SaySpeak

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: SaySpeak

Postautor: Studentka!!! » 02 kwie 2013, 19:48

Dalej brak kontaktu ze szkołą...Byłam cierpliwa ale ile moż…na. Też… muszę dołączyć do grona z pozwem:(
Studentka!!!
 


say ruina

Postautor: zniesmaczony_2 » 03 kwie 2013, 17:37

i bardzo dobrze. :))
zniesmaczony_2
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, 13:20

Re: SaySpeak

Postautor: Elza1111 » 18 kwie 2013, 3:44

czy piszemy pozew zbiorowy ?
Elza1111
 

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 18 kwie 2013, 11:56

Elza1111 pisze:czy piszemy pozew zbiorowy ?


duza czesc uczniow juz zlozyla pozew zbiorowy i sprawy sadowe sa juz w toku.

nie pamietam kto zajmowal sie pozwem zbiorowym ale prosze zapytac na sayspeak.scam@gmail.com.

albo znalezc strone na facebooku "sayspeak to oszusci" ( http://www.facebook.com/pages/Sayspeak- ... 88?fref=ts )i tam ktos Pani odpowie
zniesmaczony
 

Say Speak szkola oszusci

Postautor: lolitta » 02 lip 2013, 23:15

to sie poprostu w glowie nie miesci co oni robia, ukradli mi pieniadze z doslownym tego slowa znaczeniu, jak nie wplacialm 2 raty bo od momentu podpisania umowy nie mialam zadnej lecji, nie wiem jakim cudem ale i tak sciagneli mi z konta pieniadze, a potem jeszcze raz. Dodam ze kontract byl podpisany i umowa na rozlozenie zaplate za lekcje w 2 ratach a nie na kilka. Jak sie zorientowalam od razu zablokowalam ale kilka rat i tak poszlo. jak sie dowiedzialam w banku jak tylko podpisalam kontract to oni zalozyli ma direct debit. Nie miesci mi sie to w glowie. Zlodzieje, oszuci i jeszcze nire wiem co. A szczyt bezczelnosci jest to ze dzisiaj dostalam email od nich abym sie zapisala na sezon letnji na lekcje. Ja juz od nich nic nie chce tylko aby zlodzieje oddali mi skradzione pieniedze. Az szkoda gadac.
lolitta
 

Re: SaySpeak

Postautor: lolitta » 02 lip 2013, 23:22

yow pisze:popatrzcie na to chyba ze smiechu padne
"

Poszukujemy psychiatrów psychologów
SaySpeak
Polska - Kraków




Psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci poszukiwani.
Praca polegałaby na dokonywaniu ewaluacji dla młodzież…y z problemami w uczeniu się.
Ewaluacje moż…na przeprowadzać przez skype lub telefonicznie. Czyli praca polegałaby
na prowadzeniu swego rodzaju testu z nimi z własnego domu w dogodnych dla państwa
godzinach.
Jesteśmy międzynarodową szkołą językową sayspeak, która uczy róż…nych przedmiotów przez
skype głównie w Polce i w USA mamy podpisaną umowę partnerską z USA i nasz amerykański
partner poszukuje psychiatrów i psychologów oraz psychoterapeutów do przeprowadzenia
testów dla trudnej młodzież…y przez skype lub telefonicznie.
Wszystkie testy będą Państwu dostarczone przez nas należ…y je tylko odczytać i zaznaczyć.
Mimo ż…e przeprowadzenie tych testów mogliby zrobić osoby bez odpowiedniego
profesjonalnego wykształcenia to jednak nasz amerykański partner nalega aby były to osoby z
odpowiednim wykształceniem kierunkowym psychiatrycznym lub psychologicznym.
Większość pytań są to pytania podstawowe dotyczące środowiska ucznia czyli rodziny i
kolegów.
Psychiatrzy i psycholodzy są bardzo poszukiwani w USA.
Państwo sami określają stawkę za którą chcą Państwo przeprowadzać te testy a my będziemy
wypłacać tak jak sobie państwo zaż…yczą.
Państwo sami decydują ile godzin chcą państwo pracować i kiedy, my się dostosujemy
Gdyby Państwo wyrazili chęć pracy w USA to każ…dy otrzyma darmowe przeszkolenie z języka
angielskiego do poziomu FCE aby Państwo byli przygotowani do pracy i byli w stanie nawiązać
rozmowę i zrozumieć ucznia.
Czekamy na Państwa CV. I NASTEPNE PRZELEWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dobre sobie, psychiatrzy to chyba dla nich sa potrzebni
lolitta
 

QGftOgFlRR

Postautor: Narinder » 04 lut 2014, 4:28

/ Cant wait to see where apple stands in the moblie tablet mix. Better retina display? A5X chip? Bigger screen size? Who knows can't wait to see maybe even a hands on.
Narinder
 

SspSXnliBTiQyGkjSuK

Postautor: Santhyago » 05 lut 2014, 2:25

Mar08Robin Joe, we thank you guys for your love and support druing this trying time. We are so fortunate to have such a great family and we love you guys, too!
Santhyago
 

Re: SaySpeak

Postautor: Milka900 » 17 mar 2016, 23:28

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38

Re: SaySpeak

Postautor: ater12 » 25 mar 2016, 11:38

Przydatne i pomocne.
ater12
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2016, 15:06

Re: SaySpeak

Postautor: Coordia » 13 kwie 2016, 9:33

Rzeczywiście tanio w grupach, a koszt indywidualnej lekcji?
Coordia
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2016, 9:25

Re: SaySpeak

Postautor: Dudziaak » 14 kwie 2016, 14:39

Pewnie więcej. :) przypuszczam że z 30-40zł na pewno.
Dudziaak
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2016, 13:09




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości