Angielski -gdzie najlepiej

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: middw » 08 gru 2012, 10:46

Jeż…eli chodzi o kursy językowe to ja miałam styczność ze szkołą Lexix na Marszałkowskiej, było to już… dawno, ale lektorzy byli zawsze przygotowani do zajęć, znajoma zresztą wyjechała na obóz językowy do Irlandii organizowany właśnie przez nich
middw
 


Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: zak1 » 10 gru 2012, 11:18

A co proponujecie z angielsiego w 3 mieście ???
zak1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: dekord » 17 gru 2012, 23:19

Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
dekord
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Tamara Kolska-Braun » 18 gru 2012, 20:09

down-up pisze:Akurat według mnie polecam English For You, gdyż… szkoła specjalizuje się jedynie w języku angielskim, to dla mnie waż…ne, po drugie grupki są małe i w każ…dej jest dwóch lektorów. Polski poprawia gramatykę, Native zajmuje się gadaniem.
W rankingach w necie jest takż…e wysoko

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Jednak postanowiłam wybrać English for You, mam nadzieje podszkolić język angielski w praktyce, a zajęcia z osobami anglojęzycznymi powinny sporo tu pomóc. Wiadomo, jak chodziło się kiedyś do szkoły to tylko zadania z książ…ki, liczę, ze poprawię język w praktyce. Spodobało mi się , ze English For You specjalizuje się w jednym języku, to zdecydowanie wielki plus. Zresztą zobaczymy za czas jakiś ;)
Tamara Kolska-Braun
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: musaa » 23 gru 2012, 21:50

Jak dla mnie specjalizacja to dobra sprawa, zawsze naprawiam samochód w firmie która specjalizuje się w mojej marce ( Audi), a nie idę tam gdzie naprawiają wszystko
musaa
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: zas » 30 gru 2012, 18:56

Ja posłałam kiedyś dziecko do małej osiedlowej szkółki i było dobrze
zas
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: micky2 » 02 sty 2013, 11:46

zas pisze:Ja posłałam kiedyś dziecko do małej osiedlowej szkółki i było dobrze


To się nazywa fart
micky2
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: blunt2 » 03 sty 2013, 12:24

musaa pisze:Jak dla mnie specjalizacja to dobra sprawa, zawsze naprawiam samochód w firmie która specjalizuje się w mojej marce ( Audi), a nie idę tam gdzie naprawiają wszystko


Ja tam wole BMW :hura:
blunt2
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: poiuer » 06 sty 2013, 21:52

Potwierdzam , w TFLS uczą bardzo dobrzy lektorzy. Mnie uczy Pani Melania.Super Lektorka.

dekord pisze:Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
poiuer
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sood » 07 sty 2013, 11:15

Według mnie taki szkoły, które uczą konkretnego języka np. English For You od angielskiego, Sinfronteras od hiszpańskiego sa dobrą opcją. Zresztą to co waż…ne aby zajęcia były z osobami anglojęzycznymi jeż…eli chodzi o naukę angielskiego, zmusza do mówienia, natmiast gramatyka lepiej jezeli prezentowana jest przez polskiego lektora
sood
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: wolkie » 08 sty 2013, 11:18

zak1 pisze:A co proponujecie z angielsiego w 3 mieście ???


Według mnie Akademia Językowa, siostra była bardzo zdowolona
wolkie
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: zalak » 09 sty 2013, 13:09

sood pisze:Według mnie taki szkoły, które uczą konkretnego języka np. English For You od angielskiego, Sinfronteras od hiszpańskiego sa dobrą opcją. Zresztą to co waż…ne aby zajęcia były z osobami anglojęzycznymi jeż…eli chodzi o naukę angielskiego, zmusza do mówienia, natmiast gramatyka lepiej jezeli prezentowana jest przez polskiego lektora


W kwestii języka hiszpańskiego Sinfronteras to jedna z korzystniejszych opcjii
zalak
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: other news » 10 sty 2013, 11:42

zalak pisze:
sood pisze:Według mnie taki szkoły, które uczą konkretnego języka np. English For You od angielskiego, Sinfronteras od hiszpańskiego sa dobrą opcją. Zresztą to co waż…ne aby zajęcia były z osobami anglojęzycznymi jeż…eli chodzi o naukę angielskiego, zmusza do mówienia, natmiast gramatyka lepiej jezeli prezentowana jest przez polskiego lektora


W kwestii języka hiszpańskiego Sinfronteras to jedna z korzystniejszych opcjii


Od hiszpańskiego to cervantes
other news
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: bodrys » 12 sty 2013, 19:18

Ile według Was należ…y poświęcić czasu przygotowując się FCE, jestem po A2
bodrys
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kornik22 » 13 sty 2013, 21:03

bodrys pisze:Ile według Was należ…y poświęcić czasu przygotowując się FCE, jestem po A2


Kilka semestrów będzie trzeba
kornik22
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: rekulo » 14 sty 2013, 10:41

ja polecam Pana Karola. Fajne zajecia i mało osob w grupie


poiuer pisze:Potwierdzam , w TFLS uczą bardzo dobrzy lektorzy. Mnie uczy Pani Melania.Super Lektorka.

dekord pisze:Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
rekulo
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Magda T » 14 sty 2013, 21:40

sood pisze:Według mnie taki szkoły, które uczą konkretnego języka np. English For You od angielskiego, Sinfronteras od hiszpańskiego sa dobrą opcją. Zresztą to co waż…ne aby zajęcia były z osobami anglojęzycznymi jeż…eli chodzi o naukę angielskiego, zmusza do mówienia, natmiast gramatyka lepiej jezeli prezentowana jest przez polskiego lektora


Właśnie dlatego zamierzam się zapisać do English for You, gdyż… uczą konkretnego języka tylko angielskiego, a to dla mnie bardzo waż…ne, chcę iść do fachowca od jednej rzeczy. Zresztą zależ…y mi przede wszystkim na gadce, a wiem od wielu osób, ze właśnie English For You jest bardzo w tym dobre, gdyż… mają wielu Nativów
Magda T
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: spioach » 16 sty 2013, 13:28

bodrys pisze:Ile według Was należ…y poświęcić czasu przygotowując się FCE, jestem po A2


To jest jeszcze długa droga, za wcześnie aby podać dokładnie
spioach
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: reford » 16 sty 2013, 17:45

Mnie uczył w TFLS-ie Pan Norbert. Super były zajecia.


rekulo pisze:ja polecam Pana Karola. Fajne zajecia i mało osob w grupie


poiuer pisze:Potwierdzam , w TFLS uczą bardzo dobrzy lektorzy. Mnie uczy Pani Melania.Super Lektorka.

dekord pisze:Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
reford
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Gość » 19 sty 2013, 13:05

midrand pisze:W tym rankingu, Mike Mills na wysokiej trzeciej pozycji, niezła szkoła

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Właściciel z Anglii, to chyba atut
Gość
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: stormu » 21 sty 2013, 11:11

Ile mają oddziałów ??
stormu
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: mmarekkk » 21 sty 2013, 14:59

Dla mnie jedną z najlepszych szkół, a uwierzcie mi styczność miałemz wieloma jest Lincoln w Krakowie.
Bardzo wykształceni i prfesjonalni lektorzy, którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę, to podstawowy atut!
mmarekkk
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: adaa1 » 23 sty 2013, 12:26

mmarekkk pisze:Dla mnie jedną z najlepszych szkół, a uwierzcie mi styczność miałemz wieloma jest Lincoln w Krakowie.
Bardzo wykształceni i prfesjonalni lektorzy, którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę, to podstawowy atut!


Jeż…eli chodzi o Kraków obiło się o uszy
adaa1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Wer_Ka » 23 sty 2013, 14:48

Ja chodziłam na Callana w Krakowie, jednak koszty i brak widocznych postępów sprawił, ż…e zaczęłam uczyć się sama przez Internet. Korzystam z porad i kursów, które znalazłam na stronie http://angielskimp3.e-nexto.com.pl. Ogólnie wychodzi duż…o taniej i uczę się w najbardziej odpowiedni dla mnie sposób słuchając duż…o mp3 i korzystajac z cwiczeń i lekcji na stronach etutor.
Wer_Ka
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: dallasss » 25 sty 2013, 12:59

mmarekkk pisze:Dla mnie jedną z najlepszych szkół, a uwierzcie mi styczność miałemz wieloma jest Lincoln w Krakowie.
Bardzo wykształceni i prfesjonalni lektorzy, którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę, to podstawowy atut!


W Krakowie najlepsi
dallasss
 

angielski

Postautor: amolka11 » 26 sty 2013, 16:31

Bezapelacyjnie moż…na powiedzieć tak, angielskiego to najlepiej jak już… uczyć się w English For You, albo w TFLS obeszłam wiele szkół w Warszawie ale te bardzo dobre. Jakość i dobrzy lektorzy. Ja nie zawiodłam się na nich. Bardzo fachowa obsługa, takż…e w Warszawie watro w tych miejscah, jeszcze hiszpańskiego uczą dobrze w TFLS. ;) Miałam drug kurs po super cenie
amolka11
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Marta Kryńska » 28 sty 2013, 9:30

Też… zgadzam się z tą opinią
Marta Kryńska
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Dasas3 » 02 lut 2013, 12:10

W krakowie to Speak up. dobra szkoła
Dasas3
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: aasaa » 05 lut 2013, 0:03

W Krakowie nie ma tak wile szkól
aasaa
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marta l » 07 lut 2013, 12:03

W Krakowie to moż…e Speak up
marta l
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: adloas » 10 lut 2013, 13:30

Raczej Lincoln, polecam
adloas
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: dersds » 12 lut 2013, 11:38

sood pisze:Według mnie taki szkoły, które uczą konkretnego języka np. English For You od angielskiego, Sinfronteras od hiszpańskiego sa dobrą opcją. Zresztą to co waż…ne aby zajęcia były z osobami anglojęzycznymi jeż…eli chodzi o naukę angielskiego, zmusza do mówienia, natmiast gramatyka lepiej jezeli prezentowana jest przez polskiego lektora


Oczywiście dzisiaj specjalizacja jest rzeczą waż…ną nawet w kwestii nauczania.
dersds
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sower1 » 17 lut 2013, 12:25

bodrys pisze:Ile według Was należ…y poświęcić czasu przygotowując się FCE, jestem po A2


to jeszcze długa droga
sower1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: redial » 22 lut 2013, 10:04

sonia2 pisze:Dokładnie. Ile osób tyle opinii dla mnie najlepszą szkołą jest Language Study Center. Szkoła przygotowała mnie z powodzeniem do BEC Higher. Byłam bardzo zadowolona z zajęć w LSC. Od przyszłego tygodnia będę kontynuować zajęcia na kursie CPE.


oczywiście, ż…e tyle opinii, gdyż… każ…dy oczekuje czegoś innego. Jeden wiecej słuchania, drugi pisania, trzeci mówienia :))) :bezradny:
redial
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: attic » 23 lut 2013, 11:21

Jak dla mnie to najważ…niejsze jest mówienie
attic
 

Re: angielski

Postautor: rigger6 » 25 lut 2013, 17:46

dokladnie, tez tak mysle

amolka11 pisze:Bezapelacyjnie moż…na powiedzieć tak, angielskiego to najlepiej jak już… uczyć się w English For You, albo w TFLS obeszłam wiele szkół w Warszawie ale te bardzo dobre. Jakość i dobrzy lektorzy. Ja nie zawiodłam się na nich. Bardzo fachowa obsługa, takż…e w Warszawie watro w tych miejscah, jeszcze hiszpańskiego uczą dobrze w TFLS. ;) Miałam drugi kurs po super cenie
rigger6
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: victor1 » 27 lut 2013, 10:46

Wer_Ka pisze:Ja chodziłam na Callana w Krakowie, jednak koszty i brak widocznych postępów sprawił, ż…e zaczęłam uczyć się sama przez Internet. Korzystam z porad i kursów, które znalazłam na stronie http://angielskimp3.e-nexto.com.pl. Ogólnie wychodzi duż…o taniej i uczę się w najbardziej odpowiedni dla mnie sposób słuchając duż…o mp3 i korzystajac z cwiczeń i lekcji na stronach etutor.


Zalety i wady Callana ???
victor1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: fation » 28 lut 2013, 20:41

Ja polecam placówkę na Mogilskiej 65 w Krakowie. Fajny klimat i fajni prowadzący.
fation
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: dertyu » 03 mar 2013, 13:44

Co to znaczy fajny klimat ??
dertyu
 

Re: angielski

Postautor: adult4 » 04 mar 2013, 11:12

ale to chyba wszyscy wiedzą ż…e te dwie szkoły są najlepsze

rigger6 pisze:dokladnie, tez tak mysle

amolka11 pisze:Bezapelacyjnie moż…na powiedzieć tak, angielskiego to najlepiej jak już… uczyć się w English For You, albo w TFLS obeszłam wiele szkół w Warszawie ale te bardzo dobre. Jakość i dobrzy lektorzy. Ja nie zawiodłam się na nich. Bardzo fachowa obsługa, takż…e w Warszawie watro w tych miejscah, jeszcze hiszpańskiego uczą dobrze w TFLS. ;) Miałam drugi kurs po super cenie
:spoko: :spoko:
adult4
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: oriel » 05 mar 2013, 8:56

Ja akurat znam z autopsji English For You(dobra szkoła z dobrymi Nativami i metodą nastawioną na mówienie), ale dwie koleż…anki przygotowywały się do matury w TFLS, zdały i to bardzo dobrze, moż…na przyjąć , ż…e tfls to dobry wybór i rozwiązanie. Szkoły te konkurują między sobą od lat, ale dzięki temu jakość jest tam wysoka
oriel
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: samna » 05 mar 2013, 8:58

anna17 pisze:Uczylam się i w Speak Up i w Lincoln.
Lincoln o wiele lepszy i moge powiedzieć, ż…e to jedna z najlepszych szkół językowych w Krakowie!


Dla mnie w Krakowie to Lincoln
samna
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: samotr » 06 mar 2013, 21:01

oriel pisze:Ja akurat znam z autopsji English For You(dobra szkoła z dobrymi Nativami i metodą nastawioną na mówienie), ale dwie koleż…anki przygotowywały się do matury w TFLS, zdały i to bardzo dobrze, moż…na przyjąć , ż…e tfls to dobry wybór i rozwiązanie. Szkoły te konkurują między sobą od lat, ale dzięki temu jakość jest tam wysoka


Miałem tak samo kurs w jednej i drugiej, polcam
samotr
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: milka2244 » 16 mar 2013, 12:11

Co sądzicie o Lingua Nova w Wawie ???
milka2244
 

TFLS - dobra szkoła

Postautor: Nicolas » 17 mar 2013, 17:33

Ja polecam szkołę TFLS w Warszawie. Aktualnie uczęszczam tam na kurs angielskiego i włoskiego, który dostałem gratis. Super okazja. Poza tym szkoła TFLS ma bardzo dobre wyniki w zdawalności róż…norakich egzaminów. To mnie przekonało do wyboru tej szkoły.
Nicolas
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: bogna2 » 18 mar 2013, 10:45

Tak słyszałam o tfls, ż…e są dobrzy :)), ja akurat miałam kurs w ENglish For You, szkoła gdzie są w każ…dej grupie Native Speakers, zmusza to jednak to komunikacji po angielsku. Teraz uderzam na kurs do FCE, gdyż… podoba mi się system dualny w English For You
bogna2
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: niokt » 18 mar 2013, 15:50

Ja posłuchałam rady kolezanki i zapisałam się do TFLS. Ucze sie juz miesiac i moje postepy sa coraz wieksze.
niokt
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: ippas » 04 kwie 2013, 11:04

bogna2 pisze:Tak słyszałam o tfls, ż…e są dobrzy :)), ja akurat miałam kurs w ENglish For You, szkoła gdzie są w każ…dej grupie Native Speakers, zmusza to jednak to komunikacji po angielsku. Teraz uderzam na kurs do FCE, gdyż… podoba mi się system dualny w English For You


Ja w wakacje intensywnie walczyłem w English For You, spoks i szacun zarówno dla polskiej lektorki i moich Nativów, którzy pchnęli we mnie wolę mówienia po angielsku, zdałem takż…e FCE
ippas
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: samar121 » 10 kwie 2013, 13:52

Aby mówić po angielsku to koniecznie trzeba mieć Native Speakers, polski lektor nie zrobi tu wszystkiego
samar121
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: fation » 15 kwie 2013, 16:16

Zgadzam się z samar, dlatego chodzę do speak up, nie uczę się z polakami, mam też… grupę zagraniczną. Niesamowicie twórczo i kreatywnie przebiegają lekcje. Duż…o się uczę i wiem, ż…e czas z native speakrem i z kompem w tej szkole procentuje wiedzą i umiejętnościami.
fation
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości