szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: bizzone1 » 30 wrz 2012, 11:41

Krakowiak Beata pisze:Ja akurat rok temu miałam kurs w English for You, ich sposób nauczania i duż…o konwersacji z róż…nym Nativam moż…e się podobać. Zwłaszcza, ze grypy są małe i to jest zdecydowana korzyść. Ciekawe były warsztaty, było często bardzo zabawnie. Fajnie urządzili sobie klubik dyskusyjny, kameralne miejsce sprzyjające w rozmowach.
Teraz mieszkam w Gdańsku i właśnie zaczęłam kurs w centrum językowym forward, zobaczymy jak tam będzie


Z mojego doświadczenia poziom Nativów w English for You jest wysoki, zatrudniają ludzi z róż…nych stron świata, ludzie ci wiedzą jak prowadzić zajęcia z parze z polskim lektorem, klubik dyskusyjny fajny, ale czasami terminy słabe, ale jak się już… przyjdzie to rzeczywiście atmosfera jest przednia. Czujesz się jak w uroczej knajpce
bizzone1
 


Re: kontynuacja w TFLS

Postautor: seba666 » 30 wrz 2012, 16:53

clevi pisze:Wybrałam TFLS w ubiegłym roku i musze powiedzieć ż…e dokonałam właściwego wyboru. Niskie ceny, konwersacje dodatkowe gratis i fajna lektorka to mnie przekonało do kontynuowania nauki w tej szkole.

Jestem tego samego zdania :spoko:
seba666
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: markoska » 30 wrz 2012, 22:22

Marek12223 pisze:Dla mnie ma znaczenie jak długo jest szkoła na rynku, ale to nie wszystko. Najważ…niejsze są metody i liczebność grup. Przygotowywałem się do FCE w English For You i uważ…am, ż…e wiedzą jak to robić. Miałem super Nativa z USA, oraz polską lektorkę Beatę Kamińską, bardzo dobra para.


Cały zeszły semestr spędziłam w English for You, no trzeba przyznać, ż…e wiedzą jak nauczać angielskiego, Nativi w tej szkole, zwłaszcza ci z USA, najwyż…sza klasa. Potrafią fajnie działać w grupie, dla mnie git
markoska
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mikra » 30 wrz 2012, 23:02

kossik pisze:Warto wybierać sprawdzone szkoły językowe działające długo na rynku


Czas więc na Metodystów
mikra
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: snb » 01 paź 2012, 9:51

ja tam wybrałam TFLS. Lubie mieć pewność ż…e uczą mnie profesjonaliści a nie studenci..sami jeszcze uczący się..
snb
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mocny1 » 01 paź 2012, 11:45

markoska pisze:
Cały zeszły semestr spędziłam w English for You, no trzeba przyznać, ż…e wiedzą jak nauczać angielskiego, Nativi w tej szkole, zwłaszcza ci z USA, najwyż…sza klasa. Potrafią fajnie działać w grupie, dla mnie git


Jeż…eli ktoś nie ma mozliowści wyjazdów za granicę wybór szkoły, która oferuje kursy dające coś więcej niż… tylko pracę z podręcznikiem, a przede wszystkim dająca kontakt z ż…ywym językiem, czyli z Natviami jest dobrym rozwiązaniem. Dlatego też… opcja w której mamy 2 lektorów w grupie, od gramatyki i właśnie Nativa od konwersacji moż…e sporo pomóc. Ja znam język już… dobrze, ale gdybym chciał zapisać się do szkoły językowej serio brałbym propozycję English For You
mocny1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mocny1 » 01 paź 2012, 11:49

mikra pisze:
kossik pisze:Warto wybierać sprawdzone szkoły językowe działające długo na rynku


Czas więc na Metodystów


Atut, bardzo długo na rynku, metody nieznane
mocny1
 

British School

Postautor: emil_ka » 01 paź 2012, 12:51

ja uczęszczałam na zajęcia do British School http://www.bs-ict.pl/oferta.html i wszystkim spokojnie mogę polecić tą szkołę, zajęcia prowadzone skuteczną metodą komunikatywną, co przy nauce języka jest najważ…niejsze
emil_ka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: miłka11 » 01 paź 2012, 13:23

mocny1 pisze:


Jeż…eli ktoś nie ma mozliowści wyjazdów za granicę wybór szkoły, która oferuje kursy dające coś więcej niż… tylko pracę z podręcznikiem, a przede wszystkim dająca kontakt z ż…ywym językiem, czyli z Natviami jest dobrym rozwiązaniem. Dlatego też… opcja w której mamy 2 lektorów w grupie, od gramatyki i właśnie Nativa od konwersacji moż…e sporo pomóc. Ja znam język już… dobrze, ale gdybym chciał zapisać się do szkoły językowej serio brałbym propozycję English For You[/quote]

Fakt, nie każ…dy moż…e wyjechać, a ja chodziłam właśnie do tej szkoły English For You. Rzeczywiście zajęcia z Nativami plus kawiarenka dyskusyjna to dobra opcja dla tych którzy chcą mówić, a nie tylko mozolnie rozwalać ćwiczonka
miłka11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: paker3 » 01 paź 2012, 18:34

Fakt, ja też… lubię dobre szkoły. U mnie na uniwerku wiele osób chodzi własnie do TFLS i chwalili, zapisałem się w ubiegłym semestrze i byłem mile zaskoczony. Teraz też… pojdę zapisać się na kolejny semestr.


snb pisze:ja tam wybrałam TFLS. Lubie mieć pewność ż…e uczą mnie profesjonaliści a nie studenci..sami jeszcze uczący się..
paker3
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: paker3 » 01 paź 2012, 18:45

Fakt, ja też… lubię dobre szkoły. U mnie na uniwerku wiele osób chodzi własnie do TFLS i chwalili, zapisałem się w ubiegłym semestrze i byłem mile zaskoczony. Teraz też… pojdę zapisać się na kolejny semestr.


snb pisze:ja tam wybrałam TFLS. Lubie mieć pewność ż…e uczą mnie profesjonaliści a nie studenci..sami jeszcze uczący się..
paker3
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: juggy » 01 paź 2012, 23:14

miłka11 pisze:
mocny1 pisze:


Jeż…eli ktoś nie ma mozliowści wyjazdów za granicę wybór szkoły, która oferuje kursy dające coś więcej niż… tylko pracę z podręcznikiem, a przede wszystkim dająca kontakt z ż…ywym językiem, czyli z Natviami jest dobrym rozwiązaniem. Dlatego też… opcja w której mamy 2 lektorów w grupie, od gramatyki i właśnie Nativa od konwersacji moż…e sporo pomóc. Ja znam język już… dobrze, ale gdybym chciał zapisać się do szkoły językowej serio brałbym propozycję English For You


Fakt, nie każ…dy moż…e wyjechać, a ja chodziłam właśnie do tej szkoły English For You. Rzeczywiście zajęcia z Nativami plus kawiarenka dyskusyjna to dobra opcja dla tych którzy chcą mówić, a nie tylko mozolnie rozwalać ćwiczonka[/quote]

Wyjazdy wyjazdami, ale na miejscu tez się coś zdziała
juggy
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: cerber3 » 02 paź 2012, 9:03

Ja dostałam przy zapisie kurs hiszpańskiego gratis


paker3 pisze:Fakt, ja też… lubię dobre szkoły. U mnie na uniwerku wiele osób chodzi własnie do TFLS i chwalili, zapisałem się w ubiegłym semestrze i byłem mile zaskoczony. Teraz też… pojdę zapisać się na kolejny semestr.


snb pisze:ja tam wybrałam TFLS. Lubie mieć pewność ż…e uczą mnie profesjonaliści a nie studenci..sami jeszcze uczący się..
cerber3
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: soundi » 02 paź 2012, 10:49

Gratis, nie gratis ,uczyć się trzeba
soundi
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: boggow » 02 paź 2012, 11:59

Moż…na czasami taniej
boggow
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mikronka » 02 paź 2012, 21:27

Pokierowałam się kiedyś tym rankingiem, wybrałam English for You i było rzeczywiście bardzo ok.
mikronka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mikronka » 02 paź 2012, 21:29

Pokierowałam się kiedyś tym rankingiem, wybrałam English for You i było rzeczywiście bardzo ok.


http://www.speak-point.pl/mazowieckie
mikronka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sprint11 » 03 paź 2012, 10:03

naczelny pisze:Jak nie umiesz wybrać szkoły, to moż…e warto pomyśleć o nauce w domu? Jest tyle książ…ek, które pomogą się ćwiczyć angielski on line. Sprawdź ebooka Immigrants English stworzonego przez Polaka mieszkającego w Anglii. Prosta gramatyka i słownictwo uż…ywane na ulicy, a nie na maturze.


Ja tam nauki w domu nie lubię, wole szkołę językową
sprint11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sprint11 » 03 paź 2012, 10:12

khas pisze:chodzilam do SU, konwersacje wymiatają :)



Takie też… jest moje zdanie, polecam
sprint11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sprint11 » 03 paź 2012, 10:18

krossw pisze:Czy zawsze lektor,który dostaje wysokie wynagrodzenie jest dobry ???


Nie jest tak zawsze, czasami osoba lepiej opłacana, moż…e uczyć gorzej, zależ…y to od podejścia
sprint11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Królecia » 03 paź 2012, 11:14

Ja z doświadczenia wielu lat nauki muszę przyznać, ze dwei szkoły językowe bardzo pozytywnie poduczyły mnie angielskiego. Tfls i English For You, dlaczego???

Do matury zaliczyłam świetny kurs w tfls, przygotowali mnie do tego egzaminu, wersja rozszerzona. Duż…o zadań pod egzamin, fajnie dobrana grupka.
Lektorka przynosiła sporo dodatkowych, bardzo wartościowych materiałów.
Kurs maturalny moż…na spoko robić w tfls
Ostatnio natomiast jestem w English For You na kursie c1- fajnie prowadzony, ciekawe konwersacje z Chadem(USA) , ciekawy program Total English - Advanced.
Na kursie nie tylko duż…o się mówi, ale jest sporo ciekawego słownictwa, właśnie z tego podręcznika
Osoby, chcące sporo sobie pogadać, otworzyć się z językiem, lub rozwinąć słownictwo mogą spoko iść do English For You
Królecia
 

angs

Postautor: anlgloejd » 03 paź 2012, 18:02

w TFLS również… uczyłem się do matury z angielskiego i faktycznie przygotowuja perfekt
anlgloejd
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tymuk1 » 04 paź 2012, 11:06

Królecia pisze:Ostatnio natomiast jestem w English For You na kursie c1- fajnie prowadzony, ciekawe konwersacje z Chadem(USA) , ciekawy program Total English - Advanced.
Na kursie nie tylko duż…o się mówi, ale jest sporo ciekawego słownictwa, właśnie z tego podręcznika
Osoby, chcące sporo sobie pogadać, otworzyć się z językiem, lub rozwinąć słownictwo mogą spoko iść do English For You


Uważ…am, ż…e generalnie seria podręczników Total English, jest bardzo dobra, gdyż… duż…a jej część przewidziana jest pod konwersację
tymuk1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mixer » 04 paź 2012, 20:26

Jaka jest najdrozsza szkoła w Wawie
mixer
 

Re: angs

Postautor: przyjazny11 » 05 paź 2012, 10:17

anlgloejd pisze:w TFLS również… uczyłem się do matury z angielskiego i faktycznie przygotowuja perfekt


Popieram English For You i Tfls to najlepsze szkoły w Warszawie, chodziłem i tu i tu, polecam. Szkoły te mają bardzo dobrą kadrę
przyjazny11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maksimus22 » 05 paź 2012, 13:05

Dobra kadra w szkole językowej to sprawa priorytetowa
maksimus22
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: przyjazny11 » 06 paź 2012, 19:30

maksimus22 pisze:Dobra kadra w szkole językowej to sprawa priorytetowa


Waż…ne, aby szkoła nie oszczędzała na lektorach, to poodstawa
przyjazny11
 

Re: angs

Postautor: hassle » 07 paź 2012, 20:06

ja też… popieram, bardzo dobre szkoły.Uczyłem się kiedyś w TFLS.

przyjazny11 pisze:
anlgloejd pisze:w TFLS również… uczyłem się do matury z angielskiego i faktycznie przygotowuja perfekt


Popieram English For You i Tfls to najlepsze szkoły w Warszawie, chodziłem i tu i tu, polecam. Szkoły te mają bardzo dobrą kadrę
hassle
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Jowiata M-K » 08 paź 2012, 10:32

Tak jest, popieram warto chodzić zarówno do English For You i tfls, znają sie na robocie i to bardzo
Jowiata M-K
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: 50latek » 08 paź 2012, 10:33

Czy mając 50 lat warto zaczynać od podstaw naukę języka
50latek
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: przyjazna » 08 paź 2012, 19:53

Ja takż…e uczyłam się angielskiego Warszawie, rok temu w English For You na Marszałkowskiej w Warszawie, szkoła uczy mówić, udział Nativa w grupie moż…e zdziałać bardzo wiele, gdyż… zmusza do mówienia.
Polecam fajnych Nativów z USA, szczególnie Travis, jak on potrafi zagadać.
Po zmianie zamieszkania chodzę na kurs FCE do British School oddział Bemowo. Rzeczywiście wiedzą jak prowadzić takie kursy, zresztą szkoła ładnie wygląda po remoncie, klimatyzacja, internet, wysoki standard.
przyjazna
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Abcde123 » 08 paź 2012, 20:48

anu_82 pisze:Ja w tym semestrze stawiam na szkołę blisko domu (Bielany). nazywa się językowe domino wydaje się, ż…e będzie fajna atmosfera. poza tym koleż…anka zna lektorkę, która uczy też… w innej szkole i ponoć jest super. ceny mają dobre i zajęcia też… raz w tygodniu!!!!


A która to lektorka?
Abcde123
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: carol24 » 08 paź 2012, 22:19

Ja chodziłam w ubiegłym roku do TFLS, teraz sie zastanawiam bo szkoła była fajna ale mieszkam teraz na woli. Moż…e ktos zna jakąś dobrą szkołę na woli?
carol24
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: samms » 10 paź 2012, 9:31

English by phone, moja opcja
samms
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: G-B » 12 paź 2012, 10:30

Jak dla mnie dobra propozycja to GB English , zdecydowanie wiedzą jak uczyć angielskiego
G-B
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kumiko » 12 paź 2012, 18:46

Też… właśnie zapisałam sie do tej szkoły . Dziękuje za radę.
cerber3 pisze:Ja dostałam przy zapisie kurs hiszpańskiego gratis


paker3 pisze:Fakt, ja też… lubię dobre szkoły. U mnie na uniwerku wiele osób chodzi własnie do TFLS i chwalili, zapisałem się w ubiegłym semestrze i byłem mile zaskoczony. Teraz też… pojdę zapisać się na kolejny semestr.


snb pisze:ja tam wybrałam TFLS. Lubie mieć pewność ż…e uczą mnie profesjonaliści a nie studenci..sami jeszcze uczący się..
kumiko
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: makrenka22 » 12 paź 2012, 20:45

Od 2 tygodni jestem na kursie w English For You, jest tak pisaliście, czyli duż…o konwersacji z Nativami, ja mam czadowego Chada z USA, gość tak zakręca po angielsku, ze aż… przyjemnie przychodzić, Kamila rozgramia naszą gramatykę więc idzie, polski lektor + native, to rzeczywiście git pomysł. Nie dziwię się,ż…e to się wielu spodobało
makrenka22
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: spkiki11 » 13 paź 2012, 9:53

samms pisze:English by phone, moja opcja


Dlaczego, napisz cos więcej
spkiki11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: hazel111 » 16 paź 2012, 10:42

Ja od lat nie mam przekonania do netu, dlatego też… wolę szkoły stacjonarne
hazel111
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: milaok » 16 paź 2012, 17:27

aktezme pisze:Witam,
od lutego albo marca chce sie zapisac na angelski do jakiejs szkoly w Warszawie. Chodzi mi o jakas szkole z dobrymi konwersacjami i (ogolnie jestem osoba nad ktora trzeba stac z batem zeby sie uczyla) zeby lektorzy wymagali. czy ktos moglby mi polecic taka szkole, lektora??
z góry dziękuję


Zdecydowanie "bat" musi być, to sprawa podstawowa
milaok
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: skirty » 18 paź 2012, 8:00

Jednak samokontrola jest tutaj chyba najważ…niejsza
skirty
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ghosty » 19 paź 2012, 15:47

skirty pisze:Jednak samokontrola jest tutaj chyba najważ…niejsza


Ktoś jednak musi być tutaj przewodnikiem, czyli lektor, ale samokontrola waż…na rzecz
ghosty
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marina-your » 20 paź 2012, 11:23

A ja znam osobę, która sama nauczyła się z poziomu zero do intremediate B1
marina-your
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sigyy » 24 paź 2012, 9:52

A czy potrafi mówić, gdyż… moż…na ogarnąć gramatykę, natomiast samu nie da się nauczyć konwersacji
sigyy
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sorbet » 25 paź 2012, 11:13

sigyy pisze:A czy potrafi mówić, gdyż… moż…na ogarnąć gramatykę, natomiast samu nie da się nauczyć konwersacji


Dokładnie, podstawy ogarniemy samemu, natomiast jeż…eli chodzi o mówienie powinniśmy powierzyć całą sprawę szkole językowej
sorbet
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: odler » 26 paź 2012, 11:43

... tylko od korków byle dalej, ja się bardzo sparzyłem na niekompetencji takich ludzi
odler
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: arkanoego » 29 paź 2012, 9:43

odler pisze:... tylko od korków byle dalej, ja się bardzo sparzyłem na niekompetencji takich ludzi


Nie ma co zapisywać się na korki, lepiej do szkoły
arkanoego
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: oddol » 06 lis 2012, 11:50

odler pisze:... tylko od korków byle dalej, ja się bardzo sparzyłem na niekompetencji takich ludzi


Jak jesteś początkujący w języku nie wiesz nawet jak czy masz dobrego lektora, dlatego korepetycje to nie jest opcja
oddol
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: stubby » 08 lis 2012, 11:43

Ja tam na korki nie narzekam
stubby
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: doriisss » 09 lis 2012, 9:01

makrenka22 pisze:Od 2 tygodni jestem na kursie w English For You, jest tak pisaliście, czyli duż…o konwersacji z Nativami, ja mam czadowego Chada z USA, gość tak zakręca po angielsku, ze aż… przyjemnie przychodzić, Kamila rozgramia naszą gramatykę więc idzie, polski lektor + native, to rzeczywiście git pomysł. Nie dziwię się,ż…e to się wielu spodobało


Ja akurat trafiłam na inną parę "teacherów" w English For You, mam zajęcia z też… Amerykaninem - Nolanem, oraz Magdę od gramatyki.
W kwestii nauki języka angielskiego w tej szkole mam podobne wraż…enia.
Tak, przyjemnie jest przychodzić do English For You, Nolan tak zachęca do mówienia, stara się objaśniać słownictwo. Czuję, ż…e z lekcji na lekcje dzięki zajęciom właśnie z Nativem lepiej mi idzie "speaking".
Grupa jest mała, fajnie dogadana, ogólnie jak na razie wszystko spoko.
Ktoś wcześniej pisał o kawiarence dyskusyjnej, ostatnio zaczęły się tam zajęcia, jest ciekawie...
doriisss
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości