Intensywny kurs angielskiego w TFLS

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Intensywny kurs angielskiego w TFLS

Postautor: karola83 » 03 kwie 2013, 18:41

Czy słyszał ktoś o intensywnym kursie angielskiego 2 razy w tyg po 3 godz? Widziałam ż…e szkoła tfls ma coś takiego w swojej ofercie. Muszę szybko nauczyć się angielskiego :(
karola83
 


Re: Intensywny kurs angielskiego w TFLS

Postautor: wetero » 21 maja 2013, 22:42

Widziałam ż…e mają bardzo fajną promocje z kursami trwającymi miesiąc a materiał semestralny za 749zł. Jutro pojde zapytac czy to jeszcze aktualna promocja bowiem ze czesto cos mają ciekawego i zalezy wyłącznie od szczęcia. Moja kumpela dostałą tak kurs włoskiego gratis -własnie w szkole tfls.


karola83 pisze:Czy słyszał ktoś o intensywnym kursie angielskiego 2 razy w tyg po 3 godz? Widziałam ż…e szkoła tfls ma coś takiego w swojej ofercie. Muszę szybko nauczyć się angielskiego :(
wetero
 

Re: Intensywny kurs angielskiego w TFLS

Postautor: donadoek » 02 cze 2013, 22:11

Tak, oferta ciekawa. Moja koleż…anka chodziła do tej szkoły rok temu na taki kurs i mówiła ż…e fajnie prowadzili i nie było nudno. Grupka była mała, ludzie w niej sympatyczni, znalazła tam nawet chłopaka z którym jest... takż…e same plusy hehe.

wetero pisze:Widziałam ż…e mają bardzo fajną promocje z kursami trwającymi miesiąc a materiał semestralny za 749zł. Jutro pojde zapytac czy to jeszcze aktualna promocja bowiem ze czesto cos mają ciekawego i zalezy wyłącznie od szczęcia. Moja kumpela dostałą tak kurs włoskiego gratis -własnie w szkole tfls.


karola83 pisze:Czy słyszał ktoś o intensywnym kursie angielskiego 2 razy w tyg po 3 godz? Widziałam ż…e szkoła tfls ma coś takiego w swojej ofercie. Muszę szybko nauczyć się angielskiego :(
donadoek
 

tfls i certyfikaty ukończenia kursu

Postautor: wektoro » 19 cze 2013, 19:09

to co trzeba przyznać to szkoła z duż…ą renomą, wydają bardzo dobre i honorowane przez pracodawców i wyż…sze uczelnie certyfikaty ukończenia kursu bo szkoła ma akredytacje MEN, organizują duż…o kursów więc bez problemu moż…na dopasować swój grafik zajęć.
wektoro
 

Re: tfls i certyfikaty ukończenia kursu

Postautor: swerok » 15 lip 2013, 9:36

Dla mnie to jest najwazniejsze, szkola znana i honorowane wydawane przez nia certyfikaty a tfls własnie takie ma. Dla mnie to nr 1 w wawie


wektoro pisze:to co trzeba przyznać to szkoła z duż…ą renomą, wydają bardzo dobre i honorowane przez pracodawców i wyż…sze uczelnie certyfikaty ukończenia kursu bo szkoła ma akredytacje MEN, organizują duż…o kursów więc bez problemu moż…na dopasować swój grafik zajęć.
swerok
 

Re: tfls i certyfikaty ukończenia kursu

Postautor: rowert » 24 sie 2013, 12:00

Ja zwracalem uwage na ilosc godzin. Rozne szkoly maja rozne oferty ale najwecej godzin w semestrze daje wlasnie szkola tfls bo az 90 godzin a to duzo.




swerok pisze:Dla mnie to jest najwazniejsze, szkola znana i honorowane wydawane przez nia certyfikaty a tfls własnie takie ma. Dla mnie to nr 1 w wawie


wektoro pisze:to co trzeba przyznać to szkoła z duż…ą renomą, wydają bardzo dobre i honorowane przez pracodawców i wyż…sze uczelnie certyfikaty ukończenia kursu bo szkoła ma akredytacje MEN, organizują duż…o kursów więc bez problemu moż…na dopasować swój grafik zajęć.
rowert
 

Re: tfls i certyfikaty ukończenia kursu

Postautor: zeberkat » 15 wrz 2013, 17:55

Duż…o osób zwraca uwagę przy wybieraniu szkoły językowej czy taka szkoła wydaje zaświadczenia MEN i w Warszawie to tylko TFLS. Oprócz tego mają bardzo dobrą kadrę lektorów którzy od lat ( tak jak moja Pani Marta -od 6 lat )przygotowuje do egzaminów FCE, CAE, CPE. Wiem też… ż…e TFLS jako jedyna szkoła daje gwarancję zdania egzaminu. Są bardzo pewni swoich lektorów bo dają kurs gratis kolejny w przypadku jeśli ktoś by nie zdał.


rowert pisze:Ja zwracalem uwage na ilosc godzin. Rozne szkoly maja rozne oferty ale najwecej godzin w semestrze daje wlasnie szkola tfls bo az 90 godzin a to duzo.




swerok pisze:Dla mnie to jest najwazniejsze, szkola znana i honorowane wydawane przez nia certyfikaty a tfls własnie takie ma. Dla mnie to nr 1 w wawie


wektoro pisze:to co trzeba przyznać to szkoła z duż…ą renomą, wydają bardzo dobre i honorowane przez pracodawców i wyż…sze uczelnie certyfikaty ukończenia kursu bo szkoła ma akredytacje MEN, organizują duż…o kursów więc bez problemu moż…na dopasować swój grafik zajęć.
zeberkat
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości