Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: pelelka4 » 23 maja 2013, 18:18

Ja również… za namową znajomych wybrałem szkołę TFLS. Jestem bardzo zadowolony lektorzy przynosili duż…o ciekawych , dodatkowych materiałów. Moja gramatyka znacznie się poprawiła.
Jako gratis dostałem kurs drugiego języka.
pelelka4
 


Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Ewelina 0022 » 23 maja 2013, 22:18

Nie chciało mi się zwyczajnie zapisywać na angielski, tyle prób. Brat powiedział tak, daj sobie jeszcze jedną szansę i sobie dałam.
Przyjaciółka z podstawówki poleciła mi English For You. Chodziła tam na kurs wakacyjny rok temu. W jeden miesiąc zrobiła semestr B2. Od listopada chodzę do English For You i muszę napisać, ż…e lektorzy są bardzo kompetentni w tym co robią. Zawsze odpowiednio przygotowani.
Podoba mi się, ze kurs jest zrównoważ…ony, oczywiście bardzo duż…y nacisk na mówienie z Amerykanami, ale takż…e odpowiednia dawka słuchania, pisania i gramatyki. Nasza Marlenka ma zwyczajnie dar do nauczania języka.
Wprowadza co trzeba, tak, ze wiemy o czym będzie konwersacja z naszym Frankiem. Według mnie moż…na zaufać, ja dzięki English for You uwierzyłam w siebie.
Ewelina 0022
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: ikky » 28 maja 2013, 15:43

Dostać kopa do nauki języka to waż…na sprawa
ikky
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: zadowolona z FCE » 28 maja 2013, 18:33

W ubiegłym roku miałam faktycznie duzy problem bo musiałam w szybkim czasie zdac FCE aby dostac awans. Zobaczyłam koło rotundy ulotkę o intensywnych kursach wakacyjnych własnie w szkole TFLS. Poszłam, zdałam i moge polecic kazdemu. Fajna szkoła

pelelka4 pisze:Ja również… za namową znajomych wybrałem szkołę TFLS. Jestem bardzo zadowolony lektorzy przynosili duż…o ciekawych , dodatkowych materiałów. Moja gramatyka znacznie się poprawiła.
Jako gratis dostałem kurs drugiego języka.
zadowolona z FCE
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: antenna1 » 30 maja 2013, 9:24

Ewelina 0022 pisze:Nie chciało mi się zwyczajnie zapisywać na angielski, tyle prób. Brat powiedział tak, daj sobie jeszcze jedną szansę i sobie dałam.
Przyjaciółka z podstawówki poleciła mi English For You. Chodziła tam na kurs wakacyjny rok temu. W jeden miesiąc zrobiła semestr B2. Od listopada chodzę do English For You i muszę napisać, ż…e lektorzy są bardzo kompetentni w tym co robią. Zawsze odpowiednio przygotowani.
Podoba mi się, ze kurs jest zrównoważ…ony, oczywiście bardzo duż…y nacisk na mówienie z Amerykanami, ale takż…e odpowiednia dawka słuchania, pisania i gramatyki. Nasza Marlenka ma zwyczajnie dar do nauczania języka.
Wprowadza co trzeba, tak, ze wiemy o czym będzie konwersacja z naszym Frankiem. Według mnie moż…na zaufać, ja dzięki English for You uwierzyłam w siebie.


A ja wiem, ż…e dobrze przygotują mnie do egzaminu właśnie w English For You, kurs zaczyna się w wakacje, bardzo liczę, ze przez miesiąc uda się sporo zrobić w temacie
antenna1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: tez zadowolona z FCE » 30 maja 2013, 17:58

Mam podobne odczucia. Własnie po kursie przygotowawczym w szkole TFLS moj egzamin nie był dla mnie problemem.Jak ktoś szuka dobrej szkoły pod kurs FCE to polecam

zadowolona z FCE pisze:W ubiegłym roku miałam faktycznie duzy problem bo musiałam w szybkim czasie zdac FCE aby dostac awans. Zobaczyłam koło rotundy ulotkę o intensywnych kursach wakacyjnych własnie w szkole TFLS. Poszłam, zdałam i moge polecic kazdemu. Fajna szkoła

pelelka4 pisze:Ja również… za namową znajomych wybrałem szkołę TFLS. Jestem bardzo zadowolony lektorzy przynosili duż…o ciekawych , dodatkowych materiałów. Moja gramatyka znacznie się poprawiła.
Jako gratis dostałem kurs drugiego języka.
tez zadowolona z FCE
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: biggy11 » 31 maja 2013, 11:52

Odnośnie wybrania szkoły językowej proponuje zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najważ…niejsze to ilość osób w oferowanych kursach. Zajęcia powyż…ej 10 osób to poraż…ka, mało która szkoła oferuje zajęcia z Nativami np co drugą lekcję, wazne aby dla osób które chcą robić coś więcej były jakieś dodatkowe pakiety w postaci warsztatów. Według mnie i mojego doświadczenia z róż…nymi szkołami wychodzi na to, ż…e kursy w English For You wypadają najlepiej, dodatkowo oprócz nastawienia kursów na konwersacje, gdyż… jest zawsze native mnie przekonuje, ze to szkoła tylko od języka angielskiego
biggy11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: adertt » 02 cze 2013, 12:51

Kiedyś uczyłem się w duż…ej grupie i jakoś niestety nie wyszło !!!
adertt
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: metter » 03 cze 2013, 9:50

adertt pisze:Kiedyś uczyłem się w duż…ej grupie i jakoś niestety nie wyszło !!!


Powyż…ej 10 osób nie polecam
metter
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: wadder » 04 cze 2013, 11:23

Niestety ilość osób w grupie im mniej tym droż…ej
wadder
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: meddos » 05 cze 2013, 11:29

Polecam Długi Język w Warszawie, są rzeczywiście cool
meddos
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mentosik » 06 cze 2013, 18:14

moim zdaniem własnie w tfls mają bardzo dobre kursy wakacyjne, chodziłam tam w ubiegłym roku i w tym też… idę

tez zadowolona z FCE pisze:Mam podobne odczucia. Własnie po kursie przygotowawczym w szkole TFLS moj egzamin nie był dla mnie problemem.Jak ktoś szuka dobrej szkoły pod kurs FCE to polecam

zadowolona z FCE pisze:W ubiegłym roku miałam faktycznie duzy problem bo musiałam w szybkim czasie zdac FCE aby dostac awans. Zobaczyłam koło rotundy ulotkę o intensywnych kursach wakacyjnych własnie w szkole TFLS. Poszłam, zdałam i moge polecic kazdemu. Fajna szkoła

pelelka4 pisze:Ja również… za namową znajomych wybrałem szkołę TFLS. Jestem bardzo zadowolony lektorzy przynosili duż…o ciekawych , dodatkowych materiałów. Moja gramatyka znacznie się poprawiła.
Jako gratis dostałem kurs drugiego języka.
mentosik
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: widdera » 07 cze 2013, 10:53

biggy11 pisze:Odnośnie wybrania szkoły językowej proponuje zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najważ…niejsze to ilość osób w oferowanych kursach. Zajęcia powyż…ej 10 osób to poraż…ka, mało która szkoła oferuje zajęcia z Nativami np co drugą lekcję, wazne aby dla osób które chcą robić coś więcej były jakieś dodatkowe pakiety w postaci warsztatów. Według mnie i mojego doświadczenia z róż…nymi szkołami wychodzi na to, ż…e kursy w English For You wypadają najlepiej, dodatkowo oprócz nastawienia kursów na konwersacje, gdyż… jest zawsze native mnie przekonuje, ze to szkoła tylko od języka angielskiego


Zdecydowanie przyznaję rację, szkoły, które oferują kursy w mniejszych grupach i jeż…eli jeszcze są osoby anglojęzyczne to ewidentnie atut konkretnego miejsca
widdera
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: frewe » 17 cze 2013, 12:30

To fakt w English For You dominuje nauka w niewielkich grupach, więc zajęcia są zdecydowanie efektywne, moż…na skorzystać na układzie polski lektor/native speaker
frewe
 

Re: szkoły

Postautor: seert » 19 cze 2013, 13:43

kokokokok pisze:Witam,
ja polecam kurs angielskiego w GoWorku, kurs tam jest intensywny (jeden semestr to ok 3 miesiące), mają platformę multimedialną, wiec pracuje się nie tylko na zajęciach ale i w domu. Z lektorek mogę polecić p. Karolinę, miałam z nią zajęcia i czuje ż…e efektywnie spędziłam ten czas. Zajrzyjcie na stronę http://www.gowork.pl/programy_promocyjne,137 polecam


Kiedyś chodziłem do Go Work, było bardzo dobrze
seert
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: angela8989 » 19 cze 2013, 19:03

Chodziłam w ubiegłym roku i nie zawiodła mnie ta szkoła a wręcz byłam mile zaskoczona, fajny lektor prowadził zajęcia po polsku i dodatkowe miałam konwersacje z nativem, duż…o pomogły mi takie zajęcia i kiedys tam jeszcze pojde na włoski

mentosik pisze:moim zdaniem własnie w tfls mają bardzo dobre kursy wakacyjne, chodziłam tam w ubiegłym roku i w tym też… idę

tez zadowolona z FCE pisze:Mam podobne odczucia. Własnie po kursie przygotowawczym w szkole TFLS moj egzamin nie był dla mnie problemem.Jak ktoś szuka dobrej szkoły pod kurs FCE to polecam

zadowolona z FCE pisze:W ubiegłym roku miałam faktycznie duzy problem bo musiałam w szybkim czasie zdac FCE aby dostac awans. Zobaczyłam koło rotundy ulotkę o intensywnych kursach wakacyjnych własnie w szkole TFLS. Poszłam, zdałam i moge polecic kazdemu. Fajna szkoła

pelelka4 pisze:Ja również… za namową znajomych wybrałem szkołę TFLS. Jestem bardzo zadowolony lektorzy przynosili duż…o ciekawych , dodatkowych materiałów. Moja gramatyka znacznie się poprawiła.
Jako gratis dostałem kurs drugiego języka.
angela8989
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mekooknd » 24 cze 2013, 10:25

biggy11 pisze:Odnośnie wybrania szkoły językowej proponuje zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najważ…niejsze to ilość osób w oferowanych kursach. Zajęcia powyż…ej 10 osób to poraż…ka, mało która szkoła oferuje zajęcia z Nativami np co drugą lekcję, wazne aby dla osób które chcą robić coś więcej były jakieś dodatkowe pakiety w postaci warsztatów. Według mnie i mojego doświadczenia z róż…nymi szkołami wychodzi na to, ż…e kursy w English For You wypadają najlepiej, dodatkowo oprócz nastawienia kursów na konwersacje, gdyż… jest zawsze native mnie przekonuje, ze to szkoła tylko od języka angielskiego


Bardzo fajny fan page ma English For You, duż…o moż…na się dowiedzieć o świecie anglojęzycznym, ilość fanów 30.000 tysi - wow

https://pl-pl.facebook.com/englishforyoupl
mekooknd
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: meddoww » 25 cze 2013, 11:12

Sporo fanów, sporo
meddoww
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Klaudia1234 » 29 cze 2013, 9:25

Ja polecam szkołę TFLS w Warszawie. Byłam tam na kursie CAE i jestem bardzo zadowolona. Lektorzy niesamowici, bardzo dobrze prowadzone zajęcia i małe grupki. Bardzo dobra szkoła.
Klaudia1234
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: shy_girl » 29 cze 2013, 14:45

ja polecam szkołę tfls, byłam tam w zeszłym roku na kursie przygotowującym do egzaminu FCE, bardzo mi się podobało. Super lektorzy i niskie ceny
shy_girl
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: sseede » 14 lip 2013, 14:43

Jak ktoś chce powierzyć naukę języka profesjonalnie podchodzącej do tematu firmie, powinien skierować się do English For You, gdyż… wiedzą jak zaradzić na większość problemów. Fakt, ż…e szkoła istnieje tak długo, oraz gwarantowany dostęp do osób anglojęzycznych sprawia, ż…e nauka jakoś łatwiej wchodzi do głowy, bardzo polecam każ…demu, aby korzystał z opcji warsztatów tematycznych, cieszą się popularnością w English For You
sseede
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: edulka2 » 16 lip 2013, 10:11

Moż…na jeszcze zerknąć na ofertę towera, porządna szkoła.
edulka2
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:48

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: milla1 » 25 lip 2013, 12:35

edulka2 pisze:Moż…na jeszcze zerknąć na ofertę towera, porządna szkoła.


Podobno tak jest
milla1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: fation » 28 lip 2013, 11:50

meddoww pisze:Sporo fanów, sporo


To o niczym nie świadczy, fanów moż…na sobie kupić na allegro za grosze ;P ;P
bardziej mnie interesują zadowoleni słuchacze, niż… liczba fanów FB, któego sam nie mam....
fation
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: donald_duck » 29 lip 2013, 17:20

Klaudia1234 pisze:Ja polecam szkołę TFLS w Warszawie. Byłam tam na kursie CAE i jestem bardzo zadowolona. Lektorzy niesamowici, bardzo dobrze prowadzone zajęcia i małe grupki. Bardzo dobra szkoła.


potwierdzam, TFLS to szkoła numer 1 w Warszawie
donald_duck
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: pigwa » 30 lip 2013, 8:34

ja od lat jestem wierna jednej szkole - TFLS, dla mnie to szkoła numer jeden w Warszawie, byłam na kursie przygotowawczym do matury, a potem do CAE, teraz wybieram się na kurs hiszpańskiego, super szkoła a przede wszystkim lektorzy, polecam
pigwa
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: darria11 » 30 lip 2013, 13:01

Od lat mój wybór w Warszawie jest English For You, szkoła zwyczajnie nie zawiodła moich oczekiwań, chciałam i marzyłam aby mówić swobodnie i płynnie po angielsku, chciałam mieć też… jakiś papier, to jednak bardzo ułatwia sprawę na rynku pracy. Przeszłam w English for You kilka poziomów, zaczynałam od A2, podciągnęłam gadkę bardzo mocno, poznałam kilku dobrych native speakers, korzystałam z dodatkowych warsztatów, teraz zdałam CAE, polecam
darria11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: allfrreedd » 02 sie 2013, 11:02

Warsztaty, zawsze wzbogacają ofertę szkół
allfrreedd
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: medican » 02 sie 2013, 12:38

to prawda, mają faktycznie dobrych lektorów i tu pozdrawiam Pana Karola W. ;)

pigwa pisze:ja od lat jestem wierna jednej szkole - TFLS, dla mnie to szkoła numer jeden w Warszawie, byłam na kursie przygotowawczym do matury, a potem do CAE, teraz wybieram się na kurs hiszpańskiego, super szkoła a przede wszystkim lektorzy, polecam
medican
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: agress2 » 06 sie 2013, 12:39

darria11 pisze:Od lat mój wybór w Warszawie jest English For You, szkoła zwyczajnie nie zawiodła moich oczekiwań, chciałam i marzyłam aby mówić swobodnie i płynnie po angielsku, chciałam mieć też… jakiś papier, to jednak bardzo ułatwia sprawę na rynku pracy. Przeszłam w English for You kilka poziomów, zaczynałam od A2, podciągnęłam gadkę bardzo mocno, poznałam kilku dobrych native speakers, korzystałam z dodatkowych warsztatów, teraz zdałam CAE, polecam


Mam zamiar od września zapisać się do English For You, na korzyść szkoły przemawia ż…e bardzo długo funkcjonują w Warszawie, ż…e grupki są nieliczne, ż…e mają native speakers, chcę potrafić się dogadać po angielsku, znam osobu po kursie w tej szkole, które bardzo mocno poprawiły sobie konwersowanie
agress2
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: iwonkar » 06 sie 2013, 14:46

tak, dodatkowe warsztaty z nativem sa super. Mogę faktycznie polecić szkole TFLS i stawiam im plusa za to

allfrreedd pisze:Warsztaty, zawsze wzbogacają ofertę szkół
iwonkar
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mirka11 » 07 sie 2013, 18:06

Kilka szkół, ale najlepiej jest w Warszawie w English for you, choc oczywiście to subiektywne zdanie, małe grupki, dobrzy lektorzy, nacisk na mówienie, co tu więcej pisać, dobra szkoła i potrafią nauczać języka, zwłaszcza ż…e konwersacje prowadzone są przez dobrze przygotowanych . Ogarnąć się moż…na jeszcze na warsztatach, więc spora dawka języka
mirka11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: biggon1 » 09 sie 2013, 18:15

Co sadzicie o Profi Lingiua na Niepodlgłości, znają się na nauczaniu
biggon1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: misztalek » 21 sie 2013, 12:02

Szkoła od lat na rynku, wiec czemu nie
misztalek
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: gosia121314 » 21 sie 2013, 12:25

Porownywalam oferty szkol jezykowych i tfls daje faktycznie najwiecej godzin nauki u oprocz tego jak ktos ma ochote to jeszcze kurs drugiego jezyka gratis

iwonkar pisze:tak, dodatkowe warsztaty z nativem sa super. Mogę faktycznie polecić szkole TFLS i stawiam im plusa za to

allfrreedd pisze:Warsztaty, zawsze wzbogacają ofertę szkół
gosia121314
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: looko » 22 sie 2013, 11:35

mirka11 pisze:Kilka szkół, ale najlepiej jest w Warszawie w English for you, choc oczywiście to subiektywne zdanie, małe grupki, dobrzy lektorzy, nacisk na mówienie, co tu więcej pisać, dobra szkoła i potrafią nauczać języka, zwłaszcza ż…e konwersacje prowadzone są przez dobrze przygotowanych . Ogarnąć się moż…na jeszcze na warsztatach, więc spora dawka języka


Trzeba przyznać rację, ze w English For You stawiają na mówienie to fakt
looko
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: olaal » 23 sie 2013, 10:26

Lubię amerykański akcent
olaal
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: edgsrek » 23 sie 2013, 22:20

Mnie interesuje szkola tfls bo ma duzs renome tak jak np UW :-) , kazdy wie zeby do czegosw zyciu dojsc to trzeba zawsze wybierac najlepsze: liceum, studia i szkole jezykowa


iwonkar pisze:tak, dodatkowe warsztaty z nativem sa super. Mogę faktycznie polecić
szkole TFLS i stawiam im plusa za to

allfrreedd pisze:Warsztaty, zawsze wzbogacają ofertę szkół
edgsrek
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kamauna » 25 sie 2013, 18:17

Jak dla mnie niepodważ…alna jest renoma English For You, tyle lat doświadczenia i niesamowite doświadczenie w prowadzonych kursach, początkowo był to kurs ogólnego języka, następnie do CAE, widać, ze znają się na sprawie bo przygotowanie do egzaminu poszło bardzo gładko, dobrzy Native Speaker, dobra współdziałają z polskim lektorami od gramatyki.
kamauna
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: ihhoor » 28 sie 2013, 12:17

Ktoś zliczył ile jest szkół w Polsce
ihhoor
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: jagodka22 » 28 sie 2013, 20:04

tez tak mysle,

edgsrek pisze:Mnie interesuje szkola tfls bo ma duzs renome tak jak np UW :-) , kazdy wie zeby do czegosw zyciu dojsc to trzeba zawsze wybierac najlepsze: liceum, studia i szkole jezykowa


iwonkar pisze:tak, dodatkowe warsztaty z nativem sa super. Mogę faktycznie polecić
szkole TFLS i stawiam im plusa za to

allfrreedd pisze:Warsztaty, zawsze wzbogacają ofertę szkół
jagodka22
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: spouseer » 04 wrz 2013, 11:31

Poziom prowadzonych zajęć, dobór materiałów dodatkowych i kreatywność lektorów sprawiła, ze jak dla mnie zajęcia w English For You były dobrym kursem, dobrze zorganizowanym, sporo się nauczyłem. Teraz będę starał się o lepszą prace, myślę ż…e skorzystam na lepszym angielskim
spouseer
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kkiirre » 11 wrz 2013, 11:14

Fajnie jeż…eli lektor przygotowuje dodatkowe materiały.
kkiirre
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: poetry » 12 wrz 2013, 17:51

Długo szukałam szkoły językowej. W Warszawie jest ich duż…o ale jak bliż…ej zapoznałam się z tym co proponuje dana szkoła to mój wybór padł na szkołę TFLS. W domu poprzez stronę internetową wypełniłam test znajomości języka składający się ze 100 pytań. Po wypełnieniu wydrukowałam wynik i zapisałam się na rozmowę z metodykiem. Wczoraj odbyłam konsultację językową z Panią Alicją Polok w biurze TFLS przy ulicy Boduena 4. Było to ok.30 minutowe spotkanie, gdzie nie tylko został oceniony mój poziom zaawansowania, ale takż…e dobrano dla mnie odpowiedni kurs. Dokładnie omówiony został program nauczania. Zapytano mnie jakie są moje oczekiwania i zaoferowano odpowiednią opcję. Nie był to jakiś bezosobowy zapis na kurs jaki prowadzą inne szkoły językowe. Mam nadzieję, ż…e kurs będzie tak profesjonalny jak początek w tej szkole.
poetry
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: wieelork » 15 wrz 2013, 11:52

Podobnie było ze mną przeszedłem kilka szkół w Warszawie, w niektórych było fajnie w iinych mniej, ale zdecydowanie na pierwsza pozycję w temacie ma jak dla mnie English For You, przede wszystkim doskonały jak dla mnie system nauki, czyli dualizm. Nie tylko ćwiczenia z gramatyki, ale dynamicznie prowadzone konwersacje, duż…o ciekawych spotkań z osobami pochodzącymi z krajów anglojęzycznych. Szkoła zapewnia warsztaty tematyczne, moż…na rozwinąć się dodatkowo z gadaniem po angielsku.
wieelork
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: iterrr » 17 wrz 2013, 11:29

Czy metodą Callana moż…na przygotować się do CAE
iterrr
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: melii93 » 19 wrz 2013, 12:23

Od niedawna chodzę do szkoły TFLS na kurs przygotowawczy do egzaminu FCE. Bardzo mi się podoba, szkoła jest świetna! Trafiłam na dobrą promocję dostałam kurs włoskiego gratis. Fajna jest opcja płatności w TFLS, moż…na płacić w ratach 0%, dla mnie to dobra opcja, polecam, świetna szkoła.
melii93
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kaszebwer » 19 wrz 2013, 14:42

wieelork pisze:Podobnie było ze mną przeszedłem kilka szkół w Warszawie, w niektórych było fajnie w iinych mniej, ale zdecydowanie na pierwsza pozycję w temacie ma jak dla mnie English For You, przede wszystkim doskonały jak dla mnie system nauki, czyli dualizm. Nie tylko ćwiczenia z gramatyki, ale dynamicznie prowadzone konwersacje, duż…o ciekawych spotkań z osobami pochodzącymi z krajów anglojęzycznych. Szkoła zapewnia warsztaty tematyczne, moż…na rozwinąć się dodatkowo z gadaniem po angielsku.


Przyznaję, ze pomysł z warsztatami w kawiarence spodobał mi się, warto czasami uczyć się angielskiego w miejscu, które ma jakiś klimacik. Ogólnie uważ…am, ze metoda nauki w English For You i mega duż…a ilość konwersacji to atut placówki
kaszebwer
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: elaska » 21 wrz 2013, 9:08

ja stawiam na szkołę TFLS, ma długoletnie doświadczenie, bo ponad 20-letnie, poza tym zależ…y mi aby skupić się na speakingu a w TFLS jest teraz dobra oferta, przy zapisie dostałam 60 godzin konwersacji z native speakerem
elaska
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości