Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: iffde » 01 lip 2013, 12:14

Dobrze, jeż…eli zajecia są odpowiednio zrównoważ…one
iffde
 


Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: eaglee » 14 lip 2013, 14:33

mellow-worthy pisze:Polecam kursy w wakacje, moż…na bardzo skorzystać i jest jednak duż…o taniej


Nawet o 40 procent
eaglee
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: pinooko » 14 lip 2013, 19:24

Zależ…y od szkoły, ale generalnie jest taniej
pinooko
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: edulka2 » 16 lip 2013, 10:13

Zajrzyjcie na stronkę towera nie jest zły, mają spore doświadczenie
edulka2
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: butterfly24 » 25 lip 2013, 11:14

na kurs wakacyjny to tylko do TFLS, ja chodzę od dwóch tygodni i jestem mega zadowolona, szczególnie z tego, ż…e szkoła ma bardzo wysoki poziom, lektorzy duż…o wymagają, super, ja potrzebuje takiego kopniaka, ż…eby wziąć się do roboty ;)
butterfly24
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:39

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: jaada2 » 25 lip 2013, 12:16

Z mojego kilkuletniego doświadczenia w zakresie nauki języka angielskiego muszę napisać, ze najlepiej prowadzone zajęcia były w English For You. Już… sam dobór grupy i kursantów odbywał się na wysokim poziomie, starannie przeprowadzona została rozmowa wstępna, najbardziej podobało mi podczas kursu, ż…e zajęcia były bardzo urozmaicane, szczególnie wykazywał się tutaj nasz native - Chad. Tak szybko leciał czas, ż…e szkoda było kończyć kurs
jaada2
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: agress2 » 06 sie 2013, 12:41

Muszę przyznać dobry native speaker to prawdziwy skarb
agress2
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: biggon1 » 09 sie 2013, 18:13

[quote="agress2"]Muszę przyznać dobry native speaker to prawdziwy skarb[/quote

Musi mieć przygotowanie, nie tylko znać angielski
biggon1
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: misztalek » 21 sie 2013, 12:01

jaada2 pisze:Z mojego kilkuletniego doświadczenia w zakresie nauki języka angielskiego muszę napisać, ze najlepiej prowadzone zajęcia były w English For You. Już… sam dobór grupy i kursantów odbywał się na wysokim poziomie, starannie przeprowadzona została rozmowa wstępna, najbardziej podobało mi podczas kursu, ż…e zajęcia były bardzo urozmaicane, szczególnie wykazywał się tutaj nasz native - Chad. Tak szybko leciał czas, ż…e szkoda było kończyć kurs


Fajnie jak kurs jest jednoczesnie przyjemnościa
misztalek
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: ans anton » 21 sie 2013, 12:09

Moja kolezanka uczyla sie w tfls 3 semestry i byla zadowolona.zdala cpe z dobrym wynikiem . Ja mam zamiar wlasnie tez sie zapisac na angielski. Ta szkola wtdaje zaswiadczenia z ministerstwa edukacji ktore sa faktycznie pomocne przy szukaniu nowej pracy.



liven pisze:ja tez zapisałam się na bezpłątne konwersacje z nativem. Fajną mam grupę i lektora. Super zajęcia.

scale pisze:Mi też… podobają się zajęcia piątkowe z nativem. Fajnie moż…na przełamać barierę w mówieniu. Zajęcia ciekawe i w małej grupce :). Polecam


fafa pisze:Ja bardzo lubię zajęcia z nativem na których mogę poprawić akcent i wymowę. Polecam szczególne zajęcia w szkole TFLS.
ans anton
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: looko » 22 sie 2013, 11:34

Wiele prób, wiele szkół ,ale według mnie kursy w English For You zdecydowanie dobrze prowadzone. Potrafili zachęcić mnie do nauki języka, zwyczajnie jest dobrze, grupy małe, fajnie dobrane, mili o dobrze przygotowani lektorzy, nacisk na konwersacje, bardzo interesujące warsztaty tematyczne prowadzone w cafffe English for You, tak najkrócej moż…na opisać moje doświadczenie z tą szkołą, ja jestem na tak
looko
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kalsa » 26 sie 2013, 9:28

Takie caffe to cool pomysł
kalsa
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: marek,t,ty » 28 sie 2013, 12:10

Zawsze dodatkowe metody sa cool, urozmaica to zajęcia
marek,t,ty
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: wieelork » 15 wrz 2013, 11:54

eaglee pisze:
mellow-worthy pisze:Polecam kursy w wakacje, moż…na bardzo skorzystać i jest jednak duż…o taniej


Nawet o 40 procent


Ja wolę w semestrze podziałać a angielskim
wieelork
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: ankakam » 15 wrz 2013, 17:26

Szkoła TFLS w Warszawie ma akredytację MEN i dlatego mój wybór padł własnie na tą placówkę. Bardzo wysoki poziom nauczania i gwarancja zdania egzaminów wyróż…nia szkołę TFLS pośród wielu szkół warszawskich.

ans anton pisze:Moja kolezanka uczyla sie w tfls 3 semestry i byla zadowolona.zdala cpe z dobrym wynikiem . Ja mam zamiar wlasnie tez sie zapisac na angielski. Ta szkola wtdaje zaswiadczenia z ministerstwa edukacji ktore sa faktycznie pomocne przy szukaniu nowej pracy.



liven pisze:ja tez zapisałam się na bezpłątne konwersacje z nativem. Fajną mam grupę i lektora. Super zajęcia.

scale pisze:Mi też… podobają się zajęcia piątkowe z nativem. Fajnie moż…na przełamać barierę w mówieniu. Zajęcia ciekawe i w małej grupce :). Polecam


fafa pisze:Ja bardzo lubię zajęcia z nativem na których mogę poprawić akcent i wymowę. Polecam szczególne zajęcia w szkole TFLS.
ankakam
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: nadiaja » 15 wrz 2013, 18:16

dlatego zapisałem się do TFLS
[quote="ankakam"]Szkoła TFLS w Warszawie ma akredytację MEN i dlatego mój wybór padł własnie na tą placówkę. Bardzo wysoki poziom nauczania i gwarancja zdania egzaminów wyróż…nia szkołę TFLS pośród wielu szkół warszawskich.
nadiaja
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: oddela » 18 wrz 2013, 12:04

looko pisze:Wiele prób, wiele szkół ,ale według mnie kursy w English For You zdecydowanie dobrze prowadzone. Potrafili zachęcić mnie do nauki języka, zwyczajnie jest dobrze, grupy małe, fajnie dobrane, mili o dobrze przygotowani lektorzy, nacisk na konwersacje, bardzo interesujące warsztaty tematyczne prowadzone w cafffe English for You, tak najkrócej moż…na opisać moje doświadczenie z tą szkołą, ja jestem na tak


Z własnego doświadczenia polecam English For You, chodzę krótko, ale jest bardzo fajnie, moż…na rzeczywiście uczyć się języka i to przede wszystkim w praktyce. Duż…o konwersacji
oddela
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: valllid » 02 paź 2013, 10:39

hosik pisze:... i jeszcze jedno ostatnio korzystałem z usług english by phone, z uwagi na pracę czasami ci꿅ko ułoż…yć sobie stały grafik, a to jest opcja bardzo elastyczna. Moż…na otrzymać darmową konwersację próbną


Jakie za i przeciw kursom on-line
valllid
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: muszyena » 02 paź 2013, 15:24

ja z warszawy znam tylko tfls jako szkołę taką którą warto polecić i jest naprawdę porządna
muszyena
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: weertyl » 14 paź 2013, 13:19

Wybrałem w zeszłym miesiącu English For You i muszę generalnie przyznać ż…e całość prowadzonych zajęć była na bardzo wysokim poziomie, liczne dodatkowe konwersacje, małe grupki, nacisk na speaking pomogły nie tylkoo zdać egzamin, ale przede wszystkim opanować język w mowie, dla mnie mówienie to sprawa najważ…niejsza, grmatykę i ćwicznka to moż…na robić sobie w domku, ale mówić to tylko nauczysz się w dobrej szkole jezykowej
weertyl
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: deeery » 07 lis 2013, 14:38

A w Otwocku to coś działa w miarę ok
deeery
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: stickers » 16 lis 2013, 11:09

weertyl pisze:Wybrałem w zeszłym miesiącu English For You i muszę generalnie przyznać ż…e całość prowadzonych zajęć była na bardzo wysokim poziomie, liczne dodatkowe konwersacje, małe grupki, nacisk na speaking pomogły nie tylkoo zdać egzamin, ale przede wszystkim opanować język w mowie, dla mnie mówienie to sprawa najważ…niejsza, grmatykę i ćwicznka to moż…na robić sobie w domku, ale mówić to tylko nauczysz się w dobrej szkole jezykowej


Oczywiście, aby poprawnie mówić po angielsku trzeba jednak znać gramatykę
stickers
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: skkort » 05 gru 2013, 12:46

Jednak robienie zadań z książ…ki nie moż…e być głównym celem, lecz praktyczne uż…ycie języka
skkort
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: sploutre » 06 sty 2014, 7:22

skkort pisze:Jednak robienie zadań z książ…ki nie moż…e być głównym celem, lecz praktyczne uż…ycie języka


Dlatego warto wybrać się gdzieś do kraju anglojęzycznego
sploutre
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: diier » 19 sty 2014, 18:48

Jak uczą Callanem , dokładnie na czym polega ten system nauki
diier
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: annaka-po » 26 sty 2014, 15:01

Wejdz na strone city school i sie dowiesz
annaka-po
 

EZEXAGouLjptbdNR

Postautor: Rubel » 04 lut 2014, 3:53

As it relates to the Benoit hiavng a killer instinct : There are several instances in the first few months of Nitro where announcers refer to Eddie Guererro hiavng a Really Big Heart .Also, on the copy I have of the third episode of Nitro (GOD I feel dirty admitting that), there's an honest to God commercial for ecstasy. This must have been just before it was outlawed.
Rubel
 

TnYGPZTUjkJ

Postautor: Naveen » 04 lut 2014, 8:13

If you like Salted Egg Crab, try YanQing Shanghainese Kitchen in Bukit Timah road beside your faurovite piper pie shop :) But not everything is nice there, try those highly recommended ones. BTW, call them up to check if they still serve salted egg crab, their menu changes from time to time. Tel : 64632989
Naveen
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: oddodr » 04 lut 2014, 12:09

weertyl pisze:Wybrałem w zeszłym miesiącu English For You i muszę generalnie przyznać ż…e całość prowadzonych zajęć była na bardzo wysokim poziomie, liczne dodatkowe konwersacje, małe grupki, nacisk na speaking pomogły nie tylkoo zdać egzamin, ale przede wszystkim opanować język w mowie, dla mnie mówienie to sprawa najważ…niejsza, grmatykę i ćwicznka to moż…na robić sobie w domku, ale mówić to tylko nauczysz się w dobrej szkole jezykowej


Koleż…anka pobierała naukę w English for You i bardzo sobie chwaliła tę szkołę, sama mam zamiar tam się teraz zapisać.
oddodr
 

KkEDSUrHOLYrKogu

Postautor: Lorraine » 04 lut 2014, 17:43

Pin my tail and call me a doekyn, that really helped.
Lorraine
 

xEhhGLdNkmNDjnMMesYK

Postautor: Irais » 05 lut 2014, 3:42

It's always a relief when someone with obvious exristepe answers. Thanks!
Irais
 

nrBeNeMTgogQKrZYQHS

Postautor: Syafiqah » 05 lut 2014, 7:54

Your's is the inenglilett approach to this issue.
Syafiqah
 

yaVjFcQokCALDNsSuj

Postautor: Satnam » 05 lut 2014, 9:15

If ever there is a time that I wish to stage a demonstration at City Hall, I eexpct the exact same treatment as OccupyLA. I eexpct to not have to obtain a permit, to not have to have an exit time and date, to not have to pay any cost recovery on city property damages and other city resources and to be offered land and office space in exchange for an exit from the demonstration area of origin. Anything less will be a violation of the equal protection clause of the Constitution.Whether I am a Tea Party Person, a homeless person, a local merchant, a vendor selling incense without a permit or a billionaire-the accommodations granted to OccupyLA shall now be extended to all citizens no matter what their station in life is. Anything less will be discrimination.
Satnam
 

clXlDhacJutqAKYSFaL

Postautor: Cietrha » 05 lut 2014, 10:29

It's really sohcking to find out that corporal punishment is still legal in Georgia Schools? Really, what are educators thinking that they are going to beat good behavior into these kids. I did an open records request on the state of Georgia as a concerned parent and citizen to find out how often corporal punishment is occurring. According to the document I received directly from the Georgia Dept of Education, some districts are reporting corporal punishment incidents in the 1000 s in 1 school year. Given those numbers, it obviously is NOT working, plus I am concerned about this from a parent point of view. How can I protect my child from potential abusers if Georgia continues to beat children legally? Bottom line, I can't and neither can other parents. Seems to me the Georgia Legislature needs to get off their hindquarters and outlaw this practice, just like they have in the majority of states.
Cietrha
 

gzQhFufOIyAsh

Postautor: Kristanna » 05 lut 2014, 10:37

Not bad at all fellas and <a href="http://bvsyje.com">gaalsl.</a> Thanks.
Kristanna
 

gpidTskpEFquWTDNbVXC

Postautor: Nindhy » 05 lut 2014, 12:26

It nearly looekd like he wedged his Lamborghini between the other two cars. While he did some damage, it could have been a lot worse. I bet he will think twice in the future before gunning through an intersection. Idiot move, lesson (hopefully) learned.
Nindhy
 

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: markkoo1 » 07 lut 2014, 20:33

Niektóre wpisy zupełnie nie na temat...
markkoo1
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2014, 20:19

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: tymulka2223 » 16 lut 2014, 18:41

Szkoła plus konsekwencja w nauce języka to podstawa
tymulka2223
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:18

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: terlek » 08 kwie 2014, 12:42

tymulka2223 pisze:Szkoła plus konsekwencja w nauce języka to podstawa


Taki model nauki jest najkorzystniejszy
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Julka_Ja » 14 kwie 2014, 12:59

Szkół w Wwie jest rzeczywiście duż…o - trudno się zdecydować. Wybrałam w końcu EduEduOnline, bo podoba mi się, ż…e na zajęcia nie muszę dojeż…dż…ać i mogę się spokojnie logować z kompa mojego chłopaka jeśli akurat u niego jestem ;) Rewelacyjny lektor i - odpukać - do tej pory bardzo mi się podoba i widzę efekty!
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

szukam DOBREJ szkoły online

Postautor: AnetaKot » 16 kwie 2014, 13:47

Szukam szkoły dla siebie na wakacje i później. Musi być online (duż…o wyjeż…dż…am), sprawdziłam już… klika i sama nie wiem na którą się zdecydować.
Macie jakieś doświadczenia? Chodzi mi o coś porządnego, NIE na skype tylko w normalnej wirtualnej sali lekcyjnej z lektorem (i najlepiej grupą).
AnetaKot
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2014, 13:17

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Goscislawa81 » 17 kwie 2014, 12:17

Ja takż…e szukam szkoły językowej, ale w zasadzie zastanawiam się czy naprawdę z takiej szkoły warto skorzystać i czy nie są to zmarnowane pieniądze? bo myślałam , ż…eby się uczyć w domu, ale z mobilizacją jest tragicznie, a jak już… się zapłaci za zajęcia to człowiek na nie chodzi.. jakiś przymus to jest .. ale czy warto?

____________________
Pośpiesz się http://naatkor.blog.interia.pl/naatkor/ zanim inni Cię nie uprzedzą!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2014, 11:45 przez Goscislawa81, łącznie zmieniany 2 razy.
Goscislawa81
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2014, 12:06

szkoły

Postautor: AnetaKot » 28 kwie 2014, 12:36

Dobra szkoła to w ż…adnym wypadku nie są zmarnowane pieniądze.
W moim przypadku zmarnowana kasa to raczej ta wydana na kolejne CD i inne książ…ki do samodzielnej nauki ;)
Byłam w weekend na próbnej lekcji w EduEduOnline i całkiem ciekawie to wygląda.

Goscislawa81 pisze:Ja takż…e szukam szkoły językowej, ale w zasadzie zastanawiam się czy naprawdę z takiej szkoły warto skorzystać i czy nie są to zmarnowane pieniądze? bo myślałam , ż…eby się uczyć w domu, ale z mobilizacją jest tragicznie, a jak już… się zapłaci za zajęcia to człowiek na nie chodzi.. jakiś przymus to jest .. ale czy warto?
AnetaKot
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2014, 13:17

Re: edueduonline.pl

Postautor: SebaOlo » 28 kwie 2014, 14:05

Dołączam się - też… się u nich uczę i jest spoko :)
Widzę w końcu postępy - jest szansa, ż…e coś jednak ze mnie będzie ;)
Wiem, ż…e będzie jakaś oferta na wakacje - moż…na zajrzeć na ich stronę.


GrzesiekWieclawski pisze:Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
SebaOlo
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 16:22

szkoła online

Postautor: SebaOlo » 28 kwie 2014, 14:07

Lektor (i grupa) lepiej motywują. Jak wiesz, ż…e zajęcia będą nawet jak nie przyjdziesz to się zmotywujesz ;) Zwłaszcza jeśli nie trzeba dojeż…dż…ać np. EduEduOnline :) Ze swojej strony polecam grupowe zajęcia z p. Małgosią K!


Goscislawa81 pisze:Ja takż…e szukam szkoły językowej, ale w zasadzie zastanawiam się czy naprawdę z takiej szkoły warto skorzystać i czy nie są to zmarnowane pieniądze? bo myślałam , ż…eby się uczyć w domu, ale z mobilizacją jest tragicznie, a jak już… się zapłaci za zajęcia to człowiek na nie chodzi.. jakiś przymus to jest .. ale czy warto?
SebaOlo
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 16:22

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 14 maja 2014, 13:46

jaada2 pisze:Z mojego kilkuletniego doświadczenia w zakresie nauki języka angielskiego muszę napisać, ze najlepiej prowadzone zajęcia były w English For You. Już… sam dobór grupy i kursantów odbywał się na wysokim poziomie, starannie przeprowadzona została rozmowa wstępna, najbardziej podobało mi podczas kursu, ż…e zajęcia były bardzo urozmaicane, szczególnie wykazywał się tutaj nasz native - Chad. Tak szybko leciał czas, ż…e szkoda było kończyć kurs


Miałam okazję mieć na zastępstwie w English For You tego Chada, mega zarąbisty native speaker, który doskonale potrafi poprowadzić zajecia, jest dynamiczny, ma ogromny potencjał i zna się na nauczniu. Zresztą najważ…niejsza sprawa, ze w English for you jest pełna specjalizacja jezeli chodzi o naukę języka - tylko angielski od 15 lat :)
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: terlikk » 09 cze 2014, 9:44

W English For You generalnie mają sporo dobrych native speakers.
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 24 cze 2014, 18:49

Preferuję jednak kursy stacjonarne face to face, mniej on - line
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

wakacje

Postautor: terlikk » 30 lip 2014, 13:14

Widzę, ze bardzo fajnie przedstawia się oferta English for You na kursy wakacyjne, fajnie podzielony materiał między polskim lektorem i nativami. atutem szkoły jest fakt, ze kursy prowadzoną róż…ni native spekaers. Moż…na więc śmiało ogarnąć zarówno odmianę brytyjską i amerykańską
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości