Szkoła językowa w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: zyrafka44 » 19 mar 2013, 23:11

Tak, Akredytacja MEN plus ponad 20 lat na rynku mówi za siebie ....dlatego wlasnie ja wybrałam TFLS. Wiedza jak nauczac tak aby czlowiek zdal egzamin ( jesli chodzi o kursy egzaminacyjne) ale tez sa zwykle gdzie kladziony jest nacisk na mowienie ( przydatny przy wyjazdach zagranicznych)

wereko pisze:Tez tak mysle. TFLS jest w gronie najlepszych w WarszAwie jesli chodzi o nauke jezyka


rose33 pisze:Dokładnie. TFLS to dobry wybor. Mają bardzo dobrą kadrę lektorow i dobre ceny. sprawdzalam ostatnio to juz za 599zl mozna miec kurs angielskiego


szympnd pisze:każ…dy kto mieszka w warszawie troche dłuż…ej to wie, ż…e jak jest do zdania jakiś waż…ny egzamin to najlepiej zgłosic sie na przygotowanie wlasnie do tfls
zyrafka44
 


Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: angeeelka » 20 mar 2013, 11:49

Od kilku tygodni chodzę do English For You , mam pozytywne wraż…enia, szczególnie podobają mi się zajęcia z moim Amerykaninem Chadem, zajęcia są tak dobrze prowadzone, ż…e mogłabym zostać dwa razy dłuzej, byłam już… na fakultetach, miłe, cieplutkie wnętrze, fajowe dyskusje. Jestem B1, więc zależ…y mi na komunikacji, za rok planuje zdawać FCE.
Rzeczywiście fanpage English For You jest bardzo fajny, interaktywny, sporo ciekawostek na róż…ne tematy, widziałam , ż…e robią takż…e konkursy.
Fanów rzeczywiście duż…o




attul1 pisze:Ja skorzystałem z usług English For You, przygotowali mnie do wyjazdu, gdyż… kilka miesięcy musiałem spędzić w Anglii, nie ma to jednak jak kontakt z osobami, które mówią tylko po angielsku, tak miałem właśnie w tej szkole.
Szkoła stworzyła takż…e taką kawiarenkę, gdzie moż…na pogadać sobie z róż…nymi Nativami w nieszkolnej atmosferze.
Myślę, ż…e to dobra szkoła, a na Facebook mają 11.000 fanów;)), sporawo, zresztą sporo się dzieje i choć nie chodzę już… do tej szkoły zaglądam sobie na ich fanpage. Jest ciekawie, duż…o ciekawostek językowych.
angeeelka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: hioser » 20 mar 2013, 11:58

tempera pisze:mnie spodobała się ofertka speak up’u. zaliczyłam u nich dwa poziomy, przy okazji przygotowując się do maturki. lektorzy wymagający, acz bardzo sympatyczni i pomocni, sposób prowadzenia zajęć calkiem przyjemny :)


Chodziłem do oddziału przy Kinie Femina i uważ…am, ż…e jakość oferowanych tam usług była zdecydowanie wysoka.polecam
hioser
 

UWAGA HIOSER SPAMER

Postautor: UWAGA HIOSER SPAMER » 20 mar 2013, 19:26

HIOSER przestań spamowac czlowieku.
UWAGA HIOSER SPAMER
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mahui » 26 mar 2013, 12:00

Myślałam sporo o kursie zagranicznym, co w tym temacie sądzicie
mahui
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: aoor » 27 mar 2013, 15:14

mahui pisze:Myślałam sporo o kursie zagranicznym, co w tym temacie sądzicie


Zdobądz podstawy jednak na miejscu
aoor
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: aroon » 29 mar 2013, 14:08

mahui pisze:Myślałam sporo o kursie zagranicznym, co w tym temacie sądzicie


Jaka firma budzi tu największe zaufanie ???
aroon
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fioorr » 01 kwie 2013, 12:07

Coś takiego JDJ Bachalski. robią wyjazdy
fioorr
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sonekso » 03 kwie 2013, 11:45

Dobrzy są do egzaminów. Ja uczyłam sie do CPE

[quote="zyrafka44"]Tak, Akredytacja MEN plus ponad 20 lat na rynku mówi za siebie ....dlatego wlasnie ja wybrałam TFLS. Wiedza jak nauczac tak aby czlowiek zdal egzamin ( jesli chodzi o kursy egzaminacyjne) ale tez sa zwykle gdzie kladziony jest nacisk na mowienie ( przydatny przy wyjazdach zagranicznych)

[quote="wereko"]Tez tak mysle. TFLS jest w gronie najlepszych w WarszAwie jesli chodzi o nauke jezyka


[quote="rose33"]Dokładnie. TFLS to dobry wybor. Mają bardzo dobrą kadrę lektorow i dobre ceny. sprawdzalam ostatnio to juz za 599zl mozna miec kurs angielskiego
sonekso
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: marbnam » 11 kwie 2013, 0:54

w warszawie są najepsi, mnie nauczyli do CAE i zrobili to skutecznie
marbnam
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dismay » 11 kwie 2013, 11:29

Subiektywnie oceniając sprawę dla mnie akurat bardzo dobrą placówką edukacyjną w Warszawie jest English For You, duż…a szkoła plus bardzo dobra i przyjazna atmosfera, warto tam się zapisać. Z doświadczenia udało mi się duż…o skorzystać z dodatkowych warsztatów, miejsce w stylu kafejki, kameralna atmosfera i rzeczywiście mówi się podczas tych spotkań z osobami anglojęzycznymi. Jestem na tak , polecam . Zresztą już… sama rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie
dismay
 

a

Postautor: fation » 15 kwie 2013, 16:12

Myślisz, ż…e nie przyjeli by cie jakbys rozmowy nie przeszedł? Wszystkie szkoły cię przyjmą to nie jest atut tej szkoły. Poproszę inne.
fation
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: iwona443 » 17 kwie 2013, 19:29

wereko pisze:Tez tak mysle. TFLS jest w gronie najlepszych w WarszAwie jesli chodzi o nauke jezyka


rose33 pisze:Dokładnie. TFLS to dobry wybor. Mają bardzo dobrą kadrę lektorow i dobre ceny. sprawdzalam ostatnio to juz za 599zl mozna miec kurs angielskiego


szympnd pisze:każ…dy kto mieszka w warszawie troche dłuż…ej to wie, ż…e jak jest do zdania jakiś waż…ny egzamin to najlepiej zgłosic sie na przygotowanie wlasnie do tfls


Ja wybrałem TFLS na podstawie rankingów. Jestem zadowolony
http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
http://www.speak-point.pl/
iwona443
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: edmund22 » 18 kwie 2013, 9:05

Akurat trafiłem do English For You, dlaczego ???
Przede wszystkim to co mnie przekonało to ż…e szkoła zajmuje się tylko angielskim- chyba jedyna specjalistyczna szkoła w Warszawie, która naucza tylko tego języka.
Zależ…ało mi na placówce, która oferuje kontakt z ż…ywym angielskim. Chciałem przełamać się z mówieniem, a rzeczywiście w każ…dej grupie i na każ…dym poziomie English For You oferuje system dualny, polski lektor od gramatyki i oczywiście Native Speaker od konwersacji.
W rankingach English For You bardzo wysoko np w tych dwóch na pierwszym miejscu

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/

http://www.pstro.pl/warszawa/szkoly-jezykowe
edmund22
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: antek41 » 19 kwie 2013, 20:57

Chodziłem na angielski do TFLS ale dwa lata temu, przygotowali mnie do wyjazdu zagranicznego tak jak trzeba. Tu akurat zasługa moich Nativów którzy sprawili , ze jakoś ta bariera mówienia okazała się mocno zredukowana, oczywiście polska lektorka sprawiła, ż…e moja gramatyka znacznie sie poprawiła. Dlatego ja mogę ze swojego doświadczenia polecić szkołę TFLS.
antek41
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: borzoi » 20 kwie 2013, 13:01

edmund22 pisze:Akurat trafiłem do English For You, dlaczego ???
Przede wszystkim to co mnie przekonało to ż…e szkoła zajmuje się tylko angielskim- chyba jedyna specjalistyczna szkoła w Warszawie, która naucza tylko tego języka.
Zależ…ało mi na placówce, która oferuje kontakt z ż…ywym angielskim. Chciałem przełamać się z mówieniem, a rzeczywiście w każ…dej grupie i na każ…dym poziomie English For You oferuje system dualny, polski lektor od gramatyki i oczywiście Native Speaker od konwersacji.
W rankingach English For You bardzo wysoko np w tych dwóch na pierwszym miejscu

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/

http://www.pstro.pl/warszawa/szkoly-jezykowe


Chodziłem do English For You, polecam, zarówno podejście do klienenta, dobór grupy i metoda nauki na wysokim poziomie.
Według mnie jako jedna z nielicznych rzeczywiście skupia się na języku w mowie. Ogromna rola Nativów, którzy nie przychodza na zajęcia od przypadku do przypadku, lecz są obecni na kursie na 50 procentach zajęć.
Ja ufam zawsze specjalistom, a w English For You jest 100 procent specjalizacji na angielski
borzoi
 

Re: a

Postautor: soundww » 23 kwie 2013, 10:35

fation pisze:Myślisz, ż…e nie przyjeli by cie jakbys rozmowy nie przeszedł? Wszystkie szkoły cię przyjmą to nie jest atut tej szkoły. Poproszę inne.


Zawsze przeprowadzą rozmowę, tylko bywa ona na róż…nym poziomie
soundww
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fation » 27 kwie 2013, 18:14

Każ…da rozmowa coś wnosi, nie mniej rozmowa nie powinna decydować o wyborze szkoły, liczy się jej doświadczenie, gwarancje jakie daje, moż…liwość płacenia w ratach.
fation
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: idood1 » 29 kwie 2013, 10:27

fation pisze:Każ…da rozmowa coś wnosi, nie mniej rozmowa nie powinna decydować o wyborze szkoły, liczy się jej doświadczenie, gwarancje jakie daje, moż…liwość płacenia w ratach.


Warto zawsze zapoznać się umową ratalną, wiem z doświadcznia
idood1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Magda Wójcicka » 04 maja 2013, 13:42

fation pisze:Każ…da rozmowa coś wnosi, nie mniej rozmowa nie powinna decydować o wyborze szkoły, liczy się jej doświadczenie, gwarancje jakie daje, moż…liwość płacenia w ratach.


I specjalizacja w jednym języku
Magda Wójcicka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mmaaddrr » 06 maja 2013, 14:45

Czy warto płacić w ratach w szkołach, czy nie Co o tym sądzicie
mmaaddrr
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: andi44 » 06 maja 2013, 18:43

morgan.wawa pisze:Dla mnie najwazniejszy jest efekt dlatego wybrałam szkołę którą poleciła mi koleż…anka która zdawała FCE. Wybrałam szkołę TFLS, szkołę która ma 20 letnie doświadczenie, najwyż…szą zdawalność egzaminów FCE, CAE itp. Mają duż…ą ilośc grup więc bez problemu moż…na wybrać sobie pasujące dni tygodnia i godziny nauki.

i są najlepsi wg rankingu
http://www.speak-point.pl/
andi44
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: gmalec » 06 maja 2013, 19:14

Waż…ne jest aby nauczyc się nie tylko poprawnie gramatyki ale też… wymowy. Ja miałam taki problem ale właśnie na konwersacjach z nativem mogłam poprawić swój język. Mi piątkowe konwersacje w tfls duż…o pomogły


antek41 pisze:Chodziłem na angielski do TFLS ale dwa lata temu, przygotowali mnie do wyjazdu zagranicznego tak jak trzeba. Tu akurat zasługa moich Nativów którzy sprawili , ze jakoś ta bariera mówienia okazała się mocno zredukowana, oczywiście polska lektorka sprawiła, ż…e moja gramatyka znacznie sie poprawiła. Dlatego ja mogę ze swojego doświadczenia polecić szkołę TFLS.
gmalec
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: pikkutko » 11 maja 2013, 13:40

Chodzę to English For You i bezapelacyjnie jest to numer jeden w Warszawie, jeż…eli chodzi o sprawę zdawania egzaminów oraz poprawienia się w konwersacjach, działają bardzo długo w Warszawie, mnie przekonał do nich ranking, ale przede wszystkim koleż…anka, która wymiata zaczęła po angielsku w pracy i dostała lepszą robotę właśnie po kursie w English For You

Zajrzyjcie sobie też… tutaj, oto ranking

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/
pikkutko
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: ferrowww » 16 maja 2013, 7:39

mmaaddrr pisze:Czy warto płacić w ratach w szkołach, czy nie Co o tym sądzicie


Jeż…eli nie jest to kredyt bankowy to tak
ferrowww
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fation » 18 maja 2013, 9:31

Zawsze trzeba przeczytać umowę i zobaczyć jak szkoła zabezpiecza się przy płatności ratalnej. Dla niej to ryzyko, ż…e przestaniesz chodzić i płacić, muszą w jakiś sposób chronić swój interes przed bankructwem.
fation
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: jownww » 21 maja 2013, 20:16

fation pisze:Zawsze trzeba przeczytać umowę i zobaczyć jak szkoła zabezpiecza się przy płatności ratalnej. Dla niej to ryzyko, ż…e przestaniesz chodzić i płacić, muszą w jakiś sposób chronić swój interes przed bankructwem.


Ja zawsze czytam umowy...
jownww
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: robiie » 22 maja 2013, 9:46

to dobra rada
robiie
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kortee » 23 maja 2013, 22:09

Dobre szkoły nie muszą ściemniać, umowy są jasne i przejrzyste.
kortee
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Spectacle » 28 maja 2013, 14:54

Nawet najlepsza strona nie nauczy tak jak dobry nauczyciel podczas zajęć 1:1 o ile oczywiście uczeń chce się uczyć. Dlatego ja wolę wybrać sobie korepetytora na e-korepetycje.net lub innej podobnej stronie i mieć takie zajęcia jakie mi pasują;)
Spectacle
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2013, 14:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: izabela barecka » 28 maja 2013, 15:39

kortee pisze:Dobre szkoły nie muszą ściemniać, umowy są jasne i przejrzyste.


Ale pewne ryzyko musimy wziąć na siebie
izabela barecka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: marek tur1 » 30 maja 2013, 9:20

Miałem kiedyś korepetytorkę, ale nie szło za dobrze wole szkołe
marek tur1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: katesbi » 30 maja 2013, 17:53

To jest zawsze dodatkowy plus jak rozmawiasz z nativem bo moż…esz nauczyc sie poprawnej wymowy. Mnie zajecia bardzo sie podobaly. Fajny lektor , zgrana grupa, ciekawe zajecia. We wrzesniu tez zapisze się do TFLS na kolejny semestr. Wiem ż…e mają teraz tez fajne kursy wakacyjne ale w wakacje nie mam czasu na kurs

gmalec pisze:Waż…ne jest aby nauczyc się nie tylko poprawnie gramatyki ale też… wymowy. Ja miałam taki problem ale właśnie na konwersacjach z nativem mogłam poprawić swój język. Mi piątkowe konwersacje w tfls duż…o pomogły


antek41 pisze:Chodziłem na angielski do TFLS ale dwa lata temu, przygotowali mnie do wyjazdu zagranicznego tak jak trzeba. Tu akurat zasługa moich Nativów którzy sprawili , ze jakoś ta bariera mówienia okazała się mocno zredukowana, oczywiście polska lektorka sprawiła, ż…e moja gramatyka znacznie sie poprawiła. Dlatego ja mogę ze swojego doświadczenia polecić szkołę TFLS.
katesbi
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: bella34 » 31 maja 2013, 9:05

Ja wybrałam TFLS bo dla mnie są numer 1. Mój chłopak zdał GMAT po kursie właśnie w TFLS'
bella34
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: poznow » 31 maja 2013, 12:15

Każ…da osoba ma oczywiście swoje zdanie i opinię na temat szkół językowych, według mnie atmosfera, jakość usług, pakiety, moż…liwość kontaktu z nativami przemawia na korzyć English For You. Szkoła z licznymi referencjami duż…ych firm. Tak się składa, ze potrafili podszkolić mój angielski. Jestem na tak jeż…eli chodzi o ENglish For You
poznow
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: INSPECT » 01 cze 2013, 15:30

TFLS to szkoła przyjazna klientowi. Moż…na negocjować cenę i oferują ciekawe gratisy. Szkoła TFLS oferuje również… bardzo interesujące zajęcia dla firm. Mają atrakcyjne ceny i zniż…ki dla stałych klientów. Polecam to najlepsza szkoła w Warszawie
INSPECT
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: ideoloo1 » 02 cze 2013, 12:56

Znajomi przekonali mnie ostatecznie jednak do English For You, zależ…y mi na certyfikacie, wiadomo, ci꿅ko o pracę dzisiaj nie posiadając odpowiedniego dokumentu. To co jest najważ…niejsze w English For You to, ż…e szkoła ma wyrobioną markę i system nauki, który daje szansę zdobycia czegoś więcej. Podoba mi się, ze będę miał sporo zajęć z native speaker, bardzo mnie to przekonuje, oczywiscie liczę, ż…e polki lektor zrobi coś z moją gramatyką.
ideoloo1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kaseerak » 02 cze 2013, 21:27

Opinia zanjomych i ich rekomendacja bezcenna sprawa, ale czasami ich brakuje, zwłaszcza jak nie jest się z Wawy
kaseerak
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: adder1 » 03 cze 2013, 9:41

Najlepsza jest rekomendacja słuchaczy danej szkoły, podejść i pobytać
adder1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: nakokos » 03 cze 2013, 19:28

Masz racje. Ja poszłam do tej szkoły dlatego ż…e przynajmniej w tej szkole po zakończeniu kursu mogę otrzymać zaświadczenie MEN. To jest dla mnie najważ…niejsze

INSPECT pisze:TFLS to szkoła przyjazna klientowi. Moż…na negocjować cenę i oferują ciekawe gratisy. Szkoła TFLS oferuje również… bardzo interesujące zajęcia dla firm. Mają atrakcyjne ceny i zniż…ki dla stałych klientów. Polecam to najlepsza szkoła w Warszawie
nakokos
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: deery » 03 cze 2013, 20:32

ideoloo1 pisze:Znajomi przekonali mnie ostatecznie jednak do English For You, zależ…y mi na certyfikacie, wiadomo, ci꿅ko o pracę dzisiaj nie posiadając odpowiedniego dokumentu. To co jest najważ…niejsze w English For You to, ż…e szkoła ma wyrobioną markę i system nauki, który daje szansę zdobycia czegoś więcej. Podoba mi się, ze będę miał sporo zajęć z native speaker, bardzo mnie to przekonuje, oczywiscie liczę, ż…e polki lektor zrobi coś z moją gramatyką.


Jak długo chodziłeś do English For You, ja planuję zapisać się od września, ja stoją cenowo, ogólnie metoda bardzo mi się podoba
deery
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: wadder » 04 cze 2013, 11:24

kaseerak pisze:Opinia zanjomych i ich rekomendacja bezcenna sprawa, ale czasami ich brakuje, zwłaszcza jak nie jest się z Wawy


Każ…da szanująca się firma ma referencje na stronie www
wadder
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: aderra » 07 cze 2013, 10:47

kaseerak pisze:Opinia zanjomych i ich rekomendacja bezcenna sprawa, ale czasami ich brakuje, zwłaszcza jak nie jest się z Wawy


Jak się nie jest z Warszawy z uzyskaniem takich rekomend jest trudniej
aderra
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: amarek1111 » 17 cze 2013, 12:17

Staż… na rynku świadczy o renomie
amarek1111
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dwwo » 19 cze 2013, 13:41

Metodyści są już… 20 lat w Wawie
dwwo
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dark mark » 20 cze 2013, 12:26

Cyba 80 :papa:
dark mark
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: niania432 » 22 cze 2013, 17:40

Ja wybieram się na kurs wakacyjny do TFLS. Byłam już… na kursie przygotowującym do matury w tej szkole i było warto, bo maturę rozszerzoną zdałam na 90%. Chcę teraz przystąpić do egzaminu CAE dlatego z miłą chęcią wracam do TFLS. Jestem pewna, ż…e wynik będzie podobny do maturalnego :) Polecam
niania432
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: goort » 24 cze 2013, 10:17

Ja napiszę krótko i treściwie. Chodząc do English For You, nieważ…ne, czy w wakacje masz pewność ż…e nauczysz się angielskiego nie tylko biernie w teorii lecz przede wszystkim w mówieniu, tak moż…esz przygotować się do egzaminu, albo zwyczajnie poprawić się w języku
goort
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: meddoww » 25 cze 2013, 11:05

amarek1111 pisze:Staż… na rynku świadczy o renomie


Oczywiście budzi to zaufanie
meddoww
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sseede » 14 lip 2013, 14:45

Ludzie, pamiętajcie ż…e 50 procent to oczywiście dobra szkoła, ale drugie 50 procent to wasza praca
sseede
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości