Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: wakacje

Postautor: trawek11 » 08 sie 2014, 9:40

terlikk pisze:Widzę, ze bardzo fajnie przedstawia się oferta English for You na kursy wakacyjne, fajnie podzielony materiał między polskim lektorem i nativami. atutem szkoły jest fakt, ze kursy prowadzoną róż…ni native spekaers. Moż…na więc śmiało ogarnąć zarówno odmianę brytyjską i amerykańską


Korzystałem z ich usług i rzeczywiście było bardzo dobrze, kurs w ENglish for you rzeczywiście wiele wniósł.
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30


Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: trawek11 » 18 sie 2014, 9:53

Dodatkowo warto zerknąć na ten ranking, zawsze troszkę pomoż…e

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: makkroo1 » 21 sie 2014, 9:02

Liczą sie tylko duż…e szkoły z rodowodem i tradycjami na rynku
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: wloszka.anna » 22 sie 2014, 15:23

Ja słyszałam sporo pozytywnych opiniii o Pracowni Jezykowej w Wawie. Czy też… dosż…ły Was takie słuchy? Planuje się do nich zapisac, jezykowapracownia.com
wloszka.anna
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2014, 15:09

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Misiek321 » 26 sie 2014, 14:02

Ja osobiście bym polecał naukę on-line. Dzięki temu zyskujemy mobilność naszej edukacji,moż…liwość rozwoju, kiedy to nam pasuje. Naprawdę polecam samo korzystam z : www.chatterbox.pl i jestem bardzo zadowolony. To jest to!! mój język angielski naprawdę się rozwinął i to o wiele wiele lepiej niż… zakładałem. Naprawdę serdecznie polecam wszystkim.
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: markckaa1 » 28 sie 2014, 11:19

W Warszawie prym wiedzie English For You, bardzo ciekawa i wartościowa metoda dualna, gdzie występuje współpraca między lektorem od gramatyki i native speakers od konwersacji. W moim przypadku bardzo odpowiednim lektorem był Jonathan z UK. Konwersacje w klubiku fajnie uzupełniają sam kurs. Miejsce wyjątkowe sprawia, ż…e oferta English For You jest bardzo urozmaicona. Głównie nacisk na mówienie, ale gramatyka z polskim lektorem też… ma swoje miejsce> Polecam English for you
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 10 wrz 2014, 14:52

makkroo1 pisze:Liczą sie tylko duż…e szkoły z rodowodem i tradycjami na rynku


Powyż…ej 10 lat
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: trawek11 » 15 wrz 2014, 10:38

markckaa1 pisze:W Warszawie prym wiedzie English For You, bardzo ciekawa i wartościowa metoda dualna, gdzie występuje współpraca między lektorem od gramatyki i native speakers od konwersacji. W moim przypadku bardzo odpowiednim lektorem był Jonathan z UK. Konwersacje w klubiku fajnie uzupełniają sam kurs. Miejsce wyjątkowe sprawia, ż…e oferta English For You jest bardzo urozmaicona. Głównie nacisk na mówienie, ale gramatyka z polskim lektorem też… ma swoje miejsce> Polecam English for you


Zawsze kursy musza miec jakas strukture, wowczas sa wartosciowe, podzial - polski lektor i native speaker to ok opcja
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: makkroo1 » 22 wrz 2014, 10:30

makkroo1 pisze:Liczą sie tylko duż…e szkoły z rodowodem i tradycjami na rynku


To gwarancja dobrej jakości
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: terlikk » 30 wrz 2014, 12:22

Waż…ne, aby w kursie byli native speakers
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: terlikk » 13 paź 2014, 11:39

zablokowany pisze:Witajcie jestem osobą , która potrzebuje kursu angielskiego, który pomoż…e oprócz gramatyki przełamać wreszcie barierę w mówieniu. Jaka jest najkorzystniejsza metoda. Która szkoła budzi największe zaufanie, czekam na opinie. Na co należ…y zwrócić uwagę...


Wybieraj szkoły, gdzie są native speakers
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: snetnkaa » 19 paź 2014, 17:51

Dokładnie to sedno speawy
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: markckaa1 » 09 lut 2015, 11:25

Jest sporo szkół, ale tych dobrych tylko kilka
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: michal_pielak » 20 kwie 2015, 14:04

mam dobre doświadczenia ze Speak Up. zależy czego wymagacie od szkoły. ja chciałem podszkolić swój język i rozbudować słownictwo, no i szkoła mi to umożliwiła. chodziłem tam rok i uważam, że to dobrze zainwestowane pieniądze. bardzo często muszę posługiwać się językiem angielskim i odkąd skończyłem szkołę, czuję się naprawdę pewnie.
michal_pielak
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2015, 13:38

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: tymmek » 28 kwie 2015, 15:15

Zastanawiam się czy się do nich zapisać, a jak z godzinami zajęć? Studiuję i dorywczo pracuję, czy da radę to pogodzić z nauką?? Słyszałem, że mają zajęcia online?
tymmek
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2015, 15:13

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: adamro » 29 kwie 2015, 8:18

Masz prosty wybór. Dobrych szkół jest więcej, ale w zasadzie wybór masz jeden - nauka online o późnej porze. To nie powinno zrujnować Tobie codziennego grafika zajęć.
adamro
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: borman » 11 maja 2015, 13:47

Uważam, ze kursy językowe w English for You mają super atmosferę, szczególnie podobają mi się zajęcia prowadzone w klubiku dyskusyjnym English For You. Generalnie prowadzi jest Stanley, jestem na poziomie intermediate. Lubie korzystać z tych dodatkowych konwersacji, gdyż prowadzone są w prawdziwej kawiarence, przy herbatce i ciasteczkach, zupełnie nie czujesz się jak w szkole. Tak łatwiej i mniej sterująco można próbować pokonać bariery w mówieniu
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Danio29 » 13 maja 2015, 20:48

Fajną opcją są tez kursy w empik school. Miałem okazję w nich uczestniczyć, a konwersacje miałem z native speakerem z ameryki z super podejściem do kursantów i dzięki temu moje mówienie po angielsku jest o niebo lepsze.
Danio29
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2015, 16:45

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: adamro » 27 maja 2015, 8:07

Uczyłeś się online czy stacjonarnie?
adamro
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: violek23 » 30 maja 2015, 19:02

borman pisze:Uważam, ze kursy językowe w English for You mają super atmosferę, szczególnie podobają mi się zajęcia prowadzone w klubiku dyskusyjnym English For You. Generalnie prowadzi jest Stanley, jestem na poziomie intermediate. Lubie korzystać z tych dodatkowych konwersacji, gdyż prowadzone są w prawdziwej kawiarence, przy herbatce i ciasteczkach, zupełnie nie czujesz się jak w szkole. Tak łatwiej i mniej sterująco można próbować pokonać bariery w mówieniu

Kawiarenka dyskusyjna to bardzo fajna sprawa
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: tymulka2223 » 05 sie 2015, 15:35

Fakt, jeżeli chodzi o English For You to kafejka dyskusyjna bardzo fajnie urozmaica cały kurs. Dzięki tej formule możemy dodatkowo poznać szereg słów, poprawić wymowę i oczywiście poznać szereg native speakers
tymulka2223
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:18

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 16:33

Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 16:34

Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: violek23 » 27 sie 2015, 13:21

Oj długaśny ten post
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: king-boks » 17 wrz 2015, 11:30

Warto wybierać szkoły specjalizujące się konkretnym języku dlatego od jakiegoś czasu uczęszczam do English For You
king-boks
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2015, 11:18

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: violek23 » 27 wrz 2015, 17:55

Według mnie w Warszawie bardzo dobra szkoła to English For You, to co mnie przekonało do nich to rzeczywiście nastawienie na aspekt konwersacyjny zajęć. Małe grupki plus Native Speakers, mega sprawa to dodatkowe zajęcia w klubiku dyskusyjnym, taka swobodna rozmowa na różne tematy. Szkoła posiada zdecydowanie bardzo dobrą kadrę lektorów, dobrany zespół. Native speakers zawsze w sposób przystępny prowadzą konwersacje, moderują rozmowę, poprawiają błędy, ćwiczą wymowę. Zresztą szkoła zajmuje najwyższe poziomy w rankingach w Warszawie
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kosma38 » 24 lis 2015, 15:08

violek23 pisze:Według mnie w Warszawie bardzo dobra szkoła to English For You, to co mnie przekonało do nich to rzeczywiście nastawienie na aspekt konwersacyjny zajęć. Małe grupki plus Native Speakers, mega sprawa to dodatkowe zajęcia w klubiku dyskusyjnym, taka swobodna rozmowa na różne tematy. Szkoła posiada zdecydowanie bardzo dobrą kadrę lektorów, dobrany zespół. Native speakers zawsze w sposób przystępny prowadzą konwersacje, moderują rozmowę, poprawiają błędy, ćwiczą wymowę. Zresztą szkoła zajmuje najwyższe poziomy w rankingach w Warszawie


Native speakers na kursie to bardzo ważna sprawa
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: terlek » 10 sty 2016, 18:55

Także grupki muszą być małe
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mollerwee2 » 07 lut 2016, 18:52

Maks 6-7 osób
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: polokoktaoo » 02 mar 2016, 18:50

Przyłączam się do tego co napisano o English For You. Szkoła bardzo profesjonalnie podchodzi do organizowanych kursów. Mnie najbardziej cieszy, że udało mi się pójść do placówki, gdzie rzeczywiście uczą mówić. Miejsce gdzie stawiają na praktyczne użycie języka
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: polokoktaoo » 22 mar 2016, 17:18

Już czas pomyśleć o kursach wakacyjnych
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 28 cze 2016, 12:37

Wypowiem się o English For You, szkoła długo na rynku, dla mnie to ważne (tak jak dla wielu innych osób),że zajmują się tylko językiem angielskim. Rzeczywiście w każdej grupce jest Native Speaker, jest to pomocne zwłaszcza dla osób, które chcą polepszyć się w gadaniu. Atmosfera w tej szkole jest bardzo dobra, pomimo, że to spora warszawska szkoła do każdej osoby jest bardzo indywidualne podejście.
Jako chyba jedyna szkoła mają własną kawiarnię dyskusyjną, gdzie przy herbatce i ciasteczkach jest organizowana dyskusja z różnymi Nativami, to prawdziwa atrakcja.
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: terlek » 11 sie 2016, 18:56

Liczy się atmosfera kursu
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: tatwoj12 » 18 sie 2016, 9:36

pewnie ,ze liczy się atmosfera kursu . Ale prada jest taka ,ze dużo zalezy tez od grupy , którą tworza ludzie , bo jeśli ci ludzie sa do bani to i atmosfera do niczego . w Warszawie sa zapisy m.in do szkoły pi school , macie tu lektorów z zagranicy , jeden jest ze Stanów a drugi z Anglii. bardzo dobrze potrafia nauczyć . zreszta widac ,ze nauka innych jest po prostu ich pasją i nie robią tego z musu.
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mollerwee2 » 23 sie 2016, 17:11

maepppka pisze:Wypowiem się o English For You, szkoła długo na rynku, dla mnie to ważne (tak jak dla wielu innych osób),że zajmują się tylko językiem angielskim. Rzeczywiście w każdej grupce jest Native Speaker, jest to pomocne zwłaszcza dla osób, które chcą polepszyć się w gadaniu. Atmosfera w tej szkole jest bardzo dobra, pomimo, że to spora warszawska szkoła do każdej osoby jest bardzo indywidualne podejście.
Jako chyba jedyna szkoła mają własną kawiarnię dyskusyjną, gdzie przy herbatce i ciasteczkach jest organizowana dyskusja z różnymi Nativami, to prawdziwa atrakcja.

Fakt w English For You mają bardzo indywidualne podejście
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mollerwee2 » 13 wrz 2016, 16:40

Czas znowu pomyśleć o nauce języka
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: makkroo1 » 27 wrz 2016, 11:42

Najlepiej rzeczywiście trafić do takich szkół, które specjalizują się w danym języku jak właśnie English For You w języku angielskim
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: jowkakotka » 27 wrz 2016, 23:00

teraz jakoś się otworzył oddział Lincolna w Warszawie, ta krakowska szkoła ma bardzo dobrą opinię, myślę, że warto spróbować :) obczajcie sobie http://www.warszawa.lincoln.edu.pl/
jowkakotka
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:51

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: adamro » 28 wrz 2016, 15:40

mollerwee2 pisze:Czas znowu pomyśleć o nauce języka


mollerwee2, mogłeś nauki nie przerwywać, bo teraz pewno będziesz musiał nadrabiać. Dla mnie wydajny jeżeli chodzi o naukę jest Speak Up, zawsze można złapać jakąś promocję i fajne są dodatkowe zajęcia - Club Activities, które Ciebie tematycznie interesują. No i zawsze można załapać się na jakąś promocję. Tak język najlepiej wchodzi i na dłużej, zauważyłem to przy filmach, po prostu z czasem więcej rozumiesz.
adamro
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kamina-kama » 09 paź 2016, 15:27

Polecam ranking szkół, zawsze to trochę może pomóc przy wyborze placówkihttp://szkolyjezykowe.zumi.pl
kamina-kama
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2016, 15:07

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Kamilla T. » 15 paź 2016, 18:03

W rankingach rzeczywiscie najwyższe pozycje zajmuje English For You, szkoła od wielu lat na warszawskim rynku. Chodziłam i podobało mi się bardzo
Kamilla T.
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2016, 17:21

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: NatiSan » 17 paź 2016, 22:52

Rankingi to nigdy nie wiadomo jak są robione, dlatego najlepiej wyszukać osób, które w danym miejscu się uczyły i jak oceniają taką naukę, sami teraz chcemy rozpocząć naukę w szkole językowej w Warszawie, ale nie bardzo wiem której wstępnie wybraliśmy te - http://www.luckyluke.edu.pl/ i tutaj mam pytanie czy ktoś kojarzy Lucky Luke i może coś napisać o niej?
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kamis_new » 26 paź 2016, 15:10

Kamilla T. pisze:W rankingach rzeczywiscie najwyższe pozycje zajmuje English For You, szkoła od wielu lat na warszawskim rynku. Chodziłam i podobało mi się bardzo


Dobra ocena English For You według mnie jest związane z metodą nauczania w tej placówce. System dualny jak dla mnie okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Z jednej strony ważna jest rola polskiego lektora, który zajmuje się omówieniem czasów i całej gramatyki tworząc tło do konwersacji z native speakers. Zbawienne wręcz są spotkania z osobami z Anglii i USA dzięki którym można uczyć się poprawnej wymowy i akcentu. Native speakers zmuszają do mówienia, szczególnie że grupki są bardzo małe, wręcz kameralne
kamis_new
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, 14:29

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kosma38 » 03 lis 2016, 14:51

Małe grupy to sprawa ważna, lepszy kontakt
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 24 lis 2016, 13:42

Właśnie w ENglish For You grupy są małe dziki temu każdy ma kontakt z lektorem
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: treggol23 » 29 lis 2016, 17:33

Ja też uważam, ze specjalizacja to sprawa najważniejsza
treggol23
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, 8:51

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kosma38 » 07 gru 2016, 17:03

Dokładnie supermarkety to nie to, specjalizacja w konkretnym języku to ważna kwestia
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: adamro » 07 gru 2016, 19:53

kosma38 pisze:Małe grupy to sprawa ważna, lepszy kontakt



Zajęcia w małych grupach to chyba teraz powszechna praktyka. Przynajmniej w tych bardziej renomowanych placówkach. Liczą się chyba różne bonnusy, np. dodatkowe darmowe zajęcia, o których pisałem.
adamro
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 09 sty 2017, 19:04

W English for You właśnie grupki były małe, zresztą to jedna z bardziej renomowanych szkół w Waiwie
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kamelleon32 » 12 sty 2017, 15:31

maepppka pisze:W English for You właśnie grupki były małe, zresztą to jedna z bardziej renomowanych szkół w Waiwie


Dokładnie, długo na rynku więc wyrobili sobie renomę
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości