zl-na-kurs-jezyka-angielskiego-i1589297522.html
kovalxx
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: kovalxx » 29 kwie 2011, 20:32

Po przejrzeniu ich oferty wydała mi się ciekawa i jestem skłonny od zapisania się tam? Moż…e coś mi doradzicie czy warto się interesować tą szkoła?


tak jak znam tę szkołę to z perspektywy czasu myślę ż…e warto. Nie ma szkół idealnych, a w tej mi się uczyło dobrze.
kovalxx
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: mrmegamarian » 30 kwie 2011, 2:14

Widzę, ż…e zapadła cisza w temacie- mi się wydaje ż…e porównując koszty z ofertą szkoła wychodzi obronną ręką
mrmegamarian
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2011, 0:20

Re: a co z Speak Up?

Postautor: kovalxx » 01 maja 2011, 16:03

mrmegamarian pisze:Widzę, ż…e zapadła cisza w temacie- mi się wydaje ż…e porównując koszty z ofertą szkoła wychodzi obronną ręką


no tego odmówić tej szkole nie moż…na. Rzeczywiście tak jest jak piszesz. Szczególnie, ż…e dostajemy kilka rzeczy, gdzie u konkurencji tego nie ma.
kovalxx
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: mrmegamarian » 03 maja 2011, 5:54

Zresztą moż…na sobie porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą - mi pasowała dostępność od rana i wieczorem późnym oraz moż…liwość wyboru zajęć- ktoś inny moż…e mieć inne priorytety, ale uważ…am, ż…e każ…dy tam znajdzie coś dla siebie...
mrmegamarian
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2011, 0:20

Re: a co z Speak Up?

Postautor: martunka_ » 05 maja 2011, 19:35

też… wspominam nauke tam dobrze. myślę ż…e jak dla kogoś kto chce się porządnie nauczyć i do tego mieć zajęcia w fajnej atmosferze bez spinki to idealnie ;)
martunka_
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Dziobak89_ » 20 maja 2011, 19:39

Zmieniłem zdanie co do nauki w grupie. W szkole było beznadziejnie, ale w Speak Up to zupełnie co innego. Małe grupki to rzeczywiście fajna sprawa. O wiele przyjemniejsza atmosfera niż… na indywidualnych lekcjach. No i nie jest tak nudno. Pozdrawiam
Dziobak89_
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: mrmegamarian » 24 maja 2011, 19:18

Zdecydowanie małe grupy przeż…ywają obl꿅enia z racji tego, iż… ludzie dostrzegli plusy chodzenia do nich...
mrmegamarian
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2011, 0:20

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Dziobak89_ » 26 maja 2011, 18:18

Coś w tym jest. Kiedyś wszystkim się wydawało (mi też…), ż…e najlepiej miec indywidualna opiekę nauczyciela. Ale ile moż…na się tak uczyć? Nudno strasznie. W grupkach to co innego. W speak up i tak widzę, ż…e się przykładają do nauki każ…dego ucznia, więc to przestało być argumentem.
Dziobak89_
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: ŁajtenRed » 08 cze 2011, 23:56

Co do cen to czasem moż…esz się załapać przy zakupach w Empiku na kupo zniż…kowy, ew. bywają na portalach z zakupami grupowymi, zawsze jest też… ktoś, kto musiał przerwać naukę i po kim moż…na wziąć tanio cesję w speak upie
ŁajtenRed
 

speak

Postautor: valedek » 10 cze 2011, 19:40

male grupy to taki zloty srodek. jak chodziłem choćby na korki, nauka sam na sam z nauczycielem była strasznie nudnaaaaa i po kilku lekcjach miałem go dosyć, w szkole znow tyle osob, ze krempacja mowienia przed klasa, a tutaj jest tak w sam raz i nie ma niezdrowego ciśnienia
valedek
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: kovalxx » 11 cze 2011, 19:27

mrmegamarian pisze:Zdecydowanie małe grupy przeż…ywają obl꿅enia z racji tego, iż… ludzie dostrzegli plusy chodzenia do nich...


No jakby nie patrzeć zawsze to była dobra forma nauki. Wystarczy się zastanowić ile moż…na nauczyć się w szkole / liceum podczas nauki w grupie 15-20 osób. Poraż…ka. a
kovalxx
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Dziobak89_ » 16 cze 2011, 18:36

Sam fakt, ż…e ludzie wybierają kursy świadczy o tym, ż…e nauczyć moż…na się mało. Takie grupki na kursach to optymalne rozwiązanie. Jak jeszcze jest fajny lektor, to już… w ogóle nauka idzie sprawniej. Speak Up pozytywnie mnie zaskoczyło i teraz przekonuje wszystkich znajomych, ż…e jak kurs to w grupce ;)
Dziobak89_
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: kovalxx » 23 cze 2011, 2:32

Sam fakt, ż…e ludzie wybierają kursy świadczy o tym, ż…e nauczyć moż…na się mało


mało, mam nadzieję ż…e piszesz o zwykłej szkole gdzie przeważ…nie nauczyciele olewają sprawę i mają wszystko i wszystkich gdzieś Albo gdzie jedni dostają 5 a inni 1 bo są takie dysproporcje w grupach.
kovalxx
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: ŁajtenRed » 25 cze 2011, 19:44

Właśnie jedna rzecz, ż…e grupy są mniejsze co samo w sobie jest już… korzystniejsze dla uczenia się czegokolwiek nie tylko angielskiego. Druga rzecz, ż…e w speak upie, czy w każ…dej zresztą szkole językowej poziom w poszczególnych grupach jest na ogół bardziej zbliż…ony, co umoż…liwia sensowną pracę z uczniami.
ŁajtenRed
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Dziobak89_ » 27 cze 2011, 17:34

To jest chyba jedyny sens takiej nauki. Jak masz dysproporcje w poziomie to nic nie wyjdzie niestety. Dobrze ze są jakieś testy sprawdzające poziom w szkołach typu. No i moż…liwość doboru poziomu w tych wszystkich szkołach typu Speak Up. W szkole jedziemy wszyscy razem niezależ…nie czy ktoś jest dobry i słaby i dla jednych, i dla drugich to najgorsze rozwiązanie. W sumie i jedni i drudzy wybierają później szkoły językowe.
Dziobak89_
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: anusia88 » 18 paź 2011, 17:59

Na zajęciach w SUp podobało mi się to, ż…e zajęcia były róż…ne. Nie skupialiśmy wyłącznie na jednym ,tyko było to jakoś róż…nicowane. Raz konwersacje, a raz gramatyka i całkiem przystępny materiał. Chyba taką metodą szybciej się zapamiętuje, przynajmniej ja tak mam.
anusia88
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: grubson123 » 06 lis 2011, 18:31

każ…da metoda, dzięki której udaje się zapamiętać jest gites :). w swojej grupie miałem podobnie. gadanie, czytanie, pisanie… i egzamin kończący lektoraty zdało się bez problemu :)
grubson123
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: Myszka99 » 13 gru 2011, 1:31

Tak właśnie planuję iść do tej szkółki od drugiego semestru… Wraż…enia na razie pozytywne, koleż…anka z ławki zalicza u nich kolejny poziom i liczy, ż…e matura pójdzie jak z płatka :) Coś takiego i mnie by się przydało :D
Myszka99
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: sever » 02 sty 2012, 22:26

pewnie też… jest tak dobrze bo się dziewczyna postarała :) nie doceniasz jej ;) chociaż… rzeczywiście ze wszystkich szkół do których chodziłem to speak up chyba najbardziej mi pomógł.
sever
 

dobry marketing

Postautor: anandi23 » 03 sty 2012, 18:32

Podobały mi si nawet ich reklamy, ale ceny poza moim zasięgiem
anandi23
 

Speak UP

Postautor: 87prezes87 » 15 sty 2012, 17:03

Witam , jestem uczniem szkoły Speak Up 2 miesiące , kupiłem pakiet 6 poziomów za 4000zł , jest to kurs rozciągnięty na 2 lata , dostałem rabatu 5000zł :) ale uwierzcie mi ż…ałuje ż…e podpisałem umowę z tymi złodziejami i oszustami , największy błąd ż…ycia a już… pisze dlaczego :
1 . Zajęcia z komputerem są beznadziejne dlatego ż…e :
- jeż…eli czegoś nie wiesz nikt Ci nie pomoż…e nawet jeśli poprosisz o pomoc lektora:P powie nie mam czasu :) , jesteś zdany tylko na siebie i słownik angielski
- mówienie do mikrofonu jest czymś idiotycznym bo tak naprawdę moż…esz to robić w domu bo jest pełno kursów online w necie za darmo i lepszych , uwierz mi chociaż…by ta strona :)
- program opracowany na kursie jest nudny , skomplikowany , bardzo drogi bo 20 lekcji multimedialnych kosztuje 60 zł :) jedna lekcja to 3 zł :) to idziemy do 2 pkt
2 . Zajęcia z Lektorem Warsztaty masz ich 20 Godzin na 3 miesiące bo tyle trwa 1 poziom :) :
- ci꿅ko jest się zapisać na wybraną lekcje jak przyjdziesz od godziny 17 to juz jest po 10 osób w grupie co daje ci 6 min indwyidualnej lekcji :) czyli jak czegoś nie wiesz i nie kapujesz od razu czas stracony bo jest za duż…o osób ale konsultant przed podpisaniem umowy mówi ::: maksymalnie 4 osoby ::: co oczywiście jest kłamstwem bo wczoraj było nas 15 hahaha czujecie ten klimat :D
- 20 godzin kosztuje przy takiej grupie 5 zł :D zoabczcie jakie oni mają oszczędności :D
- warsztaty mamy do wyboru : gramatyke , czytanie , kolor zajęcia grupowe , konwersacje od poziomu 3 , pisanie , rozpisanych na 12 tygodni a co tydzien inny temat zajęc
- więc jak masz się nauczyć dobrze angielskiego majac 20 godzin w tym licząc ż…e tak naprawde dla Ciebie przypada 3 godziny , oszustwo !! nie daj się zwieść !!!
- pamiętaj masz zajęcia co z tego ż…e na nie pójdziesz jak w domu będziesz musiał powtarzać to jescze pare razy ż…eby zrozumieć !!! w tej szkole im więcej sam się uczysz tym więcej wiesz , naciąganie pieniędzy
3. Umowa :
- jawne oszustwo dobrze zrobione na papierze
-dają rabat 5000 zł , ale wpłacasz pieniądze od razu na ich konto całość !!!! Ty masz kredyt w banku czyli jeż…eli nie masz pracy , stracisz prace to jesteś człowieku stracony , nie płacisz przychodzi komornik i zabiera coś :) ale pamiętaj na kurs moż…esz już… chodzić zawsze :) bo oni mają cała kwote :p
- pamiętaj ż…e ż…adne szkoły nie biorą pieniędzy z takim wyprzedzeniem , małe firmy biorą po miesiąc po 300 do 400 zł i jesteś dla nich najważ…niejszy bo dzięki temu oni ż…yją i chcą Ciebie wykształcić !!!!!!! tutaj jest aglomeracja , biznes kogoś kto wymyślił jak zarobić czysty szmal , zatrudnił ludzi do prowadzenia zajęć , miła atmosfere , program napisany na komputer i tyle , kasa od razu idzie na konto i na odsetki , np. 100 osób po 4000zł daje dam 400 000 tysiecy :)
- książ…ki haha na umowie są warte 750 zł ale tak naprawdę ta książ…ka jest napisana pod program , nic z niej się nie nauczysz jedynie słówek :) książ…ka warta z produkcji 8 zł
- umowa jest cudownie zrobiona , jeż…eli będziesz chciał zrezygnować to sporo zapłacisz a już… mówie co i jak :)
wypowiedzenie miesięczne jest więc z niego skorzystasz ale :)
mamy 6 poziomów : 1 kosztuje 1400zł / 2 kosztuje 1300zł / 3 kosztuje 1000zł / 4,5,6 333 zł :)
więc rezygnując zapłacisz za każ…dy poziom aktualnie który wykorzystałeś wiec rezygnujać płacisz na gotowo 1400zł ale uratujesz reszte pieniędzy chociaż… :) lepiej stracic 1400zł niż… 4000zł :) za beznadziejną naukę :) gorzej jest jak robisz kolejny poziom to już… nie opłaca się rezygnować dlaczego bo już… wtedy płacisz 2700zł jak zrezygnujesz wiec już… spora sumka jest i zostajesz ich własnościa do końca kursu a oni się z Ciebie śmieją a Ty płaczesz , niestety taka prawda

Wady i Kłamstwa :
1 .duż…a cena nieadekwatna to kursu , płacisz tyle na ile się zgodzisz , widzą frajera na którym moż…na zarobić , zmydlą oczy to jeden zapłacił 10 tysięcy :D płacze mi na zajęciach , wszystko jest ceną na którą się zgodzisz ale najmniej to 3500 zł , choć idziesz na spotkanie facet mówi Ci ze ma tylko do zaoferowania 6 poziomów wiec sie zgadasz a tu niespodzaniaka dziewczyna na kursie mówi ż…e kupiła kurs na 2 poziomy za 1600zł :D czyli magia , byłeś zainteresowany krótko ale on widział ż…e zgodzisz się na więcej wiec da Ci rabat ż…ebys tylko więcej płacił
2.niski poziom nauczania bo komputer za Ciebie nie będzie mówił w Anglii
- oszustwo jeż…eli chodzi o informacje związane z kursem przed podpisaniem umowy a mianowicie :
a) zajęcia indywidualne z nauczyliem miały być nieograniczone hahaha :D piękno pojęcie nieograniczone już… wyjaśniam więc przed umową nie powiedział ż…e takie spotkanie trwa 30 minut ale jak na nim się pojawiłęm dostałem informację ż…e trwa 25 minut haha , na które jest ci꿅ko się zapisać bo nie ma terminów ja czekałem tydzień na follow up bo tak to się nazywa i on nic nie daje bo tydzien nie wiedziałem co mam poprawić jak się uczyć , tydzien uciekł z ż…yciorysu :( stąd wniosek ż…e nawet jak się zgłosisz to kto Ci coś wytłumaczy w 25 min tylko cudotwórca:D
b) wszysycy w tej szkole mają Ciebie gdzieś !!! zapłaciłeś no to narazie frajerze !! przykład nie chodzisz 2 tygodnie zero odezwu z firmy czemu nie chodzisz na zajęcia , skandal !!! dlaczego bo jak dzownili ż…ebyś przyszedł na spotkanie ż…eby się zapisać na kurs to potrafią dzwonic codziennie :) kochają Ciebie wręcz , są kochani i mili
c ) grupy 10 15 osobowe
d ) jeż…eli nie przyjdzie na zajęcia przepadają , umrze Ci ktoś z rodziny trudno trzeba było przyjść na angielski
e) warsztaty są robione w trybie szybkim w sensie tematy na 25 minut rozwinięte na 60 min
f) gwarancja na piśmie :D haha jeż…li masz 75 % z multimediów i oblejsz nawet egzamin na wyż…szy poziom nie zwróćą Ci pieniędzy bo na multimediach umiałeś więc umiesz:D:D:D musisz być totalnym głupkiem ż…eby tego nie zdać :D tak to wygląda:D bronią się jak mogą wkońcu to Ty płacisz kolosalna kwotę za kurs
g) chcesz zrezygnować to już… kręcą ż…e nie moż…na , ż…e masz kogoś znaleźć bo to super oferta , przepiszesz na niego kurs (cesja ) albo najlepsze było to ż…e zawiesisz kurs haha , tak pieniądze mam płacić a nie chodzić a jak mi się zachce to kiedyś przyje ,paranoja to nadaje się tylko do telewizji
h) miesięczne wypowiedzenie ale i tak płacisz kupe pasy więc najlepiej od razu odstąpić od umowy

Zalety :
- miła atmosfera na zajęciach warsztatowych , panie są miłe ze względu takiego ż…eby robić tylko dobrą atmosferę w końcu biorą za to 3000zł miesięcznie

Uwaga :
Ci co piszą pozytywnie na forach o tej szkole to pracownicy , mają to w umowie ż…eby promować szkołę na forach bo mają z tego przeciez zysk , procent o wynegocjowanej umowy z Toba :
nie dajcię na teksty :
- chodze tam 5 lat :D szkoła super , naucyzłąm sie wiecej niż… myślałam,itd bo to brednie , ludzie tam płaczą ale nie mogą nic zrobić bo najpierw próbują 1 poziom coś im wychodzi bo są zaangaż…owani a potem płacz bo nic nie idzie jak powinno i już… nie idzie się wycofać więc zmuszają się hasłem
"""""tyle zapłaciłam więc muszę się uczyć ż…eby coś umieć :::::::::::


gdybyś miał jakieś pytania pisz 87prezes87@wp.pl

Pozdrawiam
87prezes87
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: uczeń34 » 18 sty 2012, 19:54

Oczywiście, ze szkoły nie powinny tworzyć bardzo zawiłych i skomplikowanych umów, ale z drugiej strony musimy czytać co podpisujemy. Jak nam się wydaje skomplikowane to iść do prawnika, lub olać taką firmę
uczeń34
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: rurka5 » 19 sty 2012, 3:22

zauważ…yłam, ż…e co jakiś czas, ktoś pisze takie długaśne posty. nie wiem, mówiąc szczerze, co o tym sądzić. moja siostra skusiła się na kursy w speak up, chodzi od kilku miesięcy i jest zadowolona. bardziej wierzę jej :)
rurka5
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: boski23 » 28 sty 2012, 18:01

rurka5 pisze:zauważ…yłam, ż…e co jakiś czas, ktoś pisze takie długaśne posty. nie wiem, mówiąc szczerze, co o tym sądzić. moja siostra skusiła się na kursy w speak up, chodzi od kilku miesięcy i jest zadowolona. bardziej wierzę jej :)


Nie ma to, tamto, trzeba przyznać, ż…e wypracowanie to jest niezłe
boski23
 

rKCqwgLEDdRdTFToCS

Postautor: Jayson » 26 lut 2012, 9:18

pisze:Ciekawa ieterprntacja byloby, gdyby Saito okazal sie architektem i pierwsza scena zaszczepiala idee publice, ktora do konca bedzie ekscytowac sie wydarzeniami, bedac przekonana, ze posiada umiejetnosc wyznaczania granicy miedzy snieniem a rzeczywistoscia ;)
Jayson
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: poziomka33 » 03 mar 2012, 15:47

o rany, mnie by nawet nie chciało się tyle klepać :) no chyba, ż…e zadziała tu zasada ctrl+c i ctrl+v :D miałam tam kilka miesięcy zajęcia i aż… tak źle nie było :)
poziomka33
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: KamilKuczynski » 03 mar 2012, 17:17

Uch przeczytałem do końca.

Jestem ciekawy czy wiele osób ma taki problem.

To ja już… wolę internetowe kursy. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, aby mi nie zwrócili kasy.

o rany, mnie by nawet nie chciało się tyle klepać happy

Ja się nie dziwię, ż…e ktoś pisze taki długi post. Jak jest się zdenerwowany to tak moż…na. :( Po pierwsze taka osoba rozładowuje swoje negatywne emocje.
Po drugie jakaś forma zemsty.

A co do tej promocji przez pracowników to mam dziwne przeczucie, ż…e inna szkoła reklamuje się tak samo, ale bardziej natarczywie. Ciągle ją widzę; na innych forach takż…e. Aż… mi si nie chce wierzyć, ż…e na tyle szkół w Warszawie i Polsce tylko ta jedna jest tak chwalona, a reszta do niczego.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: a co z Speak Up?

Postautor: zosielka » 31 lip 2012, 22:04

no moż…na, emocje, wiadomo. ale ten post widziałam już… kilka razy, na kilku róż…nych stronach i tak delikatnie mówiąc, patrzę na to przez palce. byłam na rocznym, moż…e nie co dłuż…szym kursie i nie przydarzyło mi się nic przykrego z ich strony.
zosielka
 

Re: Speak UP

Postautor: expiry » 31 lip 2012, 22:09

87prezes87 pisze:Witam , jestem uczniem szkoły Speak Up 2 miesiące , kupiłem pakiet 6 poziomów za 4000zł , jest to kurs rozciągnięty na 2 lata , dostałem rabatu 5000zł :) ale uwierzcie mi ż…ałuje ż…e podpisałem umowę z tymi złodziejami i oszustami , największy błąd ż…ycia a już… pisze dlaczego :
1 . Zajęcia z komputerem są beznadziejne dlatego ż…e :
- jeż…eli czegoś nie wiesz nikt Ci nie pomoż…e nawet jeśli poprosisz o pomoc lektora:P powie nie mam czasu :) , jesteś zdany tylko na siebie i słownik angielski
- mówienie do mikrofonu jest czymś idiotycznym bo tak naprawdę moż…esz to robić w domu bo jest pełno kursów online w necie za darmo i lepszych , uwierz mi chociaż…by ta strona :)
- program opracowany na kursie jest nudny , skomplikowany , bardzo drogi bo 20 lekcji multimedialnych kosztuje 60 zł :) jedna lekcja to 3 zł :) to idziemy do 2 pkt
2 . Zajęcia z Lektorem Warsztaty masz ich 20 Godzin na 3 miesiące bo tyle trwa 1 poziom :) :
- ci꿅ko jest się zapisać na wybraną lekcje jak przyjdziesz od godziny 17 to juz jest po 10 osób w grupie co daje ci 6 min indwyidualnej lekcji :) czyli jak czegoś nie wiesz i nie kapujesz od razu czas stracony bo jest za duż…o osób ale konsultant przed podpisaniem umowy mówi ::: maksymalnie 4 osoby ::: co oczywiście jest kłamstwem bo wczoraj było nas 15 hahaha czujecie ten klimat :D
- 20 godzin kosztuje przy takiej grupie 5 zł :D zoabczcie jakie oni mają oszczędności :D
- warsztaty mamy do wyboru : gramatyke , czytanie , kolor zajęcia grupowe , konwersacje od poziomu 3 , pisanie , rozpisanych na 12 tygodni a co tydzien inny temat zajęc
- więc jak masz się nauczyć dobrze angielskiego majac 20 godzin w tym licząc ż…e tak naprawde dla Ciebie przypada 3 godziny , oszustwo !! nie daj się zwieść !!!
- pamiętaj masz zajęcia co z tego ż…e na nie pójdziesz jak w domu będziesz musiał powtarzać to jescze pare razy ż…eby zrozumieć !!! w tej szkole im więcej sam się uczysz tym więcej wiesz , naciąganie pieniędzy
3. Umowa :
- jawne oszustwo dobrze zrobione na papierze
-dają rabat 5000 zł , ale wpłacasz pieniądze od razu na ich konto całość !!!! Ty masz kredyt w banku czyli jeż…eli nie masz pracy , stracisz prace to jesteś człowieku stracony , nie płacisz przychodzi komornik i zabiera coś :) ale pamiętaj na kurs moż…esz już… chodzić zawsze :) bo oni mają cała kwote :p
- pamiętaj ż…e ż…adne szkoły nie biorą pieniędzy z takim wyprzedzeniem , małe firmy biorą po miesiąc po 300 do 400 zł i jesteś dla nich najważ…niejszy bo dzięki temu oni ż…yją i chcą Ciebie wykształcić !!!!!!! tutaj jest aglomeracja , biznes kogoś kto wymyślił jak zarobić czysty szmal , zatrudnił ludzi do prowadzenia zajęć , miła atmosfere , program napisany na komputer i tyle , kasa od razu idzie na konto i na odsetki , np. 100 osób po 4000zł daje dam 400 000 tysiecy :)
- książ…ki haha na umowie są warte 750 zł ale tak naprawdę ta książ…ka jest napisana pod program , nic z niej się nie nauczysz jedynie słówek :) książ…ka warta z produkcji 8 zł
- umowa jest cudownie zrobiona , jeż…eli będziesz chciał zrezygnować to sporo zapłacisz a już… mówie co i jak :)
wypowiedzenie miesięczne jest więc z niego skorzystasz ale :)
mamy 6 poziomów : 1 kosztuje 1400zł / 2 kosztuje 1300zł / 3 kosztuje 1000zł / 4,5,6 333 zł :)
więc rezygnując zapłacisz za każ…dy poziom aktualnie który wykorzystałeś wiec rezygnujać płacisz na gotowo 1400zł ale uratujesz reszte pieniędzy chociaż… :) lepiej stracic 1400zł niż… 4000zł :) za beznadziejną naukę :) gorzej jest jak robisz kolejny poziom to już… nie opłaca się rezygnować dlaczego bo już… wtedy płacisz 2700zł jak zrezygnujesz wiec już… spora sumka jest i zostajesz ich własnościa do końca kursu a oni się z Ciebie śmieją a Ty płaczesz , niestety taka prawda

Wady i Kłamstwa :
1 .duż…a cena nieadekwatna to kursu , płacisz tyle na ile się zgodzisz , widzą frajera na którym moż…na zarobić , zmydlą oczy to jeden zapłacił 10 tysięcy :D płacze mi na zajęciach , wszystko jest ceną na którą się zgodzisz ale najmniej to 3500 zł , choć idziesz na spotkanie facet mówi Ci ze ma tylko do zaoferowania 6 poziomów wiec sie zgadasz a tu niespodzaniaka dziewczyna na kursie mówi ż…e kupiła kurs na 2 poziomy za 1600zł :D czyli magia , byłeś zainteresowany krótko ale on widział ż…e zgodzisz się na więcej wiec da Ci rabat ż…ebys tylko więcej płacił
2.niski poziom nauczania bo komputer za Ciebie nie będzie mówił w Anglii
- oszustwo jeż…eli chodzi o informacje związane z kursem przed podpisaniem umowy a mianowicie :
a) zajęcia indywidualne z nauczyliem miały być nieograniczone hahaha :D piękno pojęcie nieograniczone już… wyjaśniam więc przed umową nie powiedział ż…e takie spotkanie trwa 30 minut ale jak na nim się pojawiłęm dostałem informację ż…e trwa 25 minut haha , na które jest ci꿅ko się zapisać bo nie ma terminów ja czekałem tydzień na follow up bo tak to się nazywa i on nic nie daje bo tydzien nie wiedziałem co mam poprawić jak się uczyć , tydzien uciekł z ż…yciorysu :( stąd wniosek ż…e nawet jak się zgłosisz to kto Ci coś wytłumaczy w 25 min tylko cudotwórca:D
b) wszysycy w tej szkole mają Ciebie gdzieś !!! zapłaciłeś no to narazie frajerze !! przykład nie chodzisz 2 tygodnie zero odezwu z firmy czemu nie chodzisz na zajęcia , skandal !!! dlaczego bo jak dzownili ż…ebyś przyszedł na spotkanie ż…eby się zapisać na kurs to potrafią dzwonic codziennie :) kochają Ciebie wręcz , są kochani i mili
c ) grupy 10 15 osobowe
d ) jeż…eli nie przyjdzie na zajęcia przepadają , umrze Ci ktoś z rodziny trudno trzeba było przyjść na angielski
e) warsztaty są robione w trybie szybkim w sensie tematy na 25 minut rozwinięte na 60 min
f) gwarancja na piśmie :D haha jeż…li masz 75 % z multimediów i oblejsz nawet egzamin na wyż…szy poziom nie zwróćą Ci pieniędzy bo na multimediach umiałeś więc umiesz:D:D:D musisz być totalnym głupkiem ż…eby tego nie zdać :D tak to wygląda:D bronią się jak mogą wkońcu to Ty płacisz kolosalna kwotę za kurs
g) chcesz zrezygnować to już… kręcą ż…e nie moż…na , ż…e masz kogoś znaleźć bo to super oferta , przepiszesz na niego kurs (cesja ) albo najlepsze było to ż…e zawiesisz kurs haha , tak pieniądze mam płacić a nie chodzić a jak mi się zachce to kiedyś przyje ,paranoja to nadaje się tylko do telewizji
h) miesięczne wypowiedzenie ale i tak płacisz kupe pasy więc najlepiej od razu odstąpić od umowy

Zalety :
- miła atmosfera na zajęciach warsztatowych , panie są miłe ze względu takiego ż…eby robić tylko dobrą atmosferę w końcu biorą za to 3000zł miesięcznie

Uwaga :
Ci co piszą pozytywnie na forach o tej szkole to pracownicy , mają to w umowie ż…eby promować szkołę na forach bo mają z tego przeciez zysk , procent o wynegocjowanej umowy z Toba :
nie dajcię na teksty :
- chodze tam 5 lat :D szkoła super , naucyzłąm sie wiecej niż… myślałam,itd bo to brednie , ludzie tam płaczą ale nie mogą nic zrobić bo najpierw próbują 1 poziom coś im wychodzi bo są zaangaż…owani a potem płacz bo nic nie idzie jak powinno i już… nie idzie się wycofać więc zmuszają się hasłem
"""""tyle zapłaciłam więc muszę się uczyć ż…eby coś umieć :::::::::::


gdybyś miał jakieś pytania pisz 87prezes87@wp.pl

Pozdrawiam


niezłe wypracowanie
expiry
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: bartoll » 20 sie 2012, 11:12

udało mi się przebrnąć przez kurs bez płaczu i lamentu, aż… tak źle nie jest. w większości szkół językowych, jak nie przychodzisz na zajęcia, to lekcję się traci, lub musisz poż…yczyć notatko od sąsiada. na moich poprzednich kursach właśnie tak było i nikt nie narzekał….
bartoll
 

było okej

Postautor: komir » 10 wrz 2012, 21:55

mi tam za skórę nie zaszli niczym, wiedziałem na co się piszę z umową, płaciłem w terminie, a zajęcia też… były takie jakie miały być i podszkoliłem się, zwlaszcza w mowieniu
komir
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: simonZ » 14 wrz 2012, 1:34

bartoll pisze:udało mi się przebrnąć przez kurs bez płaczu i lamentu, aż… tak źle nie jest. w większości szkół językowych, jak nie przychodzisz na zajęcia, to lekcję się traci, lub musisz poż…yczyć notatko od sąsiada. na moich poprzednich kursach właśnie tak było i nikt nie narzekał….


dokładnie... pierwsza szkoła którą widze z takim systemaem przychodzenia na zajęcia, ja poo tygodniu mam mega pozytywne odczucia. moze nie każ…demu podpasuje foema aż… takiej indywidualności w nauczaniu, ale dla mnie to wymarzony system
simonZ
 

Re: a co z Speak Up?

Postautor: isc » 12 paź 2012, 8:14

Elastyczność tej szkoły to atut
isc
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości