szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: burk12 » 07 mar 2012, 18:59

Zawsze liczy się lektor
burk12
 


Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: olas44 » 08 mar 2012, 4:18

To czywiste
olas44
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Kamila Rosinska » 08 mar 2012, 7:00

English for You to zdecydowanie jedna z najlepszych szkół w Wawie tutaj dopiero udało mi sie zacząć mówić, dzięki Travisovi super Native z Usa
Kamila Rosinska
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wncle » 09 mar 2012, 18:23

zdecydowanie szkoła TFLS. Mają teraz suuuper promocje
wncle
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: 1boss » 10 mar 2012, 17:29

Kamila Rosinska pisze:English for You to zdecydowanie jedna z najlepszych szkół w Wawie tutaj dopiero udało mi sie zacząć mówić, dzięki Travisovi super Native z Usa


Tak ta szkoła bardzo stawia na mówienie
1boss
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: blinka1 » 10 mar 2012, 17:58

Ja znalazłem fajny kursik inetenetowy i Rapidzie
blinka1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Mikki12 » 11 mar 2012, 16:27

Każ…dy ma swoją metodę
Mikki12
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: colic » 12 mar 2012, 3:57

Mam fajną lektorkę i jestem wreszcie zadowolona. Potrafi dobrze wytłumaczyc materiał. Dobrze wybrałam po namowach koleż…anki i zapisałam się do szkoły TFLS.
colic
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: potato » 12 mar 2012, 18:59

Czasami moż…na spotkać tę samą lektorkę w róż…nych szkołach, ja kiedyś tak miałem. Obecnie uczęszczam do English For You, prawdę mówiąc trafiłem bardzo dobrze. Zajęcia prowadzi Bianka we wspólracy z NAtivem Frankiem. Chodzę na kurs advanced ukierunkowany na konwersacje, nie na egzamin, czyli C1 general English
potato
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Milky_way2 » 12 mar 2012, 20:50

W Speak Up było w porządku. W sumie jeden z lepszych kursów na jakim byłam
Milky_way2
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: eithec » 13 mar 2012, 3:49

Zaczęłam naukę w TFLS. Bardzo mi się podoba forma zajęc. Nie jest nudno i mała grupa osób. Fajnie jest
eithec
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: alaer » 19 mar 2012, 5:11

Jak chcecie trafić na dobrego Nativa, to polecam lektorkę Mary w English For you, nie wiem czy gdzieś indziej pracuje, ale jest rewelacyjna. Jestem na C1, nikt jeszcze nie potrafił tak tłumaczyć idiomy jak ona. A to jest trudna sprawa
alaer
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: olga444 » 21 mar 2012, 2:08

Mnie uczy w szkole TFLS lektorka Joanna P. Bardzo mi odpowiada. Fajnie tłumaczy i cala grupa jest zadowolona. Super lektorka.
olga444
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: antek 12 » 22 mar 2012, 5:42

Muszę przyzanać ż…e w English For You zdecydoanie moż…na trafić na fajnych nativów, ta szkoła specjalizuje się w temacie konwersacji i mówienia
antek 12
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mola12 » 23 mar 2012, 5:49

antek 12 pisze:Muszę przyzanać ż…e w English For You zdecydoanie moż…na trafić na fajnych nativów, ta szkoła specjalizuje się w temacie konwersacji i mówienia

Potwierdzam, tak jest
mola12
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: afessa » 26 mar 2012, 18:53

Znam szkoły tylko warszawskie i z tego wyboru który tu jest (zarówno szkół jak i prywatnych nativów) to uważ…am ż…e najbardziej wymiata tfls, bardzo dobrze ogarnięta szkoła, konkret
afessa
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Dominika Kaliska » 26 mar 2012, 21:30

Dla mnie numerem jeden od lat jest English For You, jest to jedna z lepszych szkół, chodziłam tam jako nastolatka, teraz posyłam własne dziecko . Cenie ich za system dualny, gdzie w każ…dej grupce jest polski lektor oraz Native. Szkoła stawia baaaardzo na mówienie. Grupki są małe i dobrze wyposaż…one sale wykładowe
Dominika Kaliska
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Karol T.... » 28 mar 2012, 17:41

To rzeczywiście waż…ne aby grupy były małe poniż…ej 10 osob
Karol T....
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tethet » 29 mar 2012, 0:23

Karol T.... pisze:To rzeczywiście waż…ne aby grupy były małe poniż…ej 10 osob

Ja mam w swojej grupie 6 osób. Mam fajne zajecia, dobry lektor. Szkoła TFLS jest od wielu lat i wiem ż…e napewno zdam FCE.
tethet
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Jarek Toruński » 29 mar 2012, 4:19

Dominika Kaliska pisze:Dla mnie numerem jeden od lat jest English For You, jest to jedna z lepszych szkół, chodziłam tam jako nastolatka, teraz posyłam własne dziecko . Cenie ich za system dualny, gdzie w każ…dej grupce jest polski lektor oraz Native. Szkoła stawia baaaardzo na mówienie. Grupki są małe i dobrze wyposaż…one sale wykładowe


Rzeczywiście w English for You we wszystkich grupkach oferują Nativów i to jest waż…ne , nawet na najniż…szych poziomach. Moja siostra nigdy nie uczyła się języka i już… od początku miała moż…liwość kontaktu z ż…ywym językiem. Najpierw polska lektorka wprowadziła temat np. zakupy, potem Native rozmawiał o tym. Po kilku miesiącach potrafiła się dogadać
Jarek Toruński
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: alaka221 » 01 kwie 2012, 17:15

Mnie odpowiada nauka w domu
alaka221
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mosasak » 05 kwie 2012, 17:53

Brak tu niestety kontroli
mosasak
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kossik » 08 kwie 2012, 5:44

Warto wybierać sprawdzone szkoły językowe działające długo na rynku
kossik
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: afoot5 » 09 kwie 2012, 21:58

tethet pisze:
Karol T.... pisze:To rzeczywiście waż…ne aby grupy były małe poniż…ej 10 osob

Ja mam w swojej grupie 6 osób. Mam fajne zajecia, dobry lektor. Szkoła TFLS jest od wielu lat i wiem ż…e napewno zdam FCE.

ja tez lubię zajecia w szkole TFLS. Fajna szkoła i lektorzy
afoot5
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: jaerek trymbalski » 10 kwie 2012, 6:00

Dominika Kaliska pisze:Dla mnie numerem jeden od lat jest English For You, jest to jedna z lepszych szkół, chodziłam tam jako nastolatka, teraz posyłam własne dziecko . Cenie ich za system dualny, gdzie w każ…dej grupce jest polski lektor oraz Native. Szkoła stawia baaaardzo na mówienie. Grupki są małe i dobrze wyposaż…one sale wykładowe


Dla mnie waż…ne, ż…e szkoła zajmuje sie jednym językiem tylko angielskim, English For You właśnie takie jest, szkoła od 14 lat uczy tylko jednego języka, więc są specjalistami od jednej sprawy
jaerek trymbalski
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: hrnet121 » 12 kwie 2012, 17:21

Zdecydowanie szkoła działąjąc dłuż…ej ma większe doświadczenie, błedy w nauczaniu zostały wyeliminowane itd
hrnet121
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: eauar » 16 kwie 2012, 16:29

Tak, zgadzam się i dlatego wybrałam szkołę TFLS która działa 20 lat. Uczą tam naprawdę profesjonaliści.

hrnet121 pisze:Zdecydowanie szkoła działąjąc dłuż…ej ma większe doświadczenie, błedy w nauczaniu zostały wyeliminowane itd
eauar
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Molka12 » 17 kwie 2012, 20:17

Ja miałam kontakt z English For You, przygotowywałam sie do CAe, uważ…am ,ze był to dobrze spędzony czas ze względu na bardzo dobry system naucznia w tej szkole oparty na współpracy 2 lektorów, fajny był Native, duż…o do miał do powiedzenia
Molka12
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Gość » 18 kwie 2012, 19:23

Molka12 pisze:Ja miałam kontakt z English For You, przygotowywałam sie do CAe, uważ…am ,ze był to dobrze spędzony czas ze względu na bardzo dobry system naucznia w tej szkole oparty na współpracy 2 lektorów, fajny był Native, duż…o do miał do powiedzenia


Brzmi ciekawie
Gość
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Zofia Tymińska » 24 kwie 2012, 18:32

Ja bardzo polecam English For You , mają dwie bardzo dobre lokalizacje w Warszawie, zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, dla mnie najważ…niejsze, ż…e szkoła posiada własne profesjonalne sale wykładowe, gdzie podczas zajęć wykorzystywane są tablice interaktywne. Przede wszystkim dobra jest atmosfera w szkole, mają dobrych Nativów, w każ…dej grupce dzięki temu jest bardzo duż…o konwersacji. Szkoła jako jedna z ostatnich zajmuje się wyłącznie językiem angielskim
Zofia Tymińska
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: goole » 07 maja 2012, 12:33

Zdecydowanie wybór szkoły musi zawsze być przemyślaną sprawą
goole
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: masak » 09 maja 2012, 14:34

goole pisze:Zdecydowanie wybór szkoły musi zawsze być przemyślaną sprawą


Wiele też… zalezy od zbiegu okoliczności
masak
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kala111 » 09 maja 2012, 20:35

A znacie jakiś dobry i obiektywny ranking szkół angielskiego
kala111
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kasik33 » 11 maja 2012, 15:17

kasik33
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Grczewska Dominika » 14 maja 2012, 19:51

Ciekawy ranking
Grczewska Dominika
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: laszkof » 16 maja 2012, 1:34

Ja słyszałem kiedyś taka opinie od jednego z lektorów i przyznam ż…e faktycznie przekonał mnie. Powiedzial ze w wawie warto isc do uczelni ktore sa od dluzszego czasu na rynku, bo tak sie szkoly sprawdza, z tych w ktorych pracował polecał TFLS
laszkof
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mszmajdowicz » 17 maja 2012, 16:23

masak pisze:
goole pisze:Zdecydowanie wybór szkoły musi zawsze być przemyślaną sprawą


Wiele też… zalezy od zbiegu okoliczności

Witam, zapraszam do mojej szkoły językowej BLUE FLOWER ACADEMY. Jest to szkoła, w której łączę moje pasje, którymi są poznawanie nowych ludzi i nauka języków, oraz profesjonalizm. Specjalnie na czas wakacji przygotowałam nową ofertę kursów. Więcej informacji pod www.bluefloweracademy.pl. Serdecznie zapraszam na pierwszą bezpłatną lekcję! :)
mszmajdowicz
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: 1marko22 » 17 maja 2012, 22:14

Osobiście wybieram zawsze szkoły językowe specjalizujące się w jednym konkretnym języku, dlatego też… to co oferuje English For You w Waiwie jest dla mnie profesjonalne, szkoła działa już… od 1999 roku i ma fajny układ zajęć, połowę prowadzi polski lektor, połowę natie, dla mnie to dobra sprawa
1marko22
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maska33 » 18 maja 2012, 15:26

Jakie są jeszcze inne szkoły uczące tylko angielskiego
maska33
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marcelek » 21 maja 2012, 21:20

1marko22 pisze:Osobiście wybieram zawsze szkoły językowe specjalizujące się w jednym konkretnym języku, dlatego też… to co oferuje English For You w Waiwie jest dla mnie profesjonalne, szkoła działa już… od 1999 roku i ma fajny układ zajęć, połowę prowadzi polski lektor, połowę natie, dla mnie to dobra sprawa


Ma toplusy i minusy, bo z jednej strony oczywiście warto wybierać fachowców od jednego, z drugiej zaś, chcąc uczyć sie 2 języków równocześnie moż…na złapać jakąś promocje typu drugi język za 50 procent itd
marcelek
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: face22 » 26 maja 2012, 15:18

Ja też… uważ…am szkoła angielskiego zajmuje się tylko angielskim, szkoła francuskiego tylko francuskim
face22
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: thoooo » 29 maja 2012, 3:18

A ja przy zapisie w szkole TFLS na angielski dostałam w promocji kurs włoskiego... i do darmowy !!!!!!i jestem zadowolona :)
thoooo
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mobille » 29 maja 2012, 15:54

Liczą się te szkoły, które długo są na rynku
mobille
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: cringe » 31 maja 2012, 15:27

mobille pisze:Liczą się te szkoły, które długo są na rynku


Tak
cringe
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Barosz11 » 05 cze 2012, 15:40

Warto rzeczywiście podpytać znajomych i poczytać o szkołach na forach
Barosz11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: makkaa » 06 cze 2012, 14:45

Barosz11 pisze:Warto rzeczywiście podpytać znajomych i poczytać o szkołach na forach


Dobrze, ż…e są polecam takż…e rankingi np.

http://www.speak-point.pl/
makkaa
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: jahhooo » 08 cze 2012, 15:33

Zamierzam zapisać się na kurs wakacyjny, chcę podszkolić się w wakacje
jahhooo
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: scrawl » 08 cze 2012, 16:47

burk12 pisze:Zawsze liczy się lektor


Święte słowa
scrawl
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wolemipk » 10 cze 2012, 4:39

liczy sie zdawalnosc i tym bym sie kierował, dlatego tfls tak sie liczy na rynku bo ma najwieksza zdawalnosc w wawie
wolemipk
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Kornelia3333 » 10 cze 2012, 15:26

kasik33 pisze:Moż…e tutaj



http://www.speak-point.pl


Pomocne
Kornelia3333
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości