Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: superx » 19 wrz 2012, 21:25

kadekso pisze:Ja poszłam na kurs do CAE, to daje więcej moż…liwosci. Teraz w TFLS mają ciekawą promocje.

jfffd pisze:Nie zawracaj sobie głowy FCE

Też… zapisałem się na kurs do CAE.W szkole panuje bardzo miła atmosfera, a kadra jest kompetentna, praktycznie nie mam ż…adnych zarzutów.
superx
 


Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mioaloa » 20 wrz 2012, 12:14

Jak dla mnie English For You w Warszawce to opcja cool. Chodziłem tam na kurs jeszcze w gimnazjum, potem maturalny. Szkoła prowadzi zajęcia ciekawą metodą, zajęcia z nativami dla mnie spoko. Nie jest tam zwyczajnie nudno:)))
mioaloa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: miskaaa » 21 wrz 2012, 9:37

mioaloa pisze:Jak dla mnie English For You w Warszawce to opcja cool. Chodziłem tam na kurs jeszcze w gimnazjum, potem maturalny. Szkoła prowadzi zajęcia ciekawą metodą, zajęcia z nativami dla mnie spoko. Nie jest tam zwyczajnie nudno:)))


Nie chciałbym chodzić do szkoły, gdzie robi się tylko ćwiczonka z książ…ki, moż…e się skuszę na tę metodę w English For You, choć bardzo serio biorę pod uwagę propozycję Callana w GB english
miskaaa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: gaga3 » 21 wrz 2012, 10:12

Ja też… nie lubię nudzić się na zajęciach. Są szkoły gdzie faktycznie tylko ćwiczenia z ksiązki się robi... Dlatego przed wyborem szkoły trzeba się dobrze zastanowić. Teraz chodzę do Szkoły TFLS w Warszawie. Fakt, ż…e muszę kawałek dojechach bo aż… z Piaseczna, ale jestem zadowolona z zajęć. Lektorka - Pani Melania Misztal przynosi dodatkowe materiały, moż…na dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, których nie ma w książ…kach.
gaga3
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: uczennica11 » 22 wrz 2012, 12:30

mioaloa pisze:Jak dla mnie English For You w Warszawce to opcja cool. Chodziłem tam na kurs jeszcze w gimnazjum, potem maturalny. Szkoła prowadzi zajęcia ciekawą metodą, zajęcia z nativami dla mnie spoko. Nie jest tam zwyczajnie nudno:)))


To akurat muszę potwierdzić, nudno to nie jest, duż…o się dzieje, szczególnie, ż…e w English For You mają róż…nych Nativów, więc sporo dzieje się zwłaszcza jak są warsztaty tematyczne :))) ;)
uczennica11
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: michalinkaa » 22 wrz 2012, 12:34

Ja natomiast szkołę speak.pl mają bardzo dobre ceny, niż…sze niż… konkurencja, to co mnie przekonało to brak lojalek, nie musisz podpisywać umowy na rok, tylko z miesiąca na miesiąc i tak ma być. Mało zobowiązań.
Uczą tam metodą Callana, dla mnie to ok opcja
michalinkaa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: jartex » 22 wrz 2012, 23:04

speakpl,spekup o co tu chodzi ???
jartex
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: tygroo » 23 wrz 2012, 18:05

Wybrałem kurs w TFLS w wielkiej promocji TFLS. Dostałem kurs drugiego języka gratis i jeszcze konwersacje z nativem. To sie nazywa dobanie o klienta :)
tygroo
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: marzenkna brzozowska » 23 wrz 2012, 22:04

A ja mam tam mam od jakiegoś czasu słabość do mojej szkoły angielskiego, English For You, bardzo sia starają, pomimo, ż…e mają baaaaardzo duż…o słuchaczy, szkoła pomaga każ…demu, kto ma problem z mówieniem i o to chyba chodzi w tej sprawie, polecam
marzenkna brzozowska
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: latek-mały » 24 wrz 2012, 9:57

Jeż…eli mówimy o najmłodszych to Helen Doron, najlepsi dla 4-5 latków
latek-mały
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: engine » 24 wrz 2012, 21:14

tak, to jest własnie dobra oferta ale i szkoła nie byle co, tylko porządna z akredytacją MEN.

tygroo pisze:Wybrałem kurs w TFLS w wielkiej promocji TFLS. Dostałem kurs drugiego języka gratis i jeszcze konwersacje z nativem. To sie nazywa dobanie o klienta :)
engine
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kornik1 » 25 wrz 2012, 9:52

mioaloa pisze:Jak dla mnie English For You w Warszawce to opcja cool. Chodziłem tam na kurs jeszcze w gimnazjum, potem maturalny. Szkoła prowadzi zajęcia ciekawą metodą, zajęcia z nativami dla mnie spoko. Nie jest tam zwyczajnie nudno:)))


Z pozoru monotonny kurs np. do CAE, był w English For You ciekawy. Myślę, ze to dzięki tej części prowadzonej przez Travisa, naszego amerykańskiego Nativa. Zajęcia w małej grupce rzeczywiście nie były nudne, a już… na dodatkowych konwersacjach to już… zupełnie było zabawnie i ciekawie.
kornik1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: psik1 » 26 wrz 2012, 9:46

latek-mały pisze:Jeż…eli mówimy o najmłodszych to Helen Doron, najlepsi dla 4-5 latków


Napiszcie, jaka jest dla nich konkurencja w Warszawie
psik1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: genii » 26 wrz 2012, 19:47

Tak, w TFLS pracują najlepsi

engine pisze:tak, to jest własnie dobra oferta ale i szkoła nie byle co, tylko porządna z akredytacją MEN.

tygroo pisze:Wybrałem kurs w TFLS w wielkiej promocji TFLS. Dostałem kurs drugiego języka gratis i jeszcze konwersacje z nativem. To sie nazywa dobanie o klienta :)
genii
 

Szkoła językowa w Piasecznie? która...?

Postautor: Kamil-34 » 26 wrz 2012, 22:32

Właśnie zastanawiam się nad wyborem szkoły językowej w Piasecznie.

Mam problemy z mową, nie umiem się przełamać. Wiem, ż…e bez angielskiego ci꿅ko będzie o pracę. Ogólnie jestem dopiero na poziomie intermediate.

Moż…e polecicie jakas szkołe w Piasecznie?

Przeglądając internet natrafiłem na oferty tych dwóch szkół - Explore English, a takż…e Pischool. Czy macie jakieś opinie na ich temat?
Kamil-34
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: marta s. » 27 wrz 2012, 10:07

marzenkna brzozowska pisze:A ja mam tam mam od jakiegoś czasu słabość do mojej szkoły angielskiego, English For You, bardzo sia starają, pomimo, ż…e mają baaaaardzo duż…o słuchaczy, szkoła pomaga każ…demu, kto ma problem z mówieniem i o to chyba chodzi w tej sprawie, polecam


Tutaj nie ma wątpliwości, mówienie to podstawowy atut English For You, w każ…dej grupie Native. Musisz pogadać i tyle
marta s.
 

Re: Szkoła językowa w Piasecznie? która...?

Postautor: buzzaa » 27 wrz 2012, 10:12

Kamil-34 pisze:Właśnie zastanawiam się nad wyborem szkoły językowej w Piasecznie.

Mam problemy z mową, nie umiem się przełamać. Wiem, ż…e bez angielskiego ci꿅ko będzie o pracę. Ogólnie jestem dopiero na poziomie intermediate.

Moż…e polecicie jakas szkołe w Piasecznie?

Przeglądając internet natrafiłem na oferty tych dwóch szkół - Explore English, a takż…e Pischool. Czy macie jakieś opinie na ich temat?


Pi school też… chyba jest w Wawie
buzzaa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: 1karuzela1 » 28 wrz 2012, 9:15

Ja jednak optowałbym za nauką języka w Warszawie, według mnie konkurencja i zagęszczenie jest większe, więc muszą się starać bardziej
1karuzela1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: 1alka1 » 30 wrz 2012, 10:39

1karuzela1 pisze:Ja jednak optowałbym za nauką języka w Warszawie, według mnie konkurencja i zagęszczenie jest większe, więc muszą się starać bardziej


Tak, ale pamiętaj, ze płacisz tutaj takż…e za czynsze, więc jest droż…ej
1alka1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: nieuchwytny111 » 30 wrz 2012, 17:06

tygroo pisze:Wybrałem kurs w TFLS w wielkiej promocji TFLS. Dostałem kurs drugiego języka gratis i jeszcze konwersacje z nativem. To sie nazywa dobanie o klienta :)

co się chwalisz ja też… dostałem w TFLS drugi kurs jezyka gratis.
nieuchwytny111
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mioddoo » 30 wrz 2012, 19:10

marzenkna brzozowska pisze:A ja mam tam mam od jakiegoś czasu słabość do mojej szkoły angielskiego, English For You, bardzo sia starają, pomimo, ż…e mają baaaaardzo duż…o słuchaczy, szkoła pomaga każ…demu, kto ma problem z mówieniem i o to chyba chodzi w tej sprawie, polecam


Mam zamiar zapisać się do English For You, gdyż… tak jak czytam sobie zarówno tu na forum, jak również… na ich stroni www, oferują zajęcia skupiające się na mówieniu, ciekawe na jakiego trafię Nativa, trochę się boję jak dam sobie rade w konwersacji, ale czas na wyzwania.
mioddoo
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: alof » 30 wrz 2012, 20:19

Prawda, ja wybrałam szkołę w wawie - TFLS. Faktycznie, obsługa i lekcje na wysokim poziomie.

1karuzela1 pisze:Ja jednak optowałbym za nauką języka w Warszawie, według mnie konkurencja i zagęszczenie jest większe, więc muszą się starać bardziej
alof
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: aloraaa » 30 wrz 2012, 21:21

przepis na sukces to dobra, renomowana szkoła plus motywacja i chęć do nauki, bo bez tej ostatniej choćby szkoła nie wiadomo jak świetna nie była, to nici...dla mnie spoczko jest speak up - mam bardzo nienormowane godziny pracy i całe szczęście mogę u nich dopasować indywidualnie swój grafik. a we wcześniejszej 'językówce' miałem z góry plan zajęć i na razie
aloraaa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: deante » 01 paź 2012, 10:15

Potwierdzam, TFLS to dobra sprawdzona szkoła.


alof pisze:Prawda, ja wybrałam szkołę w wawie - TFLS. Faktycznie, obsługa i lekcje na wysokim poziomie.

1karuzela1 pisze:Ja jednak optowałbym za nauką języka w Warszawie, według mnie konkurencja i zagęszczenie jest większe, więc muszą się starać bardziej
deante
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: miala22 » 01 paź 2012, 23:18

Kamila Bednarek pisze:Wartościową propozycja jak dla mnie ma English For You, przede wszystkim odpowiada mi system dualny, czyli zajęcia naprzemiennie prowadzone przez polskiego i nativa, chodziłam na kurs wakacyjny rok temu. Bardzo skorzystałam z zajęć. Z jednej strony polski lektor poprawił znacząco gramatykę, a Native ogarnął mówienie, a z tym zawsze był problem. Grupka liczyła 5 osób


Mnie ten system też… się podoba, zresztą English for You to rzeczywiście miejsce dla osób pragnących sobie pogadać, wiem od kilku osób
miala22
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maloska23 » 02 paź 2012, 11:26

Słyszałam ż…e dają w TFLS gwarancję zdania egzaminów, czy ktoś coś o tym wie?

deante pisze:Potwierdzam, TFLS to dobra sprawdzona szkoła.


alof pisze:Prawda, ja wybrałam szkołę w wawie - TFLS. Faktycznie, obsługa i lekcje na wysokim poziomie.

1karuzela1 pisze:Ja jednak optowałbym za nauką języka w Warszawie, według mnie konkurencja i zagęszczenie jest większe, więc muszą się starać bardziej
maloska23
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Madzia Buzia » 02 paź 2012, 15:05

Dwa lata temu zapisałam się na kurs na A1 do English For You, jako osoba początkująca, obecnie jestem już… na kursie B2 w tej szkole językowej. Generalnie uważ…am, ż…e sposób prowadzenia zajęć bardzo mi pomógł, gdyż… od samego praktycznie początku musiałam mówić. Układ z dwoma lektorami w grupie jest dla mnie fajną sprawą.
Madzia Buzia
 

Re: Szkoła językowa w Piasecznie? która...?

Postautor: Madzia Buzia » 02 paź 2012, 15:07

Kamil-34 pisze:Właśnie zastanawiam się nad wyborem szkoły językowej w Piasecznie.

Mam problemy z mową, nie umiem się przełamać. Wiem, ż…e bez angielskiego ci꿅ko będzie o pracę. Ogólnie jestem dopiero na poziomie intermediate.

Moż…e polecicie jakas szkołe w Piasecznie?


Nie jest chyba zbyt wiele szkół językowych w Piasecznie, choć moż…e się mylę
Madzia Buzia
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: arnold31 » 02 paź 2012, 16:24

Ja dojezdzam tez z Piaseczna do Warszawy na kurs do FCE. Zapisałem sie do TFLS w centrum mam zajecia wiec mam bardzo dobre połączenie.
arnold31
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mikronka » 02 paź 2012, 21:22

Madzia Buzia pisze:Dwa lata temu zapisałam się na kurs na A1 do English For You, jako osoba początkująca, obecnie jestem już… na kursie B2 w tej szkole językowej. Generalnie uważ…am, ż…e sposób prowadzenia zajęć bardzo mi pomógł, gdyż… od samego praktycznie początku musiałam mówić. Układ z dwoma lektorami w grupie jest dla mnie fajną sprawą.


Właśnie dlatego zapisałam się do English For You, choć mieszkam w Legionowie, do dobrej szkoły warto trochę dojechać
mikronka
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: safari11 » 03 paź 2012, 11:30

Chodzę do English Best Way w Legionowie i polecam
safari11
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: symfonia22 » 03 paź 2012, 23:00

safari11 pisze:Chodzę do English Best Way w Legionowie i polecam


wolę dobrą szkołe w Wawie
symfonia22
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: 11kosa11 » 05 paź 2012, 13:01

Tu się zgadzam, troszkę podjechać i dostać dobrą jakość
11kosa11
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: makarena » 07 paź 2012, 13:59

Madzia Buzia pisze:Dwa lata temu zapisałam się na kurs na A1 do English For You, jako osoba początkująca, obecnie jestem już… na kursie B2 w tej szkole językowej. Generalnie uważ…am, ż…e sposób prowadzenia zajęć bardzo mi pomógł, gdyż… od samego praktycznie początku musiałam mówić. Układ z dwoma lektorami w grupie jest dla mnie fajną sprawą.


Szkoła rzeczywiście posiada bardzo dobrą kadrę, Nativi potrafią zachęcić do mówienia, ciekawe tematy przygotowywane są szczególnie jeż…eli chodzi o dodatkowe konwersacje, polecam English For You
makarena
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: muzika11 » 08 paź 2012, 11:14

Tfls and English For You the best. Chodziłam do róż…nych szkół, ale te rzeczywiście są wyjątkowo dobre, jeszcze moż…e być Tower.
muzika11
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mikron » 12 paź 2012, 10:39

safari11 pisze:Chodzę do English Best Way w Legionowie i polecam


Rzeczywiście szkoły lokalne mają stałych klientów, gdyż… działają na nieduż…ym obszarze
mikron
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: marina-your » 20 paź 2012, 11:21

A np. w Otwocku jest coś warte polecenia
marina-your
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Mateusz - Skarski » 25 paź 2012, 10:47

Podpytaj osoby, które chodziły w tym mieście
Mateusz - Skarski
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: down-up » 29 paź 2012, 9:23

Mateusz - Skarski pisze:Podpytaj osoby, które chodziły w tym mieście


Opinia osoby, którą znasz bezcenna
down-up
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: sania » 06 lis 2012, 10:53

KamilKuczynski pisze:Pewnie masz racje Kornelio.

Idzie kryzys. Ludzie będą mieli coraz mniej gotówki, co oznacza, ż…e nie wszystkie szkoły przetrwają.


Z drugiej strony będą woleli zapisać się na kurs językowy, zainwestować w siebie, podnieść kwalifikacje i dostać lepszą pracę, zamiast pojechać do Egiptu
sania
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: stylik » 08 lis 2012, 11:41

Madzia Buzia pisze:Dwa lata temu zapisałam się na kurs na A1 do English For You, jako osoba początkująca, obecnie jestem już… na kursie B2 w tej szkole językowej. Generalnie uważ…am, ż…e sposób prowadzenia zajęć bardzo mi pomógł, gdyż… od samego praktycznie początku musiałam mówić. Układ z dwoma lektorami w grupie jest dla mnie fajną sprawą.


Jeż…eli masz małą grupkę, relatywnie duż…o zajęć z Native Speakerem to na efekty nie trzeba bardzo długo czekać, zwłaszcza, jeż…eli jest podbudowa gramatyczna robiona właśnie przez polskiego lektora
stylik
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: towner » 09 lis 2012, 9:25

Nauka języka angielskiego nie moż…e być tylko czymś teoretycznym
towner
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: spillq » 12 lis 2012, 9:55

Dlatego ogarnięci Nativi mogą być tutaj nieodzowni w temacie
spillq
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: sooux » 13 lis 2012, 9:27

Jednak taki Native musi mieć widzę i umiejętności
sooux
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: ses » 20 lis 2012, 9:59

sooux pisze:Jednak taki Native musi mieć widzę i umiejętności


To jakby oczywista sprawa
ses
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: 1dasa1 » 27 lis 2012, 12:37

Moż…na prywatnie, czasami cool gościa łapiesz za cool cenę
1dasa1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: pander » 29 lis 2012, 11:23

Polecam wyczaić coś on-line
pander
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: zdunek » 02 gru 2012, 11:56

pander pisze:Polecam wyczaić coś on-line


W tej kwestii to chyba rapid english
zdunek
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kald » 07 gru 2012, 17:39

A co sądzicie o Bokano, coś obiło mi się o uszy, ze to niezła szkółka
kald
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: uzyczkowwa » 07 gru 2012, 17:50

Jeśli chodzi o szkoły w Warszawie to od lat króluje tutaj TFLS - i to nie bez powodu. TFLS jest na rynku już… od lat 90-ych, mają najlepszych lektorów w warszawie natomiast lektorzy w innych szkołach najczęściej swoją naukę zaczynali... w tfls. Jak sie uczyc to u najlepszych. Ja tak przynajmniej uważ…am.
uzyczkowwa
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości