Szkoła językowa w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Eve89 » 29 cze 2015, 14:17

ech napisałam się a mój komentarz wyparował :) polecam speak up! mają fajne zajęcia tematyczne, co do ceny się nie wypowiem bo chodziłam tylko tu, za to już drugi kurs. Po prostu dobrze się tu czuję :)
Eve89
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2015, 14:07


Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: treton3 » 03 lip 2015, 8:28

Z jednym wpisem się zgodzę, że największy szał do zapisywania się do takich szkół jest we wrześniu i w październiku. Teraz wszystkie szkoły z reguły mają wolne i nowe zapisy zaczynają się dopiero w jesieni. W Warszawie jak chcesz rozpoczynać kurs to możesz go zaczynać ale we wrześniu :)
treton3
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2015, 12:59

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Kaśka123 » 03 lip 2015, 9:06

Może ktoś z was uczęszczał do szkoły LuckyLuke w Warszawie? Z tego co wyczytałam mają dobrą ofertę języków, pracę z native speakerami i oferują dojazd do kursanta – to zapewne opcja dla leniuchów :), macie jakieś doświadczenie z tą szkołą??
Kaśka123
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2015, 8:45

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: terlek » 06 lip 2015, 14:47

borman pisze:Polecam English for you, zresztą pierwsze miejsce w rankingach potwierdza jakość szkoły, warto zerknąć na ten ranking

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Fakt English For You to szkoła z tradycjami w Warszawie, lektorzy posiadają kwalifikacje i native speakers z ogromnym talentem, potrafią zachęcić do mówienia
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dyszkki » 06 lip 2015, 15:03

Ale czy to jednak są takie osoby co to nie są z Polski tylko normalnie zza granicy ? :) chodzi mi tutaj o to czy jest ktoś z Anglii lub ze Stanów Zjednoczonych :) bo podobno bardzo dobrze jest się uczyć języka od rodowitego Brytyjczyka albo od rodowitego Amerykańca :D
dyszkki
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2015, 13:10

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: NatiSan » 15 lip 2015, 19:50

Uważaj bo ktoś ze stanów będzie tu siedział, jeśli ktoś jest to raczej Polski amerykanin lub brytyjczyk :-) Co do szkół w Warszawie ja dobrze języka nauczyłam się w Lang - http://www.lang.com.pl/szkola-jezykowa/dorosli szkołę wybrałam z polecenia znajomej, ale wyboru nie żałowałam więc mogę ich polecić dalej.
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maepppka » 20 lip 2015, 17:09

Zwyczajnie przyjemnie jest przychodzić do English For You, gdyż atmosfera szkoły i pracujących tam ludzi sprawia, że chce się człowiekowi uczyć języka. Kursy dopasowane do wieku słuchaczy. Lektorzy dobrze tłumaczą różne zagadnienia, duża część kursu to konwersacje z native speakers, więc można poćwiczyć akcent, wymowę i sprawność komunikacyjną. Bardzo dużo dają dodatkowe warsztaty konwersacyjne, gdzie dodatkowo można poćwiczyć właśnie mówienie w fajnej kafejce
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: snetnkaa » 04 sie 2015, 12:04

To fakt, ogromnym atutem English For You jest stały dostęp do native speakers, szkoła rzeczywiście uczy praktycznego użycia języka, fajnie, ze jest kosmopolitycznie. Można poznać ludzi z różnych krajów anglojęzycznych. To bonu szkoły. I jeszcze jedna sprawa - specjalizacja tylko w angielskim
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: jenny500 » 11 sie 2015, 12:40

Polecam szkołę Lingua Nova. Poleciła mi ją koleżanka, która brała lekcje u indywidualnego lektora. Ponad pół roku korzystam z ich usług i mogę z czystym sumieniem szkołę polecić. Kursy odbywają się bardzo profesjonalnie, miła atmosfera, a lektor widać metodycznie bardzo dobrze przygotowany, potrafi zająć się problemem każdego uczestnika kursu. Zamierzam właśnie zapisać dziecko do małej grupki.
jenny500
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2015, 12:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: beterby » 11 sie 2015, 13:01

polecam profi-lingua przy metrze centrum. małe grupy, konkurencyjne ceny. pani Ela to swietna nauczycielka
Jeśli masz problem z pieniędzmi, aby przeżyć do końca miesiąca, pamiętaj, że pożyczki w Warszawie sprawdź to mogą Ci w tym pomóc. Zastanów się jednak, czy na pewno jej potrzebujesz, bo będzie to oznaczać, że oddasz nawet o 20% więcej!
beterby
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2015, 12:57

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 17:03

Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: michalis » 27 sie 2015, 16:37

A ja z kolei mogę z czystym sercem polecić Sokratesa z Ursynowa. Jak dla mnie szkoła jedna z lepszych - odpowiedni poziom, fajne wielkości grup (bo sama uczyć się nie chcę), profesjonalni i pomocni nauczyciele no i całkiem fajna cena jak na Warszawę. Oczywiście nie licz na to, ze ktoś naucyz się angielskiego za Ciebie - nauczyciele pomogą ale wszystko zależy od Ciebie;)
michalis
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2015, 17:52

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: violek23 » 17 wrz 2015, 11:44

maepppka pisze:Zwyczajnie przyjemnie jest przychodzić do English For You, gdyż atmosfera szkoły i pracujących tam ludzi sprawia, że chce się człowiekowi uczyć języka. Kursy dopasowane do wieku słuchaczy. Lektorzy dobrze tłumaczą różne zagadnienia, duża część kursu to konwersacje z native speakers, więc można poćwiczyć akcent, wymowę i sprawność komunikacyjną. Bardzo dużo dają dodatkowe warsztaty konwersacyjne, gdzie dodatkowo można poćwiczyć właśnie mówienie w fajnej kafejce


Atmosfera w English For You jest rzeczywiście bardzo dobra. Kafejka, którą stworzyli jest miejscem, gdzie nie tylko fajnie można spędzić czas, ale ciekawie pogadać z native speakers. Tematy są różne, często omawia się po angielsku sprawy bieżące z kraju i świata. Plusem szkoły jest dostęp do nativów zarówno z UK, USA, Kanady i Australii. Dzięki temu można poczuć różnicę pomiędzy różnymi odmianami angielskiego. Oczywiście ważną rolę w procesie edukacji odgrywa także polski lektor. Oprócz dużej ilości konwersacji jest także część gramatyczna z polską lektorką. Jest więc równowaga pomiędzy strukturami języka i konwersacjami. Model nauki w English For You - lektor polski i native speaker to opcja, która się sprawdza w praktyce. Jest także sporo testów - to motywuje do nauki. Grupki bardzo kameralne
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: borman » 27 wrz 2015, 17:41

Warto chodzić do takiej szkoły, gdzie jest miło i przyjaznie i nie jest się kimś anonimowym
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kosma38 » 24 lis 2015, 15:18

Dokładnie dobra szkoła to taka, która traktuje słuchacza ind.
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mollerwee2 » 07 lut 2016, 19:11

Specjalizacja w danym języku to podstawa
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: polokoktaoo » 02 mar 2016, 18:52

To tak jak lekarz musi zajmować się konkretną dziedziną
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maciek233 » 16 mar 2016, 15:11

Ja przez dwa lata chodziłem na angielski do http://www.berlitz.pl/warszawa-ul-prosta w Warszawie. Podobał mi się sposób prowadzania zajęć, fajni nauczyciele, sporo można się nauczyć. Dzięki temu kursowi nie miałem już problemu z angielskim na studiach, w liceum było inaczej.
maciek233
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2016, 13:24

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: polokoktaoo » 22 mar 2016, 17:15

Jak ktoś szuka szkoły spokojnie może "looknąć" na ten ranking:
http://szkolyjezykowe.zumi.pl/warszawa,index.html
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: zezulka » 21 kwie 2016, 10:23

Ze szkół językowych, które działają w Warszawie, najlepsza jest chyba Empik School. W szkole tej uczyłam się trzy lata niemieckiego i opanowałam język perfekcyjnie. W ofercie mają wszystkie najpopularniejsze języki, a jeśli ktoś chciałby nauczyć się innego, to z tego, co wiem organizują kurs na życzenie klienta.
zezulka
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2016, 10:10

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kaska_78 » 11 maja 2016, 11:13

cześć,
jestem tu nowa. tak naprawdę dopiero rozpoczynam swoją przygodę z angielskim na nowo. w czasach szkoły nieźle sobie radziłam, potem zapomniałam no i trzeba sobie przypomnieć bo zmiana pracy wymaga ode mnie dobrej znajomości języka angielskiego. szukam więc jakiejś szkoły/prywatnych korepetycji gdzie mogłabym odświeżyć wiedzę. znajomi polecają mi Pi School, bo podobno mają świetnych lektorów. znacie/polecacie? a może coś innego w okolicy al. jerozolimskich polecacie?
kaska_78
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:06

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Malwa12 » 13 maja 2016, 9:12

Byłam przez krótki czas w Business School. Według mnie zajęcia były prowadzone ciekawie. Niestety z powodu zbyt małej ilości osób utworzono tylko jedną grupę. Poziom był zbyt zróżnicowany, dlatego jedne osoby się nudziły a inne sobie nie radziły. Dodatkowo minusem są małe sale.
Malwa12
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2016, 9:00

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: koreczka_88 » 30 maja 2016, 11:45

Hej,
jestem tu nowa i szukam jakiejś szkoły, która pomogłaby mi przez wakacje podszkolić trochę język angielski tak abym mogła szukać lepszej pracy. Powiedzcie mi jak cenowo takie kursy wyglądają w Pi School? Widziałam, że znacie szkołę bo kilka osób o niej wspominało a tak się składa ze mam niedaleko do nich i nie traciłabym majątku na dojazdy. A moze znacie jakąś inną szkołę w pobliżu?
koreczka_88
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2016, 11:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: trawek11 » 07 cze 2016, 11:44

Jednak w English For You jest najkorzystniejszy podział zajęć między lektorem polskim od gramatyki i native speakera od konwersacji. To rzeczywiście działa, gdyż ćwiczymy teorię, ale przede wszystkim jest bardzo duuuużo mówienia i chyba każdemu o to chodzi aby potrafić się dogadać się po angielsku
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: terlek » 11 sie 2016, 19:02

Nie tylko liczy się cena
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: otarasz » 07 wrz 2016, 9:03

Polecam English for you! Naprawdę dużo mi dała!
otarasz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:36

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: terlek » 29 wrz 2016, 15:49

Warto dołożyć parę złotych aby uczyć się w małej grupie
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kamina-kama » 09 paź 2016, 15:17

Można chodzić na kurs i można nauczyć się angielskiego. Ze względu na ten wybór ja osobiście jestem pod dużym wrażeniem kursów jakie zorganizowali mi w English For You. Sposób prowadzenia kursów zarówno przez lektorów polskich od konwersacji, ale także oczywiście także tych anglojęzycznych bardzo mi odpowiadał. Szkoła bardzo cool. Uwielbiałam dodatkowe konwersacje w kafeterii, super sprawa. Atmosfera knajpki co sprzyja dogadywaniu się po angielsku. Na samym kursie dużo konwersacji, ale także testów, co jednak bardzo mobilizuje do nauki
kamina-kama
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2016, 15:07

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kosma38 » 03 lis 2016, 14:47

Kursy on line to dla mnie brak kontaktu z lektorem
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maepppka » 24 lis 2016, 14:09

kamina-kama pisze:Można chodzić na kurs i można nauczyć się angielskiego. Ze względu na ten wybór ja osobiście jestem pod dużym wrażeniem kursów jakie zorganizowali mi w English For You. Sposób prowadzenia kursów zarówno przez lektorów polskich od konwersacji, ale także oczywiście także tych anglojęzycznych bardzo mi odpowiadał. Szkoła bardzo cool. Uwielbiałam dodatkowe konwersacje w kafeterii, super sprawa. Atmosfera knajpki co sprzyja dogadywaniu się po angielsku. Na samym kursie dużo konwersacji, ale także testów, co jednak bardzo mobilizuje do nauki


Atmosfera w English For You rzeczywiście sprzyja nauce
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: tranndd44 » 24 lis 2016, 15:00

borman pisze:Warto chodzić do takiej szkoły, gdzie jest miło i przyjaznie i nie jest się kimś anonimowym


Też tak myślę. Ale kompetentny lektor też jest ważny, zwłaszcza z dobrą metodyką.
tranndd44
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2016, 14:16

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stapka18 » 27 lis 2016, 16:26

Chodził ktoś do http://www.mobilelanguage.pl/ na kurs angielskiego?
stapka18
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 21 lis 2016, 12:00

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: treggol23 » 29 lis 2016, 17:32

To coś nowego na rynku
treggol23
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, 8:51

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kosma38 » 07 gru 2016, 16:35

Jak się pisze post to warto trochę dać więcej argumentów
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: pawel_k19 » 28 gru 2016, 13:35

Od kilku lat szlifuję swój język w "Pi School". Lektorzy są mili i niezwykle profesjonalni - widać, że mają solidną widzę i chcą się nią dzielić :-).
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: adamro » 05 sty 2017, 16:46

Kamciaxx, z cenami to jest różnie. W Speak Up masz np. promocję dla studentów czy uczniów, ale to przecież nie wszystko. Na całkowity koszt wpłynie także długość kursu, czy jakieś inne promocje, które czasem udaje się podłapać. Niektóre szkoły miewają dodatkowe darmowe zajęcia w ramach kursu, itd. Po prostu najlepiej podzwonić i twardo dopytać się o cenę.
adamro
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Andrev981 » 06 sty 2017, 18:09

Zobacz kursy online.

__________________
Fotobudka
Andrev981
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2016, 10:06

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maepppka » 09 sty 2017, 17:35

Ja powiem tak, rzeczywiscie na jakość kursów stawiają w English For You. Lektorzy bardzo starannie przygotowywali materiały do zajęć. Ponieważ grupa była kameralna nauka wychodziła bardzo fajnie. Byliśmy odpowiednio dobrani zarówno poziomem i wiekiem. Zgrana była z nas ekipa. Bardzo korzystnie wypadały dodatkowe warsztaty, mogliśmy dzięki temu poznać ciekawe osoby z różnych zakątków świata. Nauka w dużej mierze koncentrowała się na konwersacjach z native speakers. Podział zajęć między lektorami od gramatyki i konwersacji okazał się dla mnie super rozwiązaniem. Było na zajęciach też sporo dodatkowych materiałów. Dzieki temu konwersacje były ciekawe i urozmaicone
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: violek23 » 07 sty 2018, 11:35

Jak ktoś chce zacząć mówić po angielsku to część kursu musi jednak prowadzić native speaker. Kontakt z osobą anglojęzyczną jest bardzo ważny. Musimy się dogadywać, ćwiczymy poprawny akcent i wymowę i dodatkowo uczymy się idiomow, zwrotów i powiedzonek.
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: pindor » 30 sty 2018, 18:15

To prawda ważne aby w kursie był wykwalifikowany native speaker to pomaga przełamać opory w mówieniu
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: polokoktaoo » 10 sty 2019, 12:41

Dobry native speaker to rzeczywiście ważna sprawa.
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mollerwee2 » 17 kwie 2019, 17:20

Dobry native speaker to rzeczywiście ważna sprawa.
Oczywiście z dobrym przygotowaniem merytorycznym. Takich z mojego doświadczenia zatrudniają właśnie w English For You
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: jajanek97 » 26 kwie 2019, 5:52

Profiingua to bardzo fajna sieć szkół. W Warszawie jest ich co najmniej kilka i sam chodziłem do tej na Ursynowie, co bardzo sobie chwalę. Bardoz mi się to przydało przed wyjazdem za granicę. A pootem już chłonąłem angielski na wymianie i nie potrzebowałem więcej się uczyć.
jajanek97
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2016, 17:15

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: kamelleon32 » 09 maja 2019, 12:29

W Warszawie to dobrze potrafią przygotować do egzaminu właśnie w ENglish For you, pamiętam dwa kursy w tej szkole, zarówno do FCE, następnie do CAE. Zajęcia bardzo dynamicznie prowadzone. Dobrze objaśniane struktury gramatyczne przez polskiego lektora, duża dawka konwersatoriów ogarnianych przez native speakers. Dobrze uczą
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maybeenglish » 25 maja 2019, 14:14

ja właśnie chodziłam do native speakra do profiLingua najpierw na lekcje indywidualne żeby własnie przełamac barierę w mówieniu a teraz jak już poczułam się pewniej zaczęłam chodzić na zajęcia grupowe- i to jest moim zdaniem zupełnie inny level nauki. Poznajesz fajnych ludzi, którzy równiez motywują Cie do nauki i mówienia, native często zarzuca nam tematy tzw "życiowe" dzięki czemu nasza wypowiedź w jakimś tam stopniu bazuje na naszym doświadczeniu życiowym, często odgrywamy rżne scenki w których są poruszane ważne sytuacyjne kwestie, np. jak się zachować kiedy w obcym mieście kiedy ktoś Cie okradnie albo będziesz musiał udac się do szpitala. Mi osobiście tak prowadzone zajęcia dają zdecydowanie dużo więcej bo rozwijają tez moją kreatywność językową niż dukanie z podręczników.
maybeenglish
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2019, 14:12

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: vanillacookie » 25 maja 2019, 14:19

ja po rocznej przewie nie używania języka poszłam do profilingua żeby sobie odświeżyć pamięć w komunikacji i spotkłam się z fajnym podejściem nativa, poruszaliśmy fajne nietuzinkowe tematy, pokazał jak immerystycznie posługiwać się językiem oraz fajne jest to, że mają elastyczne podejście do nauki- nie musisz się przywiązywać do jednego lektor, tylko każde zajęcia możesz mieć z kimś innym- co jest super jeśli chodzi o zajęcia z ulepszania komunikacji między ludźmi w obcym języku.
vanillacookie
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2019, 14:17

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Wiktor911 » 06 sie 2019, 11:48

Radzę zwrócić uwagę na serwis https://enguide.pl - mają wygodny katalog z ponad 100 szkołami języka angielskiego w Warszawie.
Wiktor911
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2019, 11:33




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości