Angielski -gdzie najlepiej

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

nie przez skype

Postautor: SebaOlo » 28 kwie 2014, 14:00

Mam teraz porówanie skype i profesjonalnej szkoły na platformie online.
Róż…nice na plus jeśli chodzi o platformę:
- duuuż…o lepsza jakość
- widzę i słyszę lektora i inne osoby z grupy (4 sztuki nas jest)
- wspólne materiały (książ…ka i dodatkowe) widoczne na tablicy, moż…na po nich pisać, zaznaczać etc
- video i słuchanie - rewelacja! Po obejrzeniu filmiku gadamy sobie o nim naszą łamaną angielszczyzną ;)
- nagrane zajęcia od obejrzenia nawet jak się spóż…nisz odrobinę
- dostęp do dodatkowych materiałów do własnej pracy (ale nie jakichśtam krzywych skanów z książ…ki tylko megaprofesjonalnych ćwiczeń online)
- sprawdzanie postępów (lektor widzi co jeszcze ci nie poszło i tłumaczy na kolejnych zajęciach)

Polecam online ale TYLKO w profesjonalnej szkole, a nie na skype!

dark mark pisze:
natalia3257 pisze:Wiesz co, ja próbowałam lekcji w domu przez skype i powiem Ci, ż…e również… widziałam u siebie efekty. Dobrą ofertę ma Active Learning w Krośnie. Kurs jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie ma tutaj mowy o braku profesjonalizmu. Wszystko przebiega tak jak powinno.


jak się uczysz przez skype to nie ma chyba znaczenia, czy Krosno, czy Warszawa
SebaOlo
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 16:22


korki vs szkoła

Postautor: SebaOlo » 28 kwie 2014, 14:02

Racja - zdarzył mi się lektor (sam sobie znalazłem na necie), który non stop jak o słowo z poza książ…ki zapytałem to nie wiedział...
Szkoda kasy i czasu. Teraz uczę się w szkole online w grupie i jest super :)

kaseerak pisze:Korki, sorry, dziękuję, wole szkołe
SebaOlo
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 16:22

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: maepppka » 14 maja 2014, 13:56

Ja jednak wolę kontakt bezpośredni w dobrej szkole językowej. Dlatego też… polecam English For You, fajnie jest przychodzić na zajęcia, gdzie widać, słychać, ale też… czuć obecność lektora. Mnie się spodobało w tej szkole, ze lektor polski prowadzi zagadnienia gramatyczne, a następnie do gry wchodzi native speaker który zajmuje się konwersacjami. Nic ne zastąpi atmosfery dodtkowych zajeć prowadzonych w kafejce English for You, bardzo fajna rzecz, moż…na pogadać sobie z native spekaer, duż…o się dowiedzieć i miło spędzić czas
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: caroline01 » 29 maja 2014, 9:56

Angielski przez Skype szkola-shamrock.pl. Bardzo dobrzy lektorzy. Kursy na róż…nych poziomach, korepetycje.
caroline01
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 gru 2013, 12:28

Re: nie przez skype

Postautor: marcin.henel » 05 cze 2014, 10:33

SebaOlo pisze:Mam teraz porówanie skype i profesjonalnej szkoły na platformie online.
Róż…nice na plus jeśli chodzi o platformę:
- duuuż…o lepsza jakość
- widzę i słyszę lektora i inne osoby z grupy (4 sztuki nas jest)
- wspólne materiały (książ…ka i dodatkowe) widoczne na tablicy, moż…na po nich pisać, zaznaczać etc
- video i słuchanie - rewelacja! Po obejrzeniu filmiku gadamy sobie o nim naszą łamaną angielszczyzną ;)
- nagrane zajęcia od obejrzenia nawet jak się spóż…nisz odrobinę
- dostęp do dodatkowych materiałów do własnej pracy (ale nie jakichśtam krzywych skanów z książ…ki tylko megaprofesjonalnych ćwiczeń online)
- sprawdzanie postępów (lektor widzi co jeszcze ci nie poszło i tłumaczy na kolejnych zajęciach)

Polecam online ale TYLKO w profesjonalnej szkole, a nie na skype!



Nic dodać nic ująć- nieskromnie powiem, ż…e w szkole która reprezentuję tak właśnie uczymy, z tą róż…nicą, ż…e tylko zajęcia jeden na jeden. Grupowe lekcje są o tyle problematyczne dla uczniów, ż…e nie pozwalają na elastyczność termniów, przekładanie itd. Wiem, ż…e właśnie moż…liwość dowolnego dopasowywania terminu każ…dej lekcji przyciąga wielu ludzi do nauki z lektorem online.
Marcin Henel- przedstawiciel szkoły „korepetycje online”. Zainteresowane osoby zapraszam na naszą stronę: Nauka angielskiego przez Skype.
marcin.henel
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:59

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: markckaa1 » 04 wrz 2014, 11:29

maepppka pisze:Ja jednak wolę kontakt bezpośredni w dobrej szkole językowej. Dlatego też… polecam English For You, fajnie jest przychodzić na zajęcia, gdzie widać, słychać, ale też… czuć obecność lektora. Mnie się spodobało w tej szkole, ze lektor polski prowadzi zagadnienia gramatyczne, a następnie do gry wchodzi native speaker który zajmuje się konwersacjami. Nic ne zastąpi atmosfery dodtkowych zajeć prowadzonych w kafejce English for You, bardzo fajna rzecz, moż…na pogadać sobie z native spekaer, duż…o się dowiedzieć i miło spędzić czas


Kafejka dyskusyjna - bardzo przyjazne miejsce w English for You
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Misiek321 » 09 wrz 2014, 18:57

Ja polecam nie codzienną metodę jaką jest angielski on-line. Sam korzystam z : www.chatterbox.pl i jestem naprawdę zadowolony. To super sprawa. Uczę się kiedy chce a do tego do jest skuteczne. Naprawdę warto spróbować bo efekt jest ;)
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marzena190 » 10 wrz 2017, 21:14

Uczę się w szkole TFLS i potwierdzam opinie na temat szkoły. Wysoki poziom, fantastyczni lektorzy. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe, lektorzy stosują fajne metody nauczania, dlatego nigdy się nie nudzimy na zajęciach. Podoba mi się również to, że bardzo dużo rozmawiamy, bo zawsze miałam z tym problem a teraz widzę, że przychodzi mi to coraz łatwiej.
marzena190
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2016, 13:31

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kasiaemm » 08 paź 2017, 15:52

Uczę się w szkole TFLS i potwierdzam opinie na temat szkoły. Wysoki poziom, fantastyczni lektorzy. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe, lektorzy stosują fajne metody nauczania, dlatego nigdy się nie nudzimy na zajęciach. Podoba mi się również to, że bardzo dużo rozmawiamy, bo zawsze miałam z tym problem a teraz widzę, że przychodzi mi to coraz łatwiej.
kasiaemm
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:24

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: maepppka » 10 paź 2017, 14:57

Uważam, ze kursy językowe w English for You mają super atmosferę, szczególnie podobają mi się zajęcia prowadzone w klubiku dyskusyjnym English For You. Generalnie prowadzi jest Stanley, jestem na poziomie intermediate. Lubie korzystać z tych dodatkowych konwersacji, gdyż prowadzone są w prawdziwej kawiarence, przy herbatce i ciasteczkach, zupełnie nie czujesz się jak w szkole. Tak łatwiej i mniej sterująco można próbować pokonać bariery w mówieniu
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: janek.w.1983 » 19 paź 2017, 14:31

W Poznaniu polecam szkołę językową Mr Robinson http://www.mrrobinson.pl. Kładą duży nacisk na mówienie, dlatego kursy są bardzo przydatne i rozwijające.
janek.w.1983
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 30 paź 2015, 8:24

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Lunka90 » 25 paź 2017, 21:10

Też poszukuję szkoły językowej - poniekąd chodzi mi o coś w stylu warsztaty językowe. Mam już coś znalezione: https://www.berlitz.pl/warsztaty-jezykowe Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy? Wydaje się że to chyba duża firma, i chyba znana na rynku. Będę wdzięczna za każdą opinię. Pa.
Lunka90
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 07 lis 2016, 21:06

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: waldi9 » 05 lis 2017, 22:34

Polecam kurs w szkole językowej TFLS. Bardzo dobra szkoła, super lektorzy i bardzo ciekawe zajęcia.
waldi9
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:38

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: doug » 18 gru 2017, 12:19

TFLS to szkoła dla każdego, kto chce nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze. Polecam w 100 procentach.
doug
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2015, 22:01

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: violek23 » 07 sty 2018, 11:26

Przychylam się do opinii o English for you. Szkoła relatywnie z długim rodowodem od 1999 r. Koleżanka skusiła mnie i poleciła English for you. Ogólnie jestem zadowolony. Udało mi się w 100 procentach poprawić mój największy problem - speaking. Przez wiele lat miałem ogromną barierę w mówieniu. Jednak szeroki dostęp do native speakers z USA, UK, Australii sprawił, ze dzisiaj spokojnie się dogaduję. Oczywiście ważne okazały się także zajecia z polskimi lektorami, gdzie porządkowaliśmy gramatykę. Miło było podczas warsztatów w kafece English for you. Były burzliwe dyskusje. Moim zdaniem to fajna szkoła
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: charlie333 » 27 sty 2018, 23:38

Jestem bardzo zadowolony z nauki w TFLS. Długo szukałem szkoły językowej, która spełniałaby moje oczekiwania. Cenię szkołę za bardzo dobrą skuteczność nauki i podejście do słuchaczy. Szczerze polecam naukę w TFLS.
charlie333
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2015, 19:54

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: pindor » 30 sty 2018, 18:11

Przychylam się do opinii o English for you. Szkoła relatywnie z długim rodowodem od 1999 r. Koleżanka skusiła mnie i poleciła English for you. Ogólnie jestem zadowolony. Udało mi się w 100 procentach poprawić mój największy problem - speaking. Przez wiele lat miałem ogromną barierę w mówieniu. Jednak szeroki dostęp do native speakers z USA, UK, Australii sprawił, ze dzisiaj spokojnie się dogaduję. Oczywiście ważne okazały się także zajecia z polskimi lektorami, gdzie porządkowaliśmy gramatykę. Miło było podczas warsztatów w kafece English for you. Były burzliwe dyskusje. Moim zdaniem to fajna szkoła
To co bezwzględnie jest atutem English For You to nacisk na mówienie. W każdej grupie jest native speaker. Myślę, że dzięki temu szkoła zajmuje pierwsze miejsca w rankingach. Link do rankingu dla zainteresowanych tematem wyboru szkoły językowej http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: agagol » 05 mar 2018, 12:21

TFLS to najlepsza szkoła do jakiej trafiłam. Super lektorzy. Zawsze świetnie przygotowani do zajęć, kreatywni i wymagający. Polecam każdemu komu zależy na szybkich efektach.
agagol
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 30 mar 2014, 19:00

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: violek23 » 05 mar 2018, 14:04

Z zadowoleniem chodziłem osobiście do English For You, mnie poduczyli angielskiego, ruszyła całkiem niezle u mnie sprawa mówienia. Jak masz nativa to muisz się dogadywać, nawet jeżeli popełniasz błędy, najlepiej jeszcze jeżeli ten native nie zna polskiego, wówczas na niższych poziomach występuje czasami śmieszny język ciała" wyginam śmiało ciało". Potem wzbogacając słownicto idzie z każdą lekcją łatwiej, zwłaszcza, że "podkład" gramatyka i słówka to w English for You robi polski lektor i wiesz o czym będzie gadanie
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: backo » 30 mar 2018, 14:23

TFLS to najlepsza szkoła do jakiej trafiłam. Super lektorzy. Zawsze świetnie przygotowani do zajęć, kreatywni i wymagający. Polecam każdemu komu zależy na szybkich efektach.
ja również polecam TFLS, bardzo dobra szkoła i lektorzy
backo
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 sty 2015, 21:28

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: adam86 » 13 maja 2018, 12:36

jeśli wawa to tylko TFLS na rynku od 25 lat chyba i nauczyli juz rzesze ludzi
adam86
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:11

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marmal33 » 27 lip 2018, 16:59

Polecam naukę w TFLS. Lektorzy są super przygotowani do swojej pracy, bardzo dużo energii w nią wkładają i faktycznie chodzi się na te zajęcia z dużą przyjemnością.
marmal33
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2014, 15:31

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: patzal » 02 wrz 2018, 16:19

Przystępne ceny, bardzo dobre przystosowanie merytoryczne, ciekawie prowadzone zajęcia i miła atmosfera. Polecam TFLS.
patzal
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 05 cze 2014, 20:20

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marmal33 » 27 paź 2018, 15:56

Polecam TFLS. Rewelacyjna szkoła, zdecydowanie najlepsza w Warszawie. Prócz komfortowych warunków, położenia w samym centrum miasta i profesjonalnej obsługi należy przede wszystkim podkreślić wysoki poziom nauczania. Zajęcia z native'ami - rewelacja, polscy lektorzy też są super. Polecam wszystkim.
marmal33
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2014, 15:31

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: piter2 » 22 lis 2018, 8:52

Sam aktualnie uczę sie w tej szkole:
https://www.studium.com.pl - szkoła jest w Łodzi. Co mi w niej pasuje

Możliwość zajęć wieczorami co było dla mnie ważne bo jestem zapracowanym człowiekiem
rozmowy z native speakerem
skupianie sie nie tylko na gramatyce ale głównie na umiejętnościach konwersacji a przecież najwazniejsze jest nauczenie sie mówienia z innymi ludźmi
no i ciekawe zajęcia

Polecam również uczyć się w domu samodzielnie.Czytać angielskie ksiązki i ogladać angielskie filmy. Będzie Wam o wiele łatwiej.
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: pindor » 23 lis 2018, 15:37

English for You to fajna szkoła z bardzo fajną atmosferą, mega wiele konwersacji, można próbować przełamać blokadę językową, system dualny jest cool rozwiązaniem. Ważne,że grupki są małe. Już sama rozmowa kwalifikacyjna określa jasno poziom konwersacji.
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: tartarekk » 02 gru 2018, 12:17

Polecam TFLS. Ciekawe zajęcia, prowadzący zaangażowani i pomocni, ceny konkurencyjne.
tartarekk
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 gru 2016, 10:30

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: martyna4 » 03 sty 2019, 13:41

Polecam TFLS. Świetna szkoła, bardzo miła obsługa i atrakcyjne ceny.
martyna4
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2014, 17:57

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: zlociutenko » 08 sty 2019, 14:13

Jeśli o mnie chodzi - polecam kursy na odłegłość w eskk. Ogólnie kojarzyłam ich z dzieciństwa, pamiętam, że moja babcia miała od nich kurs na kasety z niemieckiego, ale nigdy nie sądziłam, że sama się tam będę uczyć. Przekonał mnie dopiero chłopak, on się z nimi nauczył gry na gitarze i angielskiego. Ogólnie są teraz bardzo nowocześni, lekcje mają fajny, multimedialny charakter, samemu się decyduje o czasie nauki, jednak jest lekka presja na regularną pracę(bo ma sie nauczyciela normalnie). Nie spodziewałabym się, że uda mi się uczyć nieprzerwanie przez 20 miesięcy <3 Mi ta metoda się bardzo podoba, skończyłam pierwszy kurs i lecę z drugim, tym: https://eskk.pl/kurs-angielski-srednio-zaawansowany
Generalnie, choć miałam angielski w szkole przez 10 lat, a potem na studiach, to dopiero teraz zaczęłam naprawdę do rozumieć.
zlociutenko
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:05

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kasiaemm » 31 sty 2019, 14:00

Polecam naukę w szkole TFLS. Świetna placówka, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia, nie ma nudy - właśnie tego oczekiwałam.
kasiaemm
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:24

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: zeberka » 31 sty 2019, 18:38

Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów. Polecić mogę szkołę angielskiego lublin Columbus, gdzie oferta jest szeroka i dla każdego. Na stronie https://www.columbus.lublin.pl/ znajdziecie wszelkie informacje: co, gdzie i dla kogo?
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: richard78 » 02 mar 2019, 11:56

TFLS to bardzo dobra szkoła. Lektorzy bardzo kompetentni. Jestem naprawdę zadowolony.
richard78
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2015, 16:31

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: adam86 » 28 kwie 2019, 17:41

Byłem na kursie w TFLS i oceniam szkołę bardzo pozytywnie. Super lektorzy, rozsądne ceny!
adam86
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:11

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marmal33 » 11 sie 2019, 12:09

Polecam TFLS. Lektor z którym miałam zajęcia był profesjonalny i bardzo dobrze przekazywał swoją wiedzę. Bardzo szybko zauważyłam efekty poprawy języka.
marmal33
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2014, 15:31

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: mleczko90 » 03 paź 2019, 13:55

Co możecie polecić jeśli chodzi o naukę zdalnie przez internet?
_________________________
dron model terenu
mleczko90
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2019, 9:19




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości