Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: polite » 14 wrz 2012, 12:37

polite pisze:Polecam odwiedzić stronkę , taki ranking , szkoła do której chodzę Długi Język na wysoko tu jest


http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
polite
 


Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Radekx » 15 wrz 2012, 10:37

Ja z kolegą chodzę do TFLS na włoski. Mogę polecić.
Radekx
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Jakub Zbarski » 15 wrz 2012, 12:09

Magda Tymińska pisze:Zgadzam się bardzo waż…ne wybierać firmy , które długo funkcjonują na rynku. W moim przypadku jeż…eli chodzi o Warszawę rzetelną firmą jest szkoła English For You. Działają bardzo długo i od lat oferują dobrze sprawdzoną metodę nauki, zajęcia prowadzone zarówno przez polskiego lektora i anglojęzycznego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przeszłam tam kilka poziomów od A1 do B1 i zawsze były zajęcia dzielone. Polski lektor - gramatyka, Native - konwersacja


Zgadzam się z Magdą, sposób prowadzenia zajęć w English for You jest wydajny, gdyż… zarówno "podgonisz" gramatykę, jak również… z nativem podszkolisz mówienie, polecam
Jakub Zbarski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: agas34 » 17 wrz 2012, 9:24

Też… chodziłam na włoski do TFLS. Dostałam go w gratisie bo zapisałam sie na kurs do FCE.

Radekx pisze:Ja z kolegą chodzę do TFLS na włoski. Mogę polecić.
agas34
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Wiolunia11 » 18 wrz 2012, 11:07

Ja akurat jestem zainteresowana kursem w English For You, gdyż… przede wszystkim zależ…y mi na konwersacjach i mówieniu. Z tego co się orientuje od znajomych na ty głównie się skupiają. Osobiście jeszcze nie chodziłam i rozważ…am osobiście jeszcze WSc
Wiolunia11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: gotem » 18 wrz 2012, 11:35

a jest jeszcze ta promocja w TFLS z drugim językiem gratis? Chętnie bym się zapisała

agas34 pisze:Też… chodziłam na włoski do TFLS. Dostałam go w gratisie bo zapisałam sie na kurs do FCE.

Radekx pisze:Ja z kolegą chodzę do TFLS na włoski. Mogę polecić.
gotem
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Judyytka » 19 wrz 2012, 8:41

Wiolunia11 pisze:Ja akurat jestem zainteresowana kursem w English For You, gdyż… przede wszystkim zależ…y mi na konwersacjach i mówieniu. Z tego co się orientuje od znajomych na ty głównie się skupiają. Osobiście jeszcze nie chodziłam i rozważ…am osobiście jeszcze WSc


Zapisałam się na początku września na kurs na poziomie intermediate właśnie do English for You.
Kurs jak do tej pory spełnia moje oczekiwania, grupa mała. Na zająciach średnio 5 osób. Native Stanley stara się zachęcić nas do rozmowy, Kamila natomiast zrobiła fajną powtórkę z czasów. Trochę mi zaświtało.
Mam duż…ą przerwę w nauce języka, nie mam takż…e porównania z innymi szkołami, gdyż… to pierwsze takie miejsce. Zobaczymy za kilka miesięcy.
Judyytka
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: sisulu » 19 wrz 2012, 12:45

Ja zdecydowanie jeśli chodzi o Warszawskie szkoły nauki języka angielskiego polecam http://www.bs-ict.pl/ naprawdę świetni lektorzy i bardzo fajna atmosfera. Wszystko spokojnie i na luzie, bez ż…adnego ciśnienia i nie potrzebnego stresu:)
sisulu
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: karolinka11 » 19 wrz 2012, 13:27

Wiolunia11 pisze:Ja akurat jestem zainteresowana kursem w English For You, gdyż… przede wszystkim zależ…y mi na konwersacjach i mówieniu. Z tego co się orientuje od znajomych na ty głównie się skupiają. Osobiście jeszcze nie chodziłam i rozważ…am osobiście jeszcze WSc


Myślę, ż…e nie zawiedziesz się English For You, jedna z niewielu szkół, która , aż… tak promuje mówienie. To co wyróż…nia ją to zespół Nativów, bardzo róż…ni i bardzo dobrzy ( USA, UK, Australia). Fajnie prowadzą kursy razem z polskimi lektorami.
Polecam klubik dyskusyjny, mega fajna atmosfera, to bardzo pozytywne miejsce, nie tylko aby pogadać z Nativami, ale takze zwyczajnie miło spędzić czas.
Ja polecam ze względu na zdany egzamin Telc na poziomie B2.
karolinka11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: karolinka11 » 19 wrz 2012, 13:38

Teraz uderzam do C1 na kurs do CAE
karolinka11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: donaldy » 19 wrz 2012, 21:18

Jak ktoś chce nauczyć się włoskiego to polecam szkołę TFLS. Fajny lektor, ciekawie prowadzi zajęcia.
donaldy
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kuska » 20 wrz 2012, 12:26

Ciekawy artykuł dotyczący nauki języka angielskiego ukazał się ostatnio w Onet pl . Wypowiada się przedstawiciel English For You, szkoły do której chodzę.
Miło sobie coś takiego przeczytać.

http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/szko ... tykul.html

Widać, ż…e to dobra szkoła, skoro biorą ich zdanie pod uwagę w tak poważ…nym portalu
kuska
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: agatam66 » 21 wrz 2012, 10:43

tez uczyłam się w szkole TFLS. W tym roku też… pojdę do tej szkoły ale chyba wybiorę jako drugi język hiszpański.

donaldy pisze:Jak ktoś chce nauczyć się włoskiego to polecam szkołę TFLS. Fajny lektor, ciekawie prowadzi zajęcia.
agatam66
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Tatianka » 21 wrz 2012, 11:14

kuska pisze:Ciekawy artykuł dotyczący nauki języka angielskiego ukazał się ostatnio w Onet pl . Wypowiada się przedstawiciel English For You, szkoły do której chodzę.
Miło sobie coś takiego przeczytać.

http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/szko ... tykul.html

Widać, ż…e to dobra szkoła, skoro biorą ich zdanie pod uwagę w tak poważ…nym portalu


Czytałam ten artykuł, rzeczywiście ciekawy i bardzo pomocny, sporo wskazówek, moż…e zapiszę się do English For You, choć rozważ…am jeszcze kilka innych szkół
Tatianka
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kryska11 » 22 wrz 2012, 22:48

Ja od lat uczę się wykorzystując rózne programy mulimedialne i dobrze mi idzie
kryska11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: deborah » 23 wrz 2012, 19:42

tak, widziałam ż…e jest do 29.09


gotem pisze:a jest jeszcze ta promocja w TFLS z drugim językiem gratis? Chętnie bym się zapisała

agas34 pisze:Też… chodziłam na włoski do TFLS. Dostałam go w gratisie bo zapisałam sie na kurs do FCE.

Radekx pisze:Ja z kolegą chodzę do TFLS na włoski. Mogę polecić.
deborah
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kongii » 23 wrz 2012, 22:44

polite pisze:
polite pisze:Polecam odwiedzić stronkę , taki ranking , szkoła do której chodzę Długi Język na wysoko tu jest


http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Moż…na zerknąć co mi tam
kongii
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: sleepy4 » 24 wrz 2012, 21:17

a ja wybrałam hiszpański jako drugi, gratisowy język. Przyda mi sie na wakacjach...

Radekx pisze:Ja z kolegą chodzę do TFLS na włoski. Mogę polecić.
sleepy4
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kornik1 » 25 wrz 2012, 9:54

Wiolunia11 pisze:Ja akurat jestem zainteresowana kursem w English For You, gdyż… przede wszystkim zależ…y mi na konwersacjach i mówieniu. Z tego co się orientuje od znajomych na ty głównie się skupiają. Osobiście jeszcze nie chodziłam i rozważ…am osobiście jeszcze WSc


To się nie zawiedziesz, chodziłem na kurs do CAE i prócz gramatyki bardzo duż…o było konwersacji, na bank będziesz miała Nativa, gdyż… w English For You w każ…dej grupie jest Native
kornik1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: psik1 » 26 wrz 2012, 9:48

kryska11 pisze:Ja od lat uczę się wykorzystując rózne programy mulimedialne i dobrze mi idzie


Napisz w takim razie, jakie ??
psik1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: medal » 26 wrz 2012, 19:53

a jakiego lektora z TFLS mozecie polecić ?

sleepy4 pisze:a ja wybrałam hiszpański jako drugi, gratisowy język. Przyda mi sie na wakacjach...

Radekx pisze:Ja z kolegą chodzę do TFLS na włoski. Mogę polecić.
medal
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: marta s. » 27 wrz 2012, 10:05

Karol MAlinski pisze:Bardzo zależ…ało mi na szkole, która umotywuje mnie do pracy. Mam ogromny problem z mobilizacją do nauki. Trafiłem w zeszły roku do warszawskiej English for You, oprócz zajęć skupionych rzeczywiście na mówieniu z róż…nymi Nativami miałem sporo testów weryfikujących mój poziom. Ogromnym plusem English For You jest super wystrój ich klubiku, kafejki dyskusyjnej. Moż…na tam jak w knajpce pogadać sobie z róż…nymi Nativami, ogromny plus. Dają przy tym herbatkę i ciasteczka. Atmosfera szkoły the best


Tak, tak atmosfera w English For You jest bardzo fajna, a te warsztaty w kafejce, mocna sprawa i ż…adna ściema, polecam:)))) :spoko:
marta s.
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: siłacz » 28 wrz 2012, 9:08

kryska11 pisze:Ja od lat uczę się wykorzystując rózne programy mulimedialne i dobrze mi idzie


Jeż…eli chcesz uzupełnić swoją wiedzę, potraktować troszkę jako "fun" to dobry pomysł. Nic jednak nie zastąpi pracy z lektorem, konwersacji i pwench rzeczy, które towarzyszą nauce języka od lat
siłacz
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: zibbii » 28 wrz 2012, 9:56

Ja korzystam właśnie w ten sposób, chodzę na kurs, ale takż…e uczę się z
EuroPlus+ Angielski, polecam ten program
zibbii
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Marek Drawski » 29 wrz 2012, 15:35

sisulu pisze:Ja zdecydowanie jeśli chodzi o Warszawskie szkoły nauki języka angielskiego polecam http://www.bs-ict.pl/ naprawdę świetni lektorzy i bardzo fajna atmosfera. Wszystko spokojnie i na luzie, bez ż…adnego ciśnienia i nie potrzebnego stresu:)


Cześć Adaś, jakby co to chętnie też… coś drapnę o szkole, pozdrawiam
Marek Drawski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: bizzone1 » 30 wrz 2012, 11:47

polite pisze:
polite pisze:Polecam odwiedzić stronkę , taki ranking , szkoła do której chodzę Długi Język na wysoko tu jest


http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Widzę akurat, ż…e moja szkoła English For You tu jest na pierwszym miejscu, dobra to szkoła, długo na rynku, dobrzy lektorzy, ok ceny. Polecam jescze Bell, dorzodzy ale bardzo dobrzy
bizzone1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: rodrigez11 » 30 wrz 2012, 16:59

A ja polecam szkołę TFLS sam tam chodzę i jestem bardzo zadowolony. Mają dobrych lektorów, niskie ceny.
rodrigez11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mioddoo » 30 wrz 2012, 19:22

Ponieważ… zmierzam poprawić się w konwersacjach zamierzam zapisać się akurat do English For You, podoba mi się, oprócz polskiego lektora jest Native i te warsztaty, brzmi ciekawie. Po semestrze zobaczymy jakie będą efekty
mioddoo
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: alof » 30 wrz 2012, 20:00

Dokładnie, ceny mają niskie i teraz jeszcze jest taka super promocja z drugim językiem gratis

rodrigez11 pisze:A ja polecam szkołę TFLS sam tam chodzę i jestem bardzo zadowolony. Mają dobrych lektorów, niskie ceny.
alof
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: markoska » 30 wrz 2012, 22:28

mioddoo pisze:Ponieważ… zmierzam poprawić się w konwersacjach zamierzam zapisać się akurat do English For You, podoba mi się, oprócz polskiego lektora jest Native i te warsztaty, brzmi ciekawie. Po semestrze zobaczymy jakie będą efekty


Korzystać z tych warsztatów w English For You ile wlezie, dla mnie to było super uzupełnienie mojego kursu. Z jednej strony nieszkolna atmosfera, ale z drugiej konieczność mówienia po angielsku, a tu chyba wszystkim o to chodzi najbardziej. Nativi jak trzeba, róż…norodni
markoska
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: sparte » 01 paź 2012, 10:10

Chodziłam do kilku szkół językowych w Warszawie. Obecnie chodzę do szkoły TFLS i jestem pierwszy raz zadowolona z wyboru. Wreszcie trafiłam na prawdziwą szkołę.
sparte
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: juggy » 01 paź 2012, 23:15

Moż…e i tak
juggy
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: safari11 » 03 paź 2012, 11:31

Chodzę do English Best Way w Legionowie i polecam
safari11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: slajd » 04 paź 2012, 11:38

Szkoła mało znana, ale moż…e i dobra
slajd
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: 11kosa11 » 05 paź 2012, 13:02

sparte pisze:Chodziłam do kilku szkół językowych w Warszawie. Obecnie chodzę do szkoły TFLS i jestem pierwszy raz zadowolona z wyboru. Wreszcie trafiłam na prawdziwą szkołę.


Nic dodać nic ująć razem z English For You Tfls to dobra szkoła w Stolicy
11kosa11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: piskor » 07 paź 2012, 20:02

Też… tak uważ…am.
piskor
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: hurrauw » 07 paź 2012, 20:15

faktycznie, te szkoły są najlepsze

11kosa11 pisze:
sparte pisze:Chodziłam do kilku szkół językowych w Warszawie. Obecnie chodzę do szkoły TFLS i jestem pierwszy raz zadowolona z wyboru. Wreszcie trafiłam na prawdziwą szkołę.


Nic dodać nic ująć razem z English For You Tfls to dobra szkoła w Stolicy
hurrauw
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: 50latek » 08 paź 2012, 11:11

Gdzie zapisać się jak się ma już… 50 lat ???
50latek
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: spider007 » 10 paź 2012, 16:14

Wiek nie ma znaczenia zapisz się do TFLS. Polecam tę szkołę.
spider007
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: karnaka » 12 paź 2012, 10:41

zibbii pisze:Ja korzystam właśnie w ten sposób, chodzę na kurs, ale takż…e uczę się z
EuroPlus+ Angielski, polecam ten program


Wiem, ze ten program do nauki języka ma już… historię, gdyż… słyszałem o nim 15 lat temu
karnaka
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: hazel111 » 16 paź 2012, 10:44

Pierwszy ten program uż…ywałem w 1999 roku
hazel111
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kellyy1 » 18 paź 2012, 11:01

Ciekawe jak ta wersja róż…niła się od współczesnej
kellyy1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: sonika » 19 paź 2012, 12:36

ja mam w domu ten program. Prawie nowy, bo az raz byl uzywany. Chetnie odsprzedam. Bo zdecydowanie wolę angielski w szkole
sonika
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: marina-your » 20 paź 2012, 11:22

sonika pisze:ja mam w domu ten program. Prawie nowy, bo az raz byl uzywany. Chetnie odsprzedam. Bo zdecydowanie wolę angielski w szkole


Za ile ???
marina-your
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: sigyy » 24 paź 2012, 9:46

Poszperaj w necie
sigyy
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: sorbet » 25 paź 2012, 11:06

sigyy pisze:Poszperaj w necie


Spory tu zamęt
sorbet
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: soundii » 26 paź 2012, 11:26

Osobiście miałem okazję jakiś czas temu korzystać z kursu w English for You i było dobrze, nawet bardzo dobrze. Zdany egzamin na uczelni bez większych oporów, bardzo podobały mi się dodatkowe konwersacje z Nativami - kafejka English for You jest rzeczywiście wyjątkowym miejscem.
Wygląda jak kawiarenka, nie sala lekcyjna, lecz miejsce gdzie fajnie moż…na sobie pogadać.
Podczas kursu było sporo testów, a na mnie kontrola musi być.
soundii
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: arkanoego » 29 paź 2012, 9:44

Atmosfera podczas zajęć ma ogromne znaczenie
arkanoego
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: figg » 01 lis 2012, 18:34

arkanoego pisze:Atmosfera podczas zajęć ma ogromne znaczenie


Dokładnie, atmosfera to udział zarówno lektorów i pracowników szkoły
figg
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: oddol » 06 lis 2012, 11:42

Bo jak w każ…dej firmie, takż…e w szkole językowej liczy się zespół
oddol
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości