Szkoła językowa w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stagger » 06 sty 2014, 7:32

strrew1 pisze:Wybór jeż…eli chodzi o Warszawę jest ogromniasty, ale z tego całego natłoku najlepiej wybierać szkoły specjalizujące się w nauce konkretnego języka, według mnie w aspekcie języka angielskiego to jednak prym na rynku prowadzi English For You, zajęcia są dynamiczne, lektorzy odpowiednio przygotowani i umotywowani do pracy. Warsztaty tematyczne są ciekawe i bardzo duż…o dają osobom , które w tym zdecydują się brać udział. Mówi się i to bardzo duż…o w tej szkole zwłaszcza, ze 50 procent kursu to rodowici native speakers


Przychylam się do tego zdania sama sporo zrobiłam w tej szkole z moim angielskim, nie tylko ogarnęłam egzamin, ale miło spędziłam czas w środowisku anglojęzycznym, osobiśie jestem bardzo pozytywnie ustosunkowana do oferty tej szkoły. Jest międzynarodowo i ciekawie
stagger
 


Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: cleveras » 11 sty 2014, 21:27

mnie najbardziej odpowiada nauka w szkole TFLS, to sprawdzona szkoła z doświadczeniem i renomą
cleveras
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kitter » 13 sty 2014, 12:27

Ja polegam na takich szkołach, które specjalizują się w konkretnym języku. Jestem w English For You, bo fakt, ż…e specjalizują się tylko w angielskim przemawia do mnie. Duż…o spotkań w kursie z osobami anglojęzycznymi, atut szkoły
kitter
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: goorala » 13 sty 2014, 21:38

ja od lat jestem wierna jednej szkole - TFLS, dla mnie to szkoła numer jeden w Warszawie, byłam w TFLS na kursie przygotowawczym do matury, a potem do CAE, teraz wybieram się na kurs hiszpańskiego, super szkoła a przede wszystkim lektorzy, polecam
goorala
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: annaka-po » 26 sty 2014, 14:58

kitter pisze:Ja polegam na takich szkołach, które specjalizują się w konkretnym języku. Jestem w English For You, bo fakt, ż…e specjalizują się tylko w angielskim przemawia do mnie. Duż…o spotkań w kursie z osobami anglojęzycznymi, atut szkoły


Od kilku miesięcy czuję jak po kursie w English for you poprawiłam komunikację, wymowę oraz akcent. Duż…a zasługa naszego natvie speakera z Anglii - Jonathan bardzo się stara, aby kursy były ciekawe, ale takze zwraca uwagę na prawidłowość wymowy. Jestem z tego zadowolona
annaka-po
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kamil_XXXX » 28 sty 2014, 16:26

Fragment usunięty przez administratora.
kamil_XXXX
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:36

amOgvdkOteC

Postautor: Sema » 04 lut 2014, 1:03

I went to a school that was in the same ccroenenfe as UNH so I've seen Evans play and he is a beast, seems to be in on every tackle. Surely he doesn't have the size or speed to be on the field defensively in the NFL, but I could see him being a special teams DEMON for some team.
Sema
 

AKSJujESXQLbbnADWLi

Postautor: Elaron » 04 lut 2014, 2:06

I was a big fan of these guys back in their hey-day. I've a few of their releases on vinyl incnidulg a nice 10inch. I only lasted as far as their first album release but I must have seen them play live at least a dozen times. I still see Nick Kelly about the place these days. He never grew any older. Some kind of Faustian pact with the devil perhaps?
Elaron
 

GbCuesgxOUCYfk

Postautor: Shanu » 04 lut 2014, 6:15

I believe my plan from prvgiessroe runs in 6 month increments.Just get a plan where you pay monthly, and cancel it when you will no longer use it.BTW a lot of people do it but in most states you can get in a LOT of legal trouble if you are caught even lose your license. Even if you aren't required by the state to have insurance, if you do get in an accident the other person could sue you for damages. So your parents are doing you a favor!
Shanu
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: oddodr » 04 lut 2014, 12:11

kitter pisze:Ja polegam na takich szkołach, które specjalizują się w konkretnym języku. Jestem w English For You, bo fakt, ż…e specjalizują się tylko w angielskim przemawia do mnie. Duż…o spotkań w kursie z osobami anglojęzycznymi, atut szkoły


Specjalizacja to waż…na sprawa, aby trafić do fachowców od jednego jezyka
oddodr
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: markkoo1 » 07 lut 2014, 20:37

mlody12 pisze:plecam T and T


Moż…e jakieś konkrety w temacie ???
markkoo1
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2014, 20:19

TFLS

Postautor: zakrzewka88 » 15 mar 2014, 1:01

goorala pisze:ja od lat jestem wierna jednej szkole - TFLS, dla mnie to szkoła numer jeden w Warszawie, byłam w TFLS na kursie przygotowawczym do matury, a potem do CAE, teraz wybieram się na kurs hiszpańskiego, super szkoła a przede wszystkim lektorzy, polecam


Potwierdzam opinię, dobra szkoła z profesjonalnymi lektorami.
zakrzewka88
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2014, 0:57

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: terlek » 08 kwie 2014, 12:39

Ja akurat preferuję takie szkoły, które specjalizują się w angielskim, dlatego wybrałem sobie English For You. Szkoła postawiła na ten język, działa 15 lat w Warszawie, oferuje metodę dualną, gdzie współpracują ze sobą lektorzy. Robiona jest gramatyka, ale przede wszystkim nauka skupia się na konwersacjach. Polecam każ…demu, kto chce mówić po angielsku
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

szkoła TFLS

Postautor: zajka » 11 kwie 2014, 19:57

Bardzo dobrze wspominam naukę na kursie w szkole TFLS. Miałam fajną i profesjonalną lektorkę, panią Karolinę Błaż…ejewską. Zajęcia były ciekawe, nigdy się nie nudziłam. Podobały mi się też… konwersacje z nativem, które miałam w piątki. Zrobiłam duż…e postępy w mówieniu. Na pewno jeszcze wrócę do TFLS. Polecam
zajka
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2014, 19:53

Re: szkoła TFLS

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:32

To głównie dobrze wspominasz lektora ;) a nie samą szkołę. Fakt, od lektora bardzo duż…o zależ…y - wolę takie szkoły, które nie zatrudniają byle kogo i sprawdzają co się dzieje na zajęciach, ż…eby klient dostawał taką jakość za jaką płaci. Warto pytać jakie kwalifikacje mają lektorzy i kto ich sprawdza ;)

P.S. Kiedyś miałam chyba zajęcia z p. Błaż…ejewską, ale w innej szkole - fajna, potwierdzam!


zajka pisze:Bardzo dobrze wspominam naukę na kursie w szkole TFLS. Miałam fajną i profesjonalną lektorkę, panią Karolinę Błaż…ejewską. Zajęcia były ciekawe, nigdy się nie nudziłam. Podobały mi się też… konwersacje z nativem, które miałam w piątki. Zrobiłam duż…e postępy w mówieniu. Na pewno jeszcze wrócę do TFLS. Polecam
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

English for you

Postautor: maepppka » 14 maja 2014, 13:37

Wiele zależ…y oczywiście od lektora na jakiego się trafi, ja bardzo dobrą kadrę miałam w English for You. Nasi lektorzy byli bardzo zgrani i potrafili ze sobą dobrze współpracować. Kamila czyniła ile mogła, aby przygotować z nas z gramatyki. Potrafiła zrozumiale tłumaczyć nawet bardzo zawiłe konstrukcje. Native spekaer od konwersacji Marry :spoko: babka. Tak ciągnie za język, ze szok. W krótkim czasie zaczęłam dość płynnie gadać po angielsku
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: justjust » 17 maja 2014, 11:13

Swoją naukę angielskiego rozpoczęłam w szkole TFLS. Już… po kilku miesiącach zrobiłam wielki progres. Odpowiada mi nauka w TFLS, bo lektorzy, którzy tam uczą, robią to z pasją. Nie klepie się durnych regułek (co zdarzyło mi się w jednej szkole) lecz ma się kontakt z ż…ywym językiem. Polecam gorąco.
justjust
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2014, 11:03

Re: English for you

Postautor: warrecckka » 21 maja 2014, 10:43

maepppka pisze:Wiele zależ…y oczywiście od lektora na jakiego się trafi, ja bardzo dobrą kadrę miałam w English for You. Nasi lektorzy byli bardzo zgrani i potrafili ze sobą dobrze współpracować. Kamila czyniła ile mogła, aby przygotować z nas z gramatyki. Potrafiła zrozumiale tłumaczyć nawet bardzo zawiłe konstrukcje. Native spekaer od konwersacji Marry :spoko: babka. Tak ciągnie za język, ze szok. W krótkim czasie zaczęłam dość płynnie gadać po angielsku


Mnie akurat w English For You uczyła Pani Patrycja, lektorka od kilkunastu lat pracuje w tej szkole i ma ogromne doświadczenie jak prowadzić kursy zarówno języka ogólnego, ale takż…e do FCE i CAE. Native speaker to Chad, profesjonalista w swoim działaniu, konsekwencja plus poczucie humoru
warrecckka
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2014, 10:10

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: ali888 » 26 maja 2014, 18:31

potwierdzam wypowiedz, ma się kontakt z zywym jezykiem przez co mozna przelamac barierę w mówieniu. Dodatkowe konwersacje super sprawa :)


justjust pisze:Swoją naukę angielskiego rozpoczęłam w szkole TFLS. Już… po kilku miesiącach zrobiłam wielki progres. Odpowiada mi nauka w TFLS, bo lektorzy, którzy tam uczą, robią to z pasją. Nie klepie się durnych regułek (co zdarzyło mi się w jednej szkole) lecz ma się kontakt z ż…ywym językiem. Polecam gorąco.
ali888
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2014, 17:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: treggol23 » 27 maja 2014, 9:14

Z opisanych tutaj szkół w Warszawie moim zdaniem rzeczywiście w odpowiedni sposób nauczają w English for you. Jest odpowiedni podział nauki, robiona jest oczywiście gramatyka z polskim lektorem, natomiast native speakers promują konwrsacje. Moż…na tak spokojnie ogarnąć kurs do FCE i CAE
treggol23
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, 8:51

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: borman » 03 cze 2014, 11:38

treggol23 pisze:Z opisanych tutaj szkół w Warszawie moim zdaniem rzeczywiście w odpowiedni sposób nauczają w English for you. Jest odpowiedni podział nauki, robiona jest oczywiście gramatyka z polskim lektorem, natomiast native speakers promują konwrsacje. Moż…na tak spokojnie ogarnąć kurs do FCE i CAE


Oczywiście waż…ne, aby nauka była odpowiednio podzielona między lektorów
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: terlikk » 09 cze 2014, 9:38

Nazywa się to system dualny- lektor polski i native w jednym kursie
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: robekas » 09 cze 2014, 18:57

Ode mnie duż…y pozytyw dla TFLS. Szkoła, która naprawdę uczy języka, nie samych regułek, ale przede wszystkim uczą mówić. Polecam.
robekas
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2014, 18:54

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: darojago » 13 cze 2014, 15:00

I właśnie szkoły, które uczą mówienia przede wszystkim i stawiają na wymowę i zrozumienie języka a nie każ…ą klepać regułki jak niektórzy nauczyciele w szkołach są najlepsze.
Awatar użytkownika
darojago
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2014, 14:23

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: borman » 14 cze 2014, 19:42

darojago pisze:I właśnie szkoły, które uczą mówienia przede wszystkim i stawiają na wymowę i zrozumienie języka a nie każ…ą klepać regułki jak niektórzy nauczyciele w szkołach są najlepsze.


Zgadzam się dlatego polecam English for you, szkołę która oferuje zajęcia, gdzie 50 procent spotkań odbywa się z native speakers. Sytuacja ta sprawia , ż…e kurs jest ciekawy, gdzie mamy moż…liwość przeniesienia się w świat anglojęzyczny. Obcowanie z rodowitym akcentem brytyjskim/amerykańskim pozwala oswoić się z wymową i przełamać opory w mówieniu. W English for you fajnie, ż…e każ…dy temat jest wprowadzany przez polskiego nauczyciela. Ma sie więc czas na przygotowanie się do konwersacji. Trochę gramatyki też… musi być- to jednak kręgosłup języka ;)
Najważ…niejsze, aby mówić i to już… na początku nauki języka, a tak właśnie jest w English for you
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maepppka » 24 cze 2014, 18:51

darojago pisze:I właśnie szkoły, które uczą mówienia przede wszystkim i stawiają na wymowę i zrozumienie języka a nie każ…ą klepać regułki jak niektórzy nauczyciele w szkołach są najlepsze.


Klepanie regułek to najnudniejsza sprawa
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: budyniek » 22 lip 2014, 16:00

robekas pisze:Ode mnie duż…y pozytyw dla TFLS. Szkoła, która naprawdę uczy języka, nie samych regułek, ale przede wszystkim uczą mówić. Polecam.


Potwierdzam. Zajęcia w szkole TFLS są bardzo ciekawe. Polecam tę szkołę.
budyniek
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:56

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maepppka » 23 lip 2014, 10:51

W English for you bardzo liczy się słuchacz. Bardzo dokładnie przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna, dzięki temu grupki są dobre dobrane. Zajęcia przede wszystkim koncentrują się na konwersacjach dzięki duż…ej ilości bardzo dobrze przygotowanych native speakers pochodzących zarówno z UK i USA. Program realizowany jest wspólnie z polskim trenerami od gramatyki. Szkoła zajmuje wysokie pozycje w rankingach:

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: borman » 30 lip 2014, 13:19

Dobrze stawiać na fachowców od jednego języka
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: trawek11 » 18 sie 2014, 9:49

maepppka pisze:W English for you bardzo liczy się słuchacz. Bardzo dokładnie przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna, dzięki temu grupki są dobre dobrane. Zajęcia przede wszystkim koncentrują się na konwersacjach dzięki duż…ej ilości bardzo dobrze przygotowanych native speakers pochodzących zarówno z UK i USA. Program realizowany jest wspólnie z polskim trenerami od gramatyki. Szkoła zajmuje wysokie pozycje w rankingach:

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Ranking to zawsze jakaś wskazówka
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: makkroo1 » 19 sie 2014, 10:22

A gdzie angielski wyjazdowy ???
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Misiek321 » 26 sie 2014, 14:08

Ja polecam kurs on-line. Zyskujemy w ten sposób mobilność naszego kształcenia. Sam korzystam z : www.chatterbox.pl i nie wątpliwym plusem jest to, ż…e pierwsza lekcja z nimi jest darmowa. Polecam wszystkim
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: markckaa1 » 28 sie 2014, 11:30

borman pisze:
darojago pisze:I właśnie szkoły, które uczą mówienia przede wszystkim i stawiają na wymowę i zrozumienie języka a nie każ…ą klepać regułki jak niektórzy nauczyciele w szkołach są najlepsze.


Zgadzam się dlatego polecam English for you, szkołę która oferuje zajęcia, gdzie 50 procent spotkań odbywa się z native speakers. Sytuacja ta sprawia , ż…e kurs jest ciekawy, gdzie mamy moż…liwość przeniesienia się w świat anglojęzyczny. Obcowanie z rodowitym akcentem brytyjskim/amerykańskim pozwala oswoić się z wymową i przełamać opory w mówieniu. W English for you fajnie, ż…e każ…dy temat jest wprowadzany przez polskiego nauczyciela. Ma sie więc czas na przygotowanie się do konwersacji. Trochę gramatyki też… musi być- to jednak kręgosłup języka ;)
Najważ…niejsze, aby mówić i to już… na początku nauki języka, a tak właśnie jest w English for you


Rzeczywiście połowa zajęć prowadzona jest przez native speakers w English for you
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: terlek » 19 wrz 2014, 10:01

Wrzesień i Padziernik to gorący okres w szkolach językowych
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kris555 » 29 wrz 2014, 15:09

Dobrze uczą w szkole TFLS. Chodziłem na kurs GMAT i odpowiednio mnie przygotowali. Polecam lektora pana Janusza.
kris555
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2014, 14:50

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: borman » 04 paź 2014, 19:13

English For You to dz mojego doświadczenia placówka, gdzie moż…na w dynamiczny sposób poprawić język angielski zarówno w mówieniu, ale takż…e w gramatyce, wiadomo, ż…e nauka języka musi uwzględniać wszystkie aspekty, szkoła wysoko notowana w rankingach
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: terlikk » 13 paź 2014, 11:42

borman pisze:English For You to dz mojego doświadczenia placówka, gdzie moż…na w dynamiczny sposób poprawić język angielski zarówno w mówieniu, ale takż…e w gramatyce, wiadomo, ż…e nauka języka musi uwzględniać wszystkie aspekty, szkoła wysoko notowana w rankingach


Jedna z lepszych placówek w mieście
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: snetnkaa » 19 paź 2014, 17:53

Tylko szkoły specjalizujące się w angielskim
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: aga.ch » 29 paź 2014, 19:21

Ja polecam szkołę TFLS, jest na wysokim poziomie, ma na swoim koncie sporo certyfikatów. A co najbardziej mnie przekonuje do tej szkoły, to fakt, ż…e bardzo dobrze tam uczą, a to jest najważ…niejsze.
aga.ch
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2014, 19:15

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: snetnkaa » 29 paź 2014, 20:30

Koleż…anka poleciła mi English For You i muszę powiedzieć, ż…e miała jak dla mnie rację, stałem się bardziej pewny siebie i nie boję się jak mam coś powiedzieć po angielsku, nawet szef w pracy zorientował się, ze bardzo poprawiłem mówienie, liczę nawet na awans. Zasługa naszego nativa, Chad bardzo się sprawdził i super z niego native z USA. Fakne były warsztaty i konwersowanie w kafejce English For You
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: adamoso » 30 lis 2014, 20:48

Po kursie w TFLS dostałem prawdziwego kopa do nauki języka . Grupki starannie dobrane pod względem wieku i poziomu. Zajęcia z jednej strony ukierunkowane na speaking, czyli konwersacje, ale także sporo się pisze i są robione zadania ze słuchu. Szkoła zapewnia egzaminy próbne jak się chce zdawać certyfikat. Polecam!
adamoso
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:11

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: alex.k » 20 gru 2014, 17:29

Zastanawiam sie nad wyborem szkoły językowej. Myślałem na długi językiem mam kilku znajomych, którzy chodzą i sobie chwalą. Co myślicie o niej? Pytam przede wszystkim dlatego że mają możliwość płacenia punktami payback jest to ciekawa możliwość która mnie bardzo interesuje. Pozwoliło by mi to sporo obniżyć koszt kursu. Czekam na wasze opinie.
alex.k
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2014, 17:18

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mollerwee2 » 11 sty 2015, 18:00

Wybór jest oczywiście, ale jak widać tak bardzo dobrych szkół językowych w Warszawie wcale nie ma aż tak wiele, ja nie zawiodłem się na szkole English For You Przede wszystkim wreszcie miejsca, gdzie można poznać różnych Nativów, jest bardzo kosmopolitycznie, moim zdaniem Native z uSA Nolan bardzo ciekawie prowadzi całą część dyskusyjną. Tak jak ktoś pisał kawiarenka dyskusyjna, rzeczywiście fenomenalne miejsce, gdzie atmosfera bardzo sprzyja nauce.
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Karolka9 » 12 sty 2015, 13:12

Macie rację, szkół językowych w Warszawie jest mnóstwo. Sama mam problem z wyborem. Chciałabym nieco doszkolić mój angielski, ale chodzi mi o "angielski mówiony". Mam problem z wymową, z szybkim dostosowaniem gramatyki do konkretnych zdań i z akcentem. A jeśli chodzi o "angielski pisany" to jest dobrze, znam dosyć dużo słówek, wyrażeń, znam też teoretycznie gramatykę (jedynie w wymowie mam z nią czasem problem). Znalazłam m.in. tę szkołę - http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_dzieci_i_mlodziezy/programy_dla_dzieci_i_mlodziezy/. Czy ktoś z Was ją zna/kojarzy? Czy metoda Berlitz to dobry wybór?
Awatar użytkownika
Karolka9
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2014, 7:20

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: woall » 13 sty 2015, 11:52

mollerwee2 pisze:Wybór jest oczywiście, ale jak widać tak bardzo dobrych szkół językowych w Warszawie wcale nie ma aż tak wiele, ja nie zawiodłem się na szkole English For You Przede wszystkim wreszcie miejsca, gdzie można poznać różnych Nativów, jest bardzo kosmopolitycznie, moim zdaniem Native z uSA Nolan bardzo ciekawie prowadzi całą część dyskusyjną. Tak jak ktoś pisał kawiarenka dyskusyjna, rzeczywiście fenomenalne miejsce, gdzie atmosfera bardzo sprzyja nauce.


English for you to wyjątkowa szkoła, gdzie słuchacz czuje się bardzo indywidualnie, lektorzy zawsze pogłębiają tematykę dodatkowymi materiałami. Native speakers z różnych stron świata starają się tłumaczyć każde wyrażenie bardzo dokładnie. Mnie podoba się, ze placówka specjalizuje się w języku angielskim i to już od bardzo dawna. Ja polecam, można skorzystać z kursu, dobrze wydana kasa
woall
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2015, 11:44

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: borman » 20 sty 2015, 12:03

Polecam English for you, zresztą pierwsze miejsce w rankingach potwierdza jakość szkoły, warto zerknąć na ten ranking

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: markckaa1 » 07 kwie 2015, 7:44

Tak to English for you rzeczywiście najwyżej w rankingach
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: michal_pielak » 20 kwie 2015, 14:52

Mnóstwo jest szkół, to prawda. Już w jednym wątku wspominałem o Speak Up. Ceny są dosyć wysokie i tak naprawdę przez to można się odrobinę zniechęcić, ale warto tam chodzić. Mój język podskoczył do góry o kilka levelów, czuję się pewnie kiedy muszę rozmawiać w pracy po angielsku. Warto zastanowić się nad tą opcją, kiedy rozważamy wybór szkoły językowej.
michal_pielak
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2015, 13:38

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: tymmek » 28 kwie 2015, 15:18

Też się zastanawiam czy się do nich nie zapisać, co do ceny słyszałem kiedyś opinię, że jak się za coś więcej zapłaci to bardziej się do tego przykłada. Najbardziej zastanawia mnie to czy da radę to pogodzić z nauką i pracą.
tymmek
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2015, 15:13

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: violek23 » 30 maja 2015, 18:54

snetnkaa pisze:Koleż…anka poleciła mi English For You i muszę powiedzieć, ż…e miała jak dla mnie rację, stałem się bardziej pewny siebie i nie boję się jak mam coś powiedzieć po angielsku, nawet szef w pracy zorientował się, ze bardzo poprawiłem mówienie, liczę nawet na awans. Zasługa naszego nativa, Chad bardzo się sprawdził i super z niego native z USA. Fakne były warsztaty i konwersowanie w kafejce English For You


Jedna z lepszych szkół dla osób, które mają problem ze speakingiem
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości