Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: adder11 » 08 mar 2013, 10:46

Czy warto płacić za lekcje indywidualne w szkole jęykowej
adder11
 


Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mellde » 11 mar 2013, 12:15

Po długim rozważ…aniach dotyczących wybrania szkoły językowej ostatecznie zapisałam się do English For You i wybór okazał się dobry, gdyż… bardzo duż…o jest mówienia, wybrałam sobie program autorski, native speaker przynosi ciekawe materiały, sami tworzymy sobie program, jestem na C1, lektor to Amerykanin Adrew, pełen profesjonalista, grupka ma 4 osoby.
mellde
 

Lekcje indywidualne.

Postautor: Pauli94 » 11 mar 2013, 18:42

Osobiście polecam szkołę LANG na al. Niepodległości, pobierałam tam lekcje indywidualne i widzę naprawdę duż…y skok, mimo ż…e jestem na poziomie C1. Miałam lekcje z Panem Radkiem K., był naprawdę bardzo profesjonalny i sympatyczny. Interesował mnie przede wszystkim business english. Poszerzyłam swoje słownictwo oraz poprawiłam akcent. Szczerze polecam!
Pauli94
 

JzcjeqXohIVbn

Postautor: Buff » 12 mar 2013, 14:13

Wow! That's a really neat ansewr!
Buff
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: drektu4 » 14 mar 2013, 12:01

A na kursy wakacyjne to według Was gdzie ???
drektu4
 

Re: TFLS -najlepiej uczą do GMAT

Postautor: stanky88 » 14 mar 2013, 22:21

Jak ktos che szybko i dobrze nauczyc sie angielskiego to dobrym wyborem jest wlasnie TFLS. 2 razy w tygodniu po 2 godz mialam zajęcia z polskim lektorem a w piątki z nativem. Takiej ilości godzin nie widzialam w ofercie innych szkol no i przy takiej cenie. :) Moja kolezanka trafila jeszcze na promocje z darmowym kursem hiszpańskiego. :hura:

sebastianot pisze:Ja mogę powiedzieć, ż…e mają najlepszych specjalistów jeśli chodzi o GMAT


derwert pisze:tak, jako jedyna w warszawie tfls mają dobry prawniczy


ferretw pisze:w TFLS mają specjalistów od prawniczego

kosmykw pisze:A w zakresie angielskiego prawniczego co polecacie na rynku ???
stanky88
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: angella » 15 mar 2013, 10:30

drektu4 pisze:A na kursy wakacyjne to według Was gdzie ???


W zeszłe lato chodziłam na kurs wakacyjny do English For You, były zajęcia intensywne, 3 razy w tygodniu po trzy lekcje. Chodziłam dwa miesiące, udało mi się zaliczyć cały poziom B2, 50 procent zajęć ukierunkowana była na komunikację i konwersacje, moim Nativem był zabawny i przyjazny Amerykanin Chad, polska lektorka starała się nam wbić do głowy trochę struktur gramatycznych. Zajęcia sporo mi dały, teraz jestem w tej szkole na kursie do egzaminu CAE, będę go zdawać w tym roku, dostałam w English for You sporą zniż…kę za kontynuację
angella
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: orelww » 16 mar 2013, 11:10

adder11 pisze:Czy warto płacić za lekcje indywidualne w szkole jęykowej


Masz przynajmniej nadzór i wiesz ,ż…e nie będzie uczył cie leszcz
orelww
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: magnuss4 » 19 mar 2013, 11:15

Najlepsze efekty to jednak małe grupki, moż…na zawsze pogadać o czymś, brak tego w relacji jeden na jeden
magnuss4
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: hioser » 20 mar 2013, 11:52

magnuss4 pisze:Najlepsze efekty to jednak małe grupki, moż…na zawsze pogadać o czymś, brak tego w relacji jeden na jeden


Chodziłem do 5 osobowej i rzeczywiście efekt był dobry, kazdy miał mozliwość wypowiadania się
hioser
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: koloo » 26 mar 2013, 11:51

Chodziłam na kurs wakacyjny, sporo się dzieje myśle ze to dobry czas na angielski
koloo
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: tommyl » 27 mar 2013, 15:07

koloo pisze:Chodziłam na kurs wakacyjny, sporo się dzieje myśle ze to dobry czas na angielski


Mam zamiar zapisać się na wakacyjny, chcę intensywnie przygotować się do certyfikatu
tommyl
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mariaana » 29 mar 2013, 14:06

W wakacje akurat to trzeba mieć spore zaparcie
mariaana
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: fioorr » 01 kwie 2013, 11:58

adder11 pisze:Czy warto płacić za lekcje indywidualne w szkole jęykowej


Lepiej wybrać jednak małą grupkę, cena niż…sza a efekt nawet moż…e być lepszy
fioorr
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: gnerd » 03 kwie 2013, 20:34

magnuss4 pisze:Najlepsze efekty to jednak małe grupki, moż…na zawsze pogadać o czymś, brak tego w relacji jeden na jeden


To zależ…y ile pomysłów miał Twój lektor, ja myślę odwrotnie
gnerd
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: addl » 07 kwie 2013, 22:04

Lektor czasami ma pomysły, ale z drugiej strony musi dostosować sie do programu i metodyka
addl
 

małe grupy najlepiej online

Postautor: AniaEdu » 09 kwie 2013, 11:20

Indywidualnie lub tylko w małej grupie - w tłumie niczego się nie nauczysz ;)
Polecam www.edueduonline.pl - ucze się u nich bez wychodzenia z domu i zbędnych dojazdów na ż…ywo z lektorem i grupą na profesjonalnej platformie z materiałami, podręcznikami i video (nie przez jakistam skype).


orelww pisze:
adder11 pisze:Czy warto płacić za lekcje indywidualne w szkole jęykowej


Masz przynajmniej nadzór i wiesz ,ż…e nie będzie uczył cie leszcz
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: gertrud1 » 10 kwie 2013, 13:54

Moze i dobre, zwłaszcza jak masz daleko do szkoły językowej
gertrud1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: igmore » 11 kwie 2013, 11:34

adder11 pisze:Czy warto płacić za lekcje indywidualne w szkole jęykowej


Warto - jest nadzór i kontrola nad lektorem
igmore
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: fation » 15 kwie 2013, 16:19

dertyu pisze:
fation pisze:IMHO jednak chyba lepiej w szkole, ale tylko pod warunkiem, ż…e z lektorem prowadzącym zajęcia z Tobą.


Nie rozumiem ???


mówię, ż…e lepsza jest nauka w szkole, wspólnie z lektorem który ma zajęcia z Tobą, czyli poza grupowymi zajęciami spotykasz się ze swoim nauczycielem indywidualnie i ćwiczycie to co na lekcji sprawia ci problem albo jakie braki w tobie zauważ…ył lektor.
fation
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: bosun » 17 kwie 2013, 13:51

To oczywiste warto powierzyć swoją naukę jednak profesjonalistom
bosun
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: lewisss » 23 kwie 2013, 10:41

adder11 pisze:Czy warto płacić za lekcje indywidualne w szkole jęykowej


Zawsze warto . masz gwarancję jakości
lewisss
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: fation » 27 kwie 2013, 18:16

dlaczego uważ…asz ż…e lekcje indywidualne dają gwarancję? gwarancję na co?
fation
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mugyyw » 29 kwie 2013, 10:30

kaffe pisze:Ofert tak wiele, ze trudno czasami się połapać, ale szkoły specjalizujące się jedynie w angielskim poleciłbym, gdyż… są to wówczas specjaliści od jednej rzeczy


Tak jak wybór warsztatu od jednej marki
mugyyw
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: pontiac33 » 02 maja 2013, 14:02

drektu4 pisze:A na kursy wakacyjne to według Was gdzie ???

Wakacyjne intensywne kursy językowe w TFLS są zorganizowane tak, aby w krótkim czasie osiągnąć jak najlepsze efekty. Duż…e nat꿅enie zajęć (np. 12 godzin w tygodniu) oraz codzienny kontakt z językiem są dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które mają problemy z nauką języka, przełamaniem bariery komunikacyjnej, jak również… dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą poświęcić zbyt duż…o czasu na naukę w trakcie roku. Polecam, gdyż… sam z nich korzystam :)
pontiac33
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: allelle » 04 maja 2013, 13:22

Ja rok temu z polecenia brata zapisałem się do English For You, kurs był dobrze ogarnięty, polska lektorka bardzo uporządkowała moją gramatyczną wiedzę, wreszcie opanowałem sprawe trybów warunkowych, mowy zależ…nej itd. Właśnie Kamila wprowadzała słownictwo, tak abyśmy mogli dogadać się z naszym Amerykaninem. Połowa zajęć prowadzona była właśnie przez Kamilę, potem do akcji wkraczał Chad, który rozmawiał z nami o tym co przygotowała polska lektorka. Miałem jeszcze warsztaty do wykorzystania. W English For You stworzyli takie miejsce, które właśnie urządzone jest jak kafeja. W nieszkolnej atmosferze moż…esz więc sobie porozmawiać i poznać róż…nych nativów.
PS

Mają bardzo fajny Facebook i prawie 20.000 fanów, sporooo
allelle
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mirroon » 11 maja 2013, 13:30

tak, metoda, gdzie 2 lektorów prowadzi kurs spoczko
mirroon
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: illet1 » 16 maja 2013, 7:31

allelle pisze:Ja rok temu z polecenia brata zapisałem się do English For You, kurs był dobrze ogarnięty, polska lektorka bardzo uporządkowała moją gramatyczną wiedzę, wreszcie opanowałem sprawe trybów warunkowych, mowy zależ…nej itd. Właśnie Kamila wprowadzała słownictwo, tak abyśmy mogli dogadać się z naszym Amerykaninem. Połowa zajęć prowadzona była właśnie przez Kamilę, potem do akcji wkraczał Chad, który rozmawiał z nami o tym co przygotowała polska lektorka. Miałem jeszcze warsztaty do wykorzystania. W English For You stworzyli takie miejsce, które właśnie urządzone jest jak kafeja. W nieszkolnej atmosferze moż…esz więc sobie porozmawiać i poznać róż…nych nativów.
PS

Mają bardzo fajny Facebook i prawie 20.000 fanów, sporooo


Ilość fanów, rzeczywiście wygląda imponujące, musi to znaczyć, ż…e to spora szkoła językowa w Warszawie.
illet1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: jownww » 21 maja 2013, 20:14

Face rzadzi :?
jownww
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: moteker » 21 maja 2013, 22:33

Dla mnie to super sprawa. Wreszcie ktoś pomyślał. W miesiąc zrobię cały semestr. Jednak co renomowana szkoła typu TFLS wymysli to ma sens. Mam nadzieje ż…e załapie sie jeszcze na ta promocje -kurs za 749zł/semestr


pontiac33 pisze:
drektu4 pisze:A na kursy wakacyjne to według Was gdzie ???

Wakacyjne intensywne kursy językowe w TFLS są zorganizowane tak, aby w krótkim czasie osiągnąć jak najlepsze efekty. Duż…e nat꿅enie zajęć (np. 12 godzin w tygodniu) oraz codzienny kontakt z językiem są dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które mają problemy z nauką języka, przełamaniem bariery komunikacyjnej, jak również… dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą poświęcić zbyt duż…o czasu na naukę w trakcie roku. Polecam, gdyż… sam z nich korzystam :)
moteker
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: ttyyrre » 21 maja 2013, 22:46

allelle pisze:Ja rok temu z polecenia brata zapisałem się do English For You, kurs był dobrze ogarnięty, polska lektorka bardzo uporządkowała moją gramatyczną wiedzę, wreszcie opanowałem sprawe trybów warunkowych, mowy zależ…nej itd. Właśnie Kamila wprowadzała słownictwo, tak abyśmy mogli dogadać się z naszym Amerykaninem. Połowa zajęć prowadzona była właśnie przez Kamilę, potem do akcji wkraczał Chad, który rozmawiał z nami o tym co przygotowała polska lektorka. Miałem jeszcze warsztaty do wykorzystania. W English For You stworzyli takie miejsce, które właśnie urządzone jest jak kafeja. W nieszkolnej atmosferze moż…esz więc sobie porozmawiać i poznać róż…nych nativów.
PS

Mają bardzo fajny Facebook i prawie 20.000 fanów, sporooo


Tak fajny face, wiadziałam

https://pl-pl.facebook.com/englishforyoupl
ttyyrre
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: ifder » 22 maja 2013, 11:44

Dobra szkoła on-line, co proponujecie ???
ifder
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: arek,wolski » 23 maja 2013, 22:08

Jednak wybierz szkołę, gdzie masz kontakt bezpośredni to daje lepsze efekty
arek,wolski
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: odolan » 28 maja 2013, 15:41

Szkoła z dobrym Fanpagem dzisiaj to jednak podstawa
odolan
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: antenna1 » 30 maja 2013, 9:25

Ułatwia kontakt na szkoła-słuchacz
antenna1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: frined888 » 30 maja 2013, 17:47

Tak, TFLS to profesjonalna placówka z akredytacją MEN a co jest dla mnie najwazniejsze to to ż…e TFLS wydaje na zakończenie kursu zaświadczenia MEN- owskie oraz dyplomy. Bardzo fajna sprawa bo są one honorowane przez większość szkoł wyż…szych i to nie tylko w Polsce.

moteker pisze:Dla mnie to super sprawa. Wreszcie ktoś pomyślał. W miesiąc zrobię cały semestr. Jednak co renomowana szkoła typu TFLS wymysli to ma sens. Mam nadzieje ż…e załapie sie jeszcze na ta promocje -kurs za 749zł/semestr


pontiac33 pisze:
drektu4 pisze:A na kursy wakacyjne to według Was gdzie ???

Wakacyjne intensywne kursy językowe w TFLS są zorganizowane tak, aby w krótkim czasie osiągnąć jak najlepsze efekty. Duż…e nat꿅enie zajęć (np. 12 godzin w tygodniu) oraz codzienny kontakt z językiem są dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które mają problemy z nauką języka, przełamaniem bariery komunikacyjnej, jak również… dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą poświęcić zbyt duż…o czasu na naukę w trakcie roku. Polecam, gdyż… sam z nich korzystam :)
frined888
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: agllo3 » 31 maja 2013, 11:57

Tak jak ktoś napisał, rzeczywiście Fanpage English For You wygląda na ciekawy. Kilkadziesiąt tysięcy fanów na bardzo duż…o. Świadczy to o tym, ze to spora szkoła w Warszawie i zwyczajnie podoba się ludziom to co jest oferowane.
Sam miałem kontakt z nimi i muszę napisać, ze bardzo poprawiłem angielski, porządek w gramatyce z polską lektorką, ale rozmawianie z Amerykanami, dla mnie to było bardzo przydatne. Szkoła działa od lat 90 tych. Więc musza znać się na języku
agllo3
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: ideoloo1 » 02 cze 2013, 12:58

british school też… ma fajny fanpage
ideoloo1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: medeea » 04 cze 2013, 11:19

Najważ…niejsza jest i tak organizacja kursów, choć oczywiście fanpage uzupełania temat
medeea
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: szerner » 04 cze 2013, 20:36

mi podoba sie sposob nauczania w tfls-ie.Mają fajnych lektorów i oferty cenowe


frined888 pisze:Tak, TFLS to profesjonalna placówka z akredytacją MEN a co jest dla mnie najwazniejsze to to ż…e TFLS wydaje na zakończenie kursu zaświadczenia MEN- owskie oraz dyplomy. Bardzo fajna sprawa bo są one honorowane przez większość szkoł wyż…szych i to nie tylko w Polsce.

moteker pisze:Dla mnie to super sprawa. Wreszcie ktoś pomyślał. W miesiąc zrobię cały semestr. Jednak co renomowana szkoła typu TFLS wymysli to ma sens. Mam nadzieje ż…e załapie sie jeszcze na ta promocje -kurs za 749zł/semestr


pontiac33 pisze:
drektu4 pisze:A na kursy wakacyjne to według Was gdzie ???

Wakacyjne intensywne kursy językowe w TFLS są zorganizowane tak, aby w krótkim czasie osiągnąć jak najlepsze efekty. Duż…e nat꿅enie zajęć (np. 12 godzin w tygodniu) oraz codzienny kontakt z językiem są dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które mają problemy z nauką języka, przełamaniem bariery komunikacyjnej, jak również… dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą poświęcić zbyt duż…o czasu na naukę w trakcie roku. Polecam, gdyż… sam z nich korzystam :)
szerner
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: drywera » 05 cze 2013, 11:27

Idę na wakacje do English For You i liczę, ze właśnie tam metoda z dwoma nauczycielami będzie dla mnie jednak skuteczna



agllo3 pisze:Tak jak ktoś napisał, rzeczywiście Fanpage English For You wygląda na ciekawy. Kilkadziesiąt tysięcy fanów na bardzo duż…o. Świadczy to o tym, ze to spora szkoła w Warszawie i zwyczajnie podoba się ludziom to co jest oferowane.
Sam miałem kontakt z nimi i muszę napisać, ze bardzo poprawiłem angielski, porządek w gramatyce z polską lektorką, ale rozmawianie z Amerykanami, dla mnie to było bardzo przydatne. Szkoła działa od lat 90 tych. Więc musza znać się na języku
drywera
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: aderra » 07 cze 2013, 10:50

zablokowany pisze:Witajcie jestem osobą , która potrzebuje kursu angielskiego, który pomoż…e oprócz gramatyki przełamać wreszcie barierę w mówieniu. Jaka jest najkorzystniejsza metoda. Która szkoła budzi największe zaufanie, czekam na opinie. Na co należ…y zwrócić uwagę...


Nie ma jednej odpowiedzi, każ…dy potrzebuje innego rozwiązania
aderra
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: deerty » 11 cze 2013, 11:06

Chcesz się przełamać, potrzebny będzie native speaker
deerty
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: walukiaj » 12 cze 2013, 0:42

tfls to szkoła w wawie która ma najlepszych lektorów
walukiaj
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kalka1 » 12 cze 2013, 10:26

Słyszałam sporo dobrego o English For You i chciałabym w miarę szybko nauczy się mówić, zostałam zakwalifikowana na a2, ile czasu trzeba liczyć aby dosyć płynnie mówić po angielsku. Wiem, ze cenna rzecz w English For You to fakt, ze w kazdej grupie jest native speaker i na to bardzo akurat liczę
kalka1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: milla11 » 17 cze 2013, 12:36

ideoloo1 pisze:british school też… ma fajny fanpage


Speak up ma najfajniejszy
milla11
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: seert » 19 cze 2013, 13:44

A uczysz się języka z FACebooka
seert
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mellow-worthy » 20 cze 2013, 13:01

Polecam kursy w wakacje, moż…na bardzo skorzystać i jest jednak duż…o taniej
mellow-worthy
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: warmwind » 24 cze 2013, 22:50

drektu4 pisze:A na kursy wakacyjne to według Was gdzie ???


ja polecam super intensywny kurs w szkole TFLS, byłam w tamtym roku i bardzo mi się podobało, w krótkim czasie moż…na nadrobić duż…o materiału i nauczyć się wiele nowych rzeczy
warmwind
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: meddoww » 25 cze 2013, 11:03

Intensywnie i ciekawie jest w English For You, ja tam się skusiłem na taki kurs, zależ…y mi na przypomnieniu sobie gramatyki, ale przede wszystkim rozkręceniu mówienia, tego mi brakuje od lat, widać, ze system dualny to propozycja interesująca, zmusza nas do mówienia, bo są nauczyciele anglojęzyczni od konwersowania
meddoww
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości