RAPID-ENGLISH

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

rapid-english.pl

Postautor: wiesieek » 10 gru 2012, 16:23

Po lekcji próbnej super wraż…enie
wiesieek
 


Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: krzym63 » 12 gru 2012, 10:20

Ja wziąłem w klasach
krzym63
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: jerzowski454 » 13 gru 2012, 17:14

co wy gadacie indywidualne najlepiej się opłącają
jerzowski454
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: komendant31 » 19 gru 2012, 12:18

Ja wolę również… klasę
komendant31
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: pałka134 » 24 gru 2012, 16:13

zdrowych , wesołych i efektywnie spędzonych świąt
pałka134
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: koń4=-2 » 28 gru 2012, 10:00

Ja się zabieram ostro od nowego roku
koń4=-2
 

yeaaah

Postautor: ko%u01444=-2 » 03 sty 2013, 17:55

ktoś chętny do grupy 2 osobowej stage 5 callan ?
ko%u01444=-2
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: zwolenniczka243 » 13 sty 2013, 20:21

Kevin the best tutor ever heard ! recomend You :)
zwolenniczka243
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: luuziaae2 » 30 sty 2013, 11:16

Lubię najbardziej Kevina
luuziaae2
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: kurtds » 02 lut 2013, 12:53

Fenomenalne podejście lektora prowadzącego lekcje próbną a cena też… dobra
kurtds
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: devil345 » 05 lut 2013, 11:59

daniele wymiata
devil345
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: TYGRYS4523 » 08 lut 2013, 12:44

zgadza się
TYGRYS4523
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: hankaazmjakmilosc » 10 lut 2013, 11:15

you do not SAY
hankaazmjakmilosc
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: ujwghe12 » 11 lut 2013, 10:42

you don't say
ujwghe12
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: kutwsz » 12 lut 2013, 10:45

o jeny
kutwsz
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: sdfsdf23 » 13 lut 2013, 21:24

okey :)
sdfsdf23
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: mrówka23 » 18 lut 2013, 10:11

and ? www.rapid-english.pl Shit or not ?
mrówka23
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: kortnelka24 » 20 lut 2013, 17:19

www.rapid-english.pl Best trial EVER recomend YOU
kortnelka24
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: kasiunia45234 » 25 lut 2013, 17:25

rly ?
kasiunia45234
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: blown5 » 26 lut 2013, 15:15

to prawda :)

kurtds pisze:Fenomenalne podejście lektora prowadzącego lekcje próbną a cena też… dobra
blown5
 

Rapid-English

Postautor: kszyniue243 » 13 mar 2013, 15:54

Jest mega dobrze
kszyniue243
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: kaszkama23 » 14 mar 2013, 12:16

buahahah
kaszkama23
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: nataliii342 » 20 mar 2013, 21:34

Best experience ever
nataliii342
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: ewka342 » 25 mar 2013, 17:29

Miałam lekcje w kilku szkołach , jednak Rapid-English zaproponował zdecydowanie najwyż…szą jakość nauki przy tej cenie , polecam
ewka342
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: KUAER23 » 26 mar 2013, 19:23

CENA super i moż…na płacić miesięcznie , a lektorzy super jak za tą cenę
KUAER23
 

Rapid-English

Postautor: kartwan » 27 mar 2013, 13:20

Jest spoko
kartwan
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: iot374 » 31 mar 2013, 13:06

Nie spodziewałem się tak pozytywnego zaskoczenia
iot374
 

elegancio

Postautor: yrwr45 » 04 kwie 2013, 10:57

elegancio
yrwr45
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: uryuiqwe63 » 04 kwie 2013, 13:22

best trial ever never
uryuiqwe63
 

RAPID-ENGLISH

Postautor: student22 » 05 kwie 2013, 21:11

JEST TO NAJGORSZA SZKOLA JĘ ZYKOWA, W JAKIEJ KIEDYKOLWIEK BYŁEM , RAPID-ENGLSH! BARDZIEJ JAK WOLNY ANGIELSKI. NIE DBAJA O UCZNIOWI ANI O NAUCZYCIELI, INTERESUJA ICH TYLKO I WYLACZNIE PIENIĄDZE, JEŚLI STUDENT ZAPOMNI ZAPŁACIĆ ZA LEKCJE NA CZAS CHOĆ UCZYL SIE W TEJ SZKOLE PRZEZ DLUZSZY OKRES CZASU PO PROSTU WSTRZYMUJA LEKCJE AŻ DO MOMENTU ZAPŁATY. ZMIENIAJA NAUCZYCIELI CAŁY CZAS, JEDEN UCZEN MOŻE MIEĆ LEKCJE PROWADZONE PRZEZ ROZNYCH NAUCZYCIELI, CO NIE WPLYWA WOGOLE NA POSTEP UCZNIOW W NAUCE JEZYKA ,JEZELI KAZDA LEKCJA JEST PROWADZONA Z NOWYM NAUCZYCIELEM. WIEKSZOSC NAUCZYCIELI REZYGNUJE Z PRACY W TEJ SZKOLE PONIEWAZ SA ZLE TRAKTOWANI I NIE OTRZYMUJA PENSJI NA CZAS LUB WOGOLE NIE DOSTAJA WYNAGRODZENIA JAK NAUCZYCIELE MAJA BYC ZMOTYWOWANI ZEBY UCZYC JAK NIE OTRZYMUJA PENSJI ZA PRZEPROWADZONE LEKCJE.A CO Z ORGANIZACJA? NO WLASNIE TA SZKOLA WOGOLE NIE JEST ZORGANIZOWANA, WIELE RAZY ZAPOMINAJA ZE MAJA LEKCJE, UCZEN CZEKA I PROBUJE SIE DODZWONIC ALE NIKT NIE ODBIERA. TA SZKOLA TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO BARDZO SIE STARAJA ABY UCZEN PODPISAL Z NIMI UMOWE A PO PODPISANIU BIORA TWOJE PIENIADZE I PRZESTAJA SIE STARAC.LEPIEJ JEST ZNALEĘ¨Ć INNĄ SZKOŁĘ , LUB PO PROSTU WEJSC NA GUMTREE I ZNALEĘ¨Ć SOBIE PRYWATNEGO DOŚWIADCZONEGO NAUCZYCIELA, CZESTO NAWET TA—SZEGO, KTORY BEDZIE SIE INTERESOWAL POSTEPAMI W NAUCE SWOJEGO UCZNIA, JA TAM ZNALAZŁEM SWOJEGO NOWEGO NAUCZYCIELA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, BLEM W RAPID-ENGLISH NA POAD 50 LEKCJACH I MOJ ANGIELSKI NIE POLEPSZYL SIE NAWET W MINIMALNYM STOPNIU, ALE PO 5 LEKCJACH Z MOIM NOWYM NAUCZYCIELEM MOWIE PO ANGIELSKU LEPIEJ I ZACZALEM WIERZYC ZE MAM SZANSE NAUCZYC SIE TEGO JEZYKA
student22
 

fr

Postautor: wety4 » 06 kwie 2013, 9:12

freak or what ?
wety4
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: józef2984 » 06 kwie 2013, 9:13

owww realllyy ?
józef2984
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: StudentKarolina » 06 kwie 2013, 9:17

Czyż…by konkurencja traciła studentów na rzecz Rapid-English ?
Myślę ż…e moż…liwe bo taka obsługa za 19,99 pln za lekcje to według mnie najlepsza oferta na rynku , a zawsze trafi się jakiś maruda , który nie potrafi dostrzegać pięknych chwil w ż…yciu , cieszyć się nauką , chłonąć wiedzę tylko patrzy pesymistyczne strony , ż…e np lektor raz nie zadzwonił. U mnie raz tak się zdarzyło ( uczę się od 2 miesięcy ) i wtedy dostałam lekcję dodatkową . Pozatym każ…dym ma prawo do swojej opini .Mi się podoba
StudentKarolina
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: student22 » 06 kwie 2013, 12:26

StudentKarolina pisze:Czyż…by konkurencja traciła studentów na rzecz Rapid-English ?
Myślę ż…e moż…liwe bo taka obsługa za 19,99 pln za lekcje to według mnie najlepsza oferta na rynku , a zawsze trafi się jakiś maruda , który nie potrafi dostrzegać pięknych chwil w ż…yciu , cieszyć się nauką , chłonąć wiedzę tylko patrzy pesymistyczne strony , ż…e np lektor raz nie zadzwonił. U mnie raz tak się zdarzyło ( uczę się od 2 miesięcy ) i wtedy dostałam lekcję dodatkową . Pozatym każ…dym ma prawo do swojej opini .Mi się podoba



ok
student22
 

online - tylko profesjonalnie

Postautor: AniaEdu » 09 kwie 2013, 11:25

Skype to nie jest narzędzie na uczenia. Jedyne co ma sens online to szkoły, ktore ucza na platformach do tego przygotowanych (z podręcznikami, ciekawymi materiałami, video, audio, etc). Bez porównania z gadaniem na skype. Polecam www.edueduonline.pl - małe grupy i spoko ceny.

mrówka23 pisze:and ? www.rapid-english.pl Shit or not ?
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: AniaEdu » 09 kwie 2013, 11:28

Coż… - wystarczy sobie poczytac o samej metodzie - Callan ma już… kilkadziesiąt lat i od tamtej pory wymyślono wiele skuteczniejszych :) To tak jak ścigac się fiatem 125p ;P Polecam www.edueduonline.pl - pełna profeska :)

student22 pisze:JEST TO NAJGORSZA SZKOLA JĘ ZYKOWA, W JAKIEJ KIEDYKOLWIEK BYŁEM , RAPID-ENGLSH! BARDZIEJ JAK WOLNY ANGIELSKI. NIE DBAJA O UCZNIOWI ANI O NAUCZYCIELI, INTERESUJA ICH TYLKO I WYLACZNIE PIENIĄDZE, JEŚLI STUDENT ZAPOMNI ZAPŁACIĆ ZA LEKCJE NA CZAS CHOĆ UCZYL SIE W TEJ SZKOLE PRZEZ DLUZSZY OKRES CZASU PO PROSTU WSTRZYMUJA LEKCJE AŻ DO MOMENTU ZAPŁATY. ZMIENIAJA NAUCZYCIELI CAŁY CZAS, JEDEN UCZEN MOŻE MIEĆ LEKCJE PROWADZONE PRZEZ ROZNYCH NAUCZYCIELI, CO NIE WPLYWA WOGOLE NA POSTEP UCZNIOW W NAUCE JEZYKA ,JEZELI KAZDA LEKCJA JEST PROWADZONA Z NOWYM NAUCZYCIELEM. WIEKSZOSC NAUCZYCIELI REZYGNUJE Z PRACY W TEJ SZKOLE PONIEWAZ SA ZLE TRAKTOWANI I NIE OTRZYMUJA PENSJI NA CZAS LUB WOGOLE NIE DOSTAJA WYNAGRODZENIA JAK NAUCZYCIELE MAJA BYC ZMOTYWOWANI ZEBY UCZYC JAK NIE OTRZYMUJA PENSJI ZA PRZEPROWADZONE LEKCJE.A CO Z ORGANIZACJA? NO WLASNIE TA SZKOLA WOGOLE NIE JEST ZORGANIZOWANA, WIELE RAZY ZAPOMINAJA ZE MAJA LEKCJE, UCZEN CZEKA I PROBUJE SIE DODZWONIC ALE NIKT NIE ODBIERA. TA SZKOLA TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO BARDZO SIE STARAJA ABY UCZEN PODPISAL Z NIMI UMOWE A PO PODPISANIU BIORA TWOJE PIENIADZE I PRZESTAJA SIE STARAC.LEPIEJ JEST ZNALEĘ¨Ć INNĄ SZKOŁĘ , LUB PO PROSTU WEJSC NA GUMTREE I ZNALEĘ¨Ć SOBIE PRYWATNEGO DOŚWIADCZONEGO NAUCZYCIELA, CZESTO NAWET TA—SZEGO, KTORY BEDZIE SIE INTERESOWAL POSTEPAMI W NAUCE SWOJEGO UCZNIA, JA TAM ZNALAZŁEM SWOJEGO NOWEGO NAUCZYCIELA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, BLEM W RAPID-ENGLISH NA POAD 50 LEKCJACH I MOJ ANGIELSKI NIE POLEPSZYL SIE NAWET W MINIMALNYM STOPNIU, ALE PO 5 LEKCJACH Z MOIM NOWYM NAUCZYCIELEM MOWIE PO ANGIELSKU LEPIEJ I ZACZALEM WIERZYC ZE MAM SZANSE NAUCZYC SIE TEGO JEZYKA
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: Janeczko » 10 kwie 2013, 9:23

Super zapłacić za cały semestr do kolejnej piramidki jak edu online. Poczekajcie tylko jak szkoła zwinie się z rynku i pozostaniecie bez lekcji tak jak uczniowie sayspeak . Ja wolę płacić co miesiąc i mieć bezpieczeństwo w rapid-english
Janeczko
 

płatności

Postautor: AniaEdu » 10 kwie 2013, 9:33

W EduEduOnline moż…esz płacic co miesiąc - ja tak robię.

Janeczko pisze:Super zapłacić za cały semestr do kolejnej piramidki jak edu online. Poczekajcie tylko jak szkoła zwinie się z rynku i pozostaniecie bez lekcji tak jak uczniowie sayspeak . Ja wolę płacić co miesiąc i mieć bezpieczeństwo w rapid-english
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: Janeczko » 10 kwie 2013, 11:49

Edu ma oferte płatności jedynie za semestr nauki
Janeczko
 

miesięczne

Postautor: AniaEdu » 10 kwie 2013, 12:09

Za grupowe moż…na płacic w ratach, ale ja chodze na indywidualne i płące z dołu. czyli za wychodzone w danym miesiacu lekcje :)

Janeczko pisze:Edu ma oferte płatności jedynie za semestr nauki
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: Janeczko » 11 kwie 2013, 11:09

W edu cena za lekcje to 79,00 pln za 1 h a osoba obsługująca mówi ż…e zajęcia próbne odbywają się tylko z jedną lektorką bo jest przygotowana marketingowo BUAHAHAH !!!
W rapid-english.pl mam za 27,99pln lekcje na duż…o wyż…szym poziomie
Janeczko
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: AniaEdu » 11 kwie 2013, 11:30

Ciekawe jak ten poziom sprawdziłes jesli nie byłes nigdy nawet na próbnej w EduEdu. Zakladając, ż…e szkoła ma jakąś marż…ę (bo po to chyba pracują) to sorry, ale DOBRY lektor nie pracuje za 20 zeta...

Janeczko pisze:W edu cena za lekcje to 79,00 pln za 1 h a osoba obsługująca mówi ż…e zajęcia próbne odbywają się tylko z jedną lektorką bo jest przygotowana marketingowo BUAHAHAH !!!
W rapid-english.pl mam za 27,99pln lekcje na duż…o wyż…szym poziomie
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: Janeczko » 11 kwie 2013, 11:57

Wziąłem z ciekawości. Jeż…eli lektor ma zapewnione 6 h dziennie będzie w stanie pracować za 20 pln.Nie zawsze marż…a przekłada się na efektywność
Janeczko
 

jakosc czy jakoś

Postautor: AniaEdu » 11 kwie 2013, 12:11

Tak, jasne - spójrz na prywatne ogłoszenia lektorów (kasa do ręki) - nikt z ogarniętych (= takich, u których się nauczysz i nie zmarnujesz kasy i czasu) nie bierze 20 zeta na godzinę... Ale co kto lubi ;) JAKOSC i przygotowanie lektora ZAWSZE przekładają sie na EFEKTY kursanta - proste. Pozdrawiam!

Janeczko pisze:Wziąłem z ciekawości. Jeż…eli lektor ma zapewnione 6 h dziennie będzie w stanie pracować za 20 pln.Nie zawsze marż…a przekłada się na efektywność
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

edueduonline.pl

Postautor: magik22 » 11 kwie 2013, 12:26

A ja z kolei serdecznie polecam inną szkołę, EduEdu. Nie uczą jak Rapid przez Skype, który jak każ…dy wie nie nadaje się do nauki czegokolwiek, tylko do rozmów z rodziną za granicą :-) EduEdu uczy przez specjalną dedykowaną platformę multimedialną, gdzie poza widokiem lektora dostępna jest wirtualna tablica, czat, odtwarzane są pliki audio i multimedia i wiele wiele innych dodatków (na darmowym Skype niedostępnych). W cenie zajęć jest platforma e-learningowa, strefa słuchacza oraz specjalny system prac domowych. Każ…dy uczeń dostaje książ…kę i internetowe słuchawki za free. Jeśli ktoś chce spróbować moż…na to zrobić za darmo - organizują indywidualne darmowe lekcje próbne, sam tak do nich trafiłem.

Plus kolejna sprawa - metoda Callana to już… straszny suchar :)

Obczajcie profil firmy na FB - istnieją już… od kilku lat i mają ponad 6000 fanów :)
magik22
 

magda_dreza

Postautor: magda_dr?za » 11 kwie 2013, 15:36

Żeby ocenic lepiej jest najpeirw sprawdzic - po pierwsze 79 to cena 90 MINUT z nativem (i to bez ż…adnego rabatu), po drugie - polecam lekcje probna. Ja nie bylam przekonana do online, ale lekcja byla super i teraz sie ucze juz kilka miesiecy. EduEdu jest wporzo :) wiec moge polecic!


AniaEdu pisze:Ciekawe jak ten poziom sprawdziłes jesli nie byłes nigdy nawet na próbnej w EduEdu. Zakladając, ż…e szkoła ma jakąś marż…ę (bo po to chyba pracują) to sorry, ale DOBRY lektor nie pracuje za 20 zeta...

Janeczko pisze:W edu cena za lekcje to 79,00 pln za 1 h a osoba obsługująca mówi ż…e zajęcia próbne odbywają się tylko z jedną lektorką bo jest przygotowana marketingowo BUAHAHAH !!!
W rapid-english.pl mam za 27,99pln lekcje na duż…o wyż…szym poziomie
magda_dr?za
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2013, 15:32

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: Janeczko » 11 kwie 2013, 16:22

W edu jest wszystko i nic jak to zazwyczaj bywa. 10 in 1 whatever.... Dla mnie liczy się 100 % konwersacji i to dostaje w rapid-english.pl. Cenowo nie ma konkurencji a jakość też… jedna z wyż…szych. Ta platforma edu i schemat sprawia ż…e ludzie muszą się uczyć to co karze lektor a nie to czego potrzebują, a za 80 pln to ja mam w rapid-english.pl 4 godziny i daje mi to ogromny efekt , obecnie przebywam w angli i dogaduje się bez problemu , oglądam filmy i słucham muzyki rozumiejąc 90 %.
Janeczko
 

grześ432

Postautor: Janeczko » 17 kwie 2013, 17:40

Ja mam umowę na 10 m-cy i płacę 19,99 pln za lekcje , bardzo mi się podoba
Janeczko
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: grzeniufr2 » 19 kwie 2013, 15:24

A ja mam na 5 m-cy , też… mi się podoba
grzeniufr2
 

Re: RAPID-ENGLISH

Postautor: Gabriel24221 » 22 kwie 2013, 12:34

Najlepsze zajęcia jakie były dla mnie przeprowadzone ....
Gabriel24221
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości