Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 17 maja 2017, 14:46

Widzę, że wiele osób optuje za English For You
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16


Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kasia24o » 30 maja 2017, 13:08

Sama chodze do szkoły, która została mi plecona przez znajomą i sama równiez jestem z niej zadowolona. Jest to Speak up
https://speak-up.pl/

Maja bardzo fajny program nauczania, zdecydowanie inny od tego do czego jest się przyzwyczajonym w szkole ( cyzli wkuwanie słówek oraz jakies nudne zasady gramatyczne....). Tutaj stawia się na rozumienie, na gramatyke. Jest masa konwersacji. Włąsnie te konwersacje pomogły mi w przełamaniu się oraz byłam w stanie nauczyć się mówić ( z tym własnie miałam największe problemy).
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Mania77 » 25 sie 2017, 13:25

Ja wybrałam TFLS i po semestrze mogę powiedziec że to był dobry wybór. Pamiętajcie, wybierajcie szkoły profesjonalne a nie mini szkółki. Szkoła TFLS ma KAREDYTACJĘ i wydaje zaświadczenia MEN.
Mania77
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 sty 2015, 23:17

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 03 wrz 2017, 15:38

System dualny w English For You zdecydowanie pomógł przełamac opory w konwersacjach, szczególnie polecam dodatkowe konwersacje w kawiarence dyskusyjnej. Świetna sprawa....
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kamelleon32 » 13 wrz 2017, 13:44

System dualny w English For You zdecydowanie pomógł przełamac opory w konwersacjach, szczególnie polecam dodatkowe konwersacje w kawiarence dyskusyjnej. Świetna sprawa....
Kafejka to bardzo fajne miejsce w English For You, fajny klimacik, ciekawe dyskusje. Bardzo lubię tam przychodzić, relaksuję się jednocześnie ucząc się języka
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 10 paź 2017, 14:59

Szkoła English For prezentuje wysoki poziom, rzeczywiście wysoki poziom, dużo konwersacji z różnymi Nativami, profesjonalne podejście podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bardzo przyjazna atmosfera, zdecydowanie wpływa na plus zajęć.
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: violek23 » 07 sty 2018, 11:29

Szkoła English For prezentuje wysoki poziom, rzeczywiście wysoki poziom, dużo konwersacji z różnymi Nativami, profesjonalne podejście podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bardzo przyjazna atmosfera, zdecydowanie wpływa na plus zajęć.
Zgadzam się dlatego w rankingach zajmują top pozycje
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: pindor » 30 sty 2018, 19:17

To co bardzo przemawia za English For You to fakt, że od samego początku szkoła specjalizuje się w angielskim. Oczywiście sam system nauki jest bardzo korzystny w English for You. Polski lektor zawsze lepiej wytłumaczy gramatykę, natomiast native speaker będzie lepsza opcją jeżeli chcemy podszlifować mówienie, akcent i poprawić czystość wymowy. Ważne, że szkoła ta oferuje małe i kameralne grupki.
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: violek23 » 05 mar 2018, 14:00

Szkoła English For prezentuje wysoki poziom, rzeczywiście wysoki poziom, dużo konwersacji z różnymi Nativami, profesjonalne podejście podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bardzo przyjazna atmosfera, zdecydowanie wpływa na plus zajęć.
W English For You rzeczywiście trzeba mówić, bardzo pomocne w tej sprawie są dodatkowe konwersacje prowadzone w bardzo fajnej kawiarence dyskusyjnej. Przyjemnie miejsce, fajnie zaprojektowane, miła atmosfera a przede wszystkim bardzo ciekawa tematyka zajęć
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: trawek11 » 09 kwie 2018, 21:00

W szkole liczy się dobry lektor
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: wotciarz » 22 kwie 2018, 11:38

Hejka,
a mial moze ktos z Was doczynienia z zajeciami w Centrum Korepetycji Edun ( http://edun.pl/ ) ? Jezeli chodzi o korepetycje z języka angielskiego w Warszawie - to maja tu az 6 filii otwartych, w roznych dzielnicach miasta. Zajecia zarowno indywidualne, jak i w malych grupach. Moze ktos z Was do nich uczeszczal? Jesli tak - to prosze o opinie. Z tego co wiem, mozna sie zapisac na darmowa lekcje probna - moze byc to niezla opcja na poznanie tej szkoly?
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: terlek » 08 maja 2018, 4:30

Mozna chodzic tu czy tam. Mnie podoba sie w English For You metda nauki. polowa kursu to czysta konwesacja z native speakers. Dzieki temu bardzo poprawilem speaking. A mowienie bylo dla mnie najwieksza bolaczka
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: violek23 » 05 cze 2018, 10:43

Mozna chodzic tu czy tam. Mnie podoba sie w English For You metda nauki. polowa kursu to czysta konwesacja z native speakers. Dzieki temu bardzo poprawilem speaking. A mowienie bylo dla mnie najwieksza bolaczka
Myślę podobnie w temacie
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kamelleon32 » 27 sie 2018, 18:06

Najważniejsze to aby nauka języka skupiała się głownie na konwersacjach. Trzeba używać języka w praktyce. Dlatego też English For You to bardzo dobra opcja
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: maepppka » 18 wrz 2018, 16:50

Należy zdecydowanie wybierać szkoły, które specjalizuja się w danym konkretnym języku. Właśnie dlatego kurs w English For You był jak dla mnie bardzo satysfakcjonujący
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: pindor » 23 lis 2018, 15:41

English for You to rzeczywiście dobra szkoła językowa. Widać, że bardzo dbają o swoich słuchaczy. Każda osoba jest traktowana w sposób bardzo indywidualny. Lektorzy dobrani z dużym doświadczeniem i bardzo indywidualnym podejściem do zajęć. Sam fakt, że szkoła działa od 1999 roku pozytywnie o tym świadczy. Atutem jest dostęp do native speakers, którzy moderują rozmowę i zachęcają do mówienia. Szkoła wart czasu i kasy
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mop » 08 gru 2018, 12:34

Może Was też zainteresować taka opcja jak nauka angielskiego piastów. Oni mają kursy dla różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy u nich znajdzie coś dla siebie. Można też zdawać u nich egzaminy Cambridge.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mollerwee2 » 08 sty 2019, 14:19

English for You to rzeczywiście dobra szkoła językowa. Widać, że bardzo dbają o swoich słuchaczy. Każda osoba jest traktowana w sposób bardzo indywidualny. Lektorzy dobrani z dużym doświadczeniem i bardzo indywidualnym podejściem do zajęć. Sam fakt, że szkoła działa od 1999 roku pozytywnie o tym świadczy. Atutem jest dostęp do native speakers, którzy moderują rozmowę i zachęcają do mówienia. Szkoła wart czasu i kasy
Metoda nauki w English For You zarówno sprzyja przygotowaniu do egzaminów jak również poprawieniu umiejętności w konwersacjach. Duża ilość zajęć z native speakers plus zastrzyk teorii od polskiego lektora. Mnie to przekonało i sprawdziło się w praktyce
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: mollerwee2 » 05 lut 2019, 14:31

Małe grupy to podstawa.
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Dacza21 » 16 mar 2019, 12:43

W Warszawie organizowane są indywidualne kursy angielskiego, w szkole językowej Lincoln - https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-a ... ywidualne/ . Według mnie taka forma nauki jest bardzo skuteczna. Kursy odbywają się w małych, ukierunkowanych grupach oraz prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów. Dzięki temu nauka języków obcych jest łatwa oraz efektowna.
Dacza21
greenhorn
 
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:46

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: Martusia8705 » 14 kwie 2019, 0:50

Jaką szkołę językową dla dorosłych polecacie w Warszawie?

____________________________________________________________________
Fotobudka Warszawa
Ostatnio zmieniony 06 maja 2020, 23:13 przez Martusia8705, łącznie zmieniany 2 razy.
Martusia8705
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2019, 0:28

Re: Szkoły angielskiego w Warszawie-co , gdzie , kiedy ???

Postautor: kamelleon32 » 09 maja 2019, 12:29

Fakt English For You to sprawdzona marka, kursy prowadzony w dualnym systemie to dobra opcja, aby przygotować się do egzaminu. Starannie przygotowywane zajęcia, dużo materiałów egzaminacyjnych, starannie przeprowadzony Mock Test- czyli egzamin próbny. Dawka konwersacji z native speakers sprawia, że spokojnie można przygotowac się do speakingu.
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości