English For You- fajnie jest

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Lajka12 » 31 sty 2012, 23:04

i właśnie w English For oraz Lexix nie olewają klienta i kaska nie jest najważ…niejsza, tak jak mówiłam w niektórych szkołach tylko to się tylko liczy
Lajka12
 


Re: English For You- fajnie jest

Postautor: nowa sluchaczka » 01 lut 2012, 7:17

Tydzień temu zapisałam się na kurs angielskiego do English For You, przeprowadzona została naprawdę bardzo dokładna weryfikacja mojej wiedzy. Nikt się nie spieszył, lektor starał się wydobyć to co pamiętam, choć braki są duż…e. Widzę,ż…e szkoła stara się podejść bardzo indywidualnie do każ…dego. O kursach chwilowo nic nie mogę powiedzieć, gdyż… moja grupa rusza 6 lutego. Zobaczymy ??
nowa sluchaczka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: pr2 » 01 lut 2012, 7:32

Ja już… od jakiegoś czasu korzystam Profi lingua i zdecydowanie jest na plus, duż…a szkoła wiele kursów
pr2
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: v-kania » 01 lut 2012, 7:54

pr2 pisze:Ja już… od jakiegoś czasu korzystam Profi lingua i zdecydowanie jest na plus, duż…a szkoła wiele kursów

Moż…e i dobra szkoła, ale ten temat nie jest związany z tą szkołą
v-kania
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: magnolia 1 » 01 lut 2012, 17:29

Jeż…eli chodzi o Profi Lingua, to rzeczywiście moż…na trafić na niezłą kadrę, chodziłem tam na kurs maturalny, był dobrze prowadzony. Lektorka miała pasję i chyba zależ…ało jej na wynikach.
magnolia 1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: magnolia 1 » 01 lut 2012, 17:31

Korzystałem z usług Profi w Katowicach
magnolia 1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: rusałka1 » 02 lut 2012, 18:22

Dobrze podpytać o lektorach, którzy uczą w danej szkole językowej, tak właśnie zapisałam się na kurs rosyjskiego do "Katiuszy".
rusałka1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: rusałka1 » 02 lut 2012, 18:23

i tak też… uczynię szukając szkoły angielskiego
rusałka1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Bartek Kaliński » 03 lut 2012, 17:51

Trafiłem do English For You dzięki mojej dziewczynie, która rok wcześniej przygotowywała się w tej szkole do matury. Ja osobiście wykupiłem kurs do B2. ( upper Intermediate). Z gramatyki zawsze jakoś szło, a z mówieniem to była kicha. Wydaje mi się, ż…e zajęcia oparte na współpracy polskiego lektora i Nativa sporo tu zdziałały, stałem się sporo śmielszy w gadce. Fajnie wykorzystują tablice interaktywne i mają fajna kafejkę, gdzie moż…na pogaworzyć z Nativami.
Mój brat chodził do TFls i był takż…e zadowolony.
Bartek Kaliński
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: molka1 » 03 lut 2012, 17:54

magnolia 1 pisze:Korzystałem z usług Profi w Katowicach


W każ…dej większej szkole moż…na spotkać dobrych jakiś dobrych lektorów.
molka1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: molka1 » 03 lut 2012, 17:57

rocky23 pisze:Najważ…niejsza dla mnie jest jednak motywacja


To jest oczywiste
molka1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: stosik » 04 lut 2012, 18:27

Zdecydowanie szkoła językowa odpowiada za motywację, jeż…eli zajęcia są ciekawe i urozmaicane prowadzone przez dynamiczną osobę automatycznie uczestnik zajęć ma chęć i motywację do nauki. Wiem to po sobie.
Oczywiście jeż…eli sami nie będziemy chcieli się uczyć to nawet najlepszy nauczyciel nie pomoż…e.
stosik
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: stosik » 04 lut 2012, 18:30

Liczy się jeszcze wiara we własny sukces, ze damy radę. Ucząc się języka musimy postawić sobie jakiś cel , który chcemy osiągnąć np. zdanie egzaminu, dobrze jest określić dokładnie ile czasu tygodniowo mamy poświęcać na naukę
stosik
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lock » 04 lut 2012, 18:32

Wiara w sukces moż…e wiele zdziałać , tak zaparłem się do zdania FCE, ż…e udało mi się to zrobić.
lock
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: cravar » 05 lut 2012, 19:07

Zdecydowanie motywacja ze strony szkoły jest waż…na. Od kilku miesięcy uczęszczam na zajęcia do English For You przy ulicy Marszałkowskiej.
Nie wiem jak inni lektorzy ale moja lektorka Bianka właśnie stara się zachęcać nas do nauki. Z jednej strony dokładnie tłumaczy, a z drugiej wymaga robiąc testy weryfikujące. Tak samo mój native - prowadzi tak konwersację, aby wyciągnąć z nas jak najwięcej. Generalnie uważ…am, ż…e zajęcia w szkole językowej, zwłaszcza jeż…eli grupki są małe mogą bardzo motywować do nauki, bardziej niż… lekcje indywidualne, czy korki.
cravar
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: cravar » 05 lut 2012, 19:09

i oczywiście korepetycje niestety nie mają nadzoru metodycznego, dzienników, zaplecza itd
cravar
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: loud » 05 lut 2012, 19:13

ja się nie zgadzam, nie moż…na przekreślać zajęć z dobrym korepetytorem w domu, taka forma nauki też… ma swoje plusy, jest bardziej elastyczna
loud
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Beata Jaszczewska » 08 lut 2012, 3:35

Szczególnie osoby na niż…szym poziomie mogą mieć problem z rozszyfrowaniem, czy lektor jest dobry i doświadczony
Beata Jaszczewska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: 1jarko » 08 lut 2012, 3:37

wszystko się zgadza, chyba, ze masz korepetytora z polecenia, wówczas nie jest tak zle
1jarko
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: 11karma » 09 lut 2012, 4:17

1jarko pisze:wszystko się zgadza, chyba, ze masz korepetytora z polecenia, wówczas nie jest tak zle


Tylko czy osoba, która poleca rzeczywiście jest na tyle kompetentna, aby móc określić poziom lektora
11karma
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: 11karma » 09 lut 2012, 4:19

Bo trafić na dobrego korepetytora to trudna sprawa
11karma
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: tatrka » 09 lut 2012, 4:21

Ludzie kochają korki, ale na Zachodzie nie istnieje to na tak szeroką skalę. W miare jak się będziemy cywilizować nastąpi odwrót.
tatrka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Magda Blińska » 10 lut 2012, 7:14

Jeż…eli chodzi o English for you to mam zwyczajnie bardzo miłe wspomnienia, byłam młodą nastolatką, bardzo zbuntowaną. Zupełnie nie miałam ochoty na zajęcia z angielskiego. Rodzice kazali. Pamiętam jak Mary moja Nativka zmuszała mnie do mówienia, zupełnie mi się ni chciało. Kurczę, dzisiaj prawie po 10 latach wróciłam i znowu ta sam Mary. Tyle, ż…e mam dzisiaj motywację bo wiem, ze jak poprawię gadkę to moż…e dostanę awans.
Magda Blińska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Magda Blińska » 10 lut 2012, 7:16

Wiele się zmieniło w tej szkole wprowadzili tablice interaktywne, ale atmosfrera jest jak z przed lat, polecam
Magda Blińska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kilksa11 » 10 lut 2012, 7:22

Atmosfera waż…na rzecz rozumiem temat
kilksa11
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kilksa11 » 10 lut 2012, 7:24

Liczy się jednak przede wszystkim poziom lektorów
kilksa11
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kilksa11 » 10 lut 2012, 7:26

Liczy się jednak przede wszystkim poziom lektorów
kilksa11
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: bolika2 » 13 lut 2012, 6:39

Dla mnie English For You to cool opcja polski lektor od gramatyki i NAtive speaker od gadki. To bardzo mi pasi, zwłaszcza,ż…e grupy są małe. Klubik dyskusyjny to czysta rewelka, dobry temat na pogaduchy z NAtivami, zwłaszcza kiedy zimno. Szkoła długo na rynku, więc godna do zapisania się .Wreszcie gdzieś poprawiłam gadkę nie tylko gramatykę
bolika2
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: malko2 » 13 lut 2012, 6:43

Ilość szkół przyprawia dziś o zawrót głowy
malko2
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: malko2 » 13 lut 2012, 6:44

i taki jest dzisiaj problem
malko2
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Marta best » 08 kwie 2012, 5:43

Beata Jaszczewska pisze:W English for You bardzo odpowiada mi nadzór metodyczny nad prowadzonymi kursami. Widać , ż…e jest kontrola nad lektorami. Właśnie to dla mnie przemawia za nauką w szkołach językowych, zwłaszcza tych większych, ż…e lektor ma kogoś nad sobą. Oprócz tego rzeczywiście sporo się mówi i generalnie szkoła fajnie urządzona, szczególnie klub dyskusyjny.


Trzeba przyznać, ż…e w English For you wizytacje metodyków są dość częste, widać, ż…e lektorzy się starają. Oprócz tego jest bardzo miła atmosfera
Marta best
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Jola kamińska » 09 kwie 2012, 17:21

W zeszłym roku korzystałam z kursów wakacyjnych, udało mi się zarówno podszkolić mówienie i gramtykę, uważ…am ż…e lipiec spędzony w English For You bardzo podniósł mój poziom z b1 na b2. Polecam Mary, bardzo dobra nativka, ogromne doświadczenie. Połow kursu była prowadzona właśnie przez nią druga połowa przez MAgdę Sprysak.
Jola kamińska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: leoś » 13 kwie 2012, 1:55

Najważ…niejsze w tej szkole jest to,ż…e wszyscy się bardzo starają, już… podczas zapisywania się widać, ż…e jesteś w centrum zaintresowania, konsultant bardzo chce wybrać dla ciebie odpowiedni kurs, same zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. English For You bardzo zachęca do nauki. Grupki są małe, w każ…dej jest jakiś Native, ja trafiłem na MAry, bardzo zaangaż…owana osoba z zarąbistym podejściem do słuchacza
leoś
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Marianna taka » 17 kwie 2012, 20:09

Polecam English For You, dobrze przygotowali mnie do CAE, lektorzy bardzo zaangaż…owani w pracę, słowa uznania dla Bianki, ma wielką pasję do pracy, 12 maja szkoła organizuje bezpłatny Mock Test, mam nadzieję,ze dobrze mi pójdzie
Marianna taka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Marek Trawiński » 24 kwie 2012, 18:25

Tak warto skorzystać z tego co proponuje English For You, zajęcia organizowane zarówno jako kursy egzaminacyjne czy języka ogólne są bardzo skuteczne, ogromną korzyść dają zajęcia prowadzone przez 2 lektorów, czerpiesz zarówno z zajęć z polskim lektorem, bardziej gramatyka, a takż…e z Nativem konwersacje, osobiście bardzo doceniam tę formę nauki
Marek Trawiński
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: buzzy » 07 maja 2012, 12:30

Szkoła ma rzeczywiście ciekawą i bogatą ofertę
buzzy
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Waldemar Rosiński » 14 maja 2012, 19:44

Kończę kurs i raczej i muszę przyznać ,ż…e jest ok, poprawiłem mówienie, choć dalej mam z tym problemem, oczywiście nie moż…na wymagać cudów, rozbudowane konwersacje i to atut szkoły
Waldemar Rosiński
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: 1kaaas1 » 14 maja 2012, 23:37

Waldemar Rosiński pisze:Kończę kurs i raczej i muszę przyznać ,ż…e jest ok, poprawiłem mówienie, choć dalej mam z tym problemem, oczywiście nie moż…na wymagać cudów, rozbudowane konwersacje i to atut szkoły


Moje opinie o English For You są takie, rozsądna propozycja za rozsądną cenę
1kaaas1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Jakiś77 » 17 maja 2012, 22:05

Marek Lasowski pisze:Uczęszczając na kurs języka angielskiego uważ…am, ż…e zajęcia były urozmaicone, szkoła oferuje dobrych nativów , zajęcia w małych grupkach , dodatkowe spotkania w formie klubu dyskusyjnego na wysokim poziomie. W moim przypadku English for you opinie bardzo na tak


Moje opinie o English For You są podobne, osoby szukające dobrej szkoły raczej nie będą rozczarowane, zwłaszcza jeż…eli trafia na Travisa, bardzo dobry lektor z USA, bardzo zachęca do mówienia
Jakiś77
 

English For You opinie

Postautor: Jakiś77 » 17 maja 2012, 22:10

... i jeszcze dobre słowo mogę powiedzieć o Magdzie Sprysak, bardzo zaangaż…owana w swoją pracę
Jakiś77
 

English For You opinie

Postautor: Marek Brański » 18 maja 2012, 15:22

Takż…e słyszałem o Magdzie Sprysak, choć mnie uczyła Małgosia, radosny styl nauczania plus Stanley spokojny i cierpliwy lektor. Sporo mi dały dodatkowe warsztaty w kafejce dyskusyjnej, tak więc ja najbardziej moje subiektywne opnie o English For You są zdecydowanie pozytywne
Marek Brański
 

English For You opinie

Postautor: Marek Terlecki » 21 maja 2012, 5:22

Marek Brański pisze:Takż…e słyszałem o Magdzie Sprysak, choć mnie uczyła Małgosia, radosny styl nauczania plus Stanley spokojny i cierpliwy lektor. Sporo mi dały dodatkowe warsztaty w kafejce dyskusyjnej, tak więc ja najbardziej moje subiektywne opnie o English For You są zdecydowanie pozytywne


English For You to dobra szkoła , chodziłem tam jako dziecko. Teraz wrócę tam na kurs wakacyjny, jak człowiek był młodszy nie zwracał uwagi jak waż…ne są języki
Marek Terlecki
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Arek11111111111 » 29 maja 2012, 15:52

Bardzo profesjonalne podejście podczas rozmowy kwalifikacyjnej i staranny dobór grupy, kurs zaczynam dopiero w lipcu, ale wraż…enia po pierwszym spotkaniu bardzo pozytywne
Arek11111111111
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: 11Maja11 » 01 cze 2012, 15:04

Przychylam się to co tu napisano, kiedyś brałam udział w kursie organizowanym w tej szkole , wraż…enia pozytywne. Zwłaszcza pomocne warsztaty organizowane w kafejce English For You, słowa uznania do Kamili, bardzo zaangaż…owana w pracę
11Maja11
 

English For You - opinie

Postautor: Kumys11 » 08 cze 2012, 15:31

Moje opinie o English For You są zdecydowanie pozytywne, generalnie nie lubię pisać na forach, ale muszę przyznać ,ze szkoła spełniła moje oczekiwania. Podczas kursu duż…o konwersacji z Nativami, grupki małe, sporo testów progresywnych, wartościowe dodatkowe konwersacje. Cieszę się, ż…e Małgosia Lechowska będzie nadal pracowała w tej szkole, gdyż… od września zamierzam kontynuować naukę w tej szkole.
Kumys11
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Jarosłw Terlecki » 19 cze 2012, 8:50

Słyszałem o tej szkole dobre opinie, chodziła znajoma. Choć osobiście wolę zajęcia indywidualne z prywatnym lektorem. Moż…e trochę ze względu na mają pracę.
Jarosłw Terlecki
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: 1assa1 » 07 lip 2012, 19:22

Ja polecam kursy w krajach anglojęzycznych, kiedyś brałem udział w czymś takim organizowanym przez English First
1assa1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Marlena Karlewska » 11 lip 2012, 11:44

Jeż…eli chodzi o m moją opinie o English for You - rzeczywiście szkoła nastawiona na gadanie, bardzo fajne dodatkowe warsztaty, rzeczywiście warto korzystać, czasami kiepskie terminy, nie zawsze pasują. Duż…o testów progresywnych i to jest ok, szkoda ż…e nie było w mojej grupie jednego podsumowującego. Wiem, ż…e taki jest w przypadku kursów do FCE i CAe. Plus zdecydowany, moż…na choć trochę przełamać opory w mówieniu i e tym są bardzo dobrzy. Polecam takż…e mniejszą szkołę Lektor.
Marlena Karlewska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: mariankaaa » 15 lip 2012, 22:41

Osobiście słyszałam o systemie dualnym w English FOr You, są zadowolone z tego sposobu nauki, chociaż… ja polecam osobiście metode Callana oferowaną w Cityschool, oczywiście każ…dy ma swoje zdanie w tym temacie. Moż…na napisać, ż…e metoda jest wówczas skuteczna jeż…eli w sposób płynny zaczynamy posługiwać się jezykiem. Każ…da osoba jest inna więc metoda nauki musi byc dostosowana do indywidualnych predyspozycji i moż…liwości, takż…e tych czasowych.
mariankaaa
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: mariankaaa » 15 lip 2012, 22:42

Osobiście słyszałam o systemie dualnym w English FOr You, są zadowolone z tego sposobu nauki, chociaż… ja polecam osobiście metode Callana oferowaną w Cityschool, oczywiście każ…dy ma swoje zdanie w tym temacie. Moż…na napisać, ż…e metoda jest wówczas skuteczna jeż…eli w sposób płynny zaczynamy posługiwać się jezykiem. Każ…da osoba jest inna więc metoda nauki musi byc dostosowana do indywidualnych predyspozycji i moż…liwości, takż…e tych czasowych.
mariankaaa
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości