Angielski -gdzie najlepiej

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: smart55 » 25 mar 2012, 3:18

a ja dostałam hiszpański przy zapisie. Fajna grupa, mało osób no i gratis :)Ekstra promocja!!!
smart55
 


Nauka języków za granicą

Postautor: gaga:) » 29 mar 2012, 15:26

Cześć:),

Warto języków obcych uczyć się za granicą. Polecam Polskie Centrum Wyjazdów Językowych.
Solidny organizator, nie ma ż…adnych dodatkowych opłat, nie płaci się za pośrednictwo w załatwianiu formalności...
http://www.pcwj.pl/
gaga:)
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: uztkwnk » 28 sie 2012, 19:39

jeśli wawa to tylko TFLS na rynku prawie od 20 lat chyba i nauczyli juz rzesze ludzi.. bardzo dobrze nauczyli
uztkwnk
 

najlepsza w krakowie

Postautor: baltazarek » 04 wrz 2012, 14:32

Ja osobiscie chodze do Three Lions w Krakowie i szczerze polecam. Super jakosc za przystepna cene. No i native speakerzy...calkiem calkiem :)
baltazarek
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Sonia111 » 04 wrz 2012, 15:36

ksa2 pisze:Miałem kiedyś okazję chodzić do Speak Upa, generalnie dobra szkoła pozwalająca na elastyczną naukę, obecnie chodzę do English For You i bardzo podoba mi się atmosfera w tej szkole i rzeczywiście bardzo rozbudowana konwersacja. Przygotowuje sie do FCE i mam nadzieję, ż…e uda mi się zdać ten egzamin. Zajecia są rzeczywiście urozmaicone, a dodatkowe konwersacje z Nativami pomagają w mówieniu


Dwa lata temu uczęszczałem do English for You na kurs konwersacyjny, zajęcia były rzetelnie prowadzone z duż…ym naciskiem na mówienie i rzeczywiście na tym mi najbardziej zależ…ało. Tak jak większość osób uważ…am system dualny w tej szkole za bardzo efektywny. Polski lektor gramatyka a Native mówienie.
Osobiście dobre słowo wspomnę o tfls, dobre kursy języka , koleż…anka zdała CAE po ich kursie bez problemu
Sonia111
 

Re: najlepsza w krakowie

Postautor: miussa » 08 wrz 2012, 11:53

baltazarek pisze:Ja osobiscie chodze do Three Lions w Krakowie i szczerze polecam. Super jakosc za przystepna cene. No i native speakerzy...calkiem calkiem :)


Tak w Krakowie to dobra opcja
miussa
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: miazga11 » 11 wrz 2012, 18:06

W Krakowie to zdecydowanie speakup, doświadczeni lektorzy
miazga11
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: newsddd » 12 wrz 2012, 20:51

W Warszawie zdecydowanie TFLS polecam. Mają bardzo dobrą ofertę
newsddd
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kredkoa » 12 wrz 2012, 21:16

Ja uważ…am ż…e właśnie TFls i English For You to to dobre szkoły językowe. W Tfls przygotowałam się do matury, natomiast w wakacje chodziłam na bardzo fajny kurs konwersacyjny w English For You, mała grupka i duż…o konwersacji. Fajni Nativi z USA
kredkoa
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marrak » 13 wrz 2012, 9:25

miazga11 pisze:W Krakowie to zdecydowanie speakup, doświadczeni lektorzy


W Krakowie to raczej Lincoln
marrak
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: snappy » 13 wrz 2012, 13:11

Ja wybrałam TFLS. Darmowe konwersacje z nativem to jest dobre!!!!!
snappy
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: czarna oliwka » 19 wrz 2012, 16:37

Ja z kolegą chodzę do TFLS na włoski. Mogę polecić.
czarna oliwka
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: ksenia11 » 19 wrz 2012, 17:05

Jeż…eli ktoś pyta o konkretny język, czyli język angielski to jak dla mnie najlepiej wybierać takie szkoły, które specjalizują się wyłącznie w jednym języku.
Ja tam nie narzekałam na English For You, dobrze prowadzone kursy do CAE i FCE. Korzystałam na tym, ż…e w każ…dej grupie jest osoba anglojęzyczna. To zdecydowanie mobilizuje do nauki.
ksenia11
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: lord_stark » 19 wrz 2012, 21:45

Moje zajęcia w szkole TFLS były na bardzo wysokim poziomie. Lektor plus ceny to mnie przekonało do tej szkoły. Na pewno będę zapisywać się na kolejny semestr.
lord_stark
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: magda1111111111111 » 19 wrz 2012, 22:30

ksenia11 pisze:Jeż…eli ktoś pyta o konkretny język, czyli język angielski to jak dla mnie najlepiej wybierać takie szkoły, które specjalizują się wyłącznie w jednym języku.
Ja tam nie narzekałam na English For You, dobrze prowadzone kursy do CAE i FCE. Korzystałam na tym, ż…e w każ…dej grupie jest osoba anglojęzyczna. To zdecydowanie mobilizuje do nauki.


Dokładnie tak, dlatego zapisałam się do English for You, zleż…ało mi na konwersacjach
magda1111111111111
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: maly rycerz » 21 wrz 2012, 12:16

Wiem dokładnie o czym mówisz. Zapisałem się na kolejny semestr do TFLS. Teraz będę na B2. Dostałem dodatkowo w promocji piątkowe konwersacje z nativem i kurs drugiego języka gratis. Tego nie proponuje ż…adna inna szkoła. Będę mieć fakt 15 minut dalej na zajęcia ale warto...


lord_stark pisze:Moje zajęcia w szkole TFLS były na bardzo wysokim poziomie. Lektor plus ceny to mnie przekonało do tej szkoły. Na pewno będę zapisywać się na kolejny semestr.
maly rycerz
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Krakowiak Beata » 22 wrz 2012, 12:23

ksenia11 pisze:Jeż…eli ktoś pyta o konkretny język, czyli język angielski to jak dla mnie najlepiej wybierać takie szkoły, które specjalizują się wyłącznie w jednym języku.
Ja tam nie narzekałam na English For You, dobrze prowadzone kursy do CAE i FCE. Korzystałam na tym, ż…e w każ…dej grupie jest osoba anglojęzyczna. To zdecydowanie mobilizuje do nauki.


Właśnie English For You i speak up to firmy nauczające tylko angielskiego i to specjalizacja, tak jak Deutsche Schule naucza tylko niemieckiego
Krakowiak Beata
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: konkoo » 22 wrz 2012, 22:58

Z tego co wiem speak up ma podzielone opinie, ale to duż…a szkoła i oddziały ma prawie wszędzie
konkoo
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: midass » 23 wrz 2012, 20:05

Krakowiak Beata pisze:
ksenia11 pisze:Jeż…eli ktoś pyta o konkretny język, czyli język angielski to jak dla mnie najlepiej wybierać takie szkoły, które specjalizują się wyłącznie w jednym języku.
Ja tam nie narzekałam na English For You, dobrze prowadzone kursy do CAE i FCE. Korzystałam na tym, ż…e w każ…dej grupie jest osoba anglojęzyczna. To zdecydowanie mobilizuje do nauki.


Właśnie English For You i speak up to firmy nauczające tylko angielskiego i to specjalizacja, tak jak Deutsche Schule naucza tylko niemieckiego


Tak chodziłem do Deutsche Schule, mogę z całego serca polecić w zakresie niemieckiego
midass
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: SouthAfricanBoy » 23 wrz 2012, 21:18

Super, ale ten temat odnosi się tylko do angielskiego, pozdro
SouthAfricanBoy
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: karo345 » 23 wrz 2012, 21:27

Szkoda ż…e mają promocję tylko do 29.09. Ja dopiero wtedy przyjadę do Warszawy na uczelnię.

maly rycerz pisze:Wiem dokładnie o czym mówisz. Zapisałem się na kolejny semestr do TFLS. Teraz będę na B2. Dostałem dodatkowo w promocji piątkowe konwersacje z nativem i kurs drugiego języka gratis. Tego nie proponuje ż…adna inna szkoła. Będę mieć fakt 15 minut dalej na zajęcia ale warto...


lord_stark pisze:Moje zajęcia w szkole TFLS były na bardzo wysokim poziomie. Lektor plus ceny to mnie przekonało do tej szkoły. Na pewno będę zapisywać się na kolejny semestr.
karo345
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: justynka12 » 26 wrz 2012, 9:13

Mój kurs angielskiego właśnie się rozpoczął w English For You, jest tak mówili. Raz w tygodniu polski lektor, raz Native, jak na razie podoba mi się.
Mam Nativa ze Stanów, lekcje są ciekawe, grupka dobrze dobrana wiekiem i poziomem. Polska lektorka zaczęła od powtórki czasów. Fajny ten system z dwoma lektorami
justynka12
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: orgue » 26 wrz 2012, 20:00

tez chodze do TFLS. Bardzo podobają mi się zajęcia. Grupa liczy 5 osób, fajny lektor. Zajęcia mam 2 razy w tygodniu poniedziałek i środa po 2 godziny, w piątek mam zajęcia z nativem, a w sobote kurs włoskiego. hehehhe teraz to mam plan tygodniowy ma maxa zapełniony

maly rycerz pisze:Wiem dokładnie o czym mówisz. Zapisałem się na kolejny semestr do TFLS. Teraz będę na B2. Dostałem dodatkowo w promocji piątkowe konwersacje z nativem i kurs drugiego języka gratis. Tego nie proponuje ż…adna inna szkoła. Będę mieć fakt 15 minut dalej na zajęcia ale warto...


lord_stark pisze:Moje zajęcia w szkole TFLS były na bardzo wysokim poziomie. Lektor plus ceny to mnie przekonało do tej szkoły. Na pewno będę zapisywać się na kolejny semestr.
orgue
 

Najlepsza szkoła to GoWork

Postautor: gosiaczekom » 27 wrz 2012, 19:23

A ja chodzę do GoWork i bardzo sobie chwalę. Ceny mają bardzo przystępne a do tego niektóre zajęcia są z native speakerami!
gosiaczekom
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Karina Brolska » 28 wrz 2012, 9:50

justynka12 pisze:Mój kurs angielskiego właśnie się rozpoczął w English For You, jest tak mówili. Raz w tygodniu polski lektor, raz Native, jak na razie podoba mi się.
Mam Nativa ze Stanów, lekcje są ciekawe, grupka dobrze dobrana wiekiem i poziomem. Polska lektorka zaczęła od powtórki czasów. Fajny ten system z dwoma lektorami


Wszystko się zgadza, jeż…eli trafisz w English For You na Anię Żukowską, nie zawiedziesz się. Potrafi zachęcić do nauki. Z jednej strony bardzo cierpliwa, miała i wymagająca. Oprócz tego grupka jest mała, wszyscy w jednym wieku, więc atmosfera przednia, czasami na zajęciach z Nativem jest duż…o śmiechu. Lubię tu przychodzić
Karina Brolska
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: miorka » 30 wrz 2012, 10:46

Atmosfera zajęć to klucz do sukcesu kursu
miorka
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kioko » 01 paź 2012, 23:20

miorka pisze:Atmosfera zajęć to klucz do sukcesu kursu


Wiem ,ż…e czasami super atmosferę moż…na uzyskac podczas kursów on line, nikt nie przeszkadza
kioko
 

Mój wybór w tym roku padł własnie na szkołę TFLS

Postautor: dangeros » 02 paź 2012, 11:00

Mój wybór w tym roku padł własnie na szkołę TFLS. Juz miesiąc mam zajęcia i jestem zadowolony

maly rycerz pisze:Wiem dokładnie o czym mówisz. Zapisałem się na kolejny semestr do TFLS. Teraz będę na B2. Dostałem dodatkowo w promocji piątkowe konwersacje z nativem i kurs drugiego języka gratis. Tego nie proponuje ż…adna inna szkoła. Będę mieć fakt 15 minut dalej na zajęcia ale warto...


lord_stark pisze:Moje zajęcia w szkole TFLS były na bardzo wysokim poziomie. Lektor plus ceny to mnie przekonało do tej szkoły. Na pewno będę zapisywać się na kolejny semestr.
dangeros
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: suzan2 » 02 paź 2012, 11:20

Dobra szkoła to połowa sukcesu...wiadomo ż…e nikt do głowy nie wkłąda wiedzy ale sposób przekazania wiedzy jest waż…ny dlatego ja wybrałam szkołe TFLS. Bardzo dobre opinie o niej słyszałam.
suzan2
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: symfonia22 » 03 paź 2012, 22:56

Jak dla mnie English For You sprawdza się, kurcze szkoła która wreszcie zaoferowała coś troszkę innego. mam z jednej strony Nolana, kurcze facet ze Stanów, który wiek jak zmusić do mówienia, generalnie odnalazłam miejsce gzie robi się nie tylko zadania z książ…ki. Jedna z lepszych opcji w Wawie
symfonia22
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: 11kosa11 » 05 paź 2012, 13:00

symfonia22 pisze:Jak dla mnie English For You sprawdza się, kurcze szkoła która wreszcie zaoferowała coś troszkę innego. mam z jednej strony Nolana, kurcze facet ze Stanów, który wiek jak zmusić do mówienia, generalnie odnalazłam miejsce gzie robi się nie tylko zadania z książ…ki. Jedna z lepszych opcji w Wawie


To fakt poduczysz się tutaj mówić, szkoła długo na rynku, moż…na zawsze przemyśleć TFls, gdyż… według mojej oceny warto się tutaj uczyć
11kosa11
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: Jowiata M-K » 08 paź 2012, 10:30

Ja takż…e napiszę pozytywnie zarówno o English For You i TFLS, obie te szkoły są bardzo sprawdzone. Zresztą jak widziałam na ich stronach mają certyfikaty " Rzetelna Firma", znaczy to, ż…e się zaraz nie zwiną.
Istnieją już… wiele lat na warszawskim rynku i są dla siebie konkurencją, ale zdrową.
Jowiata M-K
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: G-B » 12 paź 2012, 10:29

Polecam GB English, bardzo dobre kursy , najlepsza szkoła jeż…eli chodzi o Callana
G-B
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: hazel111 » 16 paź 2012, 10:45

Nie lubię Callana, mnie nie przypadł do gustu
hazel111
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kellyy1 » 18 paź 2012, 10:58

Jowiata M-K pisze:Ja takż…e napiszę pozytywnie zarówno o English For You i TFLS, obie te szkoły są bardzo sprawdzone. Zresztą jak widziałam na ich stronach mają certyfikaty " Rzetelna Firma", znaczy to, ż…e się zaraz nie zwiną.
Istnieją już… wiele lat na warszawskim rynku i są dla siebie konkurencją, ale zdrową.


Ze względu na aspekt konwersacyjny wybrałam z tych szkół English For You, mam blokadę i chcę mówić, liczę, ze ta szkoła mi pomoze
kellyy1
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: ruda111 » 20 paź 2012, 11:18

hazel111 pisze:Nie lubię Callana, mnie nie przypadł do gustu


Znam osoby, które sobie chwalą
ruda111
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sigyy » 24 paź 2012, 9:42

Nie ma jednej metody skutecznej dla wszystkich
sigyy
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sorbet » 25 paź 2012, 10:59

sigyy pisze:Nie ma jednej metody skutecznej dla wszystkich


Dlatego też… nie ma jednej szkoły jezykowej
sorbet
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: asylum » 27 paź 2012, 16:27

ja jestem po pierwszym tygodniu kursu w TFLS. Wczoraj miałam dodatkowe darmowe konwersacje. Jak narazie jestem zadowolona.Fajny lektor


Jowiata M-K pisze:Ja takż…e napiszę pozytywnie zarówno o English For You i TFLS, obie te szkoły są bardzo sprawdzone. Zresztą jak widziałam na ich stronach mają certyfikaty " Rzetelna Firma", znaczy to, ż…e się zaraz nie zwiną.
Istnieją już… wiele lat na warszawskim rynku i są dla siebie konkurencją, ale zdrową.
asylum
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: down-up » 29 paź 2012, 9:40

Akurat według mnie polecam English For You, gdyż… szkoła specjalizuje się jedynie w języku angielskim, to dla mnie waż…ne, po drugie grupki są małe i w każ…dej jest dwóch lektorów. Polski poprawia gramatykę, Native zajmuje się gadaniem.
W rankingach w necie jest takż…e wysoko

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
down-up
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: sania » 06 lis 2012, 10:57

konkoo pisze:Z tego co wiem speak up ma podzielone opinie, ale to duż…a szkoła i oddziały ma prawie wszędzie


Obecnie największa w Polsce
sania
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: karnsś-ss11 » 08 lis 2012, 11:42

Jeż…eli ktoś ogarnie ju z ten angielski to jaki inny język propnujecie
karnsś-ss11
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: songi » 09 lis 2012, 10:27

karnsś-ss11 pisze:Jeż…eli ktoś ogarnie ju z ten angielski to jaki inny język propnujecie


Hiszpański - to nie tylko Hiszpania, lecz takż…e Ameryka PŁD
songi
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: spillq » 12 lis 2012, 10:02

Nie zapominajmy o Brazylii tu działa portugalski
spillq
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: midrand » 13 lis 2012, 9:30

W tym rankingu, Mike Mills na wysokiej trzeciej pozycji, niezła szkoła

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
midrand
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: arnol » 27 lis 2012, 12:33

Ja proponuje przede wszystkim nastawić się na pracę to i wynik przyjdzie
arnol
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: altaj » 29 lis 2012, 11:18

arnol pisze:Ja proponuje przede wszystkim nastawić się na pracę to i wynik przyjdzie


Musi jednak ktoś cię wspomóc w pracy, polecam więc wybrać dobrą szkołę.
altaj
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: marra » 02 gru 2012, 11:51

jeż…eli mówimy o niemieckim to polecam Katrina
marra
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: anna17 » 05 gru 2012, 14:33

Uczylam się i w Speak Up i w Lincoln.
Lincoln o wiele lepszy i moge powiedzieć, ż…e to jedna z najlepszych szkół językowych w Krakowie!
anna17
 

Re: Angielski -gdzie najlepiej

Postautor: kald » 07 gru 2012, 17:41

anna17 pisze:Uczylam się i w Speak Up i w Lincoln.
Lincoln o wiele lepszy i moge powiedzieć, ż…e to jedna z najlepszych szkół językowych w Krakowie!


Lincoln hm to jest szkoła z Krakowa
kald
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości