Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mordi2 » 10 lut 2012, 16:11

Mają trochę już… lat
mordi2
 


Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: niania11 » 13 lut 2012, 6:48

Metodyści nie są tacy zli
niania11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: alka1212312 » 15 lut 2012, 6:42

warka pisze:Uczestniczyłam w dwóch kursach do English For You. Jeden kurs to był kurs ogólny na poziomie B2, bardzo nastawiony na mówienie, udało mi się swobodniej porozumiewać, drugi kurs to już… egzaminacyjny do CAe prowadzony przez Biankę Chocholską. Lektorka bardzo kreatywnie prowadzi kurs i ma bardzo bogaty warsztat. Oprócz tego sporo zajęć konwersacyjnych z Nativami. Małe grupki
Uważ…am ,ż…e Archibald to takż…e wartościowa szkoła w Wawie, znam kilka osób, które tam chodziły. Ostatnio zmienili siedzibę



Mam obecnie kurs z Bianką, super lektorka, fajne podejście
alka1212312
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: lkwe » 15 lut 2012, 16:53

Waż…ne aby na kursach też… mówiono, aby nie były to jedynie suche ćwiczonka
lkwe
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: gretas » 16 lut 2012, 3:16

Ja jestem po kursie w TFLS. dzięki temu zdałam egzamin z CAE. Mogę faktycznie polecić szkołę TFLS osobom chcącym zdawać egzaminy Cambridge.
gretas
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: glajny » 16 lut 2012, 6:34

lkwe pisze:Waż…ne aby na kursach też… mówiono, aby nie były to jedynie suche ćwiczonka


...i tak właśnie jest w English For You, oczywiście jest trochę gramatyki, bo musi byc jakaś podbudowa do konersacjii, ale oprócz tego bardzo duż…o konwersacji, bardzo fajni Nativi, polecam
glajny
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: oware » 17 lut 2012, 7:16

ciekawa opcja
oware
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: olika1 » 19 lut 2012, 20:55

Wolę on line
olika1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: kornik11 » 20 lut 2012, 1:59

Co do online mam niestety bardzo mieszane uczucie
kornik11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: smart33 » 20 lut 2012, 3:30

Wolę TFLS. Mają małe grupy i świetnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem.
smart33
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Tomek Liszewski » 20 lut 2012, 6:40

Wieloletnie doświadczenie, zupełnie się zgadzam. 9 lat temu chodziłem do Patrycji Jeziorek w English For you na kurs angielskiego, jeszcze jako licealista pchany przez starych. Wiem, ż…e pracuje tam dalej, gdyż… moja kumpela zapisała się do tej szkoły i ma z nią lekcje
Tomek Liszewski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: 1kasika1 » 22 lut 2012, 4:52

Tomek Liszewski pisze:Wieloletnie doświadczenie, zupełnie się zgadzam. 9 lat temu chodziłem do Patrycji Jeziorek w English For you na kurs angielskiego, jeszcze jako licealista pchany przez starych. Wiem, ż…e pracuje tam dalej, gdyż… moja kumpela zapisała się do tej szkoły i ma z nią lekcje


Fajnie jak jeden lektor potrafi na tak długo przywiązać do swojego miejsca pracy
1kasika1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: bonny » 22 lut 2012, 5:00

Przygotowuje się do egzaminu CAE na kursie w TFLS. Jestem zadowolona, fajna grupa, 5 osób, zajęcia ciekawie prowadzone spoko lektorka. Dobrze ż…e zdecydowałam się na szkołę TFLS.
bonny
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: jucko22 » 27 lut 2012, 0:42

Tomek Liszewski pisze:Wieloletnie doświadczenie, zupełnie się zgadzam. 9 lat temu chodziłem do Patrycji Jeziorek w English For you na kurs angielskiego, jeszcze jako licealista pchany przez starych. Wiem, ż…e pracuje tam dalej, gdyż… moja kumpela zapisała się do tej szkoły i ma z nią lekcje


Słyszałem o tej lektorce w English For You. Wiem, ż…e długo pracuje w tej szkole, osobiście jestem Fanem Bianki
jucko22
 

EZGcNTyYarf

Postautor: Sabyasachi » 28 lut 2012, 12:05

pisze:@Beata: nie mam jak uonwddoic. Nie to, ze nie nie chce sie przyznac, ze nie bylem, tylko oni nie pija miodu;)
Sabyasachi
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mush » 29 lut 2012, 2:15

Każ…da szkoła dobra, byle daleko od korków
mush
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: pecey » 29 lut 2012, 4:53

a ja wybrałam TFLS i jestem zadowolona. Trafiłam na super lektora
pecey
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Piotr Grudziński » 01 mar 2012, 19:14

Ja byłem usatysfakcjonowany kursami w English For You w Wawie, duż…o konwersacji, fajni Nativi
Piotr Grudziński
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: enfold » 02 mar 2012, 2:10

SZkoła TFLS w Warszawie ma akredytację MEN i dlatego mój wybór padł własnie na tą placówkę. Bardzo wysoki poziom nauczania i gwarancja zdania egzaminów wyróż…nia szkołę TFLS pośród wielu szkoł warszawskich.
enfold
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Karol Jackowski » 03 mar 2012, 6:52

English for You to zawsze była porządna firma, chodziłem tam jeszcze jak byłem w podstawówce, ostatnio wróciłem juz jako student, przygotowali mnie bardzo dobrze do B2 na Uniwerytecie
Karol Jackowski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: 1gofer1 » 05 mar 2012, 6:23

angielski i tylko angielski
1gofer1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: moala1 » 07 mar 2012, 19:02

Ktoś słyszał o Lexix
moala1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: 1kamil1 » 08 mar 2012, 4:14

nie
1kamil1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: baked » 09 mar 2012, 18:33

enfold pisze:SZkoła TFLS w Warszawie ma akredytację MEN i dlatego mój wybór padł własnie na tą placówkę. Bardzo wysoki poziom nauczania i gwarancja zdania egzaminów wyróż…nia szkołę TFLS pośród wielu szkoł warszawskich.


Popieram, bardzo dobra szkoła. Zdawałam FCE po kursie w TFLS. Swietne dają przygotowanie.
baked
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Adam Kierski » 10 mar 2012, 17:01

Wczoraj odbyłem konsultację językową w English for You. Było to 45 minutowe spotkanie, gdzie nie tylko został oceniony mój poziom zaawansowania, ale takż…e dobrano dla mnie odpowiedni kurs.Dokładnie omówiony został program nauczania. Zapytano mnie jakie są moje oczekiwania i zaoferowano odpowiednią opcję. Nie był to jakiś bezosobowy test online. Mam nadzieję, ze kurs będzie ta profesjonalny jak rozmowa wstępna
Adam Kierski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: szala1 » 10 mar 2012, 17:33

Co sądzicie o nauce z dobrymi programami komuterowymi
szala1
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mosak » 11 mar 2012, 16:28

szala1 pisze:Co sądzicie o nauce z dobrymi programami komuterowymi


Raczej nie
mosak
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: diddle » 12 mar 2012, 4:07

zdecydowanie TFLS. Szkoła istnieje już… ponad 20 lat na rynku, ma akredytację MEN i specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów FCE CAE itd. Jak ktoś chce porządnie nauczyć się języka to polecam.
diddle
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Marek Darłowski » 12 mar 2012, 18:44

Adam Kierski pisze:Wczoraj odbyłem konsultację językową w English for You. Było to 45 minutowe spotkanie, gdzie nie tylko został oceniony mój poziom zaawansowania, ale takż…e dobrano dla mnie odpowiedni kurs.Dokładnie omówiony został program nauczania. Zapytano mnie jakie są moje oczekiwania i zaoferowano odpowiednią opcję. Nie był to jakiś bezosobowy test online. Mam nadzieję, ze kurs będzie ta profesjonalny jak rozmowa wstępna


Raczej nie powinieneś się się zawieść, gdyż… według mnie poziom nauki w English For You jest wysoki.
Marek Darłowski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: yokel » 13 mar 2012, 3:56

diddle pisze:zdecydowanie TFLS. Szkoła istnieje już… ponad 20 lat na rynku, ma akredytację MEN i specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów FCE CAE itd. Jak ktoś chce porządnie nauczyć się języka to polecam.

Tak, ja też… lubię stare sprawdzone szkoły i dlatego wybrałem TFLS. Oni potrafią dobrze przygotować do egzaminów.
yokel
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Karolina Balicka » 19 mar 2012, 2:36

Dosyć trudno jest podjąć decyzję o wyborze szkoły językowej, ja ostatecznie wybrałam kurs w English For You, zajęcia są dobrze prowadzone i ciekawe. Jest tu przyjazna atmosfera, staram się korzystać ze wszystkich dostępnych dodatkowych konwersacji, szczególnie lubię te prowadzone przez Stanleya, moim nativem, który prowadzi grupkę jest dynamiczny Amerykanin Travis. Podoba mi się wystrój szkoły, szczególnie kawiarenki dyskusyjnej gdzie odbywają się warsztaty.
Karolina Balicka
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: megi70 » 21 mar 2012, 2:21

Tak, wybór szkoły nie jest łatwy. Szczególnie dobrej szkoły. Ja wybrałam po namysle i rozmowach ze znajomymi TFLS. Minął juz miesiąc i moge powiedziec ze dokonałam dobrego wyboru.
megi70
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Jarek Brolski » 21 mar 2012, 19:49

Karolina Balicka pisze:Dosyć trudno jest podjąć decyzję o wyborze szkoły językowej, ja ostatecznie wybrałam kurs w English For You, zajęcia są dobrze prowadzone i ciekawe. Jest tu przyjazna atmosfera, staram się korzystać ze wszystkich dostępnych dodatkowych konwersacji, szczególnie lubię te prowadzone przez Stanleya, moim nativem, który prowadzi grupkę jest dynamiczny Amerykanin Travis. Podoba mi się wystrój szkoły, szczególnie kawiarenki dyskusyjnej gdzie odbywają się warsztaty.


Trafić na dobrego Nativa nie jest prostą rzeczą, gdyż… ludzie muszą wiedzieć jak uczyć , nie wystarczy znać tylko język. Dlatego warto korzystać z usług szkół językowych ,które kontrolują jakość naucznia
Jarek Brolski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Kielczyk » 23 mar 2012, 0:50

Ja uważ…ałbym na branie lekcji u przypadkowego korepetytora, są beznadziejni ja tak trafiłem z ogłoszenia, warto korzystać z ofert szkół, jest droż…ej, ale bardziej się sprawdza
Kielczyk
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: vogue567 » 25 mar 2012, 3:15

Kielczyk pisze:Ja uważ…ałbym na branie lekcji u przypadkowego korepetytora, są beznadziejni ja tak trafiłem z ogłoszenia, warto korzystać z ofert szkół, jest droż…ej, ale bardziej się sprawdza

Też… tak myslę i dlatego mam świetnego korepetytora wynajętego ze szkoły TFLS. Mam gwarancję ż…e jest to osoba kompetentna i z odpowiednimi kwalifikacjami.
vogue567
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Karol MAlinski » 26 mar 2012, 21:36

Bardzo zależ…ało mi na szkole, która umotywuje mnie do pracy. Mam ogromny problem z mobilizacją do nauki. Trafiłem w zeszły roku do warszawskiej English for You, oprócz zajęć skupionych rzeczywiście na mówieniu z róż…nymi Nativami miałem sporo testów weryfikujących mój poziom. Ogromnym plusem English For You jest super wystrój ich klubiku, kafejki dyskusyjnej. Moż…na tam jak w knajpce pogadać sobie z róż…nymi Nativami, ogromny plus. Dają przy tym herbatkę i ciasteczka. Atmosfera szkoły the best
Karol MAlinski
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: urefer » 28 mar 2012, 17:43

Ja tam wole w domku
urefer
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: moniammm » 29 mar 2012, 0:17

urefer pisze:Ja tam wole w domku

Ja tez wole w domu ale wzięłam lektorkę z profesjonalnej szkoły z TFLS. Tam wiem ż…e napewno uczą dobre osoby.
moniammm
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: KubaM.a » 02 kwie 2012, 17:36

urefer pisze:Ja tam wole w domku



Mnie w domu lekcje nigdy nie pasowały, brak motywacji i atmosfery. Wybieram zawsze szkoły językowe, kiedyś chodziłem do TFLS i było bardo ok, teraz jest w English For You i bardzo mi odpowiada to ż…e mam duż…o testów które mnie motywują, oczywiście konwersacje w małej grupce są lepsze niż… indywidualne lekcje, gdyż… zawsze moż…na prowadzić polemikę z innymi ludzmi, oczywiście, jęzeli w grupce jest tak jak w English for You 3-5 osób
KubaM.a
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Kornelai12 » 03 kwie 2012, 23:42

Ja chodzę do English FOr You to grupki 4 osobowej, raz w tygodniu zajęcia z Bianką, drugi raz z Stanleyem ,mega cierpliwym Nativem
Kornelai12
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: maka11 » 05 kwie 2012, 15:57

To waż…ne aby wybierając szkołe chodzić do niej z przyjemnością
maka11
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: stala » 08 kwie 2012, 16:27

W Warszawie jest w czym wyberać
stala
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: behec » 09 kwie 2012, 21:41

Ja zapisałam się do szkoły TFLS. Mam bardzo dobry dojazd na zajęcia i dostałam w promocji gratisowo kurs języka włoskiego. Napewno sie przyda bo wybieram się na wakacje do Włoch :)
behec
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: gabriela brańska » 09 kwie 2012, 21:47

Włoski piękny język, zdecydowanie wart poznania, ja chwilowo stawiam na angielski, gdyż… jest jednak podstawowy język na świecie, wybrałam English For You gdyż… ta szkoła specjalizuje się wyłocznie w tym języku, oczywiście małe grupki i fajna metoda opart na współpracy 2 lektorów polskiego i Nativa przekonały mnie do tej placówki. W przyszłości jak skoncze naukę angielskiego w English For You to moż…e zapisze sie do tfls na włoski.
gabriela brańska
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: maska1222 » 10 kwie 2012, 1:40

Rzeczywiście włoski to piękny język
maska1222
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: bargiel » 13 kwie 2012, 2:00

Tylko szkoda,ż…e uż…ywany w jednym kraju
bargiel
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: mentoska » 13 kwie 2012, 21:14

od września mam zajęcia w speak up. są w porządku, zwłaszcza te z komputerami :)
mentoska
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: eexe » 14 kwie 2012, 1:39

maska1222 pisze:Rzeczywiście włoski to piękny język

Tak, mi też… się podoba. Ja mam włoski w gartisie więc chętnie poducze się :). Dostałam jak zapisywałam sie na angielski w TFLS, Była wtedy fajna promocja.
eexe
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: Karolina Balcka » 16 kwie 2012, 1:37

Jak na angielski do English For You, widziałam, ż…e właśnie opublikowali ofertę na wakacje, wygląda fajnie, chodziłam tam rok temu, w misiąc udało mi się niezle podszkolić i gramatykę i gadkę. Połowa kursu prowadzona była przez polskiego lektora, połowa przez Nativa,
Karolina Balcka
 

Re: Szkoły angielskiego w Wawie -opinie???

Postautor: eexe » 16 kwie 2012, 16:23

Ja też… chodziłam do TFLS na kurs. Fajną miałam lektorkę i pewnie pojdę do nich na kurs wakacyjny.


behec pisze:Ja zapisałam się do szkoły TFLS. Mam bardzo dobry dojazd na zajęcia i dostałam w promocji gratisowo kurs języka włoskiego. Napewno sie przyda bo wybieram się na wakacje do Włoch :)
eexe
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości