internetowe szkoły internetowe

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: Asia79 » 28 kwie 2013, 22:13

Ja wybrałam szkołę http://www.korepetycje-online.com.pl bo to chyba jedyna, gdzie nie trzeba brać lekcji w ciemno bo już… na stronie moż…na zobaczyć jak wyglądają zajęcia i sami nauczyciele.
Asia79
 


Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: koniu43 » 03 maja 2013, 16:49

Ja tam wole tradycyjne nauczanie. Lubie chodzić do szkoły, widzieć się z innymi ludzmi, wymieniać poglądy, doświadczenia. Chodzę do szkoły TFLS. Mam fajną grupę- 5 osób, super lektor.
koniu43
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:51

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

online jest ok

Postautor: marta horyniec » 15 wrz 2013, 7:33

Mieszkam w małej miejscowości. Nie mamy tu dobrych szkół językowych. Są nauczyciele z liceum, ale ż…yczą sobie duż…o a w zamian dają niewiele. Korzystamy więc z kumpelą z lekcji przez internet. Dobre łącze i moż…na się uczyć z każ…dym nauczycielem. Jest kilka dobrych szkół online, my korzystamy z teleenglish bo akurat potrzebujemy się nauczyć rozmawiac po angielsku. Jak ktoś potrzebuje teorię powkuwać, to myślę ż…e lepiej poszukać gdzie indziej, chociaż… moż…e by i przygotowali taki kurs teoretyczny specjalnie jak ktoś sie uprze. My się uczymy rozmowy i specjalistycznego słownictwa do pracy (chcemy wyjechać za granicę, bo tu gdzie mieszkamy perspektywy zawodowe słabe).

Bardzo fajnie się uczyć od siebie z domu, bez dojeż…dż…ania i bez oglądania swojej nauczycielki z sąsiedztwa :)
marta horyniec
 

RruJYKEDwC

Postautor: Talha » 04 lut 2014, 8:47

Congratulations on a fun and successful book lancuh. It's a great topic and a great title -- perfect combination to draw readers in. Good luck. P.S. And Shelburne is a beautiful place for a party.
Talha
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: piotr southampton » 04 lut 2014, 10:46

Ja korzystam z www.rapid-english.pl a kiedyś korzystałem ze sayspak.

Obie szkoły są ok
piotr southampton
 

jShoEGaswbajevDHGS

Postautor: Hftu » 05 lut 2014, 5:29

Way to go on this esasy, helped a ton.
Hftu
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: pieknyolek » 29 mar 2019, 14:23

Według mnie internetowe szkoły językowe nie są dobre dla młodzieży. Lepiej gdy uczą się one na typowych zajęciach z nauczycielami.


_____________________________________
https://www.lolapopp.pl/
Ostatnio zmieniony 29 sie 2021, 10:31 przez pieknyolek, łącznie zmieniany 1 raz.
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19


Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: lukaszSz » 02 kwie 2020, 11:34

Ja polecam naukę języka w domu zwrotami, dzięki takiej nauce przełamałem się do rozmowy. Uwaga nie mogą być to zwroty wymawiane przez lektora to jest bardzo ważne. https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angie ... angielsku/ tutaj można przeczytać o takiej formie nauki, która w komunikacji jest bardzo skuteczna.
Niestety w szkole pomijana, ale zdaję sobie sprawę, że nauczyciel nie jest w stanie z każdym uczniem indywidualnie się uczyć języka. Musimy szukać rozwiązań na własną rękę i przede wszystkim warto nastawić się na praktykę i polubi naukę języka.
lukaszSz
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2020, 11:32



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości