Szkoła językowa w Warszawie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: impend » 03 lut 2012, 18:52

Dopiero ostatni zdałam sobie sprawę jak bardzo waż…ny jest angielski, kumpel z angielskim dostał awans , a ja nie
impend
 


Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: jakub21 » 05 lut 2012, 2:02

Zgadza się znajomość języka dobrym poziomie minimum B2 to w dzisiejszych czasach konieczność
jakub21
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: stockmart » 06 lut 2012, 2:10

Mam spore doświadczenie w kursach prowadzonych w Warszawie przez English For You, chodziłam kilka lat temu na B2, pamiętam jak koleś z Australii fajnie prowadził część konwersacyjną. Waż…ne, ż…e nauka w tej szkole to nie tylko aspekt języka, ale takż…e moż…liwość zapoznania się z kulturą danego kraju, teraz mam zajęcia z gościem z USA i mogę sporo się dowiedzieć o tym kraju, grupki są małe. Obecnie chodzę na kurs na poziomie C1- advanced. English For You to zdecydowanie szkoła z klimatem, szczególnie w klubiku dyskusyjnym podczas dodatkowych konwersacji.
stockmart
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: skaut26 » 06 lut 2012, 17:29

jakub21 pisze:Zgadza się znajomość języka dobrym poziomie minimum B2 to w dzisiejszych czasach konieczność


Potwierdzam, znajomość języków obcych jest bardzo waż…na. Ja chodzę do szkoły TFLS w Warszawie. Mają wysoki poziom nauczania i najwyż…szą zdawalność egzaminów FCE, CAE, GMAT.
skaut26
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: lsals » 07 lut 2012, 19:50

stockmart pisze:Mam spore doświadczenie w kursach prowadzonych w Warszawie przez English For You, chodziłam kilka lat temu na B2, pamiętam jak koleś z Australii fajnie prowadził część konwersacyjną. Waż…ne, ż…e nauka w tej szkole to nie tylko aspekt języka, ale takż…e moż…liwość zapoznania się z kulturą danego kraju, teraz mam zajęcia z gościem z USA i mogę sporo się dowiedzieć o tym kraju, grupki są małe. Obecnie chodzę na kurs na poziomie C1- advanced. English For You to zdecydowanie szkoła z klimatem, szczególnie w klubiku dyskusyjnym podczas dodatkowych konwersacji.


Wydaje się to dość ciekawym sposobem na kurs językowy
lsals
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: derth » 07 lut 2012, 22:41

Ja chodziłam na świetne konwersacje w piątki do szkoły TFLS. Duzo mi pomogły. Teraz juz bez stresu mogę rozmawiać w języku angielskim.
derth
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: balaba » 08 lut 2012, 3:57

impend pisze:Dopiero ostatni zdałam sobie sprawę jak bardzo waż…ny jest angielski, kumpel z angielskim dostał awans , a ja nie


A moż…e miał zwyczajnie znajomości
balaba
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: megan44 » 08 lut 2012, 20:15

Potwierdzam, również… podobają mi się zajęcia z nativem. Dzięki tym zajeciom wreszcie przełamałąm barierę w mówieniu. Polecam szkołę TFLS.
megan44
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: 1ola1 » 09 lut 2012, 6:00

Suma sumarum, wybór jest spory
1ola1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: balboa1 » 10 lut 2012, 8:02

1ola1 pisze:Suma sumarum, wybór jest spory


I to jest to
balboa1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: afr2 » 13 lut 2012, 6:51

A na kurs do CPE to gdzie
afr2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: asder » 16 lut 2012, 3:09

Kursy do FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI, GMAT organizuje TFLS. Mają największe doświadczenie w tym i najwyż…szą zdawalność.
asder
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: glolak » 16 lut 2012, 6:48

Każ…dy ocenia według własnego uznania, ale English For You w Stolicy to opcja na tak, fajna atmosfera, a to dla mnie waż…ne, duż…o konwersacji plus warsztaty na które chodzę kiedy chcę.
glolak
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: 1malik12 » 20 lut 2012, 2:04

Atmosfera to oczywiście waż…na rzecz, aby czuć się dobrze podczas kursu
1malik12
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: gaga223 » 20 lut 2012, 3:23

Polecam TFLS. Mają teraz super promocję. Zapisałam się na angielski i dostałąm kurs włoskiego w gratis.
gaga223
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: maderaka » 20 lut 2012, 16:54

Ja cenie English For You ,ż…e zajmują i specjalizują się jedynie w angielskim, mają rzeczywiście bardzo dobrą kadrę, zwłaszcza Nativi nie tylko zmuszają do mówienia, ale takż…e przybliż…ają kraje z jakich pochodzą. Uczestniczyłam w kursie do B2.
maderaka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: KamilKuczynski » 20 lut 2012, 21:38

impend pisze:Dopiero ostatni zdałam sobie sprawę jak bardzo waż…ny jest angielski, kumpel z angielskim dostał awans , a ja nie


A tak z ciekawości, chciałem się zapytać na jakim poziomie jest Twój kolega?
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: impend » 20 lut 2012, 23:25

Jeż…eli pytasz był na poziomie C1
impend
 

[b]super kurs w TFLS[/b]

Postautor: aser » 22 lut 2012, 5:05

Ja tez awansowałam. Ale zdałam FCE na B. Byłam na kursie w szkole TFLS w Warszawie. Super kurs.
aser
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Nina.warszawa » 22 lut 2012, 5:08

Tak, wiem o czym mówisz. Też… chodziłam przed CAE na kurs do TFLS-u. Dobra szkoła.
Nina.warszawa
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: dash2 » 27 lut 2012, 0:37

Pozwolę przyłączyć się do dyskusji, pomimo, ze w Warszawie jest zdecydowanie bardzo duż…o szkół angielskiego z mojego oczywiście subiektywnego punktu widzenia zajęcia w English For You są stosunkowo ciekawym rozwiązaniem, miałam okazję przygotowywać się właśnie w tej szkole do egzaminu na studiach. Czas spędzony w tej szkole był dobrą inwestycją. Polska lektorka bardzo poprawiła moje zaległości gramatyczne, natomiast Native Frank sprawił,ż…e zaczęłam nieco lepiej mówić. Atmosfera i obsługa klienta na wysokim poziomie. Ogólnie polecam
dash2
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: 1orlik11 » 27 lut 2012, 0:40

1malik12 pisze:Atmosfera to oczywiście waż…na rzecz, aby czuć się dobrze podczas kursu


Niestety niektóre szkoły traktują klienta, jako maszynkę do robienia kasy
1orlik11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: KamilKuczynski » 27 lut 2012, 11:51

impend pisze:Jeż…eli pytasz był na poziomie C1


To nawet nie tak zle. Zawsze mi sie wydawalo, ze w pracy jest potrzebny najwyzszy C2.
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: skolkoa » 29 lut 2012, 2:11

To zalezy od miejsca pracy
skolkoa
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: godson » 01 mar 2012, 19:11

skolkoa pisze:To zalezy od miejsca pracy


To fakt
godson
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: poller » 02 mar 2012, 2:16

Zapisałam się właśnie na kurs językowy do szkoły TFLS w Warszawie. Przy zapisie dostałam drugi kurs gratis!!!. Więc jak ktoś szuka jakiejś mega okazji, to właśnie w TFLS jest teraz suuuper promocja, ż…e jak zapiszesz się teraz na kurs, to dostajesz drugi kurs z innego języka darmowo.
poller
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: gamzes » 03 mar 2012, 7:05

dash2 pisze:Pozwolę przyłączyć się do dyskusji, pomimo, ze w Warszawie jest zdecydowanie bardzo duż…o szkół angielskiego z mojego oczywiście subiektywnego punktu widzenia zajęcia w English For You są stosunkowo ciekawym rozwiązaniem, miałam okazję przygotowywać się właśnie w tej szkole do egzaminu na studiach. Czas spędzony w tej szkole był dobrą inwestycją. Polska lektorka bardzo poprawiła moje zaległości gramatyczne, natomiast Native Frank sprawił,ż…e zaczęłam nieco lepiej mówić. Atmosfera i obsługa klienta na wysokim poziomie. Ogólnie polecam


Ciekawa propozycja szkoda, ze English For You działa tylko w Warszawie
gamzes
 

ssazaza

Postautor: Gość » 07 mar 2012, 9:43

o, ciekawa ta promocja w tflsie, warto skorzystać
Gość
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Bartek Maliński » 07 mar 2012, 19:09

Szkoda, ż…e w English for You nie uczą niemieckiego, gdyż… bardzo podoba mi się ich system oparty na współpracy lektorów polskiego i Nativa. Właśnie w tej szkole przygotowywałem się do FCE
Bartek Maliński
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: olas44 » 08 mar 2012, 4:16

Nie lubię niemieckiego
olas44
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sulity » 09 mar 2012, 18:27

poller pisze:Zapisałam się właśnie na kurs językowy do szkoły TFLS w Warszawie. Przy zapisie dostałam drugi kurs gratis!!!. Więc jak ktoś szuka jakiejś mega okazji, to właśnie w TFLS jest teraz suuuper promocja, ż…e jak zapiszesz się teraz na kurs, to dostajesz drugi kurs z innego języka darmowo.


Dziękuje za info. Właśnie szukałam fajnej oferty. Biegnę zapisać się. Mam nadzieję ż…e jest jeszcze aktualna ta promocja. Pozdrawiam i dziękuję.
sulity
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: unpin » 10 mar 2012, 17:28

Koleż…anka ostatnio podpowiedziała mi kurs w English For You w Warszawie, bardzo zależ…ało jej na zdaniu CAE, wiem, ż…e zaliczyła. Ja chodzę do tej szkoły jeszcze krótko, ale podoba mi się system tej szkoły. Mają profesjonalnie wyposaż…one sale w tablice interaktywne.
unpin
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: hej333 » 11 mar 2012, 16:29

Polecam kursy w Cosinusie
hej333
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: edu6 » 12 mar 2012, 4:01

dla każ…dego waż…ne jest cos innego. Ja stawiam na efekty i wybrałam szkołę TFLS. Chcę zdać egzaminy więc poszłam do szkoły która mi to gwarantuje.
edu6
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: sullenka » 12 mar 2012, 6:58

unpin pisze:Koleż…anka ostatnio podpowiedziała mi kurs w English For You w Warszawie, bardzo zależ…ało jej na zdaniu CAE, wiem, ż…e zaliczyła. Ja chodzę do tej szkoły jeszcze krótko, ale podoba mi się system tej szkoły. Mają profesjonalnie wyposaż…one sale w tablice interaktywne.


Dobre wyposaż…enie sal to plus świadczy o profesjonalizmie szkoły
sullenka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: avvak » 12 mar 2012, 18:38

To jest oczywiste
avvak
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: skorpio66 » 13 mar 2012, 3:59

edu6 pisze:dla każ…dego waż…ne jest cos innego. Ja stawiam na efekty i wybrałam szkołę TFLS. Chcę zdać egzaminy więc poszłam do szkoły która mi to gwarantuje.

wiem coś na ten temat. Zdałam GMAT po chodzeniu na kurs do szkoły TFLS.
skorpio66
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: 1Jarek1 » 19 mar 2012, 16:56

To fakt, ż…e English For You dysponuje dobrą kadrą, chodziłem do tej szkoły jeszcze w liceum, pamiętam jak przygotowywałem się tam do matury, było bardzo dobrze. Po paru ładnych latach wróciłem do tej szkoły, gdyz chcę zmienić pracę, robię sbie kurs konwersacyjny na B2, jest sporo mówienia
1Jarek1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: fizzy » 21 mar 2012, 2:14

Chodziłam na ogólny angielski do TFLS . Teraz zaczęłam naukę do FCE. Polecam wszystkim naukę w tej szkole.
fizzy
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Kra1 » 23 mar 2012, 16:49

1Jarek1 pisze:To fakt, ż…e English For You dysponuje dobrą kadrą, chodziłem do tej szkoły jeszcze w liceum, pamiętam jak przygotowywałem się tam do matury, było bardzo dobrze. Po paru ładnych latach wróciłem do tej szkoły, gdyz chcę zmienić pracę, robię sbie kurs konwersacyjny na B2, jest sporo mówienia


Dobór kadry w szkole językowej to dziś podstawa, lektorzy nie powinni być z łapanki
Kra1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: martass » 25 mar 2012, 2:00

gaga223 pisze:Polecam TFLS. Mają teraz super promocję. Zapisałam się na angielski i dostałąm kurs włoskiego w gratis.

Ja też… przy zapisie dostałam kurs gratisowo. Wybrałam hiszpański. Bardzo mi się podobają zajęcia angielskiego i hiszpańskiego.
martass
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Dominik Bolski » 25 mar 2012, 18:41

Korzystam z usług English For You, szkoła zmusiła mnie do mówienia, pomogła przełamać trudności z mówieniem, bardzo dobry lektor Frank, uśmiechnięty Naive
Dominik Bolski
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Wiola Terlecka » 28 mar 2012, 17:35

Znam Franka z English for You, to rzeczywiście bardzo dobry Native, bardzo fachowe podejście do słuchacza
Wiola Terlecka
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: coded » 30 mar 2012, 22:12

Wiola Terlecka pisze:Znam Franka z English for You, to rzeczywiście bardzo dobry Native, bardzo fachowe podejście do słuchacza


Dobry Native waż…na spawa
coded
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: entire5 » 01 kwie 2012, 3:28

Do szkoły TFLS zapisałem się na język angielski . Muszę przyznać, ż…e jestem bardzo zadowolony z odbytego kursu. Poziom języka osób wykładających jest w 100% satysfakcjonujący, bardzo dobrze i jasno przekazują wiedzę. Zajęcia odbywają się w szkole, klasa jest odpowiednio przystosowana. Zajęcia z kursu odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut, w czasie których zostaje przerobiona duż…a ilość materiału. Dodatkowo, jako zadania domowe często dawane są ćwiczenia na kserówkach z przerobionego materiału lub wysyłane maile z dodatkową pracą domową, słówkami, topikami. Na duż…ą pochwałę zasługuje stosunek lektorów do uczniów. Są mili i chętnie służ…ą pomocą. W kursie bardzo podoba mi się to, ż…e duż…y nacisk kładziony jest na 'speaking', co jest waż…ne. Wiedza sprawdzana jest poprzez testy po każ…dym unicie oraz dodatkowe prace pisemne. W razie jakichkolwiek niejasności, lektorzy bardzo chętnie i uprzejmie wyjaśniają problem. Oprócz standardowych lekcji do oferty otrzymałem bezpłatne konwersacje z native speakerami, które według mnie są atrakcyjną częścią kursu. Na zajęciach rozmawia się na róż…ne tematy ze speakerami z róż…nych anglojęzycznych krajów, dzięki czemu moż…na oswoić się z róż…ną wymową i poznać specyficzne słownictwo. Konwersacje odbywają się w małych grupach dopasowanych przez metodyków do poziomu uczniów, przez co każ…dy ma szansę na swobodne wypowiadanie się, bez tremy i stresu. W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna. Polecam wszytkim szkołę tfls.
entire5
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Hans1 » 01 kwie 2012, 19:47

Uczestniczyłem w kursie angielskiego W English for You, zajęcia były bardzo urozmaicone, bardzo zależ…ało mi na komunikacji, gdyż… przygotowywałem się do stypendium w USA. Miałem fajny kurs, gdyż… polska lektorka za wszelką cene starała się poprawić i wprowadzić gramatykę natomiast Native zgrzewał nas do mówienia, czasami wykorzystywano zajecia multimedialne z tablicami interaktywnymi
Hans1
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: Bogdan Kaliski » 06 kwie 2012, 18:20

Hans1 pisze:Uczestniczyłem w kursie angielskiego W English for You, zajęcia były bardzo urozmaicone, bardzo zależ…ało mi na komunikacji, gdyż… przygotowywałem się do stypendium w USA. Miałem fajny kurs, gdyż… polska lektorka za wszelką cene starała się poprawić i wprowadzić gramatykę natomiast Native zgrzewał nas do mówienia, czasami wykorzystywano zajecia multimedialne z tablicami interaktywnymi


Też… skłaniam się do English For You, szkoła założ…ona kilkanaście już… lat temu, warto spróbować. Mają dobrą kadrę, organizują próbne egzaminy , gdni zaufania
Bogdan Kaliski
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: anak11 » 08 kwie 2012, 5:33

w każ…dej szkole są lepsi i gorsi lektorzy
anak11
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: mokas12 » 10 kwie 2012, 5:53

anak11 pisze:w każ…dej szkole są lepsi i gorsi lektorzy


Tak właśnie jest
mokas12
 

Re: Szkoła językowa w Warszawie

Postautor: klawek » 08 maja 2012, 16:26

Rzeczywiście wykorzystanie tablic interaktywnych daje dobre rezultaty, lekcje stają się ciekawsze i bardziej dynamiczne,
klawek
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości