Szkoła językowa w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stary słuchacz poleca » 23 sie 2012, 21:50

Koleż…anka chodziła na kurs do TFLs, uczyła się u Janka Wiecha. Super lektor, super podejście, wiem ,ze kiedyś pracował takż…e w English for You
stary słuchacz poleca
 


Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stary słuchacz poleca » 23 sie 2012, 21:52

tak czy siak bardzo serdeczne pozdro dla Adasia M.............
stary słuchacz poleca
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: monika arkowska » 24 sie 2012, 9:58

Która szkoła w Warszawie jest najdłuż…ej na rynku, chyba Metodyści.
monika arkowska
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: bozzeek » 25 sie 2012, 10:43

Fakt
bozzeek
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: koorkii » 28 sie 2012, 10:42

Czasami to plus, czasami minus szkoły
koorkii
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: szkolny » 29 sie 2012, 9:06

Nie chce mi się iść na kurs , ale muszę, jak mam zmotywować się do nauki
szkolny
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: hooer » 30 sie 2012, 10:59

szkolny pisze:Nie chce mi się iść na kurs , ale muszę, jak mam zmotywować się do nauki


Zapisz się na jogę :hura:
hooer
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: manik » 30 sie 2012, 21:20

Fajny gryps !!!
manik
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: onlineee » 03 wrz 2012, 8:26

stary słuchacz poleca pisze:
nowysluchacz pisze:Jestem zainteresowany kursami w TFLS i English For YOU. Proszę napiszcie jakich lektorów polskich oraz Nativów polecacie w tych szkołach w zakresie języka angielskiego. Jestem zainteresowany kursem przygotowującym do jakiegoś certyfikatu


Jakiś czas temu sam skorzystałem z tego forum i wybrałem sobie szkołe angielskiego. Wybrałem English For You. Jeż…eli chodzi o lektorów polecam Małgosie i native speakera Mary. Zarąbiście wspólpracowali. Rzeczywiście system dualny English for You był dla mnie na plus. Podszkoliłem gramę i przede wszyskim konwersację. Uważ…am ,ż…e jak ktoś ma blokadę z mówieniem warto tam uderzać. Korzystajcie z dodatkowych warsztatów w tej szkole


Jeż…eli chodzi o konwersacje moż…na dodatkowo polecić zajęcia on line
onlineee
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mossaa » 04 wrz 2012, 8:28

Ja polecam jednak tradycyjne sposoby nauki języka
mossaa
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: grotto » 04 wrz 2012, 10:14

Co to znaczy tradycyjne ???
grotto
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fiszki111 » 04 wrz 2012, 17:02

Polecam do nauki fiszki
fiszki111
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mielno22 » 05 wrz 2012, 13:12

Jak się umawiasz na takie lekcje on line
mielno22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: munkk » 06 wrz 2012, 8:55

ranking pisze:
Gorący Juzek pisze:
klass33 pisze:Jaki polecacie ranking szkół



Spotkałem coś takiego

http://www.speak-point.pl/


To chyba jedyna aktualny rankng


Niekoniecznie, jeszcze jest

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
munkk
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: nowik » 08 wrz 2012, 12:10

Takie pytanko,czy założ…yć szkołę to trudna sprawa ???
nowik
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Poddii » 09 wrz 2012, 13:46

nowik pisze:Takie pytanko,czy założ…yć szkołę to trudna sprawa ???


Myślę, ze wymaga to sporej wiedzy i kasy.
Poddii
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: LCCI333 » 11 wrz 2012, 9:42

Piszecie o kursach on line , jaki pakiet należ…y sobie wykupić np w rapidzie
LCCI333
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: miazga11 » 11 wrz 2012, 18:14

monika arkowska pisze:Która szkoła w Warszawie jest najdłuż…ej na rynku, chyba Metodyści.


Prawda, choć dzisiaj jest wiele już… lepszych szkół, niestety konkurencja bardzo uderzyła w tę szkołę
miazga11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kisss » 12 wrz 2012, 13:29

A moja szkoła na drugim miejscu w tym rankingu

http://www.speak-point.pl/mazowieckie
kisss
 

a jednak moż…na nauczyć sie....

Postautor: mariola12 » 12 wrz 2012, 21:16

Ja tez tak miałam. Chodziałm do TFLS i mnie nauczyli...więc nie jest tak ze mną zle..:)


goliatka1 pisze:Co polecicie dla osób, które kompletnie nie mają ż…adnych zdolności językowych ??
mariola12
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: bogna22 » 13 wrz 2012, 9:51

kisss pisze:A moja szkoła na drugim miejscu w tym rankingu

http://www.speak-point.pl/mazowieckie


Czyli EQ
bogna22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Patttii » 14 wrz 2012, 10:53

bogna22 pisze:
kisss pisze:A moja szkoła na drugim miejscu w tym rankingu

http://www.speak-point.pl/mazowieckie


Czyli EQ


Z tego co widzę na pierwszym miejscu English For You, w sumie to rozumiem , gdyż… rzeczywiście kursy dobrze są tam prowadzone, szczególnie dla osób nastawionych na pokonanie barier w mówieniu. System dualny bardzo tu się sprawdza.

Dla mnie takż…e tfls nie jest zły, koleż…anka chodziła do wymienionej EQ i była rzeczywiście zadowolona, gdyż… to bardzo kameralna to szkoła ze sprawdzonymi lektorami
Patttii
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Karolinaaa1 » 15 wrz 2012, 10:56

Bardzo podobają mi się zajęcia hiszpańskiego w TFLS. Fajny lektor i niskie ceny.
Karolinaaa1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: biggg » 15 wrz 2012, 12:11

Jaka szkoła angielskiego w Warszawie ma najnizsze ceny???
biggg
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Zocha1111 » 17 wrz 2012, 16:45

Najniż…sze to nie wiem ale w TFLS mają niskie i mają jakieś promocje. Zadzwoń i się zapytaj.
Zocha1111
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Agnieszka Drawska » 17 wrz 2012, 18:03

Ja to akurat uważ…am, ż…e English For You ma dobre ceny, choć nie są najtańsi, ale rozsądni cenowo. Mnie najbardziej pasuje, ż…e zawsze i w każ…dej grupie są Nativi, a kurs w niewielkich grupach moim zdaniem daje dobre efekty. Chodziłam w zeszłym semestrze na dodatkowe warsztaty, bardzo przyjazna atmosfera. Nie tylko moż…na poduczyć się języka, ale takż…e bardzo miło spędzić czas ( wyglądem przypomina kawiarenkę , knajpkę, polecam)
Agnieszka Drawska
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: myszunia-ok » 18 wrz 2012, 11:13

Przy wyborze w moim przekonaniu cena musi być tylko jednym, choć nie jedynym kryterium przy wyborze szkoły językowej
myszunia-ok
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: gwarancja22 » 18 wrz 2012, 11:44

Dokładnie, zgadzam się. Dlatego ja wybierając szkołę kierowałam się rankingiem zdawalności egzaminów. Dowiedziałam się ż…e szkoła TFLS daje gwarancję zdania egzaminów. Dla mnie to było najwazniejsze.


myszunia-ok pisze:Przy wyborze w moim przekonaniu cena musi być tylko jednym, choć nie jedynym kryterium przy wyborze szkoły językowej
gwarancja22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Martyna B. » 18 wrz 2012, 12:11

Agnieszka Drawska pisze:Ja to akurat uważ…am, ż…e English For You ma dobre ceny, choć nie są najtańsi, ale rozsądni cenowo. Mnie najbardziej pasuje, ż…e zawsze i w każ…dej grupie są Nativi, a kurs w niewielkich grupach moim zdaniem daje dobre efekty. Chodziłam w zeszłym semestrze na dodatkowe warsztaty, bardzo przyjazna atmosfera. Nie tylko moż…na poduczyć się języka, ale takż…e bardzo miło spędzić czas ( wyglądem przypomina kawiarenkę , knajpkę, polecam)


Cena w English For You mi pasuje, choć oczywiście, ż…e są tańsze szkoły. Choć za pakiet razem z konwersacjami w bardzo malutkiej grupie warto coś zapłacić. Szczególnie, ż…e jak czytam Nativi są zawsze w każ…dej grupie i jest duż…o mówienia.
Ja najbardziej chciałabym trafić na jakiegoś Australijczyka, gdyż… marzy mi się wyprawa po outbacku, klimat pubów na pustkowiu.
Moż…e się skuszę na tę szkołę, choć jeszcze trochę "poszperam" po necie
Martyna B.
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: muchomorka22 » 19 wrz 2012, 13:52

myszunia-ok pisze:Przy wyborze w moim przekonaniu cena musi być tylko jednym, choć nie jedynym kryterium przy wyborze szkoły językowej


W dobie kryzysu, to waż…ne kryterium
muchomorka22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: markerq » 19 wrz 2012, 18:02

Ja chodzę do TFLS. Duż…ym plusem tej szkoły jest to, ż…e konwersacje odbywają się w małych grupach dopasowanych do poziomu osób uczestniczących, przez co każ…dy ma szansę na swobodne wypowiadanie się. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna, praktycznie nie mam ż…adnych zarzutów.
markerq
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: pat_ka » 20 wrz 2012, 11:10

Jeż…eli chodzi o szkolenia biznesowe mogę polecić British School http://www.bs-ict.pl/. Wybrałam tą szkołę ze względu na wysoki poziom oraz renomę na rynku. Muszę przyznać, ż…e się nie zawiodłam. Zajęcia są prowadzone na naprawdę wysokim poziomie pod każ…dym względem, do tego mocno aktywni i zaangaż…owani lektorzy robią naprawdę dobrą "robotę" :)

Co prawda w swojej ofercie posiadają głównie szkolenia biznesowe, ale z tego co się orientuję, to mają również… propozycje skierowane do dzieci.
pat_ka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: buzia » 20 wrz 2012, 11:41

Wiele przeczytałem dobrego o szkole English For You, znam też… koleż…ankę, która od trzech semestrów chodzi do tej szkoły. Zaczynała od "zera" , dzisiaj potrafi dogadać się po angielsku. Twierdzi, ż…e zajęcia raz z polskim lektorem, raz z nativem zmusiły ją do mówienia. To w sumie najważ…niejsze. Mówiła, ż…e na początku wyglądało to śmiesznie, gdyż… musiała " włączać język migowy do zajęć"
Jestem w takiej samej sytuacji i jutro zaczynam kurs na A1.
buzia
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: konoko55 » 21 wrz 2012, 10:51

Zgadzam się z poniż…szą wypowiedzią. Ja po semestrze w szkole TFLS wreszcie zaczęłam mówić a zawsze miałam z tym problem. Zajęcia dodatkowe z nativem które dostałam gratisowo to super sprawa.Mogę każ…demu polecić kto ma problem z mówieniem w obcym języku.

markerq pisze:Ja chodzę do TFLS. Duż…ym plusem tej szkoły jest to, ż…e konwersacje odbywają się w małych grupach dopasowanych do poziomu osób uczestniczących, przez co każ…dy ma szansę na swobodne wypowiadanie się. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna, praktycznie nie mam ż…adnych zarzutów.
konoko55
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Magda Piórkowska » 22 wrz 2012, 22:37

buzia pisze:Wiele przeczytałem dobrego o szkole English For You, znam też… koleż…ankę, która od trzech semestrów chodzi do tej szkoły. Zaczynała od "zera" , dzisiaj potrafi dogadać się po angielsku. Twierdzi, ż…e zajęcia raz z polskim lektorem, raz z nativem zmusiły ją do mówienia. To w sumie najważ…niejsze. Mówiła, ż…e na początku wyglądało to śmiesznie, gdyż… musiała " włączać język migowy do zajęć"
Jestem w takiej samej sytuacji i jutro zaczynam kurs na A1.


To dobra szkoła, polecam English for You, nie ma to tamto
Magda Piórkowska
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: 1cena1 » 23 wrz 2012, 19:56

myszunia-ok pisze:Przy wyborze w moim przekonaniu cena musi być tylko jednym, choć nie jedynym kryterium przy wyborze szkoły językowej


to jaka jest rozsądna cena za 50 godzinny kurs angielskiego ???
1cena1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dafne678 » 23 wrz 2012, 20:07

ja też… byłam zadowolona z konwersacji z nativem w TFLS.

markerq pisze:Ja chodzę do TFLS. Duż…ym plusem tej szkoły jest to, ż…e konwersacje odbywają się w małych grupach dopasowanych do poziomu osób uczestniczących, przez co każ…dy ma szansę na swobodne wypowiadanie się. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna, praktycznie nie mam ż…adnych zarzutów.
dafne678
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: marzenkna brzozowska » 23 wrz 2012, 22:10

1cena1 pisze:
myszunia-ok pisze:Przy wyborze w moim przekonaniu cena musi być tylko jednym, choć nie jedynym kryterium przy wyborze szkoły językowej


to jaka jest rozsądna cena za 50 godzinny kurs angielskiego ???


W English For You za 1000 masz 54 godziny plus 20 dodatkowych konwersacji w klubiku English For You, więc cena nie najniż…sza ale ok, biorąc, ż…e mają dobrych speakerów np z USa
marzenkna brzozowska
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: server8 » 24 wrz 2012, 21:23

Z mojej grupy z ostatniego semestru wszyscy znów się zapisali na kontynuację kursu takż…e nie tylko mi podobały się zajęcia. Nic dziwnego super lektor prowadził. Napewno będę polecać szkołę TFLS.

dafne678 pisze:ja też… byłam zadowolona z konwersacji z nativem w TFLS.

markerq pisze:Ja chodzę do TFLS. Duż…ym plusem tej szkoły jest to, ż…e konwersacje odbywają się w małych grupach dopasowanych do poziomu osób uczestniczących, przez co każ…dy ma szansę na swobodne wypowiadanie się. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna, praktycznie nie mam ż…adnych zarzutów.
server8
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kornik1 » 25 wrz 2012, 9:57

Agnieszka Drawska pisze:Ja to akurat uważ…am, ż…e English For You ma dobre ceny, choć nie są najtańsi, ale rozsądni cenowo. Mnie najbardziej pasuje, ż…e zawsze i w każ…dej grupie są Nativi, a kurs w niewielkich grupach moim zdaniem daje dobre efekty. Chodziłam w zeszłym semestrze na dodatkowe warsztaty, bardzo przyjazna atmosfera. Nie tylko moż…na poduczyć się języka, ale takż…e bardzo miło spędzić czas ( wyglądem przypomina kawiarenkę , knajpkę, polecam)


Warsztaty dodatkowe w English For You, dla mnie fajne miejsce lubiłem z nich korzystać, rzeczywiście atmosfera była wyborna , a Nativi fajni
kornik1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: jakkaa » 25 wrz 2012, 10:01

tempera pisze:mnie spodobała się ofertka speak up’u. zaliczyłam u nich dwa poziomy, przy okazji przygotowując się do maturki. lektorzy wymagający, acz bardzo sympatyczni i pomocni, sposób prowadzenia zajęć calkiem przyjemny :)


Właśnie jak wygląda taki kurs maturalny, słyszałem, ż…e są częściowo zajęcia z kompem
jakkaa
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kolosik » 26 wrz 2012, 9:50

Komputerów to ja nie lubię
kolosik
 

ja też… będę kontynuować angielski w TFLS-ie

Postautor: clevi » 26 wrz 2012, 14:37

ja też… będę kontynuować angielski w TFLS-ie

server8 pisze:Z mojej grupy z ostatniego semestru wszyscy znów się zapisali na kontynuację kursu takż…e nie tylko mi podobały się zajęcia. Nic dziwnego super lektor prowadził. Napewno będę polecać szkołę TFLS.

dafne678 pisze:ja też… byłam zadowolona z konwersacji z nativem w TFLS.

markerq pisze:Ja chodzę do TFLS. Duż…ym plusem tej szkoły jest to, ż…e konwersacje odbywają się w małych grupach dopasowanych do poziomu osób uczestniczących, przez co każ…dy ma szansę na swobodne wypowiadanie się. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna, praktycznie nie mam ż…adnych zarzutów.
clevi
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: marta s. » 27 wrz 2012, 9:55

Agnieszka Drawska pisze:Ja to akurat uważ…am, ż…e English For You ma dobre ceny, choć nie są najtańsi, ale rozsądni cenowo. Mnie najbardziej pasuje, ż…e zawsze i w każ…dej grupie są Nativi, a kurs w niewielkich grupach moim zdaniem daje dobre efekty. Chodziłam w zeszłym semestrze na dodatkowe warsztaty, bardzo przyjazna atmosfera. Nie tylko moż…na poduczyć się języka, ale takż…e bardzo miło spędzić czas ( wyglądem przypomina kawiarenkę , knajpkę, polecam)



Ceny, cenami, rzeczywiście, oczywiście waż…ne, ale trzeba przyznać, ż…e metoda polegająca na zajęciach zarówno z polskim lektorem i Nativem jest skuteczna i to bardzo fajna. Oprócz zajęć programowych, dostajesz dodatkowe konwersacje, prowadzone są one w prawdziwej kawiarence, więc atmosfera jest super, pomaga przełamać opory w rozmowie po angielsku. Zajęcia prowadzone są tam przez Nativów
marta s.
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mokkaa » 27 wrz 2012, 10:15

pyza1 pisze:Pracowałem w Londynie jeden rok, to był dla mnie prawdziwy kurs językowy.


To nie miałeś Polaków wokół siebie, bo ja byłem otoczony rodakami i niewiele co
mokkaa
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: 1karuzela1 » 28 wrz 2012, 9:19

Typowy przykład to Polacy mieszkający w Chicago, mieszkają latami i znają język często na A2, maks słabe B1
1karuzela1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: zibbii » 28 wrz 2012, 10:11

1karuzela1 pisze:Typowy przykład to Polacy mieszkający w Chicago, mieszkają latami i znają język często na A2, maks słabe B1


Miałem ciotkę, mieszkała 20 lat i jak musiała coś załatwić szła z córką.
zibbii
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Marek Drawski » 29 wrz 2012, 15:34

pat_ka pisze:Jeż…eli chodzi o szkolenia biznesowe mogę polecić British School http://www.bs-ict.pl/. Wybrałam tą szkołę ze względu na wysoki poziom oraz renomę na rynku. Muszę przyznać, ż…e się nie zawiodłam. Zajęcia są prowadzone na naprawdę wysokim poziomie pod każ…dym względem, do tego mocno aktywni i zaangaż…owani lektorzy robią naprawdę dobrą "robotę" :)

Co prawda w swojej ofercie posiadają głównie szkolenia biznesowe, ale z tego co się orientuję, to mają również… propozycje skierowane do dzieci.


Cześć Adaś, jakby co to chętnie też… coś drapnę o szkole, pozdrawiam
Marek Drawski
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: bizzone1 » 30 wrz 2012, 11:22

mogiaq2 pisze:Od jakiegoś czasu uczęszczam do English For You na kurs do egzaminu CAE. Rozbudowane konwersacje plus warsztaty plus mock tests. Działają długo, koleż…anka chodziła przez dwa lata zaczynając od początku i widzę ,ż…e zaczęła niezle mówić. Niezła szkoła w Wawie


Generalnie muszę przyznać, ż…e kursy egzaminacyjne w English for You są dobrą opcją.
1) zawsze w grupie takż…e są Nativi, polski lektor robi gramatykę
2)grupy są małe
3) warsztaty bardzo pomocne, choć czasami słabe terminy
4)Mock test
5) rozsądna cena, nie najtańsza, ale ok
bizzone1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: grucha3 » 30 wrz 2012, 20:42

ja też… będę zapisywać się na kolejny semestr w szkole TFLS. Mają dobrych lektorów

server8 pisze:Z mojej grupy z ostatniego semestru wszyscy znów się zapisali na kontynuację kursu takż…e nie tylko mi podobały się zajęcia. Nic dziwnego super lektor prowadził. Napewno będę polecać szkołę TFLS.

dafne678 pisze:ja też… byłam zadowolona z konwersacji z nativem w TFLS.

markerq pisze:Ja chodzę do TFLS. Duż…ym plusem tej szkoły jest to, ż…e konwersacje odbywają się w małych grupach dopasowanych do poziomu osób uczestniczących, przez co każ…dy ma szansę na swobodne wypowiadanie się. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna, praktycznie nie mam ż…adnych zarzutów.
grucha3
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości