Angielski -gdzie najlepiej

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: brunetka11 » 29 kwie 2013, 10:17

samar121 pisze:Aby mówić po angielsku to koniecznie trzeba mieć Native Speakers, polski lektor nie zrobi tu wszystkiego


Wpadasz w głęboką wodę i jakoś idzie
brunetka11
 


Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Magda Wójcicka » 04 maja 2013, 13:40

ksenia11 pisze:Jeż…eli ktoś pyta o konkretny język, czyli język angielski to jak dla mnie najlepiej wybierać takie szkoły, które specjalizują się wyłącznie w jednym języku.
Ja tam nie narzekałam na English For You, dobrze prowadzone kursy do CAE i FCE. Korzystałam na tym, ż…e w każ…dej grupie jest osoba anglojęzyczna. To zdecydowanie mobilizuje do nauki.


Mnie to też… przekonało do English For You - szkoła od angielskiego i tylko angielskiego. Przy tym super metoda nauki, czyli polski lektor tłumaczy struktury języka i objaśnia temat, który będzie dyskutowany z nativem, bardzo skuteczna tam metoda z dwoma nauczycielami w jednej grupie
Magda Wójcicka
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: gizzo » 11 maja 2013, 13:31

Oczywiście w dzisiejszych czasach specjalizacja to sprawa podstawowa
gizzo
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marek.ttt » 16 maja 2013, 7:29

Dobra szkoła to takż…e podejście i atmosfera
marek.ttt
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: blendeer » 21 maja 2013, 20:10

marek.ttt pisze:Dobra szkoła to takż…e podejście i atmosfera


Dla mnie też… waż…ny argument
blendeer
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: miszamisza » 21 maja 2013, 21:58

Bardzo duzo zalezy od dobrego lektora, lektora z doświadczeniem i odpowiednim podejsciem. MNie akurat w TFLS uczyła Pani Joanna 2 razy w tydodniu( w poniedziałek i środę wieczorem) gramatyki i słownictwa, Duzo tez czytalismy i rozmawialismy na ten temat. W piatki natomiast miałam zajecia z nativami i ćwiczyłam tam wymowe, akcent. Dzięki takim zajeciom na luzie i miłej atmosferze rozgadałam sie i ni emam juz z tym problemu. Moge śmialo polecic


reford pisze:Mnie uczył w TFLS-ie Pan Norbert. Super były zajecia.


rekulo pisze:ja polecam Pana Karola. Fajne zajecia i mało osob w grupie


poiuer pisze:Potwierdzam , w TFLS uczą bardzo dobrzy lektorzy. Mnie uczy Pani Melania.Super Lektorka.

dekord pisze:Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
miszamisza
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: eertr » 21 maja 2013, 22:24

Dla mnie dobra szkoła z English for you, uczą mówić, mają pradziwych natiwów i to w kazdej grupie. to mnie przekonuje. tak w temacie bardzo polecam Travisa, chłop z uSa i zna się jak uczyć angielskiego, zresztą, tak jak nasza polska lektorka Patrycja od gramatyki. Super pomysł w English for You, ze lektor polski prowadzi kurs razem z nativem. Polecam




Magda Wójcicka pisze:
ksenia11 pisze:Jeż…eli ktoś pyta o konkretny język, czyli język angielski to jak dla mnie najlepiej wybierać takie szkoły, które specjalizują się wyłącznie w jednym języku.
Ja tam nie narzekałam na English For You, dobrze prowadzone kursy do CAE i FCE. Korzystałam na tym, ż…e w każ…dej grupie jest osoba anglojęzyczna. To zdecydowanie mobilizuje do nauki.


Mnie to też… przekonało do English For You - szkoła od angielskiego i tylko angielskiego. Przy tym super metoda nauki, czyli polski lektor tłumaczy struktury języka i objaśnia temat, który będzie dyskutowany z nativem, bardzo skuteczna tam metoda z dwoma nauczycielami w jednej grupie
eertr
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kiternew » 22 maja 2013, 8:28

Też… tak twierdzę. Lektor musi być dobry i mieć doświadczenie odpowiednie. Po namowach kolegi zapisałam się do szkoły TFLS i nie ż…ałuję. Szkoła z ponad 20 letnim doświadczeniem, ma honorowane certyfikaty i zaświadczenia dzięki temu ż…e ma akredytację takż…e mój pracodawca nie kwestionował mojego certyfikatu z ukończenia poziomu B2


miszamisza pisze:Bardzo duzo zalezy od dobrego lektora, lektora z doświadczeniem i odpowiednim podejsciem. MNie akurat w TFLS uczyła Pani Joanna 2 razy w tydodniu( w poniedziałek i środę wieczorem) gramatyki i słownictwa, Duzo tez czytalismy i rozmawialismy na ten temat. W piatki natomiast miałam zajecia z nativami i ćwiczyłam tam wymowe, akcent. Dzięki takim zajeciom na luzie i miłej atmosferze rozgadałam sie i ni emam juz z tym problemu. Moge śmialo polecic


reford pisze:Mnie uczył w TFLS-ie Pan Norbert. Super były zajecia.


rekulo pisze:ja polecam Pana Karola. Fajne zajecia i mało osob w grupie


poiuer pisze:Potwierdzam , w TFLS uczą bardzo dobrzy lektorzy. Mnie uczy Pani Melania.Super Lektorka.

dekord pisze:Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
kiternew
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: meelw » 23 maja 2013, 9:35

Przeanalizowałem dokładnie wiele stron www, popytałem znajomych, ostatecznie wybieram się do ENglish for You. Dlatego, ze

1) Szkoła angielskiego - specjalizacja
2) system dualny - moż…na poprawić konwersacje z native speaker, ale takż…e ogarnąć gramatykę - polski lektor
3) dodatkowe opcje, czyli zajęcia fakultatywne z nativami
4) szkoła długo na rynku
5)koleż…anka dostała awans po kursie w tej szkole
meelw
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: mikkroor » 23 maja 2013, 22:32

tak bez angielskiego awansu nie da rady
mikkroor
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: blinedert » 27 maja 2013, 16:17

To prawda. Świadectwa ukończenia kursu ze szkoły TFLS wszędzie są honorowane. Ja dostałam się do pracy własnie dzięki tym dokumentom.

kiternew pisze:Też… tak twierdzę. Lektor musi być dobry i mieć doświadczenie odpowiednie. Po namowach kolegi zapisałam się do szkoły TFLS i nie ż…ałuję. Szkoła z ponad 20 letnim doświadczeniem, ma honorowane certyfikaty i zaświadczenia dzięki temu ż…e ma akredytację takż…e mój pracodawca nie kwestionował mojego certyfikatu z ukończenia poziomu B2


miszamisza pisze:Bardzo duzo zalezy od dobrego lektora, lektora z doświadczeniem i odpowiednim podejsciem. MNie akurat w TFLS uczyła Pani Joanna 2 razy w tydodniu( w poniedziałek i środę wieczorem) gramatyki i słownictwa, Duzo tez czytalismy i rozmawialismy na ten temat. W piatki natomiast miałam zajecia z nativami i ćwiczyłam tam wymowe, akcent. Dzięki takim zajeciom na luzie i miłej atmosferze rozgadałam sie i ni emam juz z tym problemu. Moge śmialo polecic


reford pisze:Mnie uczył w TFLS-ie Pan Norbert. Super były zajecia.


rekulo pisze:ja polecam Pana Karola. Fajne zajecia i mało osob w grupie


poiuer pisze:Potwierdzam , w TFLS uczą bardzo dobrzy lektorzy. Mnie uczy Pani Melania.Super Lektorka.

dekord pisze:Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
blinedert
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: wartburg » 27 maja 2013, 21:09

meelw pisze:Przeanalizowałem dokładnie wiele stron www, popytałem znajomych, ostatecznie wybieram się do ENglish for You. Dlatego, ze

1) Szkoła angielskiego - specjalizacja
2) system dualny - moż…na poprawić konwersacje z native speaker, ale takż…e ogarnąć gramatykę - polski lektor
3) dodatkowe opcje, czyli zajęcia fakultatywne z nativami
4) szkoła długo na rynku
5)koleż…anka dostała awans po kursie w tej szkole


Wszystko się zgadza, takż…e z mojej perspektywy. Rzeczywiście nie moż…na zapominać, ż…e jeż…eli chodzi o naukę języka w szkole która uczy tylko jednego języka to sprawa przemawiająca właśnie za English For You.
Ja takż…e starałem się bardzo korzystać w English For You z fakultetów, nie tylko dlatego, ż…e sporo wnoszą, ale takż…e jest zwyczajnie fajnie wszystko to urządzone. Nie znam drugiej takiej szkoły w Warszawie, która ma tak fajnie urządzone miejsce w postaci klubiku dyskusyjnego - prawdziwa knajpka. Osobiście polecam
wartburg
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Gość » 28 maja 2013, 14:46

Osobiście nie przepadam za szkołami językowymi. Nigdy nie lubiłem masowych kursów i dociągania do reszty (lub bycia przez resztę opuszczanym). Zdecydowanie bardziej wolę zajęcia 1:1 z korepetytorem "native". Z resztą chyba nie tylko ja bo jak się przejrzy strony typu e-korepetycje.net to ogłoszeń jest cała masa, więc chyba jest na to "rynek".
Gość
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marek tur1 » 30 maja 2013, 9:19

Korki, ale jak sprawdzisz, czy lektor ma kwalifikacje
marek tur1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kaseerak » 02 cze 2013, 21:29

Korki, sorry, dziękuję, wole szkołe
kaseerak
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: polokir » 02 cze 2013, 22:01

Dla mnie kursy przygotowawcze do egzaminu FCE są najlepsze włąśnie w szkole TFLS. W programie kursu są 2 egzaminy próbne czyli tzw. mock exams które pozwoliły mi przyzwyczaić się do trybu egzaminu oraz zobaczyć moje słabe strony tak aby je poprawić i napisać egzamin na jak najwyż…szym poziomie.

blinedert pisze:To prawda. Świadectwa ukończenia kursu ze szkoły TFLS wszędzie są honorowane. Ja dostałam się do pracy własnie dzięki tym dokumentom.

kiternew pisze:Też… tak twierdzę. Lektor musi być dobry i mieć doświadczenie odpowiednie. Po namowach kolegi zapisałam się do szkoły TFLS i nie ż…ałuję. Szkoła z ponad 20 letnim doświadczeniem, ma honorowane certyfikaty i zaświadczenia dzięki temu ż…e ma akredytację takż…e mój pracodawca nie kwestionował mojego certyfikatu z ukończenia poziomu B2


miszamisza pisze:Bardzo duzo zalezy od dobrego lektora, lektora z doświadczeniem i odpowiednim podejsciem. MNie akurat w TFLS uczyła Pani Joanna 2 razy w tydodniu( w poniedziałek i środę wieczorem) gramatyki i słownictwa, Duzo tez czytalismy i rozmawialismy na ten temat. W piatki natomiast miałam zajecia z nativami i ćwiczyłam tam wymowe, akcent. Dzięki takim zajeciom na luzie i miłej atmosferze rozgadałam sie i ni emam juz z tym problemu. Moge śmialo polecic


reford pisze:Mnie uczył w TFLS-ie Pan Norbert. Super były zajecia.


rekulo pisze:ja polecam Pana Karola. Fajne zajecia i mało osob w grupie


poiuer pisze:Potwierdzam , w TFLS uczą bardzo dobrzy lektorzy. Mnie uczy Pani Melania.Super Lektorka.

dekord pisze:Ja tam chodze do TFLS. w Warszawie Dobra jakość i niska cena to mnie przekonało do zapisu na kurs angielskiego.
polokir
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: adder1 » 03 cze 2013, 9:36

Wydaje się ż…e dobrze jest podpytać ludzi pod szkołą wybierając kurs, kiedyś tak zrobiłem. Stanąłem sobie pod English For You i pytałem o to i tamto. Ponieważ… większość ludzi była bardzo zadowolona zapisałem się na wakacje, nie ż…ałowałem decyzji. Tak jak mówili inni dobra szkoła stawiająca na mówienie w małych grupach.
Tak więc rada, jak sobie upatrzycie szkołę, dobrze jest pójść i popytać ludzi
adder1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sobekoo » 03 cze 2013, 19:21

Mnie przekonała szkołą TFLS. Aby zwiększyć efektywność kursu oprócz podręczników i innych skryptów wykorzystywane są autentyczne materiały egzaminacyjne. Fajnie bo przynajmniej wiedziała.m czego mam się spodziewać na egzaminie. Duż…o ludzi z którymi rozmawiałam mówi ż…e to jedna z najlepszych szkół i mają ONi najwyż…szą zdawalność egzaminów.
sobekoo
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: medeea » 04 cze 2013, 11:21

adder1 pisze:Wydaje się ż…e dobrze jest podpytać ludzi pod szkołą wybierając kurs, kiedyś tak zrobiłem. Stanąłem sobie pod English For You i pytałem o to i tamto. Ponieważ… większość ludzi była bardzo zadowolona zapisałem się na wakacje, nie ż…ałowałem decyzji. Tak jak mówili inni dobra szkoła stawiająca na mówienie w małych grupach.
Tak więc rada, jak sobie upatrzycie szkołę, dobrze jest pójść i popytać ludzi


Ja właśnie uważ…am,ż…e najtrudniej opanować mówienie, gramatykę to zawsze moż…na trochę w domu, jednak mówić to musimy nauczyć się w szkole językowej
medeea
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: aderra » 07 cze 2013, 10:46

Anonymous pisze:Osobiście nie przepadam za szkołami językowymi. Nigdy nie lubiłem masowych kursów i dociągania do reszty (lub bycia przez resztę opuszczanym). Zdecydowanie bardziej wolę zajęcia 1:1 z korepetytorem "native". Z resztą chyba nie tylko ja bo jak się przejrzy strony typu e-korepetycje.net to ogłoszeń jest cała masa, więc chyba jest na to "rynek".


Jestem akurat zwolenniczką nauki w szkołach, większa motywacja
aderra
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: amarek1111 » 17 cze 2013, 12:16

Korki dobre, ale tylko jak coś trzeba zrobić na szybko
amarek1111
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: natalia3257 » 18 cze 2013, 8:44

Wiesz co, ja próbowałam lekcji w domu przez skype i powiem Ci, ż…e również… widziałam u siebie efekty. Dobrą ofertę ma Active Learning w Krośnie. Kurs jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie ma tutaj mowy o braku profesjonalizmu. Wszystko przebiega tak jak powinno.
natalia3257
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2013, 8:35

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: keew » 19 cze 2013, 13:39

Coś tam obiło mi się o uszy o tej metodzie
keew
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: dark mark » 20 cze 2013, 12:23

natalia3257 pisze:Wiesz co, ja próbowałam lekcji w domu przez skype i powiem Ci, ż…e również… widziałam u siebie efekty. Dobrą ofertę ma Active Learning w Krośnie. Kurs jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie ma tutaj mowy o braku profesjonalizmu. Wszystko przebiega tak jak powinno.


jak się uczysz przez skype to nie ma chyba znaczenia, czy Krosno, czy Warszawa
dark mark
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: eaglee » 14 lip 2013, 14:28

adder1 pisze:Wydaje się ż…e dobrze jest podpytać ludzi pod szkołą wybierając kurs, kiedyś tak zrobiłem. Stanąłem sobie pod English For You i pytałem o to i tamto. Ponieważ… większość ludzi była bardzo zadowolona zapisałem się na wakacje, nie ż…ałowałem decyzji. Tak jak mówili inni dobra szkoła stawiająca na mówienie w małych grupach.
Tak więc rada, jak sobie upatrzycie szkołę, dobrze jest pójść i popytać ludzi


Mam spore doświadczenie, chodząc do róż…nych szkół językowych, ale muszę przyznać, ż…e to jak uczą w English For you to jest pełna profeska, waż…ne, ze właśnie podczas kursów jest bardzo duż…y udział native speakera, według mnie to bardzo działa i daje dość szybkie efekty, choć wiele zależ…y od indywidualnych predyspozycji
eaglee
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: magda d--k » 15 lip 2013, 11:12

Aneczq pisze:Dla porównania dla Ciebie i innych, mogę podać przykład szkoły tej szkoły online - jest o tyle fajna, ż…e pierwsza konwersacja testowa jest darmowa, a konwersacje przeprowadzane są przez native speakerów. Dla mnie taka forma nauki jest nowością, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.


Moż…na na czymś takim rzeczywiście wzbogacić wiedzę, ale nic nie zastąpi prawdziwej, tradycyjnej szkoły
magda d--k
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marget22 » 15 lip 2013, 13:21

popieram poprzednią wypowiedz, serwisy internetowe sa dobre dla podszlifowania jezyka w domu, natomiast faktyczną wiedze wynosi sie z tradycyjnych szkół. Osobiście znam 2 naprawde dobre szkoły w Warszawie.
Jest to English for You i TFLS.
marget22
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: finiula » 16 lip 2013, 6:52

marget22 pisze: Osobiście znam 2 naprawde dobre szkoły w Warszawie.
Jest to English for You i TFLS.

A czy Ktoś moż…e polecić Angloschool? Którego lektora polskiego a jakiego native speakera? Czy ma znaczenie placówka Angloschool?
finiula
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2013, 7:01

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: ggttyy » 21 lip 2013, 12:32

Są długo na rynku, wyrobiona marka
ggttyy
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:46

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: jaada2 » 25 lip 2013, 12:28

On line, wolę z lektorem bezpośrednio
jaada2
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kokoszkor » 02 sie 2013, 12:32

Dokładnie, najlepsza to jest jednak szkoła tradycyjna. A z tego co widze to ten Grzesiek Więcławski to ten sam tekst wkleił wszędzie na kilka tematow. Prawda jest taka ze dobre szkoły które funkcjonują od lat są najlepsze


marget22 pisze:popieram poprzednią wypowiedz, serwisy internetowe sa dobre dla podszlifowania jezyka w domu, natomiast faktyczną wiedze wynosi sie z tradycyjnych szkół. Osobiście znam 2 naprawde dobre szkoły w Warszawie.
Jest to English for You i TFLS.
kokoszkor
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kokoszkor » 02 sie 2013, 12:33

Dokładnie, najlepsza to jest jednak szkoła tradycyjna. A z tego co widze to ten Grzesiek Więcławski to ten sam tekst wkleił wszędzie na kilka tematow. Prawda jest taka ze dobre szkoły które funkcjonują od lat są najlepsze


marget22 pisze:popieram poprzednią wypowiedz, serwisy internetowe sa dobre dla podszlifowania jezyka w domu, natomiast faktyczną wiedze wynosi sie z tradycyjnych szkół. Osobiście znam 2 naprawde dobre szkoły w Warszawie.
Jest to English for You i TFLS.
kokoszkor
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: newone1 » 06 sie 2013, 12:48

Nie warto uczyć się bez udziału dobrze zgranej grupki i dobrego lektora
newone1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Gość » 08 sie 2013, 12:36

Pierwszą rzeczą jaką trzeba sprawdzić przy wyborze szkoły to to czy mają w kadrze native speakerów -jeśli nie, to moż…na sobie od razu darować. Moim zdaniem zajęcia z takim lektorem, są podstawą efektywnej nauki.
Gość
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: maggalenka Trawska » 09 sie 2013, 17:51

Anonymous pisze:Pierwszą rzeczą jaką trzeba sprawdzić przy wyborze szkoły to to czy mają w kadrze native speakerów -jeśli nie, to moż…na sobie od razu darować. Moim zdaniem zajęcia z takim lektorem, są podstawą efektywnej nauki.


Święte słowa, dlatego też… mnie angielskiego to potrafili nauczyć w ENglish For You, właśnie dlatego, ż…e 50 procent kursu prowadził native speaker, oczywiście tło w postaci gramatyki musi być - rola polskiego lektora, ale liczy się bardzo konwersacja.
maggalenka Trawska
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marek,t,ty » 28 sie 2013, 12:13

Najważ…niejsze i najtrudniejsze to nauczyć się mówic
marek,t,ty
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: ala135 » 30 sie 2013, 13:58

Najlepiej oczywiście przez internet. Zajrzyj na www.multikurs.pl :)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: keertyll » 09 wrz 2013, 10:17

Teraz tych kursów on line jest tak wiele
keertyll
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: english... » 09 wrz 2013, 16:47

keertyll pisze:Teraz tych kursów on line jest tak wiele

Owszem kursów online jest wiele, ale nie wszystkie są warte uwagi. Sam osobiście korzystałem z wielu takich kursów (lub miałem moż…liwość wypróbować), ale najlepsze wraż…enie zrobił na mnie Kurs Online eTutor z którego zresztą korzystam do dzisiaj.

Osoby szukające wiarygodnych opinii na jego temat (czyli osób, które korzystają na co dzień z tej platformy) odsyłam do strony: Angielski eTutor - Opinie
___________________
Angielski Online - wszystko na temat nauki angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kittekke » 15 wrz 2013, 11:31

Każ…dy ma dla siebie jakąś metodę nauki
kittekke
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sokoter » 15 wrz 2013, 18:00

To prawda, szkoła TFLS jest fajna i mają fajną stronę z serwisem dla kursanta- nazywa się to panel kursanta gdzie po zalogowaniu moż…na zobaczyć co było na zajęciach, co jest zadane na pracę domową oraz co będzie na następnych zajęciach. Szkoła bardzo nowoczesna i mają ciekawą ofertę płatności w ratach 0% co jest też… plusem szczególnie dla studentów takich jak ja.

[quote="kokoszkor"]Dokładnie, najlepsza to jest jednak szkoła tradycyjna. A z tego co widze to ten Grzesiek Więcławski to ten sam tekst wkleił wszędzie na kilka tematow. Prawda jest taka ze dobre szkoły które funkcjonują od lat są najlepsze


[quote="marget22"]popieram poprzednią wypowiedz, serwisy internetowe sa dobre dla podszlifowania jezyka w domu, natomiast faktyczną wiedze wynosi sie z tradycyjnych szkół. Osobiście znam 2 naprawde dobre szkoły w Warszawie.
sokoter
 

clHrkdTrRPo

Postautor: Tayrona » 04 lut 2014, 5:31

If you wrote an article about life we'd all reach enlnehteimgnt.
Tayrona
 

a Kraków???

Postautor: andzia82 » 04 lut 2014, 14:30

A czy moż…ecie polecić jakąś dobrą szkołę językową w Krakowie? Słyszałam dobre opinie o Lincolnie i mniejszym Inter Lang & Text? Moż…e macie jakieś doświadczenia?
andzia82
 

sdfLrnCoJWNIZcJ

Postautor: Jhoni » 04 lut 2014, 16:19

Apitrciaepon for this information is over 9000-thank you!
Jhoni
 

gtZChjMdQVoskyWoPlv

Postautor: Mathias » 04 lut 2014, 18:01

This is the perfect way to break down this inamtofrion.
Mathias
 

IGNLwFYPGLJDQswpqNHQ

Postautor: Rosie » 04 lut 2014, 23:51

This shows real exseitrpe. Thanks for the answer.
Rosie
 

RtOahQSGcvyhZrBo

Postautor: Jonnie » 05 lut 2014, 9:22

It's good to see someone thnnkiig it through.
Jonnie
 

kQIxBmTxnuVx

Postautor: Tangie » 05 lut 2014, 13:07

I'm so glad that the <a href="http://jazumfxpdax.com">inerentt</a> allows free info like this!
Tangie
 

online tylko z lektorem!

Postautor: Julka_Ja » 28 kwie 2014, 13:54

Kurs online tylko z lektorem. Wszystkie inne to tak, jakby ktoś sobie CD kupił i z niego uczył.
Chodzę na kurs online (grupowy, na platformie, nie przez skype) i najwięcej uczymy się właśnie poprzez kontakt z lektorem, z grupą, mówienie, scenki, rozmowy etc. Wszystkie ćwiczenia multimedialne to tylko powtórzenie materiału,utrwalenie. Jeśli oczywiście komuś zależ…y na MÓWIENIU, a nie tylko klikaniu obrazków ;)

english... pisze:
keertyll pisze:Teraz tych kursów on line jest tak wiele

Owszem kursów online jest wiele, ale nie wszystkie są warte uwagi. Sam osobiście korzystałem z wielu takich kursów (lub miałem moż…liwość wypróbować), ale najlepsze wraż…enie zrobił na mnie Kurs Online eTutor z którego zresztą korzystam do dzisiaj.

Osoby szukające wiarygodnych opinii na jego temat (czyli osób, które korzystają na co dzień z tej platformy) odsyłam do strony: Angielski eTutor - Opinie
___________________
Angielski Online - wszystko na temat nauki angielskiego przez Internet.
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości