Szkoła językowa w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: juggy » 01 paź 2012, 23:12

bizzone1 pisze:
mogiaq2 pisze:Od jakiegoś czasu uczęszczam do English For You na kurs do egzaminu CAE. Rozbudowane konwersacje plus warsztaty plus mock tests. Działają długo, koleż…anka chodziła przez dwa lata zaczynając od początku i widzę ,ż…e zaczęła niezle mówić. Niezła szkoła w Wawie


Generalnie muszę przyznać, ż…e kursy egzaminacyjne w English for You są dobrą opcją.
1) zawsze w grupie takż…e są Nativi, polski lektor robi gramatykę
2)grupy są małe
3) warsztaty bardzo pomocne, choć czasami słabe terminy
4)Mock test
5) rozsądna cena, nie najtańsza, ale ok


Mock TEST jest standardem, ale moż…e rzeczywiście wiele podpowiedzieć, ile musimy się jeszcze nauczyć
juggy
 


Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: rubble » 02 paź 2012, 12:11

Ile trzeba czasu na CAE, jeż…eli jestem na B!
rubble
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: AnetkaRR » 02 paź 2012, 16:34

To zależ…y, samo B nic nie mówi ... B1 czy B2? a oprócz tego od Twoich zdoloności i samozaparcia :). Ja w 2 lata zrobiłam w szkole TFLS ale mozesz sparwdzić na tej stronie http://www.tfls.com.pl/UserFiles/Image/tabela.jpg

rubble pisze:Ile trzeba czasu na CAE, jeż…eli jestem na B!
AnetkaRR
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mikronka » 02 paź 2012, 21:21

Ja przygotowałam się akurat w English For You byłam na B2, kurs trwał rok, nie chciało mi się przystępować do egzaminu, ale kurs był fajny, szczególnie ta część prowadzona przez Nativa, duż…o mi dały, chociaż… na polską lektorkę nie mogę narzekać. Solidnie zajęła się gramatyką.
Myślę, ż…e osoby które są po FCE albo B2 dadzą radę po roku.
mikronka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Królecia » 03 paź 2012, 11:16

rubble pisze:Ile trzeba czasu na CAE, jeż…eli jestem na B!


Zastanów się przede wszystkim do czego egzamin jet ci potrzeby, gdyż… kurs wymaga duż…o pracy
Królecia
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: slajd » 04 paź 2012, 11:36

Składając CV zawsze lepiej mieć papier niz nie
slajd
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: przyjazny11 » 05 paź 2012, 10:18

AnetkaRR pisze:To zależ…y, samo B nic nie mówi ... B1 czy B2? a oprócz tego od Twoich zdoloności i samozaparcia :). Ja w 2 lata zrobiłam w szkole TFLS ale mozesz sparwdzić na tej stronie http://www.tfls.com.pl/UserFiles/Image/tabela.jpg

rubble pisze:Ile trzeba czasu na CAE, jeż…eli jestem na B!



Popieram English For You i Tfls to najlepsze szkoły w Warszawie, chodziłem i tu i tu, polecam. Jak ktoś ma wątpliwości to niech się zapisuje do jednej z nich
przyjazny11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maksimus22 » 05 paź 2012, 13:04

Nic dodać nic ując , tak jest
maksimus22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Jowiata M-K » 08 paź 2012, 10:31

Ja takż…e napiszę pozytywnie zarówno o English For You i TFLS, obie te szkoły są bardzo sprawdzone. Zresztą jak widziałam na ich stronach mają certyfikaty " Rzetelna Firma", znaczy to, ż…e się zaraz nie zwiną.
Istnieją już… wiele lat na warszawskim rynku i są dla siebie konkurencją, ale zdrową.
Jowiata M-K
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: baterfly999 » 10 paź 2012, 16:23

Ja napisze pozytywnie o TFLS. Szkoła jest sprawdzona przeze mnie. Bardzo podobały mi się konwersacje z nativem.
baterfly999
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: G-B » 12 paź 2012, 10:32

Od semestru kurs w GB bardzo poprawił mój angielski, polecam
G-B
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: hazel111 » 16 paź 2012, 10:45

City school to konkurencja dla GB
hazel111
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: spark22 » 17 paź 2012, 10:33

Callan to Callan i już…
spark22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kellyy1 » 17 paź 2012, 16:30

Jowiata M-K pisze:Ja takż…e napiszę pozytywnie zarówno o English For You i TFLS, obie te szkoły są bardzo sprawdzone. Zresztą jak widziałam na ich stronach mają certyfikaty " Rzetelna Firma", znaczy to, ż…e się zaraz nie zwiną.
Istnieją już… wiele lat na warszawskim rynku i są dla siebie konkurencją, ale zdrową.


Ja akurat z tych 2 szkół wybrałam English FOr You, gdyż… zależ…ało mi bardzo aby zapisać się do szkoły, która promuje konwersacje. Liczyłam na miejsce, gdzie się mówi, jest dostęp do osoby anglojęzycznej. Generalnie kurs spełnia moje oczekiwania, pomimo małych potkonięć. Zajęcia konwersacyjne polecam, zwłaszcza, ż…e szkoła zatrudnia dobrych Nativów z USA. Polska lektorka bardzo wytrwała w tłumaczeniu gramatyki
kellyy1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: d.b » 17 paź 2012, 20:11

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z kursami to uczęszczałam do TFLS i również… polecam :)
Tanie strony www - polecam !
d.b
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2012, 19:49

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kellyy1 » 18 paź 2012, 10:56

Każ…dy patrzy troszkę inaczej, mi najbardziej przypadła do gustu propozycja English for you, gdyż… spodobał mi się nacisk na mówienie, ale rozumiem osoby zadowolone z TFLS. Każ…dy wybiera według swoich oczekiwań
kellyy1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: ruda111 » 20 paź 2012, 11:17

To bardzo dobrze, ż…e moż…emy sobie powybierać
ruda111
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: vanpol » 22 paź 2012, 8:12

ruda111 pisze:To bardzo dobrze, ż…e moż…emy sobie powybierać


Rzeczywiście rynek warszawskich szkół jest bardzo szeroki
vanpol
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sigyy » 24 paź 2012, 9:44

Ale dobrych szkól wcale nie jest tak duż…o
sigyy
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stalone » 24 paź 2012, 15:31

Wybierając szkołę należ…y zdecydowanie zwrócić uwagę, czy posiada metodyka, to układa i koordynuje program kursu
stalone
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kjahen » 24 paź 2012, 16:32

według mnie jedna z lepszych w Warszawie jest TFLS. To jest subiektywna ocena.
kjahen
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Mateusz - Skarski » 25 paź 2012, 10:58

stalone pisze:Wybierając szkołę należ…y zdecydowanie zwrócić uwagę, czy posiada metodyka, to układa i koordynuje program kursu


Wchodząc na stronę English for You zauważ…yłem, ż…e wśród osób tam pracujących jest właśnie metodyk.
Wiem, ż…e zajęcia będą nadzorowane i kontrolowane.

Oczywiście to tylko jeden z powodów dla którego zapisałem się do tej szkoły, gdyż… przede wszystkim zależ…y mi na mówieniu, a od znajomej wiem, ze ta szkoła skupia się właśnie na konwersacjach oferując osoby anglojęzyczne na kursie, które współpracują z polską lektorką- od gramatyki
Mateusz - Skarski
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mafk » 26 paź 2012, 11:06

W każ…dej profesjonalnej szkole jest metodyk
mafk
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: down-up » 29 paź 2012, 9:24

Metodyk to jest zwykle lektor z długim staż…em, znający się na metodach nauki języka
down-up
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: figg » 01 lis 2012, 18:08

sigyy pisze:Ale dobrych szkól wcale nie jest tak duż…o


W Wawie jest sporo, choć dla każ…dego dobra szkoła to coś innego
figg
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: oddol » 06 lis 2012, 11:48

Jak wszędzie szkoły jezykowe to miejsca, które muszą generować zysk
oddol
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stubby » 08 lis 2012, 11:45

oddol pisze:Jak wszędzie szkoły jezykowe to miejsca, które muszą generować zysk


Działalność non profit to nie te czasy
stubby
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: wampiund » 09 lis 2012, 2:57

a ja już… od dłuż…szego czasu chodzę na kursy do tfls i bardzo sobie je chwalę
wampiund
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kanap » 11 lis 2012, 10:56

Mnie sporo podszkolili w English For You, nareszcie fajna szkoła, fajna atmosfera, miejsce gdzie uczą rozmawiać po angielsku, dobrzy Nativi, zwłaszcza ci z USA, zdałem CAE po ich kursie, wynik z egzaminu próbnego zupełnie pokrył się z wynikiem egzaminu. Od gramatyki polecam Patrycję Jeziorek.
kanap
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sedw » 11 lis 2012, 10:59

biggg pisze:Jaka szkoła angielskiego w Warszawie ma najnizsze ceny???


To nie moż…e być jedyne kryterium wyboru szkoły
sedw
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: zymanded » 12 lis 2012, 1:12

Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza. I to jest jedna z dobrych rzeczy, na które się zdecydowałam. Syn uczy się od 6 r. ż…ycia i zamierza zdawać już… jesienią FCE - ma bogatą wiedzę, biegle włada językiem w mowie i piśmie. Córka uczeszcza 5 lat do tej szkoły i planuje iść w ślady brata. Dlaczego tam? Oferta edukacyjna bogata dla każ…dego, profesjonalni wykładowcy ze świetną wiedzą i jeszcze lepszym talentem pedagogicznym. Pani Ingo chylę czoła za Wasze zaangaż…owanie, wraż…liwość i podejście. Mało takich ludzi dzisiaj. Dzieci moje są bardzo zadowolone a ich wiedza procentuje w szkole. Grupy są kameralne co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie języka. Z czystym sercem polecam każ…demu, bo przekonałam się, ż…e naprawdę warto. Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru, nie zastanawiałabym się ani przez chwilę.
zymanded
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sami11 » 12 lis 2012, 9:51

Osobiście już… wiele lat borykam się z problem z językiem angielskim, wiele razy próbowałam nauki tego języka, szybko jednak opadał mi zapał i tak od początku. Po wielu próbach trafiałam ostatecznie do English For You, wreszcie okazało się, ż…e zajęcia nie są nudne, sztampowe. Przede wszystkim to ż…e grupka była dobrze dobrana poziomem i wiekiem( czułam się zwyczajnie dobrze). Do tego połowa zajęć prowadzona przez lektora z USA lub Australii, fajnie motywowało to nas do udziału w lekcjach.
Uważ…am, ż…e kurs w English For You wiele mi dał, poprawiłam wymowę i płynność wypowiedzi.
O tfls słyszałam wiele pozytywnych zdań, choć nie znam tej szkoły
sami11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fervid » 13 lis 2012, 9:25

down-up pisze:Metodyk to jest zwykle lektor z długim staż…em, znający się na metodach nauki języka


Przede wszystkim człowiek z ogromnym doświadczeniem w zakresie danego języka
fervid
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: arnol » 27 lis 2012, 12:32

Czasami doświadczeni lektorzy są nieco wypaleni
arnol
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sior » 29 lis 2012, 11:16

Dlatego też… doświadczony lektor versy śwież…a krew
sior
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: marra » 02 gru 2012, 11:50

down-up pisze:Metodyk to jest zwykle lektor z długim staż…em, znający się na metodach nauki języka


Metodyk to takż…e lektor, tylko z większym doświadczeniem
marra
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: eddi11 » 07 gru 2012, 17:35

Polecam speak up, dobra sprawdzona marka
eddi11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: 1sas » 08 gru 2012, 17:41

Jaki odddział i dlaczego ??
1sas
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: votw » 09 gru 2012, 19:05

Kurs coś Euro Lingua, było sie
votw
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: darris » 10 gru 2012, 10:28

Podchodzić należ…y do wyboru szkoły selektywnie, gdyż… wybór jest ogromny, moż…na powybrzydzać
darris
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: miggo » 18 gru 2012, 20:54

Ja tam nie chcę zajęć z kompem, wolę kurs w realu
miggo
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: swell2 » 23 gru 2012, 22:12

sami11 pisze:Osobiście już… wiele lat borykam się z problem z językiem angielskim, wiele razy próbowałam nauki tego języka, szybko jednak opadał mi zapał i tak od początku. Po wielu próbach trafiałam ostatecznie do English For You, wreszcie okazało się, ż…e zajęcia nie są nudne, sztampowe. Przede wszystkim to ż…e grupka była dobrze dobrana poziomem i wiekiem( czułam się zwyczajnie dobrze). Do tego połowa zajęć prowadzona przez lektora z USA lub Australii, fajnie motywowało to nas do udziału w lekcjach.
Uważ…am, ż…e kurs w English For You wiele mi dał, poprawiłam wymowę i płynność wypowiedzi.
O tfls słyszałam wiele pozytywnych zdań, choć nie znam tej szkoły


Myślę, ż…e fajnie mieć kontakt z róż…nymi akcentami, ale według mnie dogadać się z Irlandczykiem nie jest łatwo, najtrudniejsza chyba odmiana, moż…e jeszcze szkocka ??
swell2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: micky2 » 02 sty 2013, 11:47

Jak najbardziej odmiana irlandzka jest chyba najtrudniejsza
micky2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: monika.r » 02 sty 2013, 15:18

moje dzieci tez chodzą do TFLS

zymanded pisze:Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza. I to jest jedna z dobrych rzeczy, na które się zdecydowałam. Syn uczy się od 6 r. ż…ycia i zamierza zdawać już… jesienią FCE - ma bogatą wiedzę, biegle włada językiem w mowie i piśmie. Córka uczeszcza 5 lat do tej szkoły i planuje iść w ślady brata. Dlaczego tam? Oferta edukacyjna bogata dla każ…dego, profesjonalni wykładowcy ze świetną wiedzą i jeszcze lepszym talentem pedagogicznym. Pani Ingo chylę czoła za Wasze zaangaż…owanie, wraż…liwość i podejście. Mało takich ludzi dzisiaj. Dzieci moje są bardzo zadowolone a ich wiedza procentuje w szkole. Grupy są kameralne co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie języka. Z czystym sercem polecam każ…demu, bo przekonałam się, ż…e naprawdę warto. Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru, nie zastanawiałabym się ani przez chwilę.
monika.r
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: blunt2 » 03 sty 2013, 12:26

kanap pisze:Mnie sporo podszkolili w English For You, nareszcie fajna szkoła, fajna atmosfera, miejsce gdzie uczą rozmawiać po angielsku, dobrzy Nativi, zwłaszcza ci z USA, zdałem CAE po ich kursie, wynik z egzaminu próbnego zupełnie pokrył się z wynikiem egzaminu. Od gramatyki polecam Patrycję Jeziorek.


Zapisując i wybierając szkołę warto wybierać takż…e, jeż…eli atmosfera panująca jest sprzyjająca nauce
blunt2
 

Re: a jednak moż…na nauczyć sie....

Postautor: wert33 » 06 sty 2013, 21:46

dla mnie licza sie fakty.TFLS potrafi świetnie przygotowac do egzaminow.

mariola12 pisze:Ja tez tak miałam. Chodziałm do TFLS i mnie nauczyli...więc nie jest tak ze mną zle..:)


goliatka1 pisze:Co polecicie dla osób, które kompletnie nie mają ż…adnych zdolności językowych ??
wert33
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: asa1 » 08 sty 2013, 11:25

darris pisze:Podchodzić należ…y do wyboru szkoły selektywnie, gdyż… wybór jest ogromny, moż…na powybrzydzać


Byle nie za długo w dobrych szkołach miejsca się rozchodzą
asa1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sandy3 » 09 sty 2013, 13:21

sami11 pisze:Osobiście już… wiele lat borykam się z problem z językiem angielskim, wiele razy próbowałam nauki tego języka, szybko jednak opadał mi zapał i tak od początku. Po wielu próbach trafiałam ostatecznie do English For You, wreszcie okazało się, ż…e zajęcia nie są nudne, sztampowe. Przede wszystkim to ż…e grupka była dobrze dobrana poziomem i wiekiem( czułam się zwyczajnie dobrze). Do tego połowa zajęć prowadzona przez lektora z USA lub Australii, fajnie motywowało to nas do udziału w lekcjach.
Uważ…am, ż…e kurs w English For You wiele mi dał, poprawiłam wymowę i płynność wypowiedzi.


Rzeczywiście English For You naucza angielskiego z 15 lat, więc są godni zaufania, kilku znajomych brało udział w kursach i chwalą sobie szkołe, gdyż… uczy ona mówienia. Myślę, ż…e jeszcze Mike Mills coś trochę znaczy na warszawskim rynku
sandy3
 

Re: a jednak moż…na nauczyć sie....

Postautor: ferretw » 09 sty 2013, 17:28

tak to prawda. Szkoła TFLS ma największą zdawalność egzaminów

wert33 pisze:dla mnie licza sie fakty.TFLS potrafi świetnie przygotowac do egzaminow.

mariola12 pisze:Ja tez tak miałam. Chodziałm do TFLS i mnie nauczyli...więc nie jest tak ze mną zle..:)


goliatka1 pisze:Co polecicie dla osób, które kompletnie nie mają ż…adnych zdolności językowych ??
ferretw
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: other news » 10 sty 2013, 11:25

Jaki są egzaminy, które dzisiaj warto zdawać
other news
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości