Szkoła językowa w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: hius » 13 sty 2013, 14:00

other news pisze:Jaki są egzaminy, które dzisiaj warto zdawać


Zdecydowanie CAE
hius
 


Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kornik22 » 13 sty 2013, 21:07

sami11 pisze:Osobiście już… wiele lat borykam się z problem z językiem angielskim, wiele razy próbowałam nauki tego języka, szybko jednak opadał mi zapał i tak od początku. Po wielu próbach trafiałam ostatecznie do English For You, wreszcie okazało się, ż…e zajęcia nie są nudne, sztampowe. Przede wszystkim to ż…e grupka była dobrze dobrana poziomem i wiekiem( czułam się zwyczajnie dobrze). Do tego połowa zajęć prowadzona przez lektora z USA lub Australii, fajnie motywowało to nas do udziału w lekcjach.
Uważ…am, ż…e kurs w English For You wiele mi dał, poprawiłam wymowę i płynność wypowiedzi.


Rzeczywiście róż…norodność Nativów zdecydowanie pomaga w zapoznaniu się z róż…nymi odmianami języka angielskiego
kornik22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: nomort » 14 sty 2013, 10:37

ja tez jestem tego zdania

zymanded pisze:Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza. I to jest jedna z dobrych rzeczy, na które się zdecydowałam. Syn uczy się od 6 r. ż…ycia i zamierza zdawać już… jesienią FCE - ma bogatą wiedzę, biegle włada językiem w mowie i piśmie. Córka uczeszcza 5 lat do tej szkoły i planuje iść w ślady brata. Dlaczego tam? Oferta edukacyjna bogata dla każ…dego, profesjonalni wykładowcy ze świetną wiedzą i jeszcze lepszym talentem pedagogicznym. Pani Ingo chylę czoła za Wasze zaangaż…owanie, wraż…liwość i podejście. Mało takich ludzi dzisiaj. Dzieci moje są bardzo zadowolone a ich wiedza procentuje w szkole. Grupy są kameralne co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie języka. Z czystym sercem polecam każ…demu, bo przekonałam się, ż…e naprawdę warto. Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru, nie zastanawiałabym się ani przez chwilę.
nomort
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: soup2 » 14 sty 2013, 21:56

Agnieszka Drawska pisze:Ja to akurat uważ…am, ż…e English For You ma dobre ceny, choć nie są najtańsi, ale rozsądni cenowo. Mnie najbardziej pasuje, ż…e zawsze i w każ…dej grupie są Nativi, a kurs w niewielkich grupach moim zdaniem daje dobre efekty. Chodziłam w zeszłym semestrze na dodatkowe warsztaty, bardzo przyjazna atmosfera. Nie tylko moż…na poduczyć się języka, ale takż…e bardzo miło spędzić czas ( wyglądem przypomina kawiarenkę , knajpkę, polecam)


Tak miejsce wyjątkowe, rzeczywiście ż…adna inna szkoła czegoś takiego nie oferuje w Warszawie, waż…ne, ż…e chce się zwyczajnie przychodzić, English For You rzeczywiście oferuje coś wyjątkowego
soup2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: ala22 » 14 sty 2013, 21:58

down-up pisze:Metodyk to jest zwykle lektor z długim staż…em, znający się na metodach nauki języka


Z bardzo długim doświadczeniem
ala22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: bloom55 » 15 sty 2013, 17:01

fakt, to dobra szkoła

nomort pisze:ja tez jestem tego zdania

zymanded pisze:Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza. I to jest jedna z dobrych rzeczy, na które się zdecydowałam. Syn uczy się od 6 r. ż…ycia i zamierza zdawać już… jesienią FCE - ma bogatą wiedzę, biegle włada językiem w mowie i piśmie. Córka uczeszcza 5 lat do tej szkoły i planuje iść w ślady brata. Dlaczego tam? Oferta edukacyjna bogata dla każ…dego, profesjonalni wykładowcy ze świetną wiedzą i jeszcze lepszym talentem pedagogicznym. Pani Ingo chylę czoła za Wasze zaangaż…owanie, wraż…liwość i podejście. Mało takich ludzi dzisiaj. Dzieci moje są bardzo zadowolone a ich wiedza procentuje w szkole. Grupy są kameralne co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie języka. Z czystym sercem polecam każ…demu, bo przekonałam się, ż…e naprawdę warto. Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru, nie zastanawiałabym się ani przez chwilę.
bloom55
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fionka22 » 15 sty 2013, 20:13

Poczytałam, poczytałam , pogadałam z ludzmi i ostatecznie zdecydowałam się na ENglish FOr You , dowiedziałam się od kilku osób, ze wiele na zajęciach jest konwersacji, ze grupki są malutkie, ż…e są warsztaty w fajnym miejscu, ciekawa jestem jak wygląda w realu kawiarenka dyskusyjna, zobaczę.
fionka22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fionka22 » 15 sty 2013, 20:15

darecioorzech pisze:Witam,
Ja chodze do szkoły językowej ok (www.ok.edu.pl) i ucze sie angielskiego i hiszpanskiego. Z czystym sumieniem moge polecic chcacym uczyc sie w Warszawie tą placówke. Jeśli chodzi o poziom to angielskiego nie znalazłem lepszego, a hiszpanski to chyba tylko inst. cervantesa.
Pozdrawiam


Szkoła OK to takze wyrobiona marka na warszawskim rynku
fionka22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kassis » 16 sty 2013, 13:47

Ile mają oddziałów
kassis
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: weronka2 » 16 sty 2013, 17:07

Wybór dobrej szkoły to połowa sukcesu dlatego ja wybrałam TFLS. Mają bardzo dobrych lektoirów i daja gwarancję zdania egzaminu.


bloom55 pisze:fakt, to dobra szkoła

nomort pisze:ja tez jestem tego zdania

zymanded pisze:Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza. I to jest jedna z dobrych rzeczy, na które się zdecydowałam. Syn uczy się od 6 r. ż…ycia i zamierza zdawać już… jesienią FCE - ma bogatą wiedzę, biegle włada językiem w mowie i piśmie. Córka uczeszcza 5 lat do tej szkoły i planuje iść w ślady brata. Dlaczego tam? Oferta edukacyjna bogata dla każ…dego, profesjonalni wykładowcy ze świetną wiedzą i jeszcze lepszym talentem pedagogicznym. Pani Ingo chylę czoła za Wasze zaangaż…owanie, wraż…liwość i podejście. Mało takich ludzi dzisiaj. Dzieci moje są bardzo zadowolone a ich wiedza procentuje w szkole. Grupy są kameralne co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie języka. Z czystym sercem polecam każ…demu, bo przekonałam się, ż…e naprawdę warto. Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru, nie zastanawiałabym się ani przez chwilę.
weronka2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: anka12 » 16 sty 2013, 20:49

fionka22 pisze:Poczytałam, poczytałam , pogadałam z ludzmi i ostatecznie zdecydowałam się na ENglish FOr You , dowiedziałam się od kilku osób, ze wiele na zajęciach jest konwersacji, ze grupki są malutkie, ż…e są warsztaty w fajnym miejscu, ciekawa jestem jak wygląda w realu kawiarenka dyskusyjna, zobaczę.


Wcale się nie dziwi mnie fakt, ze English For You akurat ci bardzo podpasowało, zajecia rzeczywiście nie są nudne, bo sam fakt ż…e masz 2 nauczycieli i duż…o mówienia z Nativami jest czymś fajnym, kawiarenka dyskusyjna jest rzeczywiście fajna, gdyż… ma klimacik i jest to fragment szkoły urządzony jak przytulna knajpka, gdzie podczas dodatkowych spotkań z Nativami dają herbatkę i ciasteczka
anka12
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: anka12 » 16 sty 2013, 20:51

klawek pisze:Rzeczywiście wykorzystanie tablic interaktywnych daje dobre rezultaty, lekcje stają się ciekawsze i bardziej dynamiczne,


Obecnie wiele szkół wprowadza to do zajeć
anka12
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kokoszko2 » 16 sty 2013, 21:13

a jakiego lektora mozesz mi polecić?

weronka2 pisze:Wybór dobrej szkoły to połowa sukcesu dlatego ja wybrałam TFLS. Mają bardzo dobrych lektoirów i daja gwarancję zdania egzaminu.


bloom55 pisze:fakt, to dobra szkoła

nomort pisze:ja tez jestem tego zdania

zymanded pisze:Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza. I to jest jedna z dobrych rzeczy, na które się zdecydowałam. Syn uczy się od 6 r. ż…ycia i zamierza zdawać już… jesienią FCE - ma bogatą wiedzę, biegle włada językiem w mowie i piśmie. Córka uczeszcza 5 lat do tej szkoły i planuje iść w ślady brata. Dlaczego tam? Oferta edukacyjna bogata dla każ…dego, profesjonalni wykładowcy ze świetną wiedzą i jeszcze lepszym talentem pedagogicznym. Pani Ingo chylę czoła za Wasze zaangaż…owanie, wraż…liwość i podejście. Mało takich ludzi dzisiaj. Dzieci moje są bardzo zadowolone a ich wiedza procentuje w szkole. Grupy są kameralne co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie języka. Z czystym sercem polecam każ…demu, bo przekonałam się, ż…e naprawdę warto. Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru, nie zastanawiałabym się ani przez chwilę.
kokoszko2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: akcent11 » 19 sty 2013, 18:16

Z obecnych szkół w Warszawie, jest rzeczywiście grupa placówek godnych polecenia. Ja uważ…am English for You za miejsce gdzie dobrze moż…na podszkolić się w angielskim ,wiem co mówię, wróciłem do tej szkoły po po 10 przerwy. Cały czas wysoki poziom, nawet lepsi Native niż… kiedyś, gdyż… bardzo lubię amerykański akcent, choć wiem ż…e są takze z innych krajów.
akcent11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: akcent11 » 19 sty 2013, 18:18

bogna22 pisze:
kisss pisze:A moja szkoła na drugim miejscu w tym rankingu

http://www.speak-point.pl/mazowieckie


Czyli EQ


Ta szkoła nie jest zła.
akcent11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stormu » 21 sty 2013, 11:13

To napisz moż…e jeszcze dlaczego ???
stormu
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: deteg » 21 sty 2013, 12:22

EQ? raczej na ostatnim...no chyba ż…e ktos jest ślepy

akcent11 pisze:
bogna22 pisze:
kisss pisze:A moja szkoła na drugim miejscu w tym rankingu

http://www.speak-point.pl/mazowieckie


Czyli EQ


Ta szkoła nie jest zła.
deteg
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sako » 22 sty 2013, 10:35

Wszystko się zmienia
sako
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: koretok » 22 sty 2013, 19:50

Moja córka chodzi od TFLS już… 2 lata. Teraz jestem na kursie CAE


bloom55 pisze:fakt, to dobra szkoła

nomort pisze:ja tez jestem tego zdania

zymanded pisze:Posłałam do TFLS moje dzieci za namową znajomej - poczta pantoflowa najlepsza. I to jest jedna z dobrych rzeczy, na które się zdecydowałam. Syn uczy się od 6 r. ż…ycia i zamierza zdawać już… jesienią FCE - ma bogatą wiedzę, biegle włada językiem w mowie i piśmie. Córka uczeszcza 5 lat do tej szkoły i planuje iść w ślady brata. Dlaczego tam? Oferta edukacyjna bogata dla każ…dego, profesjonalni wykładowcy ze świetną wiedzą i jeszcze lepszym talentem pedagogicznym. Pani Ingo chylę czoła za Wasze zaangaż…owanie, wraż…liwość i podejście. Mało takich ludzi dzisiaj. Dzieci moje są bardzo zadowolone a ich wiedza procentuje w szkole. Grupy są kameralne co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie języka. Z czystym sercem polecam każ…demu, bo przekonałam się, ż…e naprawdę warto. Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru, nie zastanawiałabym się ani przez chwilę.
koretok
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: soniaa » 23 sty 2013, 12:43

Egzamin to jak dla mnie warto ogarnąć w English For You, najpierw przygotowywali mnie do FCE( do egzaminu nie podchodziłam), potem do CAE zaliczony. Grupki małe zajecia rozdzielone tematycznie między polskiego lektora i Anglika. Dodatkowe fakultety też… dobre. Uczą tylko jednego języka to plus szkoły. Przeprowadzili egzamin próbny, czyli jest wszystko jak się nalezy
soniaa
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sinh2 » 23 sty 2013, 13:10

mika_01 pisze:Zgadzam się każ…dy woli co innego :P
ja tam zdecydowałam się na dofinansowany kurs języka angielskiego w szkole GoWork.pl i bardzo sobie go chwale :)
cena dobra, godzin duż…o a lektorzy i native dosłownie super. :spoko:
I godziny bardzo dogodne :) osobiście polecam


To ile kosztuje taki kurs
sinh2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dallasss » 25 sty 2013, 12:25

Piszesz o przeterminowanej ofercie
dallasss
 

Re: a ja znalazłam super oferte w szkole TFLS

Postautor: sharon999 » 27 sty 2013, 20:45

mordka55 pisze:Tak , trzeba dobrze szukać ż…eby coś dobrego wyszukać. Ja znalazłam teraz ciekawą ofertę w szkole TFLS. Przy zapisie na kurs angielskiego dostałam kurs włoskiego GRATIS!!!.


ja też… zauważ…yłam, ż…e TFLS ma ciekawą ofertę. Teraz mają promocję - kurs innego języka gratis, lub gratisowe konwersacje z nativem. Chyba wybiorę konwersacje :)
sharon999
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: anaka1 » 28 sty 2013, 9:49

Mnie do English For You w Warszawie wciągnęła koleż…anka, poleciła tę szkołę, skończyłam dwa semestry poziom B2, angielski poszedł w górę, wreszcie zostałam umotywowana do nauki, a byłam niechętna, ogromne wraż…enie robił na mnie mój amerykański teacher - Travis, z jaką starannością starał się zawsze objaśnić to czego nie mogliśmy zrozumieć
anaka1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Dasas3 » 02 lut 2013, 12:13

Z mniejszych w Warszawie to polecam T and T
Dasas3
 

Re: Academy of New York

Postautor: Gość » 03 lut 2013, 1:29

LeoB pisze:Jaka to zenada jak ktos na beszczela pisze reklamowe posty. Juz moglibyscie sie bardziej starac, bo kto w to wierzy?
Z doswiadczenia mam oblatane wiekszosc szkol w Warszawie i poziom jest marny. Niektorych lektorow to sam moglbym uczyc...a gdzieniegdzie to nawet wody sie nie mozna napic za darmo...
Doplacilem troche ale mam teraz to czego inni moga mi pozazdroscic. Zajecia w maleh grupie (jestesmy w niej razem z moja dziewczyna, razem 5 osob), lekcje tylko z amerykanskim lektorem (juz mi sie nie powiem co che od tego kwadratowego brytyjskiego angielskiego) i klimacik megawypasny. Kawka, dobra gazetka, panie mile z obslugi :) (robia mi te kawe zawsze jak czekam na lekcje hehehehe :)) i dobra czilautowa muzyczka w tle. Lobby wypasione, klimat jak w jakims przytulnym hoteliku :) a salki jeszcze takich nie widzialem w szkolach, nawet tablice sa w drewnianych oprawach. Z reszta nie bede sie rozpisywal. ZAJEBIASZCZE MIEJSCE jak dla VIPów :)P:):):) Ich stronka to www.academyofnewyork.com


hahahaha kto tu pisze reklamowe posty? Jak moż…esz uczyć lektorów to po co w ogóle zapisujesz się do szkoły językowej? ż…enujące jest to co przeczytałam w Twoim poście.... jeszcze ta kawa z "miłymi paniami z obsługi" haha a co na to Twoja dziewczyna, która jest z Tobą w grupie? Hmm... dziwne jest to ż…e tak wiele płacisz za kurs w academy of new york a nie stać cię na wodę... Biedactwo... współczuje
Gość
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: idollla » 07 lut 2013, 15:00

skaaam pisze:Oczywiście, ze wybór konkretnej szkoły musi być przemyślany, nie powinniśmy się kierować impulsem chwili, pytajmy znajomych i wybierajmy szkoły z długim rodowodem


Czasami szybka decyzja i sukces jest >>>
idollla
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: adloas » 10 lut 2013, 13:33

Dasas3 pisze:Z mniejszych w Warszawie to polecam T and T


Jak uczą, gdzie uczą, czego uczą
adloas
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: monerak » 10 lut 2013, 16:48

Faktycznie.Wg mnie w Warszawie są tylko 2 dobre szkoły:English For You i TFLS . Ja osobiście wybrałam TFLS bo chodzi tam moja koleż…anka.

anaka1 pisze:Mnie do English For You w Warszawie wciągnęła koleż…anka, poleciła tę szkołę, skończyłam dwa semestry poziom B2, angielski poszedł w górę, wreszcie zostałam umotywowana do nauki, a byłam niechętna, ogromne wraż…enie robił na mnie mój amerykański teacher - Travis, z jaką starannością starał się zawsze objaśnić to czego nie mogliśmy zrozumieć
monerak
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: szympnd » 12 lut 2013, 0:01

każ…dy kto mieszka w warszawie troche dłuż…ej to wie, ż…e jak jest do zdania jakiś waż…ny egzamin to najlepiej zgłosic sie na przygotowanie wlasnie do tfls
szympnd
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: lojka » 12 lut 2013, 11:47

Dobrze, ż…e mamy wybór o moż…emy sobie porónać
lojka
 

szkoły

Postautor: 343242 » 13 lut 2013, 18:50

gdzie moż…na poczytać prawdziwe opinie o szkołach językowych, bo to co tu jest, jest nie do zniesienia
343242
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dekores » 13 lut 2013, 19:07

tak, tak naprawde licza sie tylko te 2 szkoły

monerak pisze:Faktycznie.Wg mnie w Warszawie są tylko 2 dobre szkoły:English For You i TFLS . Ja osobiście wybrałam TFLS bo chodzi tam moja koleż…anka.

anaka1 pisze:Mnie do English For You w Warszawie wciągnęła koleż…anka, poleciła tę szkołę, skończyłam dwa semestry poziom B2, angielski poszedł w górę, wreszcie zostałam umotywowana do nauki, a byłam niechętna, ogromne wraż…enie robił na mnie mój amerykański teacher - Travis, z jaką starannością starał się zawsze objaśnić to czego nie mogliśmy zrozumieć
dekores
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: foutrh » 13 lut 2013, 19:28

sinh2 pisze:
mika_01 pisze:Zgadzam się każ…dy woli co innego :P
ja tam zdecydowałam się na dofinansowany kurs języka angielskiego w szkole GoWork.pl i bardzo sobie go chwale :)
cena dobra, godzin duż…o a lektorzy i native dosłownie super. :spoko:
I godziny bardzo dogodne :) osobiście polecam


To ile kosztuje taki kurs


Mają jakieś dofinansowania ???
foutrh
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: irminka2 » 17 lut 2013, 12:24

Napisz w takim razie o metodzie w Go Work ???
irminka2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: redial » 22 lut 2013, 9:55

Kosmonautka11 pisze:Wybrałam Speak Up przy Puławskiej jakiś czas temu. Przebrnęłam u nich kilka poziomów, miło wspominam zajęcia. Lektorzy mi się całkiem spoko trafili :)


Na jakiej zasadzie jest układany program nauczania w speak upie ???
redial
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: gader » 23 lut 2013, 11:10

Musza mieć metodyka, on odpowiada za program nuki
gader
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: victor1 » 27 lut 2013, 10:44

Dasas3 pisze:Z mniejszych w Warszawie to polecam T and T


Na czym polega metoda w tej szkole ??
victor1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fation » 28 lut 2013, 20:43

redial, w speak up program jest chyba jeden, ale składa sie z kilku metod. Wejdź sobie na ich stronę tam w formie puzli masz zaprezentowane co składa się na ich metodę.
fation
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: alekii » 03 mar 2013, 13:35

Ja tam obstawiam English For You, renomowana już… szkoła, dobre połączenie konwersacji z zajęciami gramatycznymi, uczą języka jak się należ…y. Waż…ne,ż…e od zawsze w tej szkole był i jest tylko angielski, to gwarantuje , ż…e placówka nie rozdrabnia się na wszystkim, tylko dba o jakość jednego języka. Pamiętam podczas kursu przychodzili metodycy i sprawdzali, czy wszystko idzie zgodnie z planem. Native w tej szkole są z róż…nych krajów, więc moż…na poznać róż…ne kultury z krajów anglojęzycznych. Ciekawe są zajęcia dodatkowe
alekii
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: oddejka » 08 mar 2013, 10:37

Moim zdaniem bardzo warto zapisać się na kursy wakacyjne, gdyż… w krótkim czasie moż…na sporo sobie przypomnieć z angielskiego, alb nawet nauczyć się nowych rzeczy
oddejka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: attic » 11 mar 2013, 11:16

oddejka pisze:Moim zdaniem bardzo warto zapisać się na kursy wakacyjne, gdyż… w krótkim czasie moż…na sporo sobie przypomnieć z angielskiego, alb nawet nauczyć się nowych rzeczy


Byłem w zeszłym roku na kursie wakacyjnym do CAE i weszło sporo do łba
attic
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: drektu4 » 14 mar 2013, 11:59

oddejka pisze:Moim zdaniem bardzo warto zapisać się na kursy wakacyjne, gdyż… w krótkim czasie moż…na sporo sobie przypomnieć z angielskiego, alb nawet nauczyć się nowych rzeczy


Też… o tym już… zaczynam myśleć
drektu4
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: rose33 » 14 mar 2013, 21:59

Dokładnie. TFLS to dobry wybor. Mają bardzo dobrą kadrę lektorow i dobre ceny. sprawdzalam ostatnio to juz za 599zl mozna miec kurs angielskiego


szympnd pisze:każ…dy kto mieszka w warszawie troche dłuż…ej to wie, ż…e jak jest do zdania jakiś waż…ny egzamin to najlepiej zgłosic sie na przygotowanie wlasnie do tfls
rose33
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: angella » 15 mar 2013, 10:32

alekii pisze:Ja tam obstawiam English For You, renomowana już… szkoła, dobre połączenie konwersacji z zajęciami gramatycznymi, uczą języka jak się należ…y. Waż…ne,ż…e od zawsze w tej szkole był i jest tylko angielski, to gwarantuje , ż…e placówka nie rozdrabnia się na wszystkim, tylko dba o jakość jednego języka. Pamiętam podczas kursu przychodzili metodycy i sprawdzali, czy wszystko idzie zgodnie z planem. Native w tej szkole są z róż…nych krajów, więc moż…na poznać róż…ne kultury z krajów anglojęzycznych. Ciekawe są zajęcia dodatkowe


Od roku chodzę do English For You kurs w wakacje, następnie kurs do CAE, metoda nauki w tej szkole dobrze rokuje, mówienie, ale jednak i podstawy gramatyczne
angella
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kortu » 15 mar 2013, 10:33

darecioorzech pisze:Witam,
Ja chodze do szkoły językowej ok (www.ok.edu.pl) i ucze sie angielskiego i hiszpanskiego. Z czystym sumieniem moge polecic chcacym uczyc sie w Warszawie tą placówke. Jeśli chodzi o poziom to angielskiego nie znalazłem lepszego, a hiszpanski to chyba tylko inst. cervantesa.
Pozdrawiam


Szkoła "OK" jaką metodę nauki stosuje, słyszałem ż…e to niezła szkoła
kortu
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: asdr » 16 mar 2013, 11:13

micky2 pisze:Jak najbardziej odmiana irlandzka jest chyba najtrudniejsza


Dla mnie ci꿅ko zrozumieć Szkota
asdr
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: magnuss4 » 19 mar 2013, 11:17

Dla mnie Irlandczyk nie do przebicia
magnuss4
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: wereko » 19 mar 2013, 19:03

Tez tak mysle. TFLS jest w gronie najlepszych w WarszAwie jesli chodzi o nauke jezyka


rose33 pisze:Dokładnie. TFLS to dobry wybor. Mają bardzo dobrą kadrę lektorow i dobre ceny. sprawdzalam ostatnio to juz za 599zl mozna miec kurs angielskiego


szympnd pisze:każ…dy kto mieszka w warszawie troche dłuż…ej to wie, ż…e jak jest do zdania jakiś waż…ny egzamin to najlepiej zgłosic sie na przygotowanie wlasnie do tfls
wereko
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: attul1 » 19 mar 2013, 21:20

Ja skorzystałem z usług English For You, przygotowali mnie do wyjazdu, gdyż… kilka miesięcy musiałem spędzić w Anglii, nie ma to jednak jak kontakt z osobami, które mówią tylko po angielsku, tak miałem właśnie w tej szkole.
Szkoła stworzyła takż…e taką kawiarenkę, gdzie moż…na pogadać sobie z róż…nymi Nativami w nieszkolnej atmosferze.
Myślę, ż…e to dobra szkoła, a na Facebook mają 11.000 fanów;)), sporawo, zresztą sporo się dzieje i choć nie chodzę już… do tej szkoły zaglądam sobie na ich fanpage. Jest ciekawie, duż…o ciekawostek językowych.
attul1
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości