SaySpeak

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 24 mar 2013, 16:58

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
yow
 


Re: SaySpeak

Postautor: yow » 25 mar 2013, 16:52

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 25 mar 2013, 16:55

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 25 mar 2013, 19:00

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: bez wypłaty » 25 mar 2013, 20:59

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
bez wypłaty
 

bez wyplaty

Postautor: yow » 25 mar 2013, 21:12

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.


rzuc maila to napisze ci co jest dzialane przeciwko sayspeakwirthemoneyandfoff
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: Gość » 25 mar 2013, 22:20

UWAGA na Sayspeak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
 

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 26 mar 2013, 1:15

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony
 

say ruina

Postautor: zniesmaczony_2 » 26 mar 2013, 8:34

racja, racja.


słuchajcie... proponuję zadzwonić do tvn-u . Oni to na pewno łykną, a ta pseudo właścicielka, moż…e z racji inteligencji ucieszy się będąc w tv.

dołączam się do wszystkich tutaj chcących coś z tym zrobić.


zostawiam maila


wisniasty(AT)gmail.com
zniesmaczony_2
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2013, 13:20

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 26 mar 2013, 11:38

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: Gość » 26 mar 2013, 16:03

jak się nazywają szefowie tej szkoły?
Gość
 

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 26 mar 2013, 16:39

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: Gość » 26 mar 2013, 16:43

Właśnie szukałem szkoły językowej i jestem zdruzgotany... Dzięki Wam nie dam się naciągnąć.. Trzeba nagłaśniać wszelkie nieprawidłowe działania ż…eby Ostrzegać!!! Mam nadzieję, ż…e uda się odzyskać pieniądze. Powodzenia w walce!!
Gość
 

Re: SaySpeak

Postautor: xeo » 26 mar 2013, 18:37

Notka od admina:

W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi kasacji treści na podstawie art. 212 informujemy, ż…e forum nie jest platformą przeznaczoną do sprawdzania prawdziwości zarzutów i oceniania dowodów. Jeż…eli pojawiają się wpisy, które w sytuacji, gdyby opisane zarzuty były nieprawdziwe, miały charakter oszczerczy, na prośbę pomawianej potencjalnie strony musimy je usuwać. Zachęcamy do załatwiania faktycznych uzasadnionych roszczeń w normalnym trybie, takż…e sądowym.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 26 mar 2013, 18:42

Treść wypowiedzi usunięta przez administratora.
Podstawa prawna: Art. 212 k.k.
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 26 mar 2013, 18:44

xeo pisze:Notka od admina:

W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi kasacji treści na podstawie art. 212 informujemy, ż…e forum nie jest platformą przeznaczoną do sprawdzania prawdziwości zarzutów i oceniania dowodów. Jeż…eli pojawiają się wpisy, które w sytuacji, gdyby opisane zarzuty były nieprawdziwe, miały charakter oszczerczy, na prośbę pomawianej potencjalnie strony musimy je usuwać. Zachęcamy do załatwiania faktycznych uzasadnionych roszczeń w normalnym trybie, takż…e sądowym.



looks like KKK is here as well
yow
 


Re: SaySpeak

Postautor: bez wyplaty » 27 mar 2013, 7:04

xeo pisze:Notka od admina:

W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi kasacji treści na podstawie art. 212 informujemy, ż…e forum nie jest platformą przeznaczoną do sprawdzania prawdziwości zarzutów i oceniania dowodów. Jeż…eli pojawiają się wpisy, które w sytuacji, gdyby opisane zarzuty były nieprawdziwe, miały charakter oszczerczy, na prośbę pomawianej potencjalnie strony musimy je usuwać. Zachęcamy do załatwiania faktycznych uzasadnionych roszczeń w normalnym trybie, takż…e sądowym.


Aha, jak rozumiem wszystkie wiadomości wysłane przez nas, ludzi poszkodowanych, są pomówieniem i oczywiście muszą być objęte cenzurą, bo to forum nie służ…y wymianie zdań negatywnych, tylko oczywiście same pozytywy i cudowne reklamowanie piramidy finansowej Państwa K.

Pięknie, nie wiedziałem, ż…e ż…yjemy w aż… tak chorym kraju, w którym nie mamy prawda do wyraż…ania własnych opinii a każ…da PRAWDZIWA zostanie od razu ocenzurowana i stłamszona - co świadczy TYLKO I WYŁĄCZNIE o tym, ż…e wszelkie zarzuty są prawdziwe, jeśli "strona poszkodowana" się ich wstydzi i unika.

Jak ktoś oszukuje ludzi na duż…ą kasę - kwoty rzędu kilku tysięcy złotych na osobę - nie podając absolutnie ż…adnych danych osobowych, ciągle zmieniając adres zamieszkania itp (obecne dane firmy to "widmo", nawet numer telefonu jest już… nieaktualny, a jedyny "kontakt" z kimkolwiek z SS to mail, przez którego też… oczywiście nie mamy kontaktu), jest w świetle prawa oszustem i NIE JEST to pomówieniem, tylko stwierdzeniem faktu.

Sprawy sądowe są już… w toku, a ja ponawiam prośbę o kontakt przez wszystkich poszkodowanych na maila sayspeak.scam[at]gmail.com w celu załatwienia pozwu zbiorowego przeciwko K.K. i jej piramidzie finansowej!
bez wyplaty
 

Re: SaySpeak

Postautor: Gość » 27 mar 2013, 9:42

Komentarze na Facebooku są usuwane na bierząco.. Państwo KK and spółka chcą zamieść wszystko pod dywan ż…eby nie było śladu po ich praktykach.. ale ludzie nie są głupi..
Gość
 

hmmm

Postautor: Byly pracownik say speak. » 27 mar 2013, 12:08

z kamila koppa wlascielka say speak nie da sie skontakowac....Przed chwila wylaczyla swoj sluzbowy telefon!
PROSZE NAM ZWROCIC PIENIADZE I NIE KLAMAC....NA FORUM PISZEMY PRAWDE I TYLKO PRAWDE....
Lekcje mialy sie odbywac juz 15 lutego! tymczasem pisze Pani do studentow ze 15 kwietnia!!!!!!!!!! a nowym studentom sciemnia ze w maju i BEZCZELNIE PODAJE CENY KURSOW! NIECH PANI SPRZEDA TEN DROGI SAMOCHOD KTORYM PANI I PANI MAZ OSZUST JEZDZICIE!
TO CO WYCZYNIACIE NIE UJDZIE WAM NA SUCHO! WY JESTESCIE Jacys totalnie odjechani z tymi klamstwami!
Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: Marta78 » 27 mar 2013, 13:49

Ostrzegamy ludzi przed jakimkolwiek kontaktem z Sayspeakiem - nauczycieli , potencjalnych studentów i współpracowników Im mniej kontaktu ze "szkołą" i osobami które są właścicielami tym mniej nerwów straconych. Spróbujcie się dodzwonić na numer podany na stronie... Tym razem przegięli i nie zdołają odbudować dobrego imienia choćby i pół roku darmowe lekcje oferowali!! Błagam ludzie - ani złotówki never dla nich!
Marta78
 

Re: SaySpeak

Postautor: KATee1 » 27 mar 2013, 14:43

Ale cyrk !!!
KATee1
 

Re: SaySpeak

Postautor: KATee1 » 27 mar 2013, 14:50

Szef tej pseudo firmy zawsze ukrywał toż…samość , ciekawe dlaczego? Czy uczciwe osoby ukrywają swoje imię i nazwisko - oczywiście ż…e nie. Jednak jakiś czas temu wszystko wyszło na jaw!
KATee1
 

hmmm

Postautor: Byly pracownik say speak. » 27 mar 2013, 15:30

"SaySpeak" NIP: 8641790537 , REGON:
260042971 z siedzibą w Sandomierzu 27-600 na ulicy Topolowej 2, reprezentowaną
przez Kamile Koppa

slijcie pozwy sadowe!
Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: uczciwy » 27 mar 2013, 15:34

Strategia działania Sayspeak nie zmieniła się na przestrzeni lat:

- unikanie konfrontacji, chowanie się, ukrywanie nazwiska, zmiany nr telefonu

- niemoż…ność skontaktowania się z szefostwem - nie Sekretarkami

- granie na czas - jutro, po weekendzie, po świętach, po wakacjach

- usuwanie komentarzy w sieci , pozytywy piszą sobie sami

- opóźnienia z wypłatami

- zero szacunku dla ludzi, wielki szacunek dla pieniądza - wydzieranie ich za wszelką cenę -oby na koncie mieć więcej

Naprawdę nie wiem jak Ci ludzie wytrzymują tak się kryć i dziwie się ż…e szkoła istniała tyle lat..

Teraz ludzie się zbuntowali i postanowili z tym skończyć.
uczciwy
 

marie

Postautor: Byly pracownik say speak. » 27 mar 2013, 16:11

ja przed chwila dostalem od koppy maila, grozi mi sadem bo PRAWDE PISZE NA FORUM....malo tego oskarza bezpodstawnie pracownikow biura o kradzierz telefonu i czegos tam jeszcze...zreszta wszyscy ktorzy pisza PRAWDE na forum BEDA MIEC DO CZYNIENIA Z NIA W SADZIE I TJ ZGODNE Z PARAGRAFEM Z ART 216 kk

ale sie boimy!!!!!!!
Byly pracownik say speak.
 

Re: marie

Postautor: zniesmaczony » 27 mar 2013, 16:40

Byly pracownik say speak. pisze:ja przed chwila dostalem od koppy maila, grozi mi sadem bo PRAWDE PISZE NA FORUM....malo tego oskarza bezpodstawnie pracownikow biura o kradzierz telefonu i czegos tam jeszcze...zreszta wszyscy ktorzy pisza PRAWDE na forum BEDA MIEC DO CZYNIENIA Z NIA W SADZIE I TJ ZGODNE Z PARAGRAFEM Z ART 216 kk

ale sie boimy!!!!!!!



:zdziwko: o bezczelne babsko, zresztą widzę ze oż…ywa starych zagrywek, tak samo stara wspólniczkę bezpodstawnie oskarż…yła o kradzież…....

Aż… mi się serce raduje jak widzę jak szybko tonie pani k...i to w szambie i niestety ( oj stety :):):):) ) z niego nie wypłynie
zniesmaczony
 

Re: marie

Postautor: zniesmaczony » 27 mar 2013, 16:42

uż…ywa* ( przepraszam za autokorektę, nie mogę edytować)
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: zniesmaczony » 27 mar 2013, 18:26

http://www.facebook.com/pages/Says-to-o ... izard=true



piszcie tam co chcecie, tam przynajmniej nic nie bedzie usuwane
zniesmaczony
 

Re: SaySpeak

Postautor: Elaana » 27 mar 2013, 18:44

Z dedykacją dla wiadomych osób stare przysłowie arabskie:

"Dzięki kłamstwom zjesz obiad, nie zjesz już… kolacji"
Elaana
 

Re: SaySpeak

Postautor: Davidooos » 27 mar 2013, 19:56

Pamiętam jak dawniej kazał się nazywać Diar , nigdy nie chciał mówić jak naprawdę ma na imię.
Davidooos
 

TV

Postautor: teacher.z.SS » 27 mar 2013, 21:40

A TV ktoś powiadomił? Niech pokarzą "biznesmenów" w "Uwadze"albo "Interwencji". Dla przestrogi. :ban:
teacher.z.SS
 

Re: SaySpeak

Postautor: teacher.z.SS » 27 mar 2013, 21:43

edit.
pokaż…ą - błąd z wraż…enia a nie ma edycji.
teacher.z.SS
 

Re: SaySpeak

Postautor: Byly pracownik say speak. » 27 mar 2013, 22:08

Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: Byly pracownik say speak. » 27 mar 2013, 22:42

koppa i jej oszust maz nie nadazaja usuwac tych postow.....

no dostana w dupe i to porzadnie
Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: bez wypłaty » 28 mar 2013, 3:29

Pozew sądowy zbiorowy już… się powoli zbiera, mamy coraz więcej danych na temat k.k i jej m꿅a, który za nasze pieniądze kupił nowego Chryslera, którym chwalił się w grudniu, podczas wizytacji w biurze, mówiąc, ż…e "on jest wizjonerem na miarę Billa Gatesa czy też… Marka Zuckerberga i ż…e SaySpeak osiągnie międzynarodowy sukces", hahahahaha.

Coraz więcej poszkodowanych ludzi pisze na maila sayspeak.scam[at]gmail.com i zachęcam każ…dego do pisania na ten mail, bo to jedyne miejsce, gdzie nie zniknie ż…adne info o tej "szkole". Tego NIE MOŻNA zostawić takiego jakim jest.
bez wypłaty
 

Re: SaySpeak

Postautor: Nadinee » 28 mar 2013, 11:02

Komentarz Pana Andrzeja w rekomendacjach na facebooku:

"sprawdzam i nikt z nauczycieli nie jest dostępny nie ma wolnych terminów daty są przesuwane na póż…niejsze okresy,dodzwonić się nie moż…na puszczają wiadomość z 5 marca taki przekręt."
W zeszły czwartek
Nadinee
 

Re: SaySpeak

Postautor: Katrin1 » 28 mar 2013, 11:07

Nikogo nie ma pod numerami podanymi na stronie:

tel. (+48) 12 3945774 | tel. (+44) 20 8123 0377 | tel. (+1 ) 312 985 7742 | tel. (+353) 1 443 4394

Dlaczego są podane numery na które nie moż…na się skontaktować? Nie pachnie to zbyt ładnie..
Katrin1
 

Re: SaySpeak

Postautor: Katrin1 » 28 mar 2013, 11:12

"Informacja dla uczniów Szkoły SaySpeak.
W związku z wprowadzaniem w tym samym czasie duż…ej liczby nowych nauczycieli musieliśmy na klika dni zamknąć szkołę. Do 10 marca skończone będzie szkolenie, pojawi się również… nowa szata strony internetowej. Ponieważ… było to praktycznie nie moż…liwe w trakcie umawiania się i odbywania lekcji, dlatego całe siły skierowaliśmy na szkolenia nowych osób aby móc jak najszybciej wrócić. Przepraszamy za cięgłe zmiany ale to juz będzie ostateczna. "

taaaa jaasneeee - zgodnie z oświadczeniem od 11 wszystko powinnobyło działać normalnie i nowa strona..hmm chyba nie było na to czasu gdy tyle poświęca się na usówanie komenarzy z sieci.. Tysiące ludzi już… wie jaka jest prawda..
Katrin1
 

Re: SaySpeak

Postautor: Katrin1 » 28 mar 2013, 11:13

przepraszm- usuwanie
Katrin1
 

Re: SaySpeak

Postautor: bez wypłatyyyy » 28 mar 2013, 11:19

Patrzcie ludzie ogłoszenie na gumtree 19 03!!!!! :

"Nauczyciel sam wyznacza cenę za lekcję na początku współpracy. Stawka moż…e zawsze być zmieniona po ustaleniu z Sayspeak lub innym właściwym naszym partnerem.Sayspeak oferuje wyjątkową okazję i wspierające środowisko pracy wykwalifikowanym nauczycielom, korepetytorom oraz innym profesjonalistom, którzy są zainteresowani pracą z uczniami na ż…ywo przez internet. Co więcej, oddanym pracy i wykwalifikowanym nauczycielom Sayspeak oferuje nieustanne okazje do rozwoju oraz dającą satysfakcję współpracę mającą na celu pomoc w zwiększeniu ich stałych dochodów i osiągnięcie niemalż…e każ…dego celu.
Zostań Nauczycielem - Partnerem SaySpeak i odnieś sukces.Teraz zupełnie za darmo!

Każ…dy nauczyciel - partner Sayspeak otrzyma własną stronę internetową Sayspeak z systemem zarządzania, który pozwoli im na wiele więcej moż…liwości zarobku, w zależ…ności od wkładu swojej pracy"
bez wypłatyyyy
 

Re: SaySpeak

Postautor: Byly pracownik say speak. » 28 mar 2013, 11:26

jest taka strona na facebook

tam tez mozna pisac:https://www.facebook.com/pages/Sayspeak-to-oszusci/401546813277288?ref=ts&fref=ts

ja znalazlem jakies stare forum z 2010 roku z USA.... I TAM NA KOPPE JADA ROWNO!
Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: Ginno » 28 mar 2013, 12:10

znalezione w innym wątku:

"Sayspeak nie odpowiada na telefony strona nie działa w dodatku okazuje sie ż…e nie płacą nauczycielą mi wiszą 50 godzin lekcyjnych za które zapłaciłem 1500 zł to oszusci mam nadzieje ż…e ktoś sie za nich weźmie i w końcu ukróci te ich kłamliwe praktyki nikomu nie polecam na początku są bardzo mili do momentu przelewu potem sie okazuje za nie ma nauczycieli a szefostwo nie istnieje są nie do osiągniecia, wszystkich przestrzegam w dodatku usuwają wszystki posty na facebooku które im nie pasują, banda złodziei wstyd przynosicie polsce"
Ginno
 

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 28 mar 2013, 13:21

popatrzcie na to chyba ze smiechu padne
"

Poszukujemy psychiatrów psychologów
SaySpeak
Polska - Kraków




Psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci poszukiwani.
Praca polegałaby na dokonywaniu ewaluacji dla młodzież…y z problemami w uczeniu się.
Ewaluacje moż…na przeprowadzać przez skype lub telefonicznie. Czyli praca polegałaby
na prowadzeniu swego rodzaju testu z nimi z własnego domu w dogodnych dla państwa
godzinach.
Jesteśmy międzynarodową szkołą językową sayspeak, która uczy róż…nych przedmiotów przez
skype głównie w Polce i w USA mamy podpisaną umowę partnerską z USA i nasz amerykański
partner poszukuje psychiatrów i psychologów oraz psychoterapeutów do przeprowadzenia
testów dla trudnej młodzież…y przez skype lub telefonicznie.
Wszystkie testy będą Państwu dostarczone przez nas należ…y je tylko odczytać i zaznaczyć.
Mimo ż…e przeprowadzenie tych testów mogliby zrobić osoby bez odpowiedniego
profesjonalnego wykształcenia to jednak nasz amerykański partner nalega aby były to osoby z
odpowiednim wykształceniem kierunkowym psychiatrycznym lub psychologicznym.
Większość pytań są to pytania podstawowe dotyczące środowiska ucznia czyli rodziny i
kolegów.
Psychiatrzy i psycholodzy są bardzo poszukiwani w USA.
Państwo sami określają stawkę za którą chcą Państwo przeprowadzać te testy a my będziemy
wypłacać tak jak sobie państwo zaż…yczą.
Państwo sami decydują ile godzin chcą państwo pracować i kiedy, my się dostosujemy
Gdyby Państwo wyrazili chęć pracy w USA to każ…dy otrzyma darmowe przeszkolenie z języka
angielskiego do poziomu FCE aby Państwo byli przygotowani do pracy i byli w stanie nawiązać
rozmowę i zrozumieć ucznia.
Czekamy na Państwa CV. I NASTEPNE PRZELEWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 28 mar 2013, 13:23

przykro mi to stwierdzic ale wam nawet psychiatra nie pomoze drodzy panstwo K
yow
 

Re: SaySpeak

Postautor: Byly pracownik say speak. » 28 mar 2013, 13:47

miala gdzies. Nie odb maili, telefonow. Pytalismy ja o studentow to odp po kilku gsluchaj ja zajmowalem sie rekrutacja wlasnie psychologow i psychiatrow, bo koppa wymyslila sobie jakis Z DUPY projekt...musialem sciemniac psychiatrom o jakims partenerze w USA, ktory nigdy nie istnial. Znalalzlem jej 42 klientow. Oni powysylai swoje cv, filimiki z prezentacja, potem dzwonili do mnie i pytali kiedy zaczynamu, a ja BYLEM ZMUSZONY KLAMAC! ,, ze z naszej strony wszystkop juz zostalo zrobione, czekamy na dezyzje amerykanskiego partnera,,

potem mi kazala to wszystko zostawic i szukac szybko nauczycieli, bo szkola miala uczyc na nowo 15 lutego. Wiec jej znalezlismy nauczycieli, ktorzy NAPRAWDE CHCIELI JUZ UCZYC OD NASTEPNEGO DNIA, ale KOPPA pietrzyla takie trudnosci,wymyslala, klamala. NPZnalazlem jej native speakera z LAS VEGAS ktory mieszka w Poznaniu. Koles sie naprawde ucieszyl, kazalem mu wyslac cv, filmik, a KOPPA NA TO! CUDZOZIEMCOW NIE PRZYJMUJEMY, BO NIE ZNAJA POLSKIEGO....Albo kazla nam przepisywac jakies dluuuuugie listy studentow z jedngo foldera do drugiego co bylo totalnym bezsensem! Nigdy nie pojawila sie w biurze, czasami pojawiala sie na skype, rzucala swoje wspaniale pomysly i reszte odzinach i tym samym wstrzymywala prace i sama robila burdel w biurze, A OSKARZA STUDENTOW I PRACOWNIKOW BIURA MOWIAC ZE TO NASZA WINA!
Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: Byly pracownik say speak. » 28 mar 2013, 13:56

A TA REKRUTACJA PSYCHIATROW I PSYCHOLOGOW, to ja sie zajmowalem.Koppa wymyslila sobie jakis z dupy projekt, ze jest akis partner amerykanski, gowno bylo a nie partner. Znalzlem jej 42 klietow,ludzie pozniej dzwonili i pytali kiedy zaczynamy. A musialem sciemniac ze ,, my say speak zrobilismy juz wszystko z naszej strony, teraz czekamy na dezyzje naszego amerykanskiego partnera( ktory chyba nigdy nie istnial) bo nie wiem, bo jak sie pytalem co to za partner tO BYLO MILCZENIE
Byly pracownik say speak.
 

Re: SaySpeak

Postautor: Aggnes » 28 mar 2013, 14:19

ja znalazłam coś takiego:

" Wysłany: Pią Mar 15, 2013 12:08 pm

Jestem uczniem a raczej byłam uczniem tej szkoły a raczej pseudo szkoły jak się okazuje. zalegałam kilka dni z wpłata wiec straszono mnie zawieszeniem lekcji. wpłate oczywiście dokonałam. Byłam niestety uczciwa. a lekcji nadal nie mam. Nie moż…na z nikim się skontaktować. Podawane wiadomości przez automatyczne sekretarki są wprowadzaniem w błąd. To oszustwo. Jak moż…na w ten sposób traktować ludzi!!!!!! "
Aggnes
 

Re: SaySpeak

Postautor: Malwa_28 » 28 mar 2013, 14:30

Mój kolega miał tam rozmowę na stanowisko:nauczyciela historii , Powiedzieli mu ż…e będzie 400 zł dziennie zarabiał :/ Śmialiśmy się z tego później ze znajomymi.. co za ściemy.. za kłamstwa trzeba wyciągać konsekwencje..
Malwa_28
 

Re: SaySpeak

Postautor: yow » 31 mar 2013, 7:19

sayspeak.scam@gmail.comdla wszystkich ktorzy zostali naciagnieci przez panstwo Koppa
yow
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości